Auto za oko 25.000 eura?

poruka: 172
|
čitano: 48.888
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
tnakir kaže...

To je taj mentalitet da je Mercedes neunistiv, da je najbolji, jos ako ima potkovu naprijed na maski nema ti ravna. Najveca si lola u selu :)

 

Istina da je merdjo prije bio bog i batina, ali vise nije...

Da, nema vise 220D, 200D ili tzv beba (190D) koje su mogle bez problema okrenuti sat.

 

15 godina
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Ja sam pred godinu dana isto bio u nedoumici koji auto uzeti. Isto sam ciljao na 2-3 godine stari auto (do 20000 eura), ali najveća fora je da se takvi auti skoro NIKAD ne prodaju, stvarno treba tražiti, sve koje sam našao su bili masovno voženi (znači iznad 80000km - to je i više od 25000km po godini) i svi automehaničari koje znam su mi savjetovali da se takav auto ne isplati kupovati.

 

Nakon toga sam odlučio da uzemem novi, pa kako da bude.

Izbor je na kraju bio između :

  • Kia Pro ceed - 7 godina garancije na motor i mjenjač, 5 na cijeli auto, auto stvarno dobro izgleda, kvalitetno napravljena unutrašnost, jest da je plastika, ali to je ona mekana plastika
  • Chevrolet Cruze - auto super izgleda, jeftin je i ima dobru ponudu motora za auto
  • Opel Astra GTC - isto lijep autek, malo skuplji nego ova dva
  • Škoda octavia (stari model) - jeftin, pouzdan i provjeren već
  • Honda Civic - Honde su super automobili.

 

Na kraju sam uzeo Kia Pro Ceed, zato jer sam Cruze trebao čekati 6 mjeseci, a to mi se nije dalo. Nakon malo više od godinu dana i 15k km pređenih, mogu reći da sam prezadovoljan s autom. Malo troši (do 7 l/km), auto ima 109ks (uzeo sam najslabijeg benzinca sa najboljom opremom - 110k kn), prvi servis mi je bio skoro badava (700kn). Auto je definitivno kvalitetno napravljen. Izgleda jako malo izvana, a stvarno je prostran iznutra i iza i napred, udoban, ima dobra sijedala. To su prednosti

Nedostaci. Odmah na početku sam morao mijenjati amortizere (nešt je lupalo), ali rekli su da je to tvornička greška na skoro svim modelima, iako su amortizeri ispravni, nisu dobro kalibrirani ili nešto (ne kužim se ja u to), pa lupaju i naravno badava su mi zamijenili (tijekom zamjene sam bio u radionici, možeš gledati što rade, ako želiš, rekli su da je takva politika Kia-e). Malo mi se rasklimala ručka za preklop prednjih sjedala (često se ulazi i izlazi), rekli su mi u servisu da će zamijeniti na slijedećem servisu badava.

Pa evo, neznam kako su drugi automobili, ali ja sam svojim zadovoljan, pa odi na test drive ili nešto pa možeš probati. Poznam još par ljudi koji imaju isti auto ko ja i svi su super zadovoljni s njim. Ako ništa drugo slijedećih 6 godina sam bez brige na motor i mijenjač, jer sve što ode (a nebi smijelo) mijenjaju badava...

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
simeparanoja kaže...

U cijelom tom VAG koncernu seat je inace zadnji po razvoju i istina po kvaliteti, procitao sam bio negdje da postoji mogucnost da ugase proizvodnju seat-a.

Imao si seat cordobu, koliko si dao za nju? velis plastika losa? Ja imam npr fabiu sportstyle pa nemam nikakvih problema, ni sa plastikom ni sa motorom niti icim. Redovni servis i pali vozi.

 

Kako se škoda ne može uspoređivati sa vw-om? Samo motore pogledaj, svi motori u skodi su od vw-a, osim felicije iz 97' 1.3 MPI koji je bio skodin motor.

Ako ces tako gledati ukucaj malo u google kvarovi sa mercedesom pa ces vidjeti da ni 25000 € kod mercedesa nije garancija da s autom neces imati problemam, a servis ces masno platiti.

 

Cordoba je koštala 13000E,motor je isto tako kao i kod škode bio VWov i prešao je bez problema 150000Km.

Auto i nije imalo nekih kvarova osim potencjometara gasa,koji je bio VWov ali da plastika je solovno trunila da je to bilo čudo.

25000E nije garancija da necete imati problema nego da ce te imati problema manje nego s 13000.

Sta se tice cijene dijelova za Mercedesa,Opel ima skuplje dijelove.

BMW
15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
dado2202 kaže...

Ja sam pred godinu dana isto bio u nedoumici koji auto uzeti. Isto sam ciljao na 2-3 godine stari auto (do 20000 eura), ali najveća fora je da se takvi auti skoro NIKAD ne prodaju, stvarno treba tražiti, sve koje sam našao su bili masovno voženi (znači iznad 80000km - to je i više od 25000km po godini) i svi automehaničari koje znam su mi savjetovali da se takav auto ne isplati kupovati.

 

Nakon toga sam odlučio da uzemem novi, pa kako da bude.

Izbor je na kraju bio između :

  • Kia Pro ceed - 7 godina garancije na motor i mjenjač, 5 na cijeli auto, auto stvarno dobro izgleda, kvalitetno napravljena unutrašnost, jest da je plastika, ali to je ona mekana plastika
  • Chevrolet Cruze - auto super izgleda, jeftin je i ima dobru ponudu motora za auto
  • Opel Astra GTC - isto lijep autek, malo skuplji nego ova dva
  • Škoda octavia (stari model) - jeftin, pouzdan i provjeren već
  • Honda Civic - Honde su super automobili.

 

Na kraju sam uzeo Kia Pro Ceed, zato jer sam Cruze trebao čekati 6 mjeseci, a to mi se nije dalo. Nakon malo više od godinu dana i 15k km pređenih, mogu reći da sam prezadovoljan s autom. Malo troši (do 7 l/km), auto ima 109ks (uzeo sam najslabijeg benzinca sa najboljom opremom - 110k kn), prvi servis mi je bio skoro badava (700kn). Auto je definitivno kvalitetno napravljen. Izgleda jako malo izvana, a stvarno je prostran iznutra i iza i napred, udoban, ima dobra sijedala. To su prednosti

Nedostaci. Odmah na početku sam morao mijenjati amortizere (nešt je lupalo), ali rekli su da je to tvornička greška na skoro svim modelima, iako su amortizeri ispravni, nisu dobro kalibrirani ili nešto (ne kužim se ja u to), pa lupaju i naravno badava su mi zamijenili (tijekom zamjene sam bio u radionici, možeš gledati što rade, ako želiš, rekli su da je takva politika Kia-e). Malo mi se rasklimala ručka za preklop prednjih sjedala (često se ulazi i izlazi), rekli su mi u servisu da će zamijeniti na slijedećem servisu badava.

Pa evo, neznam kako su drugi automobili, ali ja sam svojim zadovoljan, pa odi na test drive ili nešto pa možeš probati. Poznam još par ljudi koji imaju isti auto ko ja i svi su super zadovoljni s njim. Ako ništa drugo slijedećih 6 godina sam bez brige na motor i mijenjač, jer sve što ode (a nebi smijelo) mijenjaju badava...

Kia Ceed dodje oko 100 000 kn koliko se ja sjecam? 1.4 DOHC ?

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2010 12:20 (tnakir).
15 godina
neaktivan
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Pa otkad auta se sve više pkreću elektronici, nego mehanici, puno više se kvare i teže ih je održavati.

 

Ja osobno posjedujem 2 auta. Mercedes-Benz 190D 2.5D, 86godište, i svašta sam kemijao na njem. Spuštao ga, stavio stakla na struju, stakla zatamnio, BBS felge, niskoprofilne gume i ugradio široku lajsnu s novijih godina. Sad to auto mama voza, prešlo je pola milijuna km i dalje ide, ulje, voda, gorivo i deri.

 

Passat 1.9TDI,2000god, sam kupio prije godinu dana, razbio, napravio. Godišnje prijeđem s autom 60,000KM i kod ovog me smeta što moram svaku godinu mjenjati zupčasti remen, vodenu pumpu, mikroremene, remenice vanjske, svake godine osim ulja i filtera još 2000kn. Također sam morao i bošpumpu reparirati, puštala naftu. Mercedes ima lanac umjesto zupčaste remenice i kažem, pola milijona kilometara i još ide. Manje ulja troši nego Passat. Tru' story.

 

Doduše, malo mene sentimentalnost drži za stodevedesteku, to mi je prvo auto kupljeno mojim žuljima.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
tnakir kaže...

Kia Ceed dodje oko 100 000 kn koliko se ja sjecam? 1.4 DOHC sa 5 vrata?

zar nije napisao da je kupio kia pro ceed Namigiva

15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
Smooth Operator kaže...

Pa otkad auta se sve više pkreću elektronici, nego mehanici, puno više se kvare i teže ih je održavati.

Pa vecinom i jest problem sa elektronikom. Stari dizelasi bez "elektronske pameti" su radili na loz ulje godinama bez ikakve greske. Danasnji auti su osjetljivi na svakakve piydarije.

 

simeparanoja kaže...
tnakir kaže...

Kia Ceed dodje oko 100 000 kn koliko se ja sjecam? 1.4 DOHC sa 5 vrata?

zar nije napisao da je kupio kia pro ceed Namigiva

my bad :)

I'm going woo woo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
dado2202 kaže...
  • Kia Pro ceed - 7 godina garancije na motor i mjenjač, 5 na cijeli auto, auto stvarno dobro izgleda, kvalitetno napravljena unutrašnost, jest da je plastika, ali to je ona mekana plastika

 

Na kraju sam uzeo Kia Pro Ceed, zato jer sam Cruze trebao čekati 6 mjeseci, a to mi se nije dalo. Nakon malo više od godinu dana i 15k km pređenih, mogu reći da sam prezadovoljan s autom. Malo troši (do 7 l/km), auto ima 109ks (uzeo sam najslabijeg benzinca sa najboljom opremom - 110k kn), prvi servis mi je bio skoro badava (700kn). Auto je definitivno kvalitetno napravljen. Izgleda jako malo izvana, a stvarno je prostran iznutra i iza i napred, udoban, ima dobra sijedala. To su prednosti

Nedostaci. Odmah na početku sam morao mijenjati amortizere (nešt je lupalo), ali rekli su da je to tvornička greška na skoro svim modelima, iako su amortizeri ispravni, nisu dobro kalibrirani ili nešto (ne kužim se ja u to), pa lupaju i naravno badava su mi zamijenili (tijekom zamjene sam bio u radionici, možeš gledati što rade, ako želiš, rekli su da je takva politika Kia-e). Malo mi se rasklimala ručka za preklop prednjih sjedala (često se ulazi i izlazi), rekli su mi u servisu da će zamijeniti na slijedećem servisu badava.

Pa evo, neznam kako su drugi automobili, ali ja sam svojim zadovoljan, pa odi na test drive ili nešto pa možeš probati. Poznam još par ljudi koji imaju isti auto ko ja i svi su super zadovoljni s njim. Ako ništa drugo slijedećih 6 godina sam bez brige na motor i mijenjač, jer sve što ode (a nebi smijelo) mijenjaju badava...

kvalitetan je ,al su odmah zamjenili pola auta, što je njima normalno Smijeh

 

i još ovih 7 godina garancije itd.... kaj misliš ić 7 god u ovlašteni servis? moš mislit

15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
tomo007 kaže...
i još ovih 7 godina garancije itd.... kaj misliš ić 7 god u ovlašteni servis? moš mislit

Zasto ne? Das za auto preko 100000kn i tesko godisnje odvojiti 1500kn za servis?

Ima garanciju na ono sto je napravljeno na autu, a i ispunjena servisna knjizica od strane ovlastenog servisera nesto znaci kad i ako bude prodavao auto

15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
tomo007 kaže...
dado2202 kaže...
  • Kia Pro ceed - 7 godina garancije na motor i mjenjač, 5 na cijeli auto, auto stvarno dobro izgleda, kvalitetno napravljena unutrašnost, jest da je plastika, ali to je ona mekana plastika

 

Na kraju sam uzeo Kia Pro Ceed, zato jer sam Cruze trebao čekati 6 mjeseci, a to mi se nije dalo. Nakon malo više od godinu dana i 15k km pređenih, mogu reći da sam prezadovoljan s autom. Malo troši (do 7 l/km), auto ima 109ks (uzeo sam najslabijeg benzinca sa najboljom opremom - 110k kn), prvi servis mi je bio skoro badava (700kn). Auto je definitivno kvalitetno napravljen. Izgleda jako malo izvana, a stvarno je prostran iznutra i iza i napred, udoban, ima dobra sijedala. To su prednosti

Nedostaci. Odmah na početku sam morao mijenjati amortizere (nešt je lupalo), ali rekli su da je to tvornička greška na skoro svim modelima, iako su amortizeri ispravni, nisu dobro kalibrirani ili nešto (ne kužim se ja u to), pa lupaju i naravno badava su mi zamijenili (tijekom zamjene sam bio u radionici, možeš gledati što rade, ako želiš, rekli su da je takva politika Kia-e). Malo mi se rasklimala ručka za preklop prednjih sjedala (često se ulazi i izlazi), rekli su mi u servisu da će zamijeniti na slijedećem servisu badava.

Pa evo, neznam kako su drugi automobili, ali ja sam svojim zadovoljan, pa odi na test drive ili nešto pa možeš probati. Poznam još par ljudi koji imaju isti auto ko ja i svi su super zadovoljni s njim. Ako ništa drugo slijedećih 6 godina sam bez brige na motor i mijenjač, jer sve što ode (a nebi smijelo) mijenjaju badava...

kvalitetan je ,al su odmah zamjenili pola auta, što je njima normalno Smijeh

 

i još ovih 7 godina garancije itd.... kaj misliš ić 7 god u ovlašteni servis? moš mislit

Ja vozim Hyundai i30 koji je na istoj platformi kao i Kia Ceed. 50k km u 2 godine, redovan servis i to je to. Promijenio jedno kratko svijetlo.

I'm going woo woo
14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

moj tata ima škodu octaviu 2005 godište i sad bi u 3 mjesecu morao ici na servis kojeg bi platio 650€ (4500kn),znaci mjenjanje remena,fitera itd...to je ipak malo skupo u odnosu da je auto prošao 40000 kn što je ništa za 5 godina!

 

autoru teme i ostalim,ko god kupi auto iznat 10000 kn nece imati problema s autom,jedino ako je tvornička greška

15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
tnakir kaže...

Kia Ceed dodje oko 100 000 kn koliko se ja sjecam? 1.4 DOHC ?

Pro ceed, najslabiji motor (1.4 DOHC, 109 kS, onda još nije bilo ovoga od 90ks), ali više opreme. Dok sam ja kupovao osnovni model je koštao 94 ili 95, moj je došao 108.

tomo007 kaže...

kvalitetan je ,al su odmah zamjenili pola auta, što je njima normalno Smijeh

 

i još ovih 7 godina garancije itd.... kaj misliš ić 7 god u ovlašteni servis? moš mislit

Od kad su amortizeri pola auta ?? I k tome nisu mijenjali svih 4 nego samo zadnja 2, jer od ta 2 samo je jedan lupao (desni ako se ne varam), ali mijenjali su 2 jer se mijenjaju u paru....

Ove godine (prvi servis) mijenjali samo ulje i filter za klimu (700kn), većina od toga je materijal, 150 kn je posao... Za 150 kn i dalje da mi vrijedi garancija nije neki problem.... Znam da bude kasnije skuplje, ali većinom budu to dijelovi, posao ne tolko, umjesto da mi mijenja te dijelove neki "automehaničar", pa da svaki drugi mjesec mora nešto "poštelavati". Ovako sam rađe bez brige, ako nešto rikne, vozim njima i oni moraju badava zamijeniti...

 

@tnakir

i30 je rađen na istoj platformi kao i Kia ceed, tako da su nam auti skoro identični. Samo je malo dizajn drugačiji, motori su isti, materijal isti sve isto, kad je Kia-u kupio Hundayi prije par godina... Samo je Hundayi malo skuplji...:)

 

 

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
14 godina
neaktivan
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Moj prijedlog je Ford Mondeo. 2010 godište, sa 140 konja, 2.0 dizelaš. To je auto s kojim nečeš sigurno pogriješit... Recite šta očete protiv Ford-a, al po kvaliteti i voznim osobinama je u vrhu klase. Za 24.000 € kolko sad dođe s ovom opremom, ja mislim da se bolje ne može dobit... LINK

15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
dado2202 kaže...

 

@tnakir

i30 je rađen na istoj platformi kao i Kia ceed, tako da su nam auti skoro identični. Samo je malo dizajn drugačiji, motori su isti, materijal isti sve isto, kad je Kia-u kupio Hundayi prije par godina... Samo je Hundayi malo skuplji...:)

 

 

Znam... ja imam isti motor, 1.4 dohc 105ks. Za sada bez problema. A ne stedim ga... U glavnom, zadovoljan sam i mislim da si dobro odabrao...

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2010 14:39 (tnakir).
16 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
simeparanoja kaže...

U cijelom tom VAG koncernu seat je inace zadnji po razvoju i istina po kvaliteti, procitao sam bio negdje da postoji mogucnost da ugase proizvodnju seat-a.

to sam i ja čitao.

"emocion" im nije uspio, nisu uspjeli napravit auto koji ti poljulja emocije, nemaju imidž kao marka nego su prožvakani vw. iskreno, ne bi mi baš falili..

 

inače, korejci su danas ono kaj su japanci bili na početku 90ih.. imaju zalet, imaju kvalitetu, imaju cijenu a bome i publiku.. za 5-10 godina ih očekujte na razini japanaca..

 

@Dmgj, aktualni mondeo mi je brutalan.. bio sam vožen u njemu i stvarno je gospodski auto.. ne znam dal znate podatak, ali u tom mondeu na stražnjoj klupi ima više mjesta u širinu nego u aktualnoj S klasi Osmijeh

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2010 15:37 (nixass).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
tnakir kaže...
logic kaže...

Kao neko ko je 5 godina radio u mercedesu naprodaji vozila moram te demantovati. Svi auti se kvare. Danas se to svelo na to ko ima bolju aftersales podrsku a tu je mercedes vrh. Od garancije, isporuke dijelova, podrske kupsima u svim pogledima. Cijene su takve kakve jesu.

Logi... kod nas je u novinama Mercedes bio spominjan u negativnom kontektstu, i po kvaliteti istog, i po kvaliteti servisa. Ljudi su cak prijetili da ce zapalit novi mercedes jer se non stop kvarija i jer je vise bio po servisima nego po cesti. Takodjer je bila afera prije par mjeseci gdje je nekakav direktorcic u mercedesa priznao da su namjerno stavljali djelove losije kvalitete radi naplate servisa...

logic kaže...

Tu kod mercedesa nema mrdanja. Mora se podnijeti izvjestaj o svakoj garanciji odobrenoj od mercedesa a sve se odobravaju. Procedura je da se posalje dopis u mercedes i u roku 15 minuta max dobije se odgovor i to se mora provesti. Nema tu hocu necu. Isto tako ako u garantnm roku kupac mercedesa prijavi kvar na teritoriji koju odredjeni sevis pokriva mora se u roku 15 minuta krenuti na teren. To su ozbiljne firme i tu nema zajeb....a. Vjerujem da je tako i kod BMW i AUDI-a.

Procitaj ovo gore... Toliko o ozbiljnosti...

Rekoh svako auto se  kvari. Pricali su mi kolege iz EUROLINE-a iz ZG za taj slucaj. Vjeruj mi na rijec da mu je mercedes na najkraci i najbolji nacin rijesio problem ali covjek je popiz..o jer je u selu spremio festu od par stotina ljudi sa muzikom, satorom, pjevaljkom i svim ostali sto prilici takvom skupu ali mu se auto pokvario 20 km po izlasku iz salona. Elektronika je bila u pitanuju sto je rijeseno sutradan ili dan poslije sutradan.  Nije ni stigao do sela i tu se on obrukao. Mercedes mu je sve to rijesio al bruka oko slavlja je ostala.  Da je bio bilo koji drugi auto u pitanju to vjerovatno ne bi dospjelo u novine al posto je merc u pitanju osvanulo u novinama. Isto kao cuveno prevrtanje A klase 1997 godine. Od tada je ostao mit da se A klasa prevrce iako se prevrnula jedna jedina A klasa na poligonu u stuttgartu gdje probni vozaci tjeraju auto do krajnjih granica. Imao sam priliku da me ti vozaci provozaju tom stazom u E, S i ML-u kao i u autobusu i vjeruj mi tjeraju auto do ivice izdrzljivosti. Odmah je u A klasu ugadjen ESP sistem serijski i tek tada je izasao na cestu. Znaci model u konfiguraciji koju su prevrnuli nikad nije isao u redovnu prodaju. Al posto je to mecka nema pravo da se prevrne a da se prevrnuo golf niko se ne bi ni okrenuo.

:)
14 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

Meni se ovaj ćini dosta sportski,a ima i ćetvora vrata,ćak se i

voli igrati sa njim

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 19:49 (1BIT).
15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
1BIT kaže...
crash11 kaže...

Meni se ovaj ćini dosta sportski,a ima i ćetvora vrata,ćak se i

voli igrati sa njim

U ovome sam se vozija, sef mi ovo vozi... STI :) Prvi i jedini put kad sam se sasra sa nekim vozit u autu :) Bolesna zvijer

I'm going woo woo
13 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

Škoda Superb nije po kvaliteti ka i ostale skode dosta je kvalitetnija,ali ni to ne znači da se može mijerit s jednim Mercedesom.

U današnjem svijetu vrijedi izrerka koliko para toliko muzike,e stin da možeš ispast pojedinac i za puno para dobit malo muzike.

Škoda,Seat se nemogu uspoređivati sa VWom nema veze šdo dijele istu platformu dijelova a kamo li sa BMWom ili Audiem.

Imao sam Seat Cordobu auto je doslovno katastrofa sta se tice plastike središnje konzole a tako i ostalih dijelova,još da ne govorim da je auto kupljeno s 3tvorničke greške.

 

e baš može...može se mjerit s mercedesom iz hitlerovog doba :)

13 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
simeparanoja kaže...
tnakir kaže...

Kia Ceed dodje oko 100 000 kn koliko se ja sjecam? 1.4 DOHC sa 5 vrata?

zar nije napisao da je kupio kia pro ceed Namigiva

pa to je jedno te isto!!!

15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
Zurka-fy kaže...
simeparanoja kaže...
tnakir kaže...

Kia Ceed dodje oko 100 000 kn koliko se ja sjecam? 1.4 DOHC sa 5 vrata?

zar nije napisao da je kupio kia pro ceed Namigiva

pa to je jedno te isto!!!

Pro ceed je sa 3 vrata :)

I'm going woo woo
13 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
tnakir kaže...

Pro ceed je sa 3 vrata :)

;) ista pasta samo drugo pakovanje

 

onda i moj brat ima pro ceed

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2010 19:59 (Zurka-fy).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

Hvala svima na komentarima :), nakon dugog razmišljanja ipak sam se odlučio za novi BMW 318d M-pack , auto izgleda otprilike ovako

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

Ma zakon auto! Koliko na kraju dođe?

14 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
crash11 kaže...

Hvala svima na komentarima :), nakon dugog razmišljanja ipak sam se odlučio za novi BMW 318d M-pack , auto izgleda otprilike ovako

 

dobra kolica Cool kolko si ga platio ?

My life DRIFT' S around cars !! Bunker su napravili pametni ljudi koji su znali da unutra ide puuno mjuze... ako nije GTI onda nije golf
15 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

Inače košta oko 50, al prodo sam stari auto + akcija,  na kraju izađe oko 30 i neš sitno, jbg dobro sam prošo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 20:34 (crash11).
15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
crash11 kaže...

Hvala svima na komentarima :), nakon dugog razmišljanja ipak sam se odlučio za novi BMW 318d M-pack , auto izgleda otprilike ovako

 

prebolesno

Cool

13 godina
neaktivan
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Prelijepo.

Cool

 

The ONE and ONLY!
13 godina
protjeran
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
tnakir kaže...
logic kaže...

Kao neko ko je 5 godina radio u mercedesu naprodaji vozila moram te demantovati. Svi auti se kvare. Danas se to svelo na to ko ima bolju aftersales podrsku a tu je mercedes vrh. Od garancije, isporuke dijelova, podrske kupsima u svim pogledima. Cijene su takve kakve jesu.

Logi... kod nas je u novinama Mercedes bio spominjan u negativnom kontektstu, i po kvaliteti istog, i po kvaliteti servisa. Ljudi su cak prijetili da ce zapalit novi mercedes jer se non stop kvarija i jer je vise bio po servisima nego po cesti. Takodjer je bila afera prije par mjeseci gdje je nekakav direktorcic u mercedesa priznao da su namjerno stavljali djelove losije kvalitete radi naplate servisa...

logic kaže...

Tu kod mercedesa nema mrdanja. Mora se podnijeti izvjestaj o svakoj garanciji odobrenoj od mercedesa a sve se odobravaju. Procedura je da se posalje dopis u mercedes i u roku 15 minuta max dobije se odgovor i to se mora provesti. Nema tu hocu necu. Isto tako ako u garantnm roku kupac mercedesa prijavi kvar na teritoriji koju odredjeni sevis pokriva mora se u roku 15 minuta krenuti na teren. To su ozbiljne firme i tu nema zajeb....a. Vjerujem da je tako i kod BMW i AUDI-a.

Procitaj ovo gore... Toliko o ozbiljnosti...

  ne ljudi nego čovjek,imas krive informacije,jedan covjek je prijetio,to ima jedno 5 godina,sa w211 270cdi motorem koji je u qurcu bio i kojeg je zamjenio e280

 

kod nas u novinama se svasta spominje,da nabiju tirazu.kad kupis jednog w212 i testiras ga na par godina onda cu ti vjerovat na sud.a ove price rekla kazala mara sa placa iz novina okaci macku o rep ;)

13 godina
protjeran
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
crash11 kaže...

Inače košta oko 50, al prodo sam stari auto + akcija,  na kraju izađe oko 30 i neš sitno, jbg dobro sam prošo.

  novi 318d 50 000eura?ti mora da se zajebavas?lega to je startna cijena 5ice,a ne osnovnog modela 3ice...auto je super al smanji malo ribu

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice