Golf 7 ili T-Roc

poruka: 161
|
čitano: 69.271
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
volegradele kaže... 

btw nikako da progutam taj karirani dizajn sjedala,vi?

 

jedini detalj koji nije ziheraški dizajniran na tom autu 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc
To je tradicionalni dizajn kanine iz Golf 1 GTI-a. Kada bih uzimao GTI-a obavezno bih morao dolaziti sa takvim sjedalima inace ga ne bih ni uzeo jer je onda monoton za ubiti se.
12 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Sad sam se malo zaigrao sa konfiguratorom,ode sve u PM,i jos sam se stedio,nisam skroz pustio mastu na volju!

AUDIOFIL
14 godina
neaktivan
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
volegradele kaže...

Sad sam se malo zaigrao sa konfiguratorom,ode sve u PM,i jos sam se stedio,nisam skroz pustio mastu na volju!

 Sva sreća da si se štedio

 

A kakva ti je to kurkuma boja božmesačuvaj?

12 godina
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
Mirko935 kaže...
volegradele kaže...

Sad sam se malo zaigrao sa konfiguratorom,ode sve u PM,i jos sam se stedio,nisam skroz pustio mastu na volju!

 Sva sreća da si se štedio

 

A kakva ti je to kurkuma boja božmesačuvaj?

 A izgleda dobro uzivo,ali dobro aj taj detalj mozemo izbacit,crvena nije losa,eto ustedili smo 4Kkn!!

AUDIOFIL
16 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Trazi ih R line paket, cijena skoro ko Highline, a vise se dobije...

 

Od felgi, da nisu pre skupe, najbolje mi legle Madrid

 

A boja indiumgrau Metallic

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
14 godina
neaktivan
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
volegradele kaže...

 A izgleda dobro uzivo,ali dobro aj taj detalj mozemo izbacit,crvena nije losa,eto ustedili smo 4Kkn!!

Eto vidiš. Skoro si bezveze 10 tankova goriva bacio

16 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Ja cu sutra do porshea jos malo baciti pogled, pa u pondeljak odluka o novim kolicima!

 

Nadam se da je sedmica r line kakav takav picolovac :)

 

Imam tremu!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 0:22 (Kant).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc

A nemaš se tu šta zajebat.Sedmica je prva liga.Baci koju fotku kod odabira boje i alu felgi

11 godina
odjavljen
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
ivanzu kaže...

...Meni se sigurno ne moze dici na nesto sto je na 4000okr.  mrtvo kao erektilna disfunkcija. 

Al zato lijepi već od 1800rpm ;) ... i da, na 1800-2500 čuješ samo duboki grunt. Jebiga, nekima nije bitan zvuk motora dok vuče. Da se razumijemo, najradije bi vozio jednog v8 turbo (ma može i atmo) benzinca, tj. ako će mi ga netko točit na mojih 30ak tkm godišnje. Do tada: samo dizlo power :)

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
12 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Niste vi izgleda vozili TSI ili bilo koji drugi DI turbo benzin.

11 godina
odjavljen
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
ivanzu kaže...

Niste vi izgleda vozili TSI ili bilo koji drugi DI turbo benzin.

Ekšli, jesam. Jako dobar motor. 1.4. Ali ipak nešto više troši od dizla ekvivalentnih performansi. Doduše, ne bi bio dealbreaker da sad biram auto. Nego, jesi ti vozio nekog GTD 6icu ili sedmicu? 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
12 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Vozio mk6 GTI-a i mk7 2.0 TDI 180ks chipom, tipicni dizlo koji vuce na niskim okretajima, a poslje 4k mrtav. Ja cim moram 3 puta saltat do 100 ne valja. Dizlo ko dizlo.

16 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Meni je uvijek zaprepašćujuće vidjeti kad počnem kupovati novi auto, koliko vole maznuti u banalnom dodatku paketa opreme. 
Stvari koje onako realnom procjenom nebi trebale koštati više od 500 eura, oni naplate 5000. Kad se sjetim kako sam lomio mozak
dali da pregrizem i doplatim još 3200 eura za ako se dobro sjećam, drugačije prekidače klime, naslon za ruku, grijač retrovizora i "bogatiji" infotainment", 

pa skontam da je to količina para za koju ljudi kupuju čitav automobil naq njušci, ili nama bliže najnabrijaniju gamersku mrcinu od PC-a...

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
9 godina
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
ivanzu kaže...

Vozio mk6 GTI-a i mk7 2.0 TDI 180ks chipom, tipicni dizlo koji vuce na niskim okretajima, a poslje 4k mrtav. Ja cim moram 3 puta saltat do 100 ne valja. Dizlo ko dizlo.

 Rjesenje je DSG automatic!

Battlenet - TheProdigy#2234
14 godina
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
Zemljanin kaže...
ivanzu kaže...

Vozio mk6 GTI-a i mk7 2.0 TDI 180ks chipom, tipicni dizlo koji vuce na niskim okretajima, a poslje 4k mrtav. Ja cim moram 3 puta saltat do 100 ne valja. Dizlo ko dizlo.

 Rjesenje je DSG automatic!

 Meni su isto jos uvijek dizeli sa automatom top, ali kad ti slozis ovakav golfic s tim to je vec poprilicno fina cijena.Zapravo bilo koji novi auto fim puknes ove dvije opcije cijenu napumpa posteno.

9 godina
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
perkoxcar kaže...
Zemljanin kaže...
ivanzu kaže...

Vozio mk6 GTI-a i mk7 2.0 TDI 180ks chipom, tipicni dizlo koji vuce na niskim okretajima, a poslje 4k mrtav. Ja cim moram 3 puta saltat do 100 ne valja. Dizlo ko dizlo.

 Rjesenje je DSG automatic!

 Meni su isto jos uvijek dizeli sa automatom top, ali kad ti slozis ovakav golfic s tim to je vec poprilicno fina cijena.Zapravo bilo koji novi auto fim puknes ove dvije opcije cijenu napumpa posteno.

 Pa da, medutim ja sam htio predlozit rjesenje za ivanzu da bogec ne mora saltat sto pedeset puta u minuti :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
7 godina
protjeran
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc

Pa po gustom gradu stvarno je tako.

1-2-3-2-1-2-1-stani-kreni-1-2-1-stani-kreni-stani-opet_crveno-kreni-talijan_opet_ne_zna_kud_bi-stani-trubi-kreni-1-2-1-2-1-trubi...

 

Osobito u doba kad svi idu kucis posla, dakle izmedju 16-16:30, pa 18-18:30 i 20-20:30.

U to doba nebi dao automatika za nike pare. A na otvorenoj ti je svejedno, usaltas u 5. i ciglu na gas (ili tempomat).

15 godina
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
Kant kaže...

Ja cu sutra do porshea jos malo baciti pogled, pa u pondeljak odluka o novim kolicima!

 

Nadam se da je sedmica r line kakav takav picolovac :)

 

Imam tremu!

 Vidim da si negdje spomenuo da je GOLF bolji od Renaulta, jel si probao Talismana ? Mislim da ti Talisman moze uci u cijenu do 200 k kuna,

Samo ga probaj nista drugo, ja te necu nagovarati ali auto je ...

13 godina
online
Re: Golf 7 ili T-Roc
Kant kaže...

Trazi ih R line paket, cijena skoro ko Highline, a vise se dobije...

 

Od felgi, da nisu pre skupe, najbolje mi legle Madrid

 

A boja indiumgrau Metallic

 

Ja sam isto imao dilemu kod odabira felgi, pa sam se odlučio na kraju na ove sa slike, i super mu stoje.

 

Meni su prefora Dijon felge, međutim nema ih veće od 17", također Nogare 18" s GTD modela su mi isto odlične.

 

GTI felge mi nisu špica niti stare niti nove nažalost.

 

Pripazi da uzmeš one koje ti se sviđaju, nemoj pristajati na kompromis. 

13 godina
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
Kant kaže...

 Nadam se da je sedmica r line kakav takav picolovac :)

 

Teško..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
online
Re: Golf 7 ili T-Roc
nine kaže...
Kant kaže...

 Nadam se da je sedmica r line kakav takav picolovac :)

 

Teško..

 Želi picolovac... hmm šta će žena na to reći :)

 

R line je show po meni, žene nažalost vide samo da je golf i toe to...da je bmw e onda je već druga priča

13 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Pa kad i je samo golf sa "wannabe R" stickerom...

Kada bi auto bio odraz vlasnika, golf bi naprosto vrištao "ja sam dosadan ko proljev i ne ševim prije braka... a i tad samo misionarski".

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
online
Re: Golf 7 ili T-Roc
nine kaže...

Pa kad i je samo golf sa "wannabe R" stickerom...

Kada bi auto bio odraz vlasnika, golf bi naprosto vrištao "ja sam dosadan ko proljev i ne ševim prije braka... a i tad samo misionarski".

 Wow... nemam riječi, što onda vrišti jedna honda ili reno recimo? "Ja sam najveći jeb*č i svi ostali ste ku*čine"? Dobro sam se nasmijao na ovo  

 

 

 

16 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Znaci nis nebum svrljal sa strane

 

tuzno

 

:(

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
7 godina
protjeran
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc

Ne jebe lep ni pametan, znas... Ako zelis uokolo guzit,

moras biti ili jako domisljat, ili imat veoma naivnu zenu.

 

Ako planiras oko udanih zena, onda definitivno hibrida ili elektricni.

Iskljucis svjetla i necujno se uvozis i izvozis u dvorista, parkinge itd.

A muzu koji nista ne zna i dobro spava, nista ne smeta.

13 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

@shaka

Sve ovisi o modelu..

Npr. Alfa (općenito) vrišti "imam muda do poda i nije me briga što mi čupa lovu iz džepa".

Novi civic "Briga me što je gadna ko lopov". 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
online
Re: Golf 7 ili T-Roc
nine kaže...

@shaka

Sve ovisi o modelu..

Npr. Alfa (općenito) vrišti "imam muda do poda i nije me briga što mi čupa lovu iz džepa".

Novi civic "Briga me što je gadna ko lopov". 

 hahahaahha dobar si, svaka čast...makar vozim golfa nisam se našao uvrijeđen ali su mi fora stereotipovi...

 

daj još neke. Bmw, audi, volvo , citroen ... ne možeš sada stat 

13 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

FYI ja isto trenutno vozim golfa 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
7 godina
protjeran
offline
Golf 7 ili T-Roc

Mene samo zanima sta vristi SMART. Pun ih je grad i cini se da 80% vlasnika nema vozacku dozvolu, a onih 20% ne zna parkirati.

Muka mi je jer ih je gomila u gradu, i ne kuzim kako taj mali auto uspiju tako krivo sparkirati, ostane jedan kotac izvan crte, auto ukoso,

ili udje do pola parkiralista i auto viri van kao da je parkirana jahta a ne kutija sibica.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice