Tuning automobila

poruka: 93
|
čitano: 73.440
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Tuning automobila

Dal ima ljepsi interijer u sportskijem automobilu ?

Supercharged by MTM 530 KS Supercharged by MTM 530 KS
Interijer Interijer
CPU AMD Phenom II X4 940 BE BOX cooled with Thermaltake Big Typoon 14Pro, 4.2GHz, ASUS M3A32-MVP Deluxe Crossfire, Sapphire VGA ATI HD4870 X2, Corsair DDR2-800 TW2X4G6400C5PRO 4GB, Western Digital 640 GB, Tagan BZ 800W, Antec Twelve Hundred
16 godina
offline
RE: Tuning automobila
vexx5555 kaže...
 Ne znaš što je jap style bodykit? LOL,LOL,LOL,LOL. Kao što sam ranije napisao,ako ne znaš ništa o tuningu onda nemoj o tome ni pisat!
nemoj se pravit previše pametan,ljudi ne vole to...
Only God will judge me tko je brži ili zec
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2009 13:59 (tommy2103).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tuning automobila
vexx5555 kaže...
 Oh,pa šta ću ja s vama-najbolje ovako: Tko ne može reći što je ALS-NEKA NE PIŠE O TUNINGU!!!
  Čekaj malo,si ti pokrenuo ovu temu?kolko vidim nisi,šta govoriš ljudima tko smije a tko ne smije postat u ovoj temi!
Pokrenuo sam ju sa svrhom da vidimo tuđe ukuse što se tice automobila i sređivanja istih,i svatko može reci što misli o tome,a ne da dodes ti i pljuješ po tuđim misljenjima.Malo se previse pravis pametan,ne mozes opet sve ti znati a drugi nista.
I da se osvrnem na tvoj stil tuninga(20 cola felge,ogromni bodykitovi,kričave naljepnice,spojleri za letjeti itd)vidi se da previse igras need for speed.
Treba znati srediti auto sa malo stvari i par detalja a da opet izgleda prehebeno,a ne nabacit tonu plastike i kita,ogromne felge i to je to,tako je najlakše!
16 godina
moderator
offline
RE: Tuning automobila
vexx5555 kaže...
 Oh,pa šta ću ja s vama-najbolje ovako: Tko ne može reći što je ALS-NEKA NE PIŠE O TUNINGU!!!
 Ti izgleda brkas pimping i tuning. Previse gledas WCC na MTV i nabrijan si na F&F i NFS.
Nije tuning ta izdrkotina s bodykitama, jarkim bojama, seljackim vinilima, naljepnicama ''rado viđen'' i ''kralj ceste''.

Za mene je tuning ispod lima, kad poboljsas performanse motora, ovjesa, kocnica, aerodinamike (ako bodykit obavlja ovu funkciju, onda je opravdan, nikako drugacije). Sve ostalo je, kao sto sam vec rekao, pimping koji upijas od amera koji ionako ne znaju sta je dobar auto, pa pokusavaju to poboljsati, a samo upropaste.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
15 godina
protjeran
offline
RE: Tuning automobila
DrNasty kaže...
vexx5555 kaže...
 Oh,pa šta ću ja s vama-najbolje ovako: Tko ne može reći što je ALS-NEKA NE PIŠE O TUNINGU!!!
 Ti izgleda brkas pimping i tuning. Previse gledas WCC na MTV i nabrijan si na F&F i NFS.
Nije tuning ta izdrkotina s bodykitama, jarkim bojama, seljackim vinilima, naljepnicama ''rado viđen'' i ''kralj ceste''.

Za mene je tuning ispod lima, kad poboljsas performanse motora, ovjesa, kocnica, aerodinamike (ako bodykit obavlja ovu funkciju, onda je opravdan, nikako drugacije). Sve ostalo je, kao sto sam vec rekao, pimping koji upijas od amera koji ionako ne znaju sta je dobar auto, pa pokusavaju to poboljsati, a samo upropaste.
 potpis

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
15 godina
odjavljen
offline
RE: Tuning automobila

J*beš NfS! Ako misliš da sam neki balavac koji ne zna ništa grdno se varaš,ali da ti pojasnim-tuning nije za preseravanje i glupiranje, to ti je stil života. Taj stil života žive svi sa krvnom grupom 95/98.Jesam bio dovoljno jasan?

15 godina
odjavljen
offline
RE: Tuning automobila
DrNasty kaže...
vexx5555 kaže...
 Oh,pa šta ću ja s vama-najbolje ovako: Tko ne može reći što je ALS-NEKA NE PIŠE O TUNINGU!!!
 Ti izgleda brkas pimping i tuning. Previse gledas WCC na MTV i nabrijan si na F&F i NFS.
Nije tuning ta izdrkotina s bodykitama, jarkim bojama, seljackim vinilima, naljepnicama ''rado viđen'' i ''kralj ceste''.

Za mene je tuning ispod lima, kad poboljsas performanse motora, ovjesa, kocnica, aerodinamike (ako bodykit obavlja ovu funkciju, onda je opravdan, nikako drugacije). Sve ostalo je, kao sto sam vec rekao, pimping koji upijas od amera koji ionako ne znaju sta je dobar auto, pa pokusavaju to poboljsati, a samo upropaste.
 Evo, ALS-Anti Lag System: sustav koji turbo punjaču (ili turbu,turbo-kompresoru) omogućava da vrši kompresiju čak i kada se digne pedala gasa. Ako to nije Performance tuning, onda ne znam što jest. Iz ovog se može zaključiti da znam o čemu govorim.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2009 18:31 (vexx5555).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tuning automobila
vexx5555 kaže...
DrNasty kaže...
vexx5555 kaže...
 Oh,pa šta ću ja s vama-najbolje ovako: Tko ne može reći što je ALS-NEKA NE PIŠE O TUNINGU!!!
 Ti izgleda brkas pimping i tuning. Previse gledas WCC na MTV i nabrijan si na F&F i NFS.
Nije tuning ta izdrkotina s bodykitama, jarkim bojama, seljackim vinilima, naljepnicama ''rado viđen'' i ''kralj ceste''.

Za mene je tuning ispod lima, kad poboljsas performanse motora, ovjesa, kocnica, aerodinamike (ako bodykit obavlja ovu funkciju, onda je opravdan, nikako drugacije). Sve ostalo je, kao sto sam vec rekao, pimping koji upijas od amera koji ionako ne znaju sta je dobar auto, pa pokusavaju to poboljsati, a samo upropaste.
 Evo, ALS-Anti Lag System: sustav koji turbo punjaču (ili turbu,turbo-kompresoru) omogućava da vrši kompresiju čak i kada se digne pedala gasa. Ako to nije Performance tuning, onda ne znam što jest. Iz ovog se može zaključiti da znam o čemu govorim.
 (dobro znamo da znas) al jbte nemoras se pravit pametan mislim ono koji ku**c pametujes kao sto je neko vec napiso to ljudi nevole
zato se smiri i nemoj govorit da niko nema pojma o tuningu nego samo ti znas
Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
16 godina
offline
Tuning automobila

Dobro možda i znaš nesto o tome,al to nije razlog da se sad tu praviš važan i govoriš da se nek ne javljaju oni koji neznaju sto je ALS ili neznam sta drugo.

Netrebaju sad svi imati takvo znanje ko ti da bi mogli raspravljat o sređivanju automobila.

Only God will judge me tko je brži ili zec
16 godina
online
RE: Tuning automobila

vexxx, svejedno se ponašaš ko neodgojeni balavac.. i ak ne popraviš stav, bit ćeš i dalje odyebavan od ljudi.. tek toliko..

16 godina
protjeran
offline
Tuning automobila

Ovo je znacajan uspjeh, u temi o tuningu automobila uspjeli se posvadat, ja bih radije vidio neke zanimljive slike nego vase ionako glupe komentare, svade. Ako neznate dostojno komunicirati, onda nemojte blatit temu. 

Zlo i Naopako
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2009 20:09 (bestia).
16 godina
offline
Tuning automobila

Evo da razbijem svađu,malo smo pretjerali...

Only God will judge me tko je brži ili zec
15 godina
neaktivan
offline
Tuning automobila

evo evo

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
16 godina
neaktivan
offline
Tuning automobila

Evo da i ja stavim par fotki legendarnog fice :P
P.S. sem tuning fica stavio sam i jednu fotku dobro ocuvanog fice, pravi oldtimer!!!

Sve što možeš sad ostavi za kasnije
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2009 20:47 (Alen).
16 godina
neaktivan
offline
Tuning automobila

Evo jedan sa hrvatskih cesta!

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
15 godina
odjavljen
offline
Tuning automobila

Da li se ovdje netko bavi PS tuningom?

 

 

   http://img48.imageshack.us/img48/2802/bmwm3sedanphos12.jpg

 

 

Ovo je jedna slika koju sam ja napravio.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2009 18:27 (vexx5555).
15 godina
offline
RE: Tuning automobila

Ne mogu izdržati da ne spomenem kako je tzv. tuning automobila za istinske ljubitelje autombila bogohuljenje. Riječ je o manje-više nestručnim preradama kako bi ljudi od prosječnog automobila pokušali stvoriti auto svojih snova (za koji nisu imali dovoljno novaca). To je OK ukoliko time ne ugrožavaju druge sudionike u prometu. Na žalost mnogi od ovih prerađenih vozila nisu atestirani, a njihovi vlasnici osim izvanrednog tehničkog pregleda mogu očekivati i novčane kazne. Jedna od čestih takvih ''prerada'' je uporaba zasljepljujućih svjetala koja imitiraju ksenonsku rasvjetu.. Još jedan slučaj je ugradnja jačeg motora u vozilo koje konstrukcijski nije predviđeno da služi kao bolid. Svaki auto je tvornički napravljen za  točno određenu namjenu i afinitete kupca. Postoje ipak prerade koje imaju vrijednost zbog kvalitete obavljenog posla i maštovitosti uređenja, recimo neki od VW modela (VW Club Croatia) tu se može govoriti o djelima moderne umjetnosti. Ali velika većina ''tuniranih'' automobila su sa stajališta tehničke i ine kvalitete ipak čisto - smeće.

15 godina
odjavljen
offline
RE: Tuning automobila
cgsi kaže...

Ne mogu izdržati da ne spomenem kako je tzv. tuning automobila za istinske ljubitelje autombila bogohuljenje. Riječ je o manje-više nestručnim preradama kako bi ljudi od prosječnog automobila pokušali stvoriti auto svojih snova (za koji nisu imali dovoljno novaca). To je OK ukoliko time ne ugrožavaju druge sudionike u prometu. Na žalost mnogi od ovih prerađenih vozila nisu atestirani, a njihovi vlasnici osim izvanrednog tehničkog pregleda mogu očekivati i novčane kazne. Jedna od čestih takvih ''prerada'' je uporaba zasljepljujućih svjetala koja imitiraju ksenonsku rasvjetu.. Još jedan slučaj je ugradnja jačeg motora u vozilo koje konstrukcijski nije predviđeno da služi kao bolid. Svaki auto je tvornički napravljen za  točno određenu namjenu i afinitete kupca. Postoje ipak prerade koje imaju vrijednost zbog kvalitete obavljenog posla i maštovitosti uređenja, recimo neki od VW modela (VW Club Croatia) tu se može govoriti o djelima moderne umjetnosti. Ali velika većina ''tuniranih'' automobila su sa stajališta tehničke i ine kvalitete ipak čisto - smeće.

 
Reci im brate!
16 godina
offline
RE: Tuning automobila
cgsi kaže...

Ne mogu izdržati da ne spomenem kako je tzv. tuning automobila za istinske ljubitelje autombila bogohuljenje. Riječ je o manje-više nestručnim preradama kako bi ljudi od prosječnog automobila pokušali stvoriti auto svojih snova (za koji nisu imali dovoljno novaca). To je OK ukoliko time ne ugrožavaju druge sudionike u prometu. Na žalost mnogi od ovih prerađenih vozila nisu atestirani, a njihovi vlasnici osim izvanrednog tehničkog pregleda mogu očekivati i novčane kazne. Jedna od čestih takvih ''prerada'' je uporaba zasljepljujućih svjetala koja imitiraju ksenonsku rasvjetu.. Još jedan slučaj je ugradnja jačeg motora u vozilo koje konstrukcijski nije predviđeno da služi kao bolid. Svaki auto je tvornički napravljen za  točno određenu namjenu i afinitete kupca. Postoje ipak prerade koje imaju vrijednost zbog kvalitete obavljenog posla i maštovitosti uređenja, recimo neki od VW modela (VW Club Croatia) tu se može govoriti o djelima moderne umjetnosti. Ali velika većina ''tuniranih'' automobila su sa stajališta tehničke i ine kvalitete ipak čisto - smeće.

 Kod prvog boldanog dijela se slažem sa tobom,stvarno na našim ulicama ima"tuninga"od kojeg mi se povraca,ljudi bezveze meću divovske spojlere bodykitove i ostale gadosti koje ne zasluzuju ni da budu na smetlištu.Sad ksenon svjetla,ona koja zasljepljuju i od kojih nista ne vidis su najčešče najjeftinije varijante tih svjetala koje nemaju nikakvu kvalitetu niti su rađeni ikakvi testovi,one postoje samo da se jeftino prodaju a dobro znamo da uvijek ima budala koje ih kupuju.One koje su kvalitetne i koje stvarno se dobro vide a ne skode nikom  su naravno puno skuplje i zato ih jako rijetko mozemo vidjeti pa sudimo prema onim bijednim kopijama.Što se tiče ugradnje jačeg motora,ne mora uvijek biti tako kako ti kažeš.pogledaj npr alfu 156,nasjabija verzija je benzinac 1.6 motor T.S. sa 120 konja.a najjača serijska verzija je gta 3.2 motor v6 250 konja,duplo jači motor a karoserija potpuno ista,jedino su naravno kocnice drugacije i prvi ovjes.
Spomenuo si VW Club Croatia,ima više takvih klubova,Pogledaj si malo Klub ljubitelja Alfa Romeo ili ti alfista,stvarno ima dobrih prerada visoke kvalitete a nista nije pretjerano,tek toliko da izgleda savršeno.
Only God will judge me tko je brži ili zec
16 godina
neaktivan
offline
Tuning automobila

Ovo je prava stvar:

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2009 18:57 (Aerox71).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tuning automobila
Aerox71 kaže...

Ovo je prava stvar:

 Ovo prvo dvoje je SELJO TUNING

tako to ja zovem
bolesno veliki spoileri ili auspuhi

ovo je auto

mada nije tuning ali nije niti serijski

da mi jedan takav dođe pod ruku.....Cool
Q6600 3,25Ghz Corsair Dominator 4X1gb 1085mhz XFX 8800GTS 512mb OC
15 godina
offline
Tuning automobila

Evo moj ljubimac....da bar

Bugatti Veyron Bugatti Veyron
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2009 19:13 (Mitch).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tuning automobila
Mitch kaže...

Evo moj ljubimac....da bar

 od bolesno brzog automobila
napravili još bolesnijeg

mada Bugatti nije najbrži

nego neki AERO oko 420km/h ako dobro znam

Q6600 3,25Ghz Corsair Dominator 4X1gb 1085mhz XFX 8800GTS 512mb OC
15 godina
offline
RE: Tuning automobila
tommy2103 kaže...
cgsi kaže...

Ne mogu izdržati da ne spomenem kako je tzv. tuning automobila za istinske ljubitelje autombila bogohuljenje. Riječ je o manje-više nestručnim preradama kako bi ljudi od prosječnog automobila pokušali stvoriti auto svojih snova (za koji nisu imali dovoljno novaca). To je OK ukoliko time ne ugrožavaju druge sudionike u prometu. Na žalost mnogi od ovih prerađenih vozila nisu atestirani, a njihovi vlasnici osim izvanrednog tehničkog pregleda mogu očekivati i novčane kazne. Jedna od čestih takvih ''prerada'' je uporaba zasljepljujućih svjetala koja imitiraju ksenonsku rasvjetu.. Još jedan slučaj je ugradnja jačeg motora u vozilo koje konstrukcijski nije predviđeno da služi kao bolid. Svaki auto je tvornički napravljen za  točno određenu namjenu i afinitete kupca. Postoje ipak prerade koje imaju vrijednost zbog kvalitete obavljenog posla i maštovitosti uređenja, recimo neki od VW modela (VW Club Croatia) tu se može govoriti o djelima moderne umjetnosti. Ali velika većina ''tuniranih'' automobila su sa stajališta tehničke i ine kvalitete ipak čisto - smeće.

 Kod prvog boldanog dijela se slažem sa tobom,stvarno na našim ulicama ima"tuninga"od kojeg mi se povraca,ljudi bezveze meću divovske spojlere bodykitove i ostale gadosti koje ne zasluzuju ni da budu na smetlištu.Sad ksenon svjetla,ona koja zasljepljuju i od kojih nista ne vidis su najčešče najjeftinije varijante tih svjetala koje nemaju nikakvu kvalitetu niti su rađeni ikakvi testovi,one postoje samo da se jeftino prodaju a dobro znamo da uvijek ima budala koje ih kupuju.One koje su kvalitetne i koje stvarno se dobro vide a ne skode nikom  su naravno puno skuplje i zato ih jako rijetko mozemo vidjeti pa sudimo prema onim bijednim kopijama.Što se tiče ugradnje jačeg motora,ne mora uvijek biti tako kako ti kažeš.pogledaj npr alfu 156,nasjabija verzija je benzinac 1.6 motor T.S. sa 120 konja.a najjača serijska verzija je gta 3.2 motor v6 250 konja,duplo jači motor a karoserija potpuno ista,jedino su naravno kocnice drugacije i prvi ovjes.
Spomenuo si VW Club Croatia,ima više takvih klubova,Pogledaj si malo Klub ljubitelja Alfa Romeo ili ti alfista,stvarno ima dobrih prerada visoke kvalitete a nista nije pretjerano,tek toliko da izgleda savršeno.
Po meni vrhunske tvorničke sportske verzije (vRS, GTA, opc, R, TS, MPS..) nisu u pitanju iako sa osnovnim modelima dijele manje-više samo golu karoseriju pa se zapravo radi o posve drugom modelu a ne o varijanti. Dobar primjer je Clio i Renault Sport Clio. Opet, kod raznih proizvođača su ove razlike drugačije. Alfe je prilično teško ''uljepšavati'' s obzirom na vrlo dinamične crte karoserije i fanatičnu odanost vlasnika izvornom stanju, zato sam odabrao VW kao primjer kako tuning može biti i kvalitetan.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Tuning automobila
Gamer-gts kaže...
Mitch kaže...

Evo moj ljubimac....da bar

 od bolesno brzog automobila
napravili još bolesnijeg

mada Bugatti nije najbrži

nego neki AERO oko 420km/h ako dobro znam

 SSC(Shelby Sport Cars) Ultimate Aero TT-jesi mislio na njega? Max brzina kojom je išao je 434,6 km/h iako bi na papiru trebao ići 464-465 km/h.Sada je došao novi sa jačim motorom i produljenom karoserijom.Bugatti Veyron je tek treći na ljestviti najbržih auta: prvi je SSC Ultimate Aero TT,drugi Bristol Fighter T,a treći Bugatti Veyron.Pozz!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tuning automobila
vexx5555 kaže...
Gamer-gts kaže...
Mitch kaže...

Evo moj ljubimac....da bar

 od bolesno brzog automobila
napravili još bolesnijeg

mada Bugatti nije najbrži

nego neki AERO oko 420km/h ako dobro znam

 SSC(Shelby Sport Cars) Ultimate Aero TT-jesi mislio na njega? Max brzina kojom je išao je 434,6 km/h iako bi na papiru trebao ići 464-465 km/h.Sada je došao novi sa jačim motorom i produljenom karoserijom.Bugatti Veyron je tek treći na ljestviti najbržih auta: prvi je SSC Ultimate Aero TT,drugi Bristol Fighter T,a treći Bugatti Veyron.Pozz!
 Da na taj sam mislio
ali ta brzina
tko će to postići....
Q6600 3,25Ghz Corsair Dominator 4X1gb 1085mhz XFX 8800GTS 512mb OC
15 godina
offline
RE: Tuning automobila

meni jedan od najdrazih auta za tuning je honda prelude

EVGA 790i FTW | Intel Q6600@Scythe Orochi@3.85ghz | Patriot 4 x 1gb DDR3 |Zotac GTX 295 | WD 320gb + HITACHI 500gb| Silverstone Zeus 750w| 22" Benq Wide Screen |Thermaltake Xaser VI
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2009 20:14 (toxic).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Tuning automobila
Gamer-gts kaže...
 Da na taj sam mislio
ali ta brzina
tko će to postići....
 Pa nije to toliko velika brzina kad pogledaš svjetske rekorde.
16 godina
offline
Tuning automobila

Evo sad sam vidio ovu temu i nemogu se suzdrzati od komentara...

 

U hrvatskoj se "Tunning" svodi da lijepljenje plastike na branike i pragove, stavljanje naljepnica u obliku plamena iza prednjeg kotaca itd.

 

Zalosno ali istina...

 

Ljudi nalijepe 25 kg plastike na auto i misle da su face jer imaju "spojlere" na autu, osobno, meni od takvih tjuninga ide na povracanje...

 

Od auto koji serijski odlicno izgledaju naprave rugobe, najvise takvih tjuninga sam vidio na Calibrama, a i opcenito tjuninzi Opela su prica za sebe...

 

Isto vrijedi i za Volkswagene...

 

Meni je osobno najljepse vidjet auto bez spojlera, sa nekim lijepim felgicama, mozda koji centimetar spusten, zatamnjena stakla i to je to...

 

Ako se ljudi zele uvjerit kako dobro auto moze izgledat bez spojlera neka dodju na parking zagrebackog velesajma 4. i 5. travnja kada se odrzava susret Alfista...

PC RULES!!!! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Tuning automobila
mika2210 kaže...

Evo sad sam vidio ovu temu i nemogu se suzdrzati od komentara...

 

U hrvatskoj se "Tunning" svodi da lijepljenje plastike na branike i pragove, stavljanje naljepnica u obliku plamena iza prednjeg kotaca itd.

 

Zalosno ali istina...

 

Ljudi nalijepe 25 kg plastike na auto i misle da su face jer imaju "spojlere" na autu, osobno, meni od takvih tjuninga ide na povracanje...

 

Od auto koji serijski odlicno izgledaju naprave rugobe, najvise takvih tjuninga sam vidio na Calibrama, a i opcenito tjuninzi Opela su prica za sebe...

 

Isto vrijedi i za Volkswagene...

 

Meni je osobno najljepse vidjet auto bez spojlera, sa nekim lijepim felgicama, mozda koji centimetar spusten, zatamnjena stakla i to je to...

 

Ako se ljudi zele uvjerit kako dobro auto moze izgledat bez spojlera neka dodju na parking zagrebackog velesajma 4. i 5. travnja kada se odrzava susret Alfista...

 Opel je drek za tuniranje (osim možda stare Tigre),VW je ofucan,ima ih previše. Zna se da su Alfisti ljudi koji bolesno vole svoj auto. Da ne bi neko reko da vrijeđam Alfe-ali su najbolje Giulieta Sprint i GTA.Pozz!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice