Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.117
|
čitano: 13.278.327
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova

Zašto? Pa to je nasljednik LP-640, ako je on imao konkurenciju ima ju i Aventador. Ja kad sam prije stavio video Lamba vs SLS vs mislim neki Ferrari popljuvali ste me, kao nema konkurencije.

 

A čime ga onda uspoređivati? Šta fali GT2 RS koji ima 620KS ili sa 599 GTO? Po meni su to njegovi konkurenti, ista klasa automobila...

Novac ne može kupiti sreću, ali je ugodnije plakati u Ferrariju nego na biciklu...
16 godina
offline
Vaš Auto Snova

Ma daj molim te..taj auto za mene nema konkurenciju, kakav Bugatti, kakav Ferrari..Eventualno Koensiegg Agera R, iako bi debelo razmišljao kad bi birao između njih dva..iako mislim da imam te novce da bi oba uzeo jer su mi to definitivno najbolji sportski auti svijeta.

12 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Auto Snova
Hacker002 kaže...
nul-3 kaže...

evo dva :D

Greška je Aventadora uspoređivati s bilo kojim autom, jer on jednostavno nema konkurenciju.

Ja neznam kako bi automobile mogao uopće uspoređivat jedan s drugim kad recimo Veyron iz motora sa 16 cilindara izvuče 1000ks, Agera to uradi sa duplo manjim motorom a onda Skyline sa još manjim. Mogu se složiti s tobom da su mašine poput ferrarija i lamba nešto posebno i bez obzira na brojke neusporedivi ali kad opet pogledaš nitko na to ˝nešto˝ ne gleda nego svatko želi što više od svega.

˝Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje.˝- Nikola Tesla
16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova

Pa uspoređuješ istu klasu auta. Znači recimo BWM 3 sa Audi 4, BMW 5 sa Audi 6 i tako...

 

Isto tako Gallardo 560-4 sa recimo GT3 RS i sa Nissan GT-R i tako... Naravno da će uvijek neki biti bolji, ali to su barem ista klasa auta. Drugo je ovo gdje se tunira do neba, tu koji je brži taj prži...

Novac ne može kupiti sreću, ali je ugodnije plakati u Ferrariju nego na biciklu...
13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
RuskeGTT kaže...

ej nine, jel mozda to ona duja sa 300ks plus nitro 1.9TDI?

mislim da je cak i sad na prodaju, da sam ju vidio neki dan :)

stavim link kad naidem opet

mislim da nije na prodaju, rekao bi mi frend. ovo jeste doduše 1.9TDI, 4x4 syncro i nitro, ali oko 400-tinjak ks-a koliko ja čujem.

u svakom slučaju na zadnjem rejsu u gorici je napravio 11.2

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
Hacker002 kaže...

Ma daj molim te..taj auto za mene nema konkurenciju, kakav Bugatti, kakav Ferrari..Eventualno Koensiegg Agera R, iako bi debelo razmišljao kad bi birao između njih dva..iako mislim da imam te novce da bi oba uzeo jer su mi to definitivno najbolji sportski auti svijeta.

Baš to, ali ipak ja ne volim baš Ferrari, ali zato Lambo {#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
nine kaže...
RuskeGTT kaže...

ej nine, jel mozda to ona duja sa 300ks plus nitro 1.9TDI?

mislim da je cak i sad na prodaju, da sam ju vidio neki dan :)

stavim link kad naidem opet

mislim da nije na prodaju, rekao bi mi frend. ovo jeste doduše 1.9TDI, 4x4 syncro i nitro, ali oko 400-tinjak ks-a koliko ja čujem.

u svakom slučaju na zadnjem rejsu u gorici je napravio 11.2

  jel ovo?

 

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-ii-1.9-tdi-oglas-3907112

 

pise 300...

13 godina
offline
Vaš Auto Snova

da, to je taj.. o.O ne mogu vjerovati da je na prodaju

..vidiš onda sam ja krivo upamtio.. sa nitrom je 400.

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
12 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Auto Snova

Tandem iz snova... {#}

˝Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje.˝- Nikola Tesla
14 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
Diplomat kaže...

oho, koliko vidim po okolini to je u Zagrebu kod Baotića (stanice za tehnićki pregled) u Dubravi, mogao bi ga malo škicnut ak je vani {#}

12 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Auto Snova
1BIT kaže...
Diplomat kaže...

oho, koliko vidim po okolini to je u Zagrebu kod Baotića (stanice za tehnićki pregled) u Dubravi, mogao bi ga malo škicnut ak je vani {#}

 Da,da Brabus Hrvatska. Samo se nadam da ovaj ima Akrapovićeve auspuhe bar. {#}

14 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
Hacker002 kaže...
nul-3 kaže...

evo dva :D

Greška je Aventadora uspoređivati s bilo kojim autom, jer on jednostavno nema konkurenciju.

zonda r :)

16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
lovranac kaže...
Hacker002 kaže...
nul-3 kaže...

evo dva :D

Greška je Aventadora uspoređivati s bilo kojim autom, jer on jednostavno nema konkurenciju.

zonda r :)

nope.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
Hacker002 kaže...
lovranac kaže...
Hacker002 kaže...
nul-3 kaže...

evo dva :D

Greška je Aventadora uspoređivati s bilo kojim autom, jer on jednostavno nema konkurenciju.

zonda r :)

nope. it's chuck testa

{#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

malo skromnije al zato odvaljuje! :D

 

 

...train hard, feel good, never give up...
14 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
Hacker002 kaže...
lovranac kaže...
Hacker002 kaže...
nul-3 kaže...

evo dva :D

Greška je Aventadora uspoređivati s bilo kojim autom, jer on jednostavno nema konkurenciju.

zonda r :)

nope.

zašto??? 

pa zonda r ima samo 6 sekundi bolje vrijeme na top gearu :), jedini problem je što je nemožeš vozit po cesti

 

taj aventador ima 170 ks više od gtr.a i lakši skoro 200 kg i samo sekundu bolje vrijeme na top gearu, vjerujem kako bi gt2 rs i nova corvetta zr1 imali bolje vrijeme od tog aventadora, nije taj auto ništa posebno prema ovima 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 3:33 (lovranac).
14 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
lovranac kaže...
Hacker002 kaže...
lovranac kaže...
Hacker002 kaže...
nul-3 kaže...

evo dva :D

 

taj aventador ima 170 ks više od gtr.a i lakši skoro 200 kg i samo sekundu bolje vrijeme na top gearu, vjerujem kako bi gt2 rs i nova corvetta zr1 imali bolje vrijeme od tog aventadora, nije taj auto ništa posebno prema ovima 

  odmah sam stavio na akciju, al mozete i gledat od pocetka...kako god pogledali, lambo uvijek pobjedi :P

btw: desni klik, otvori u novoj kartici..inace mi neradi ono #t=2m50s sto sam stavio na kraju

Doctor Who ; Dexter ; True Blood
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 10:55 (passat).
14 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
passat kaže...

  odmah sam stavio na akciju, al mozete i gledat od pocetka...kako god pogledali, lambo uvijek pobjedi :P

btw: desni klik, otvori u novoj kartici..inace mi neradi ono #t=2m50s sto sam stavio na kraju

 

nisam nikad volio drag, to vecinom pobjeđuju oni koji imaju bolji omjer ks i kg

 

pretpostavljam da niste pogledali ovaj

, jer svako malo spomenete tog aventadora

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
deelight kaže...

malo skromnije al zato odvaljuje! :D

 

 

Bio bi sretan i da imam ovog 530d ili čak 525d i super. {#}

Ivan
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 15:42 (8888800000).
12 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Auto Snova
lovranac kaže...
passat kaže...

  odmah sam stavio na akciju, al mozete i gledat od pocetka...kako god pogledali, lambo uvijek pobjedi :P

btw: desni klik, otvori u novoj kartici..inace mi neradi ono #t=2m50s sto sam stavio na kraju

 

nisam nikad volio drag, to vecinom pobjeđuju oni koji imaju bolji omjer ks i kg

 

pretpostavljam da niste pogledali ovaj

, jer svako malo spomenete tog aventadora

A čiji je motor u Zondi? AMG-ov, da da. {#}

Porsche nadmašio sam sebe.  {#}

˝Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje.˝- Nikola Tesla
12 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Novi Ford Mondeo isti Aston Martin {#}

 

Pitaj od Pirot do Vranje dali je Scarfaceee nekog zajebao
13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
Scarfaceee kaže...

Novi Ford Mondeo isti Aston Martin {#}

 

loool jučer se vozim doma i vidim taj isti auto nekih 20-ak metara ispred, i rekoh kakav je ovo limo-aston martin.. nisam ga uspio vidjeti iz bliza jer se prestrojio i otišao u drugom smjeru.

Sad vidim da je ford, a ne aston martin {#}

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
12 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Auto Snova
˝Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje.˝- Nikola Tesla
14 godina
protjeran
offline
Vaš Auto Snova

Vrh, kazu <7min Nordschleife i 2.7s 0-100..

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 17:22 (ansha).
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Boze moj sta je taj GTR postao,to nisu istine.

13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
ansha kaže...

Vrh, kazu <7min Nordschleife i 2.7s 0-100..

nije baš ispod 7, ali da je vrh tu se slažem.. {#} ultimatni supercheap supercar

http://www.fastestlaps.com/tracks/nordschleife.html

 

iako po mom mišljenju je najrelevantniji top gear test track.

http://www.fastestlaps.com/tracks/top_gear_track.html

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
13 godina
offline
Vaš Auto Snova

photosession

14 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Auto Snova
nine kaže...
ansha kaže...

Vrh, kazu <7min Nordschleife i 2.7s 0-100..

nije baš ispod 7, ali da je vrh tu se slažem.. {#} ultimatni supercheap supercar

http://www.fastestlaps.com/tracks/nordschleife.html

 

iako po mom mišljenju je najrelevantniji top gear test track.

http://www.fastestlaps.com/tracks/top_gear_track.html

To je novi 2012 track pack edicija (doplata od kakvih 10,000 funti), olaksana (nema straznje klupe, lakse felge...), bolje hladjenje kocnica, bolja suspenzija i kazu u nissanu ispod 7min Nordschleife. Ultra brutalan auto...

 

Trebao bi moc negdje do 3.-4. mjesta na top gear tracku u ovoj verziji, iako, po meni je Nordschleife daleko bolje mjerilo performansi i ultimativni test za cestovne aute.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 18:14 (ansha).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova

 

taj aventador ima 170 ks više od gtr.a 

 

kako kojeg gtr-a xd :D

 

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Vaš Auto Snova

nordschleife jeste bolja staza za mjerenja samim time što je dosta duža, ali prednost dajem top gear tracku zato što uvijek isti vozač vozi, a staza ima i brze i uske zavoje {#}

da slažem se da bi ova verzija još dosta bolje vrijeme napravila.. najveći GTR-ov problem i je njegova težina.. samo pitanje koliko je smršavio auto {#}

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice