Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.116
|
čitano: 13.269.089
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Nisam ni ja besposlen sjedio, ja polirao nastavak auspuha 

 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...
mrsmith kaže...

Ma nisam nigdje išao još. Sljedeći mj. ću na redovni servis pa ih pitam za mišljenje, ali rekoh ovako usput da vidim ako ovdje netko nešto zna o tome pošto ima majstora :) recimo npr. MatijaZG 

 

Ja sam ga sad malo češće počeo voziti (tj. na posao i s posla uz guštanje) jer smo dobili bebača pa mi žena vozi novu jedinicu dizela s 5 vrata da stane sjedalica lijepo

 Odličan auto. Ulje mora trošiti. To znaći da pošteno podmazuje. Tako je sa svima 3.0i od BMWa. Neki troše litru na 10.000km od prvog dana, drugi litru na 2000km. Probaj sipati originalno BMW 10W60. Jedan poznanik iz DE je nedavno nabavio F06 M6 sa nekih 20 tisuća kilometara. Pio mu je pola litre 5W30 svakih 8000. Sa 10W60 je palo na 3 dl/8000km.

Što se tiće tvog problema, ne znam baš točno što bi moglo biti. Odmah mi je pao na pamet jedan ABS senzor ili slab akumulator. Ako usljed kuckanja proradi, onda je vjerojatno do pumpe. Trebalo bi točno ustanoviti koji je problem. Mislim da bi u Tomiću najbolje znali reći što mu je. Navrati i kod Selp Autoelektronika. Čisto da usporediš što ti tko kaže.

Uglavnom, nisam mehaničar. Samo sam imao nekoliko Alfi pa sam se počeo intenzivno zanimati za svakakve kvarove i detalje automobila

Hvala. Nazvao Selp i kažu da je poznat problem i da se može popravit u roku 2 dana (cirka 1000-1500kn traže). Treba izvadit pumpu i poslati na reparaciju kod njih. U Tomicu kaze da treba nova pumpa (oko 13000kn )....

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Nisam ni ja besposlen sjedio, ja polirao nastavak auspuha 

 

 Čim ih moraš polirati, nije dobro . Ja uvijek imam u prtljažniku krpicu za obrisati auspuh haha

mrsmith kaže...
Hvala. Nazvao Selp i kažu da je poznat problem i da se može popravit u roku 2 dana (cirka 1000-1500kn traže). Treba izvadit pumpu i poslati na reparaciju kod njih. U Tomicu kaze da treba nova pumpa (oko 13000kn )....

 Tomić po starome bi samo novo ugrađivao. Lako tako...

Hočeš onda to preko Selpa riješiti? Ja nisam nikad imao prilike kod njih nešto popravljati. Čuo sam kako ih preporučaju u nekoliko navrata. Pitaj ih svakako za jamstvo na rad.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...

Jučer navečer se vratio doma nakon tri dana provedenih u ZGu. Išao sam gore sa bratom. Spavali smo u The Loop Hotelu. Za 400kn po danu je stvarno odličan i preporučam svima koji ne žele potrošiti hrpu love na spavanje. Nije neka super lokacija i nema neki pogled ali za poslovni put je super.

Uglavnom, obavili business , par puta izašli i pogledali dvije 156ice. Ne želim uopće trošiti riječi na iste. Oplate vrata koje se odvajaju, sjedala loše zašarafljena, neoriginalni farovi, bez ikakvih računa. Nisam imao volje ih niti provozati. Realno, nisam očekivao tip top aute za 4000/4500€, ali da su bar uredni. Iznerviran tim svim kramama, javio se jednom dečku na forumu alfisti.hr koji je spomenuo da bi prodavao svoju GT. Nisam imao sa sobom cijeli iznos i tip mora prvo nabaviti drugi auto, pa sam mu samo ostavio 200€ kapare. Cijena bude 7000€. Više nego sam planirao potrošiti ali isplati se. GT 1.9 JTDm Blackline original oprema sa tvorničkim ksenonima i peračima, Bose, crna kožna grijana sjedala sa crvenim koncem, PDC, tempomat, senzor kiše itd. 160.000km, 2007 godište. Auto je kompletno tvornički (osim blindiranog i isključenog EGRa). Od zahvata bi trebalo riješiti kondezaciju u farovima i to je to.

Planova naravno ima haha. Prva nabava budu KW v1 gewinde, pa Blackline 18 felge za ljeto (trenutno su 17 GTA sa zimskima), Q2 špera, lagani remap, 1din Kenwood radio sa USB i Bluetooth. Poliranje, kemijsko i keramika na proljeće. Prolazi mi kroz glavu i custom made volan sa donjim dijelom ravnim.

Više slika kad ju dopeljam doma

 Jako fin primjerak GT-ke. Custom made volan kod Miloša radi, MR Performance, ako je prodavač tvoj Alfista, zna na koga mislim. 


13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...
chutac kaže...

Nisam ni ja besposlen sjedio, ja polirao nastavak auspuha 

 

 Čim ih moraš polirati, nije dobro . Ja uvijek imam u prtljažniku krpicu za obrisati auspuh haha

 A kad je vožen penzionerski prije mene, šta ćeš 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Nisam ni ja besposlen sjedio, ja polirao nastavak auspuha 

 

 Ako ti se da daj i meni ispoliraj nastavak auspuha 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pitanjce za prave znance:

 

Rijec je o Opel Astri 1.7 CDTI.

Auto radi normalno,ali nakon duzega vremena voznje (nakon pređenih 80-90 km),izgubi snagu za 20%,promjeni zvuk rada(ćiju se klackalice),te auspuh pocne "zvrnčati".

 

-Zaista mu treba dugo,mogu se po gradu vozati sat vremena,on ce ici normalno,ali kada se bas ono pregrije,dobije te simptome.

Primjetio sam da mi je intercooler premostit(vjerovatno je bivsi gazda to napravio,jer mu je vjerovatno curio,pa da ustedi)

 

Logika mi nalaze da se na takvim duzim relacijama jedino ulje moze pregrijati,te izgubi svoj viskozitet+još što zbog premoscivanja intercoolera,nema ga sto hladiti!?

Bio sam kod dva majstora i obadvojica vele mi da nije 100% zbog intercoolera,jedan sumnja na elektroniku pumpe(kaze 98%),drugi kaze da je negdje greska sa elektronikom!

Spojili su ga na dijagnostiku i sve je ok!

 

Zanimaju me vasa misljenja,meni zdrav razum kaze da kakva Pič.. materina i elektronika,jer da je do toga,onda bi i hladan ili barem nakon 5-10 minuta rada imao iste simptome!?

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...

GT 1.9 JTDm Blackline original oprema sa tvorničkim ksenonima i peračima, Bose, crna kožna grijana sjedala sa crvenim koncem, PDC, tempomat, senzor kiše itd. 160.000km, 2007 godište. Auto je kompletno tvornički (osim blindiranog i isključenog EGRa). Od zahvata bi trebalo riješiti kondezaciju u farovima i to je to.

Planova naravno ima haha. Prva nabava budu KW v1 gewinde, pa Blackline 18 felge za ljeto (trenutno su 17 GTA sa zimskima), Q2 špera, lagani remap, 1din Kenwood radio sa USB i Bluetooth. Poliranje, kemijsko i keramika na proljeće. Prolazi mi kroz glavu i custom made volan sa donjim dijelom ravnim.

Više slika kad ju dopeljam doma

 

Odličan auto 

 

Hebemu, da se nisam uhvatio ulaganja u kuću, vjerojatno bi takvo nešto bilo u garaži.

 

Nego, jedno me zanima kod GT, kakav je mjenjač? Dugi hod, precizan? 

Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Milka30 kaže...

Pitanjce za prav... 

 

 Sto ga nisi odveo u ovlasteni na pregled kada je to sada bilo za 1kn? Na forumu tesko da ces ista saznati pogotovo ako je neka glupost koja se ne dogada inace, ja mislim da je do pumpe goriva. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 20:01 (ivanzu).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...
Tomić po starome bi samo novo ugrađivao. Lako tako...

Hočeš onda to preko Selpa riješiti? Ja nisam nikad imao prilike kod njih nešto popravljati. Čuo sam kako ih preporučaju u nekoliko navrata. Pitaj ih svakako za jamstvo na rad.

Yep, budem ali se moram malo organizirati jer nisam iz ZG-a. Najprije sve izvaditi i zapakirati pa onda poslati, itd. Vidjeti ćemo, obavezno pitam za jamstvo na rad.

It is always darkest just before the dawn.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Milka30 kaže...

Pitanjce za prave znance:

 

Rijec je o Opel Astri 1.7 CDTI.

Auto radi normalno,ali nakon duzega vremena voznje (nakon pređenih 80-90 km),izgubi snagu za 20%,promjeni zvuk rada(ćiju se klackalice),te auspuh pocne "zvrnčati".

 

-Zaista mu treba dugo,mogu se po gradu vozati sat vremena,on ce ici normalno,ali kada se bas ono pregrije,dobije te simptome.

Primjetio sam da mi je intercooler premostit(vjerovatno je bivsi gazda to napravio,jer mu je vjerovatno curio,pa da ustedi)

 

Logika mi nalaze da se na takvim duzim relacijama jedino ulje moze pregrijati,te izgubi svoj viskozitet+još što zbog premoscivanja intercoolera,nema ga sto hladiti!?

Bio sam kod dva majstora i obadvojica vele mi da nije 100% zbog intercoolera,jedan sumnja na elektroniku pumpe(kaze 98%),drugi kaze da je negdje greska sa elektronikom!

Spojili su ga na dijagnostiku i sve je ok!

 

Zanimaju me vasa misljenja,meni zdrav razum kaze da kakva Pič.. materina i elektronika,jer da je do toga,onda bi i hladan ili barem nakon 5-10 minuta rada imao iste simptome!?

 

 Dakle cijevi ne prolaze kroz intercooler nego su spojene jedna u drugu?? Ako da pa to ti je idgovor na pitanje. Auto kada se zagrije o da se i turbi ugrije i ne hladi zrak nego vruci nazad ulazi u usis i padnu mu perf.... Ne kuzim kaj je intercooler probusen ili zacepljen? Inace se on cisti... 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
0verlord kaže...
chutac kaže...

Nisam ni ja besposlen sjedio, ja polirao nastavak auspuha 

 

 Ako ti se da daj i meni ispoliraj nastavak auspuha 

 Za pivu i čevape 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

 Sto ga nisi odveo u ovlasteni na pregled kada je to sada bilo za 1kn? Na forumu tesko da ces ista saznati pogotovo ako je neka glupost koja se ne dogada inace, ja mislim da je do pumpe goriva. 

Nisam imao pojma za tu akciju!

JBG mozda netko zna.

Fake_Alert kaže...

  Dakle cijevi ne prolaze kroz intercooler nego su spojene jedna u drugu?? Ako da pa to ti je idgovor na pitanje. Auto kada se zagrije o da se i turbi ugrije i ne hladi zrak nego vruci nazad ulazi u usis i padnu mu perf.... Ne kuzim kaj je intercooler probusen ili zacepljen? Inace se on cisti... 

Dolazno i odlazno crijevo je premostito bakrenim koljenima za centralno grijanje,intercooler stoji bezveze nespojen.Tko zna sta mu se desilo,vjerovatno mu je zacepljen,pa je trazio novi koji je podosta skup.

Nisam ga uopce dirao,nego sam to primjetio kada sam termostat mjenjao nedavno.

Ono sto me cudi,to je da mi majstori kazu da 100% nije do njega,a moja teorija je da se ulje pregrije,izgubi viskozitet,slabije brtvi cilindre(gubi snagu),ne podmaziva klackalice(zato se cuju)...

 

Nije bas jeftino ici majstoru po dijagnoze,oni to lipo naplate,zato i pitam,mozda netko zna?!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Phantom_RI kaže...

 Jako fin primjerak GT-ke. Custom made volan kod Miloša radi, MR Performance, ako je prodavač tvoj Alfista, zna na koga mislim. 


 Da da naravno, kod Miloša bi radio volan. Vidio sam par njegovih radova uživo i stvarno odradi sve pedantno i sa kvalitetnim materijalima. Još bih gledao nabaviti prednje krom lajse od FL modela, kao i tacho. Više mi se sviđa noviji otvoreni. Uglavnom, moram si odrediti neku cifru da sada ne potrošim hrpu love. Umjesto gewinda možda uzmem samo Eibach Pro Kit opruge a razliku dam za neki Big Brembo 330mm. Kad ju definitivno nabavim, napravit ću neku to do listu   Na forumu je jedan dečko takvu crnu sredio skoro pa savršeno a počeo je od totalno stock GTjke, sa daleko manje opreme od ove moje buduće. Dolje su te slike od njegove. Taj auto je kasnije prodan u Ri kod jednog frenda koji živi u Delnicama. Sada je mislim negdje u Istri.

dv14 kaže...

 

Odličan auto 

 

Hebemu, da se nisam uhvatio ulaganja u kuću, vjerojatno bi takvo nešto bilo u garaži.

 

Nego, jedno me zanima kod GT, kakav je mjenjač? Dugi hod, precizan? 

 Bolje kuća nego hrpa lima. Auta uvijek bude bilo. Sada sa 25 još uživam u tim glupostima. U 5. mj idem za Norvešku položiti za platforme i onda ću i ja početi više razmisljati o nekoj nekretnini.

Koliko ja znam, mjenjač u GT 1.9 je jako sličan onome u GT 3.2 V6, 156/147 GTA. Lijepo se šalta i definitivno je uglađeniji od onoga u 156 20v (F40). Short shifter je svejedno jako dobar upgrade.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...

short shifter je svejedno jako dobar upgrade.

 Short shifter je najbolji upgrade ikada ;D Prošle godine ugradio OEM M-Performance short shifter komplet u ovlaštenom (Avto Aktiv Koper) na 330ki - još uvijek uživam u tom kratkom i preciznom hodu mjenjača

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mrsmith kaže...

 Short shifter je najbolji upgrade ikada ;D Prošle godine ugradio OEM M-Performance short shifter komplet u ovlaštenom (Avto Aktiv Koper) na 330ki - još uvijek uživam u tom kratkom i preciznom hodu mjenjača

 Koji komad auta Bimmer coupe šestak i šaltung. Mislim da ne može bolje (izuzev M odjela koji zato nosi hrpu dodatnih troškova).

Možda bi mogli tržiti kad se izdovoljim GTjke za godinu/godinu i pol

Kad uhvatiš vremena, udri koju sliku tog propelerca

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Evo dvije :)

 

Taj auto je doslovno za moje gušte i mislim da ću ga dugo još zadržati, nakon toliko godina još uvijek mi nije dosadio - uvijek neku sitnicu tu i tamo restauriram (npr. volan pretapeciran na zadnje). Takvi motori se više ne rade, toliko mirno i glatko vrti da je milina voziti ga.

 

Strastveni sam fan BMW-a i mislim da će eventualno kakav treći još stići kad se apartmani završe za sezonu - trenutno su samo ovaj i novi (2016.) 120d M-Sport F20 Estoril Blue u garaži.

 

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 23:52 (mrsmith).
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav,pukla mi je kopča na pragu i sad mi dosta upada u oko jer se prag odvojio.Auto je Mazda 6 2005 godiste i zanima me da li ima za kupit tih kopči kod Tokica ili negdje drugdje.I da li mogu to sam slozit i kako?

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Auuu...i šiber ima. Navi također must have u E9x seriji. Rijetko se viđaju takvi auti. Stvarno svaka čast. Zavidan vozni park.

Ja sam realno također više nastrojen na BMWe, ali volim i Alfe. Trenutno sa budgetom od 7/8 tisuća eura što si mogu priuštiti dati za auto ne nalazim naravno BMW kakav želim, a to je nešto poput tvoga. Imao sam nedavno E46 320dA bez neke opreme. Nije mi uopće bio zanimljiv i jedva sam dočekao ga se riješiti. Zato do 10k € radije nabavim lijepu opremljenu Alfu nego socijalnog BMWa.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...

Auuu...i šiber ima. Navi također must have u E9x seriji. Rijetko se viđaju takvi auti. Stvarno svaka čast. Zavidan vozni park.

Ja sam realno također više nastrojen na BMWe, ali volim i Alfe. Trenutno sa budgetom od 7/8 tisuća eura što si mogu priuštiti dati za auto ne nalazim naravno BMW kakav želim, a to je nešto poput tvoga. Imao sam nedavno E46 320dA bez neke opreme. Nije mi uopće bio zanimljiv i jedva sam dočekao ga se riješiti. Zato do 10k € radije nabavim lijepu opremljenu Alfu nego socijalnog BMWa.

Slažem se :) Ja sam ovog uzeo od prvog vlasnika sa servisnom i ful opremom doslovno. Imao je 35k km. Dosta je koštao ali nije mi nikad bilo žao. Alfe su mi predivni auti, nova Guilia QV je wet dream

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2018 0:09 (mrsmith).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Acex kaže...

Pozdrav,pukla mi je kopča na pragu i sad mi dosta upada u oko jer se prag odvojio.Auto je Mazda 6 2005 godiste i zanima me da li ima za kupit tih kopči kod Tokica ili negdje drugdje.I da li mogu to sam slozit i kako?

 Pa teoretski bi trebalo biti. Iznad Opatije naprimjer ima jedan dučan gdje prodaju svašta. Od tih plastičnih kopči, do zamjenskih farova, blatobrana. Vjerujem da bi i u Bjelovaru trebalo biti takvih trgovina. Jel su to one ubodne?

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mrsmith kaže...

Slažem se :) Ja sam ovog uzeo od prvog vlasnika sa servisnom i ful opremom doslovno. Imao je 35k km. Dosta je koštao ali nije mi nikad bilo žao. Alfe su mi predivni auti, nova Guilia QV je wet dream

 Da, Giulia Quadrifoglio je definitivno super pogođen auto. Kad dođem u tu kategoriju automobila, bit će mi teško odlučiti što nabaviti

Javi kako je prošlo sa kvarom

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...
mrsmith kaže...

Slažem se :) Ja sam ovog uzeo od prvog vlasnika sa servisnom i ful opremom doslovno. Imao je 35k km. Dosta je koštao ali nije mi nikad bilo žao. Alfe su mi predivni auti, nova Guilia QV je wet dream

 Da, Giulia Quadrifoglio je definitivno super pogođen auto. Kad dođem u tu kategoriju automobila, bit će mi teško odlučiti što nabaviti

Javi kako je prošlo sa kvarom

Yes :D hoću da. Ma normalno ja vozim njega, jedino ne rade ABS i Traction Control kad se to upali. Znači kao da si u kocki M3

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Update za onaj Ceed što sam pričao. Došao sam u kontakt sa susjedom vlasnika :) Veli da je mala firmica, par ljudi i da ga je šef uglavnom vozio, tako da ću ga isprobat da vidim dal nema nekih trešnji u radu, kako lovi kvačilo itd. Ako bude sve ok budem ga uzeo.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Na Passatu B5 izbacuje gresku 4Fa. Radi se o nekome malome motoricu vezanom uz climatronic te nekada radi grijanje i sve, nekada ne. Jel to moze bit da se nest odlomilo pa steka ili bi se taj cijeli motoric trebao zamjeniti?

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ekipa moze preporuka zvucnika u prednjim vratima za skodu fabiu (ako se ne varam trebali bi biti 16.5 cm)

desni je izgleda propuhao pa bih oba mijenjao

hvala

CARPE DIEM
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
monsieur kaže...

Na Passatu B5 izbacuje gresku 4Fa. Radi se o nekome malome motoricu vezanom uz climatronic te nekada radi grijanje i sve, nekada ne. Jel to moze bit da se nest odlomilo pa steka ili bi se taj cijeli motoric trebao zamjeniti?

 Možeš ga skinuti (makni suvozački pretinac i plastiku sa srednje konzole na istoj strani, mislim da je na istom mjestu kao i kod mene na Superbici) i probati počistiti, ali ne očekuj da će još dugo trajati. Mislim da je nekih 300-350 kn drugi motorić (Tokić, zamjenski). Obavezno kupuj po part nr., nemoj napamet, jer ima više vrsta konektora, mora odgovarati, nemreš prebrikavati. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2018 7:52 (WackyZG).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Milka30 kaže...
ivanzu kaže...

 Sto ga nisi odveo u ovlasteni na pregled kada je to sada bilo za 1kn? Na forumu tesko da ces ista saznati pogotovo ako je neka glupost koja se ne dogada inace, ja mislim da je do pumpe goriva. 

Nisam imao pojma za tu akciju!

JBG mozda netko zna.

Fake_Alert kaže...

  Dakle cijevi ne prolaze kroz intercooler nego su spojene jedna u drugu?? Ako da pa to ti je idgovor na pitanje. Auto kada se zagrije o da se i turbi ugrije i ne hladi zrak nego vruci nazad ulazi u usis i padnu mu perf.... Ne kuzim kaj je intercooler probusen ili zacepljen? Inace se on cisti... 

Dolazno i odlazno crijevo je premostito bakrenim koljenima za centralno grijanje,intercooler stoji bezveze nespojen.Tko zna sta mu se desilo,vjerovatno mu je zacepljen,pa je trazio novi koji je podosta skup.

Nisam ga uopce dirao,nego sam to primjetio kada sam termostat mjenjao nedavno.

Ono sto me cudi,to je da mi majstori kazu da 100% nije do njega,a moja teorija je da se ulje pregrije,izgubi viskozitet,slabije brtvi cilindre(gubi snagu),ne podmaziva klackalice(zato se cuju)...

 

Nije bas jeftino ici majstoru po dijagnoze,oni to lipo naplate,zato i pitam,mozda netko zna?!

 Intercooler hladi zrak koji turbina tlaci. Ali unutra znaju uljne pare ulaziti, hladiti se i postanu ulje pa se s vremenom napuni. Trebalo bi ga skinuti i oprati dimmerom ( 30kn tokic ) i dobro posusiti i spojiri nazad. To bi bio uzrok pada perfomansi...a za podmazivanje nemam pojma...neshvatljivo mi je da kad se ugrije da pocne se cut  nesto kao bregasta...koje ulje uopce koristis?

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav, kakva su iskustva sa Coltom 2006?

 

Generalno što sam uspio pronaći su manje-više pozitivne stvari, možda skuplje održavanje? Konkretno me zanima kakva je ova ponuda, meni osobno izgleda skroz ok.

Swedish latin super funk.
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima tu dosta nelogicnosti oko te astre. Ako se radi o astri h nju sam imao 7 godina i moja sucut sto si kupio taj auto. Moj se stalno kvario.

reci mi jel se pali kakva lampica pri gubitku snage? Provjeriti dobro sva crijeva jer taj motor je poznat po losim crijevima vode i zraka, puno motora je zakuhalo radi toga.  Ja sam imao problema sa gubitkom snage na tom autu pri poklapanju gasa, jednol mi je bilo izbiseno crijevo od turba jednom od IC-a.

 

PSN:Tomislav025
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice