Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.127
|
čitano: 13.286.557
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Moje prvo driftanje je bilo sa Škodom 110R coupe koja je imala zadnji pogon, a ovdje ugasim ESP, dignem na 40, rucna i imam 3-4 dost dobra zanosenja sa ispravljanjem, skoro kao prava stvar :D

ABS radi, ali ESP/ASR ne. Koliko sam citao, internet je pun ljudi kojima se to dogodilo i otislo kada su ili duze vozili brzo(a ja to ne mogu) ili obrisali greske(a ne mogu ni to jer mi se BT OBDII nece spojiti na dosta auta, medju njima ni na VTS). Mogu se samo nadati da nisam nesto bas potrgao 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Napravio par km, a nakon prvih 30 metara iz dvorišta nestale greške. ABS, ESP, ASR, sve radi 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Takve stvari iskusni vozači Citroena samo ignoriraju :)

Tak je i meni bacao neki error za tempomat na C4, ali je ipak tempomat uredno radio.

Citroen je to...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Jel netko od vas kada dobio ABS ESP ASR error nakon par desetaka kilometara driftanja pod ručnom po snijegu?

 

Da mi je znati koliko ti je trebalo da predes tih par DESEAKA km driftaciju s fwd...

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
Karlek_19 kaže...
Lord_Marko kaže...

 Dela to i na ćem novijem iste marke?

 pa ja mislim da ti može sredit remap na flakserici 

 

šalu na stranu. radi na svim autima s obd2 portom. iako samo cita ecu motora i nista vise jer sam uzeo osnovni citac prije par godina. danas imas vec sve valjda za malu cijenu...

 Kakvo je vani veselje, ne treba mi na flakserici 30 konja više, nek 4x4 haha Moram ECO uključiti kaj mogu krenuti (spušta ga na 100 konja), inače vrti samo

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Boze kakve gluposti 😂😂

PSN:Tomislav025
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BORG kaže...

Takve stvari iskusni vozači Citroena samo ignoriraju :)

Tak je i meni bacao neki error za tempomat na C4, ali je ipak tempomat uredno radio.

Citroen je to...

 Teško za ignorirati, nije ugodno kad ti se upale ABS i ESP lampice  

gamer34 kaže...

 

Da mi je znati koliko ti je trebalo da predes tih par DESEAKA km driftaciju s fwd...

 Oko pola sata, možda više, ne znam točno, znam da je bilo zabavno  Nisam puno prešao, oko 30 km.

Nabereš brzinu, ručna, smotaš i imaš 3-4 klizanja. Naravno da nije kao zadnji pogon, ali je zabavno i dalje 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jbg, kad imaš smeće onda dodatno uništavanje i nije neki problem. 

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ekipa,

 

Molio bih Vas preporuku webshopa/ducana za felge (moguce i EU koji salju u HR).

U HR sam nasao vulkal, alufelge, kupigume, molydon ali je ponuda tako-tako

 

Trebaju mi 17 5x112, ET47 7J

 


Hvala

CARPE DIEM
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Vecina felgi iz tih trgovina je smece.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Vecina felgi iz tih trgovina je smece.

 pa zato mi i treba preporuka webshopa :)

btw uzeo sam msw 77 za jedno auto u aluflege (za zimu), dobre su felge ali je dostava ocajna :)

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.2.2018 22:52 (simeparanoja).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

te nasumicne greske su razlog zasto necu vise nikad uzeti francuza...pa daj bokte nece, svaki drugi dan nova greska...na svim francuzima do sad...a autu apsolutno nista...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

ovisi kakve želiš, ja sam svoje ovdje naručio, mislim da još uvijek odbiju porez prije naplate :)

https://www.driftworks.com/

 UK trgovina

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.2.2018 14:08 (fear619).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

te nasumicne greske su razlog zasto necu vise nikad uzeti francuza...pa daj bokte nece, svaki drugi dan nova greska...na svim francuzima do sad...a autu apsolutno nista...

 Zar nisi nedavno uzeo Renaulta? 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ne, imam jos citroena, seata i starog megana...iducih godina vidim se sa volvom...umjesto C4 V50 za zenu, umjesto cupre XC70 za mene

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

ne, imam jos citroena, seata i starog megana...iducih godina vidim se sa volvom...umjesto C4 V50 za zenu, umjesto cupre XC70 za mene

 sta je sa tim meganom na kraju? planiras prodavat? 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Planiram kupiti Alfu 159 JTDM.

Ljep mi je to autić,a i citao sam na forumima dosta ljepa iskustva o njoj.

Jucer sam bio kod svoga majstora i kaze mi da se klonim od nje glavom bez obzira!Kaze da je kvarljiva,skupa za odrzavanje i zbog svoje kilaze 1600 kg losa za voznju uzbrdo po snjegu di zivim!

Iskustva?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Jedino sto fali pravoj zimskoj idili je snig na cesti ili da barem pada... ovaj put sam se mora zadovoljit samo snigom sastrane i u okolici...

 

 
 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
wifi kaže...

Jedino sto fali pravoj zimskoj idili je....

 ...šetnja uz more skoro pa u kratkim rukavima, baš kao danas

 

30 godina se zajebavam sa snijegom, drvima, zimskim gumama, lancima...

zadnjih 15 mi ne pada na pamet preko velebita dok god to bijelo govno pada i baš mi je dobro 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
picajzla0707 kaže...

 ...šetnja uz more skoro pa u kratkim rukavima, baš kao danas

 

30 godina se zajebavam sa snijegom, drvima, zimskim gumama, lancima...

zadnjih 15 mi ne pada na pamet preko velebita dok god to bijelo govno pada i baš mi je dobro 

 ma imam to svaki dan skoro tako da gustam otic vozikat se po snigu... al ovu zimu nikako, uvik me mimoidje... 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
wifi kaže...

 ma imam to svaki dan skoro tako da gustam otic vozikat se po snigu... al ovu zimu nikako, uvik me mimoidje... 

ma znam, to je kad praktično ne znaš za negativne strane zime, onda uživaš u onim pozitivnima

meni je snijega i zimskih r(g)adosti dosta za cijeli život 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne znas sta je gore, sarafati po autu na vrucini, ili na hladnoci... najbolje mi je bilo u 9...10 mjesecu sarafati... milina... A da ne pricam za lakiranje bilocega po ljeti... katastrofa.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...
RuskeGTT kaže...

ne, imam jos citroena, seata i starog megana...iducih godina vidim se sa volvom...umjesto C4 V50 za zenu, umjesto cupre XC70 za mene

 sta je sa tim meganom na kraju? planiras prodavat? 

 2000kn i nosi

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Ne znas sta je gore, sarafati po autu na vrucini, ili na hladnoci... najbolje mi je bilo u 9...10 mjesecu sarafati... milina... A da ne pricam za lakiranje bilocega po ljeti... katastrofa.

 Po hladnoći. Em se smrzneš, em prsti odrvene i maltene na sreću držiš stvari.

Ja sam na garaži neš radio na -5 i jedva jedvice sam radio, jedva sam šarafe držao da ih zašarafim. Na VTS-u mi suvozačka strana klime ne mijenja temperaturu, znam što je problem, popravak je 20 kuna(dio), ali treba skinuti pretinac za rukavice, a po ovoj zimi, em je meni teško em će sve plastike popucati...

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Malo pipnes prstom na nesto ostro i maltene se otkine i boli uzasno jer je sve smrznuto.  Po noci u ljeti radit je OK

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

hebote a mi se na -5 nateravamo po sljemenu s quadovima. i nije nam zima...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Uzmi taj quad i promijeni disk pločice i onda se javi :P

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Ne znas sta je gore, sarafati po autu na vrucini, ili na hladnoci... najbolje mi je bilo u 9...10 mjesecu sarafati... milina... A da ne pricam za lakiranje bilocega po ljeti... katastrofa.

 Meni je gore na zimi, jučer počeo ugrađivati motoriće za daljinsko ključanje, komplikovano do bola, stigao donekle, danas bilo hladno, čeka bolje dane za nastavak, izgleda Ponedjeljak dobro vrijeme za šerafanje :)

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Uzmi taj quad i promijeni disk pločice i onda se javi :P

 nema problema. cak netrebam ni dizalicu. bacim sajlu preko grane od bukve i zdignem ga ko ribu na udici. alat imam u koferu. samo mi disk pločica fali 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Džaba to sve ak nemaš dobre rukavice 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice