Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.127
|
čitano: 13.285.635
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovo mi je bas retardirano sto su izbacili komande za ventilaciju/klimu.

Jedino mi ovo nije lose ispalo, kontrole za svjetla.

Vrata isti vrag ko golf 5, odnosno rukohvati.

Ali da, bitno da je sve na touch, hebo ih touch.

 

EDIT:

 

Vidim sad da postoje nekakve tipke za riktanje temperature.

Svejedno smatram da je prije to bilo puno bolje rjeseno nego ovo.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 17:57 (BORG).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Vidi se downgrade skroz, pa jbt na A stupu se vidi boja okvira vrata kompletno. Bas me zanima sta ce novinari reci.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 18:06 (ivanzu).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

 Unutrasnjost mi je top topina, znaci moderna i jos kad vidim manualca u ovom polozaju uf... Vani mi jos nije legao, pogotovo sprijeda. Vidio sam jednog kod Auto Zubaka u Velikoj Gorici, stari i ja se raspravljali dal je polo ili nova 8 
 

 

Da mi je samo znat kako si ti kod Zubaka vidio Golf VIII koji se tek danas sluzbeno predstavlja...

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Čekam službeni reveal al s ovim "procurenim" fotkama začuđujuće pozitivan dojam nakon onih rendera i camo shotova. 

Pogotovo u žutozelenoj boji koja će očito biti launch color za Rline.

Pozitivno sam iznenađen sa unutrašnjosti, sviđa mi se što je uzor bio Porsche a ne Mercedes sa svojim glupim keljenjem ekrana. Iako, moglo je to još bolje ukomponirano biti u centralni dio auta. 

Eh sad da motorizacija i cijena bude na dosadašnjoj razini i bude to ok. 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Bas me zanima sta ce novinari reci.

 

a kaj misliš, orgazmi će frcati na sve strane, uz zadovoljne smiješkiće zbog podebljanih džepića 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...
hahhaajaads kaže...

 Unutrasnjost mi je top topina, znaci moderna i jos kad vidim manualca u ovom polozaju uf... Vani mi jos nije legao, pogotovo sprijeda. Vidio sam jednog kod Auto Zubaka u Velikoj Gorici, stari i ja se raspravljali dal je polo ili nova 8 
 

 

Da mi je samo znat kako si ti kod Zubaka vidio Golf VIII koji se tek danas sluzbeno predstavlja...

 Ne znam nit ja, bio je normalno vani na svom parkiralistu i imo je slicni prednji dio, naravno sa svim zastitama kad je noviji auto.. Izgleda da je ipak Polo onda 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Pozitivno sam iznenađen sa unutrašnjosti, sviđa mi se što je uzor bio Porsche a ne Mercedes sa svojim glupim keljenjem ekrana.

 

A na kog se furaju ako ne na Mercedes s nakeljenim spojenim ekranima?

Ne vidim u unutrasnjosti ni P od Porschea, osim ove cudne "rucice" mijenjaca kao u 992, a mozda ova linija s ventilacijskim otvorima vuce na Audi i to je to.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Furaju se sami na sebe, ne znam odakle ideja da bi se uopce morali furati na ikoga. Televizore trpaju kao i svi ostali. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 19:14 (ivanzu).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Mate15SLC kaže...

nespojeni kablovi

zadnja strana

evo stavio sam na tu stranicu, sad bi trebalo sve radit

na svakoj strani u zadnjim vratima je 17cm zvučnik i tweeter tvornički

 

 
Ovo crveno šta sam ti zaokružio su ti žice od zvučnika, morao bi imati 8 žica, po dvije za svaki zvučnik, znači +- za prednji desni, +- za prednji lijevi, +-za zadnji desni, +-za zadnji lijevi, prekontroliraj dal su sve spojene i da nisu oštećenje (vizualno), konektor do ti je napajanje, +/- 12V za radio, te kontakt na bravu, cinch se inaće koristi za auto pojačalo, mada ne znam koja je svrha ovih koje ti imaš, a ovaj okrugli konektor, hm, možda radio antena za originalni radio,a možda mikrofon, ne znam...

Nego kaj taj tvoj audi oldtimer ima grijanje siceva?
E a za kaj ti je ova record tipka, plavo zaokružena na slici?


Off topic:
Što se tiće golfa 8, mene ovaj ručni mjenjač podsjeća na vrh golf palice
 
Ovaj zadnji brisač veličine četkice za zube je vrh
 
 
 

BTW: kaj je tolka recesija da vw logo više nije 3d, nego cheap looking 2d?

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 19:32 (1BIT).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sada je na dosta auta takav brisac iza, kada ga upalis kao da stene mase repicem.

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Prednji dio nove osmice je ruzniji od sedmice, dok unutrasnjost i straznji kraj je pomak na bolje. Po pitanju interijera je fakat debilno forsiranje touch-a...

No unatoc svemu, bit ce hit, opce ne sumnjam...

 

Bas me zanima setup od GTD-a... Bilo bi fora da ubace biturbo 2.0.

Truth in engineering.
11 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

1: Kaj si kupio?

2: Golf 8

3: Na kurcu te nosam.

 

Bogami je očajan, uz peticu najgori dizajn do sada. Kao da idu prema reputaciji Multiple (Prvo šestica kopija grozne petice, izgubljena trojka ... znači do daljnjeg 1,2,4). 3 Ok, 5 groznih ... čeka se devetka.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 20:03 (Jarvan).
11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema

1BIT

Hvala ti puno, znači po takvom bi sve trebalo biti spojeno, ma ja nikad nisam spajao ništa takvo niti sam prčkao po tome tak da sam mislio da su ove dvije od zadnjih zvučnika jer ne rade a prvi su probili posebno kad je glasnija muzika.

Ima ima , grijanje siceva prednjih, ima i dosta ostalih stvari, webasto, el. podizanje stakala, ABS, servo, el. šiber, el. retrovizori(samo podešavanje), klima, volan nije onaj obični nek izgleda kao onaj od RS2 (ali je ipak 1.9 tdi haha), eurokuka, zadnje diskove(vidio sam da neki imaju one bubnjeve) i to je to više manje.

Ovo REC je koliko znam od klime mada nisam to koristio, nešto za cirkuliranje zraka.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 20:04 (Mate15SLC).
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

BTW: kaj je tolka recesija da vw logo više nije 3d, nego cheap looking 2d?

 

Ispod ti bude radar za adaptivni i protiv koalizije.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

nikad prikladniju regu nisam vidio..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

I nema amortizer haube...premiJum hebiga.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nema to puno auta ali razlika je sto ta auta onda i kostaju manje dok ja mislim da ce ovaj kostati isto ili vise, a biti lose prepakirani Golf7. 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BORG kaže...

Ovo mi je bas retardirano sto su izbacili komande za ventilaciju/klimu.

Jedino mi ovo nije lose ispalo, kontrole za svjetla.

Vrata isti vrag ko golf 5, odnosno rukohvati.

Ali da, bitno da je sve na touch, hebo ih touch.

 

EDIT:

 

Vidim sad da postoje nekakve tipke za riktanje temperature.

Svejedno smatram da je prije to bilo puno bolje rjeseno nego ovo.

 

ni meni se ne svidja sto je sve touch - i to ta sjajna crna plastika

kad se bude kupovalo polovno, morat ces pazit da vlasnik nije imao masne prste - ugh, ogavno ce izgledati sve te tipke nakon samo par dana koristenja..

 

ajde napokon u ponudi VW ima hibride - bas me zanima kakvi ce biti

 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

nikad prikladniju regu nisam vidio..

 Ni ja od ove :)

Truth in engineering.
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Sweet Home Alabama

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ijuuu 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Nema to puno auta ali razlika je sto ta auta onda i kostaju manje dok ja mislim da ce ovaj kostati isto ili vise, a biti lose prepakirani Golf7. 

 

Cekaj da se nasa ekipa baci na ovaj 1.0 TSI sa 90 ks i opremom za istocno trziste, a cijena naravno oblak.

Di2 & EPS FTW!
12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Hoće Sedmici sad pasti cijena(ne uvoz)? Valjda su Sedmicu ispeglali. Nadam se da ima karavanska verzija da mogu bravce prevozit 🤣

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...

 Ni ja od ove :)

 

jbg.. smao bi pravi a-hole tako unakazio tako prekrasan auto 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
6 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jarvan kaže...

 

 

Bogami je očajan, uz peticu najgori dizajn do sada. Kao da idu prema reputaciji Multiple (Prvo šestica kopija grozne petice, izgubljena trojka ... znači do daljnjeg 1,2,4). 3 Ok, 5 groznih ... čeka se devetka.

 Meni je peticin vanjski dizajn najbolji od svih golfova do danas.

Sto ljudi sto ćudi.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Je li tko primjetio.

Kao da su mu prednja lijeva vrata dolje malo odvaljena ili je foto iluzija....

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ovaj najnoviji golf Mk8 izgleda Ruznije nego ikoji prije.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

bome da, tera na povracanje ovaj u osnovnoj opremi.. najljepsi golf mi je sestica, izvana i iznutra.. nit premoderno nit staromodno, al style oprema, ne osnovni 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovo ce biti kao sa Golfom 3 ako ga flotna prodaja ne spasi. Jednostavno ne vidim neke prednosti pred konkurencijom ako se bude prodavao po visokoj cijeni. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.10.2019 16:28 (ivanzu).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

rigam kad vidim slike golfa...stvarno su ga zasrali do bola...a volan je isto uzass...konzola jos ajde, rucica rucnog mjenjaca je bzvz, a automatskog je nezanimljiva...nema do trenutka kad uzmes rucicu, stisnes gumb i prebacis dolje skroz, pa desno u S

 

bocno donekle ok izgleda, ali iza i pogotovo napred...7ica ljepsa 20x

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice