Auto za oko 25.000 eura?

poruka: 172
|
čitano: 48.983
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Auto za oko 25.000 eura?

1.Honda Civic

2.Seat Leon

3.Renault Megane

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
ManchesterUTD kaže...
Pudge kaže...

Serija 3 ne spada u problem s kocnicama.

Serija 5 i 6 od 2005 (ako se ne varam).

 

Iako je to s kocnicama prenapuhana stvar, barem je BMW pun senzora i na vrijeme upozorava na moguci kvar - zato, nema zime.

 

edit: BMW/Audi/Mercedes su sada slicni i cijenom i kvalitetom - sto god uzmes neces pogrijesiti, a stvar je samo ukusa.

Ovo da je to prenapuhano je istina.  

 

Ali bas zbog toga tih malih sitnica Mercedes odskace od BMW i Audi a da ne govorim od ostalih. Jednostavno Mercedes je Mercedes ko ga nije imao nije ni svjestan razlike izmedju njega i ostalih auta....:)

 

ManchesterUTD kaže...

I jos k tome mercedesu netrebaju rezervni dijelovi. ON SE JEDNOSTAVNO NE KVARI...

Kao neko ko je 5 godina radio u mercedesu naprodaji vozila moram te demantovati. Svi auti se kvare. Danas se to svelo na to ko ima bolju aftersales podrsku a tu je mercedes vrh. Od garancije, isporuke dijelova, podrske kupsima u svim pogledima. Cijene su takve kakve jesu.

:)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
Jer istina kada ljudi kažu da hrvati plačaju 100% cijene auta u Hrvatskoj zbog pdva marže i carine? tj. praktički kupe još jedan auto?
14 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

mazda 6 link

http://www.youtube.com/watch?v=AUXvLhhVZW0 dj darac electro mix 2010
16 godina
online
RE: Auto za oko 25.000 eura?
Asimptota kaže...
Jer istina kada ljudi kažu da hrvati plačaju 100% cijene auta u Hrvatskoj zbog pdva marže i carine? tj. praktički kupe još jedan auto?

da ako uvoziš rabljeni. inače ne.

takvu situaciju ima danska ako se ne varam..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
logic kaže...
Kao neko ko je 5 godina radio u mercedesu naprodaji vozila moram te demantovati. Svi auti se kvare. Danas se to svelo na to ko ima bolju aftersales podrsku a tu je mercedes vrh. Od garancije, isporuke dijelova, podrske kupsima u svim pogledima. Cijene su takve kakve jesu.

 Hvala Bogu, jedan razuman post u ovoj temi. Danas vecina ima dobar aftersales i nude garanciju X godina, kasko osiguranje i sta ja znam - besplatno odrzavanje za x period. Mercedes odskace po tome sto garanciju ili sto vec zaista uvazava, sto nazalost, nije slucaj kod Opela (pogotovo u Zg) gdje u ovlastenom servisu gdje su duzni provesti garanciju - to urade slabo - ili nekako jedva (zavisno od servisa).

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 13:12 (Pudge).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

Tu kod mercedesa nema mrdanja. Mora se podnijeti izvjestaj o svakoj garanciji odobrenoj od mercedesa a sve se odobravaju. Procedura je da se posalje dopis u mercedes i u roku 15 minuta max dobije se odgovor i to se mora provesti. Nema tu hocu necu. Isto tako ako u garantnm roku kupac mercedesa prijavi kvar na teritoriji koju odredjeni sevis pokriva mora se u roku 15 minuta krenuti na teren. To su ozbiljne firme i tu nema zajeb....a. Vjerujem da je tako i kod BMW i AUDI-a.

:)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
logic kaže...

Tu kod mercedesa nema mrdanja. Mora se podnijeti izvjestaj o svakoj garanciji odobrenoj od mercedesa a sve se odobravaju. Procedura je da se posalje dopis u mercedes i u roku 15 minuta max dobije se odgovor i to se mora provesti. Nema tu hocu necu. Isto tako ako u garantnm roku kupac mercedesa prijavi kvar na teritoriji koju odredjeni sevis pokriva mora se u roku 15 minuta krenuti na teren. To su ozbiljne firme i tu nema zajeb....a. Vjerujem da je tako i kod BMW i AUDI-a.

 Upravo to. Da se automobil ne kvari ne bi mu bile potrebne garancije, vec samo kasko u slucaju nesrece.

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

Kasko je posebna prica. To je tuga i zalost ;)

:)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
logic kaže...

Kasko je posebna prica. To je tuga i zalost ;)

 Nazalost, kod nas je takva situacija - sukladna cijenama osiguranja. "Obicno" osiguranje za osobu od cca. 20 g i auto od 1000 funta u UK je otprilike od 2000-5000 funta i usluga je sukladna cijeni. Tesko je za povjerovat, ali tako je.

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 13:30 (Pudge).
15 godina
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Postoji jednostavna stvar najbolji auto je NOVI auto - ima garancijeu, ti si prvi vlasnik, vrlo vjerovatno pri kupnji dobijes i neko osiguranje ...

 

Mana je toga sto su ova auta skuplja i cim ga izvezes iz salona izgubio si min. 10% cijene. Tako novi auto je za nekoga 'ko ce taj auto vozit min. 5 godina tj. trajanje jamstva.

 

Preporuka radije uzmi neki polovni ali ne stariji od 2-3 godine. Japanci su jako kvalitetni i tu neces pozalit 100%, Toyota ili Honda. Golf mi je nekako precijenjen, puno kosta novi a vozis opet GOLF, Audi A3 je kalitetan auto pogotovo 1.9/2.0 diesel motori. Sto se tice BMW-a 3-ica sa 5 vrata mi ne izgleda nesto, radije bi 1-cu. I naravno tu nemoj zaboravit i neki polovan volvo mozda S40 dobar polovan. Mercedes naravno, jako kvalitetna auta.....

 

Na kraju nemoj puno se oslanjat na nasa misljenja kupi ono sto ti volis jer ipak ti ces ga vozit, a ne mi. :)

 

I kad suzis izbor opet postaj pa da vidimo sta si odabrao.

 

A.D.
14 godina
offline
Auto za oko 25.000 eura?

sad ćete me vjerojatno zasipat sa TD ali golf rules, ovaj je bio u power tuning, zar nije zakon sa lambo vratima, nemogu dočekat da položim vozački, pa da kupim 3 ili 4-orku pa da ga sredim do bola Namigiva

My life DRIFT' S around cars !! Bunker su napravili pametni ljudi koji su znali da unutra ide puuno mjuze... ako nije GTI onda nije golf
16 godina
online
RE: Auto za oko 25.000 eura?
unic0rn kaže...

Postoji jednostavna stvar najbolji auto je NOVI auto - ima garancijeu, ti si prvi vlasnik, vrlo vjerovatno pri kupnji dobijes i neko osiguranje ...

 

Mana je toga sto su ova auta skuplja i cim ga izvezes iz salona izgubio si min. 10% cijene. Tako novi auto je za nekoga 'ko ce taj auto vozit min. 5 godina tj. trajanje jamstva.

 

još bih dodao.. da nakon prve godine izgubi još najmanje 25-30% na tih početnih 10%.. to je stvarno žalosno, i ja sam mišljenja da je upravo takve aute najbolje i kupovati, aute stare 2-3 godine.

 

VW-ovi PD dizelaši su jako kvalitetni, i da zakoni tržišta nisu takvi vjerojatno bi se i danas proizvodili. dobar je i npr Audi A4 star cca 5 godina (predzadnja generacija).. robusan, malo troši (dizel), velik gepek, dosta prostora unutra, "status".. a dijelova ima svugdje

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

Dodao bih i stariji motor tj. nije cdi. CDI motori su odlicni ali kad dizne dodju na zamjenu kuku majko. Jedna dizna 400 do 500 EUR-a.

:)
15 godina
neaktivan
offline
Auto za oko 25.000 eura?
seljo tuning
When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
16 godina
online
RE: Auto za oko 25.000 eura?
Genoxxx kaže...

sad ćete me vjerojatno zasipat sa TD ali golf rules, ovaj je bio u power tuning, zar nije zakon sa lambo vratima, nemogu dočekat da položim vozački, pa da kupim 3 ili 4-orku pa da ga sredim do bola Namigiva

radi kaj hoćeš, samo nemoj frendovima govorit za ovo, ako ih želiš zadržat, jel..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
online
RE: Auto za oko 25.000 eura?
logic kaže...

Dodao bih i stariji motor tj. nije cdi. CDI motori su odlicni ali kad dizne dodju na zamjenu kuku majko. Jedna dizna 400 do 500 EUR-a.

i turbina (nova, ne reparirana) na dizelu košta ko vrag.. na 1.9, 130KS vw dizelašu sa ugradnjom je koštala ugrubo 10k kuna, preko veze.. kako je kod ostalih dizela ne znam, al sigurno nije jeftino

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
bugonja kaže...

lol koji ste vi likovi,upleli u priču audi bmw merc a čovo ima 25 000mikica.pa jos mu fali minumum 10k eura da kupi neki osnovni model limuzine,sa slabijim motorem i opremom!

 

ovo sto tvrde da su francuzi nekvalitetni,mečke za didice itd su malo zaostali tj zive u 80ima.momcici vremena se mjenjaju.

Francuzi nisu nekvalitetni, nego su im skupi dijelovi, a kia je jeftinija u tome...

Dompa
14 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
nixass kaže...
Genoxxx kaže...

sad ćete me vjerojatno zasipat sa TD ali golf rules, ovaj je bio u power tuning, zar nije zakon sa lambo vratima, nemogu dočekat da položim vozački, pa da kupim 3 ili 4-orku pa da ga sredim do bola Namigiva

radi kaj hoćeš, samo nemoj frendovima govorit za ovo, ako ih želiš zadržat, jel..

 lOl ma ne, ja sebi kupujem stock golfa i sam ga sređujem

My life DRIFT' S around cars !! Bunker su napravili pametni ljudi koji su znali da unutra ide puuno mjuze... ako nije GTI onda nije golf
15 godina
protjeran
offline
Auto za oko 25.000 eura?

dakle šofer san več 12 godina zamen su benzici zakon i radi djelova i radi održavanja motora koji su upola jeftiniji za održavanje od dizela neki ljudi idu na dizel kao manje troši ok nešto troši manje ali su servisi boli glava nakraju dođe na isto

 

jabi još doda autoru teme neka pogleda kad odabere model koliko koštaju osnovni djelovi tipa filter ulja diskovi zupčasti vodena pupa i ostale gluposti jer štočeti auto koje godišnje pojede 10 000 kuna na servise odnosno koliko se voziš toliko češ i platit

16 godina
online
RE: Auto za oko 25.000 eura?

sjetih se nečega.. frendica je nedavno kupila novi polo, 1.2 TSI - 105 turbo konja i jako pristojan moment za tu kubikažu (180nm ako se ne varam). nije rastrošan, auto je velik i sam znaš kolko, novi košta ispod 20k eura.. eto, razmisli i o ovome.. možeš i o golfu s istim motorom razmislit. nisam inače ljubitelj vw-a, al ovo su interesantni motori

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 21:31 (nixass).
14 godina
neaktivan
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Ovo ide predaleko toliko gluposti na malo pametnih prijedloga.

BMW
13 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

Sve preporuke za BMW 1 series,to je pravi pravcati BMW....ipak imas auto premium segmenta,a ne konfekciju kao Skoda ili VW.....

15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
Target99 kaže...

Sve preporuke za BMW 1 series,to je pravi pravcati BMW....ipak imas auto premium segmenta,a ne konfekciju kao Skoda ili VW.....

Koji ste vi snobovi majko mila

predlozija sam skodu, ne zato sta je imam nego je hebeno kvalitetan auto, a nije toliko skup kao razvikani mercedes, vw, bmw i slicni, ali odmah 2 TD

 

Evo vam i jedan primjer

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2010 9:39 (simeparanoja).
15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
logic kaže...

Kao neko ko je 5 godina radio u mercedesu naprodaji vozila moram te demantovati. Svi auti se kvare. Danas se to svelo na to ko ima bolju aftersales podrsku a tu je mercedes vrh. Od garancije, isporuke dijelova, podrske kupsima u svim pogledima. Cijene su takve kakve jesu.

Logi... kod nas je u novinama Mercedes bio spominjan u negativnom kontektstu, i po kvaliteti istog, i po kvaliteti servisa. Ljudi su cak prijetili da ce zapalit novi mercedes jer se non stop kvarija i jer je vise bio po servisima nego po cesti. Takodjer je bila afera prije par mjeseci gdje je nekakav direktorcic u mercedesa priznao da su namjerno stavljali djelove losije kvalitete radi naplate servisa...

logic kaže...

Tu kod mercedesa nema mrdanja. Mora se podnijeti izvjestaj o svakoj garanciji odobrenoj od mercedesa a sve se odobravaju. Procedura je da se posalje dopis u mercedes i u roku 15 minuta max dobije se odgovor i to se mora provesti. Nema tu hocu necu. Isto tako ako u garantnm roku kupac mercedesa prijavi kvar na teritoriji koju odredjeni sevis pokriva mora se u roku 15 minuta krenuti na teren. To su ozbiljne firme i tu nema zajeb....a. Vjerujem da je tako i kod BMW i AUDI-a.

Procitaj ovo gore... Toliko o ozbiljnosti...

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2010 9:53 (tnakir).
13 godina
protjeran
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Evo ti moji prijedlozi :

 

-Opel Isignia...Po meni prelijep auto a i solidna cijena , imaš jak i kvalitetan motor , oprema je solidna , mala kilometraza a jos ti je registriran do meni se cini kraja 3.mjeseca....

http://www.njuskalo.hr/auti/opel-insignia-2.0-cdti-oglas-1604280

 

-Honda Accord...Po dizajnu jedan od isto ljepsih automobila , Hondini motori su inace uvijek bili na glasu kao jako kvalitetni , tu imas vise modela...

http://www.njuskalo.hr/auti/honda-accord-sport-2.0-limited-edition-oglas-1691487

http://www.njuskalo.hr/auti/honda-accord-executive-2.4-12.700-oglas-1723811

http://www.njuskalo.hr/auti/honda-accord-type-oglas-883776

http://www.njuskalo.hr/auti/honda-accord-type-oglas-1225128

http://www.njuskalo.hr/auti/honda-accord-2.0-elegance-oglas-722342

 

-Mercedes C klasa...Mercdes kao Mercedes , kvaliteta po svemu , malo skuplji dijelovi nego kao kod Honde ili Opela ali opet to je Mercedes ;) 

http://www.njuskalo.hr/auti/mercedes-c-klasa-220cdi-sport-edition-oglas-1389951

http://www.njuskalo.hr/auti/mercedes-c-klasa-200-cdi-oglas-1609344

http://www.njuskalo.hr/auti/mercedes-c-klasa-200-cdi-oglas-1613944

 

 

Do te cijene jedan od 3 auta bi odabrao ja...Sad svatko ima svoj ukus.... :)

Erik
15 godina
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Ja svakako preferiram istocnjake - Mazda, Toyota, Honda, Nissan... 

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2010 11:32 (tnakir).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
simeparanoja kaže...
Target99 kaže...

Sve preporuke za BMW 1 series,to je pravi pravcati BMW....ipak imas auto premium segmenta,a ne konfekciju kao Skoda ili VW.....

Koji ste vi snobovi majko mila

predlozija sam skodu, ne zato sta je imam nego je hebeno kvalitetan auto, a nije toliko skup kao razvikani mercedes, vw, bmw i slicni, ali odmah 2 TD

 

 

Škoda Superb nije po kvaliteti ka i ostale skode dosta je kvalitetnija,ali ni to ne znači da se može mijerit s jednim Mercedesom.

U današnjem svijetu vrijedi izrerka koliko para toliko muzike,e stin da možeš ispast pojedinac i za puno para dobit malo muzike.

Škoda,Seat se nemogu uspoređivati sa VWom nema veze šdo dijele istu platformu dijelova a kamo li sa BMWom ili Audiem.

Imao sam Seat Cordobu auto je doslovno katastrofa sta se tice plastike središnje konzole a tako i ostalih dijelova,još da ne govorim da je auto kupljeno s 3tvorničke greške.

 

BMW
15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

U cijelom tom VAG koncernu seat je inace zadnji po razvoju i istina po kvaliteti, procitao sam bio negdje da postoji mogucnost da ugase proizvodnju seat-a.

Imao si seat cordobu, koliko si dao za nju? velis plastika losa? Ja imam npr fabiu sportstyle pa nemam nikakvih problema, ni sa plastikom ni sa motorom niti icim. Redovni servis i pali vozi.

 

Kako se škoda ne može uspoređivati sa vw-om? Samo motore pogledaj, svi motori u skodi su od vw-a, osim felicije iz 97' 1.3 MPI koji je bio skodin motor.

Ako ces tako gledati ukucaj malo u google kvarovi sa mercedesom pa ces vidjeti da ni 25000 € kod mercedesa nije garancija da s autom neces imati problemam, a servis ces masno platiti.

 

E da btw i audi je u tom koncernu

Volkswagen AG manufactures vehicles including the brands VolkswagenAudiSeat and Skoda.

15 godina
offline
Auto za oko 25.000 eura?

To je taj mentalitet da je Mercedes neunistiv, da je najbolji, jos ako ima potkovu naprijed na maski nema ti ravna. Najveca si lola u selu :)

 

Istina da je merdjo prije bio bog i batina, ali vise nije...

I'm going woo woo
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice