Najbolje dimenzije zimskih guma

poruka: 7
|
čitano: 3.190
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Najbolje dimenzije zimskih guma

Pozdrav svima, potrebna mi je mala pomoć pa ako ima neko dobre volje i malo viška vremena da mi napiše koje su to najbolje dimenzije zimskih guma za golfa 5icu. Trenutno vozim na 18kama ljetnim pa da li da ostavim njih samo da nabacim zimske gume ili ipak da tražim manje točkove, 16 ili 17? Hvala

14 godina
offline
Re: Najbolje dimenzije zimskih guma

Stavljaš dimenziju koja ti piše u prometnoj.

14 godina
offline
Najbolje dimenzije zimskih guma

Što manje coli i što uža guma to bolje 

13 godina
offline
Re: Najbolje dimenzije zimskih guma
Mega17 kaže...

Pozdrav svima, potrebna mi je mala pomoć pa ako ima neko dobre volje i malo viška vremena da mi napiše koje su to najbolje dimenzije zimskih guma za golfa 5icu. Trenutno vozim na 18kama ljetnim pa da li da ostavim njih samo da nabacim zimske gume ili ipak da tražim manje točkove, 16 ili 17? Hvala

 Stavi najmanje koje ti auto propisuje :) em manji troškovi za gumu/felgu, em u zimskim uvjetima je malo bolja manja guma.

13 godina
online
Najbolje dimenzije zimskih guma

Čuvaj se policije ako staviš gume koje nisu navedene u prometnoj knjižici vozila.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
2 godine
offline
Re: Najbolje dimenzije zimskih guma
Mega17 kaže...

Pozdrav svima, potrebna mi je mala pomoć pa ako ima neko dobre volje i malo viška vremena da mi napiše koje su to najbolje dimenzije zimskih guma za golfa 5icu. Trenutno vozim na 18kama ljetnim pa da li da ostavim njih samo da nabacim zimske gume ili ipak da tražim manje točkove, 16 ili 17? Hvala

Za golf 5 su dozvoljene dimenzije 195/65/15, 205/55/16, 225/45/17 i 225/40/18 

Za zimu kupi 195/65/15, najviše 205/55/16

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivoga zaključka.
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2022 15:31 (Zaporožac).
13 godina
offline
Najbolje dimenzije zimskih guma

Ukoliko felga nešto ne odstupa (mislim 5 ili 10%) od propisanih dimenzija možete ju na svakoj stanici za tehnički pregled atestirati za 250kn, upišu tu novu dimenziju u prometnu i problem riješen.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice