Savjet za BUG, malo kulture zaključana tema

poruka: 244
|
čitano: 39.545
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Savjet za BUG, malo kulture

Krajnje neugodno iznenađenje u nedjeljno jutro u vidu ove teme.

 

Stvarno nisam to očekivao na ovom forumu.

 

Nakon čitanja sam stvarno žalostan jer je svašta izrečeno (čast zrelim iznimkama koje znaju što pišu).

 

Nemam ništa pametno za ontopic jer ono u što se tema pretvorila ne spada u ovu zajednicu i trebalo bi je zaključati, a ako ne i izbrisati.

 

 

 

 

Zamolio bih uredništvo da ponovno razmotri date slobode otvaranja temi kao što su 'Kako dobit curu', 'Review, veza do poljupca' itd. jer se pretvaramo u forum.hr

Kadir beneath Mo Moteh
Moj PC  
3 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Savjet za BUG, malo kulture

eh, na ovom forumu nikad dosadno.

imam i ja problema sa starim pa kaj, trpim ga jos dok moram i sa 18 ću odlepršat :)

WAT IS THIS. I DONT EVEN...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

eh, na ovom forumu nikad dosadno.

imam i ja problema sa starim pa kaj, trpim ga jos dok moram i sa 18 ću odlepršat :)

Baš se pitam di.

 

Sve je to super i krasno kad si školarac i misliš da će ti sve bit nadohvat ruke nakon što napuniš tih 18. A onda zapravo vidiš da si voda, koja je razlika, to što si nazovi punoljetan?

 

Meh. Takve život pregazi.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
14 godina
protjeran
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

eh, na ovom forumu nikad dosadno.

imam i ja problema sa starim pa kaj, trpim ga jos dok moram i sa 18 ću odlepršat :)

Od kojih para ćeš odlepršat?

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
16 godina
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
Vjerojatno ima za stan, za režije, za hranu. Jer čuj, to se sve samo od sebe stvori čim napuniš 18, odmah taj dan.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
16 godina
neaktivan
offline
Savjet za BUG, malo kulture

Tiskani mediji su sve ugroženiji i da nema humora i slobodnijeg izražavanja kroz testove ili kolumne sve što bi u novinama novo saznali su reklame kako nas primjerice Microline obavještava da je uhvatio novo zastupništvo i slične suhoparne vijesti... Sve ostalo što se pročita se već pročitalo na internetu pa je personalizirani sadržaj meni uvijek plus, kultura ili nekultura svejedno...

 

fak ju bil gejts & stiv đobs

http://www.sadanduseless.com/2010/05/steve-jobs-vs-bill-gates/

clock2much
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 12:48 (Cele303).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
lukavg kaže...
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

eh, na ovom forumu nikad dosadno.

imam i ja problema sa starim pa kaj, trpim ga jos dok moram i sa 18 ću odlepršat :)

Od kojih para ćeš odlepršat?

Onih od Monopolyja:)

World Championships: 7, GP started: 265, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,415
15 godina
neaktivan
offline
Savjet za BUG, malo kulture

pa dobro ispričavam se ali nakon nekog vremena sigurno da se želim odseliti, ako bog da. štedimo za to, a i idem u dobru školu...

naravno da ne mislim da ću sa 18 imat kuću auto i poso, niti da će mi itko to čarobnim štapićem stvoriti!

WAT IS THIS. I DONT EVEN...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savjet za BUG, malo kulture

I'm watchin' you!

 

By mentalist.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 13:09 (BannedOnThisForum).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjet za BUG, malo kulture

:]

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Savjet za BUG, malo kulture

Vidim da su se strasti razbuktale. Zašto su Mentalist i Weky dobili crvene kartone?

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 19:01 (the economist).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
the economist kaže...

Vidim da su se strasti razbuktale. Zašto su Mentalist i Weky dobili crvene kartone?

Mentalist zbog psovanja i vrijeđanja, Weky bez razloga (navodno zato što je dombi rekao da je debeo).

 

Nisam nikad Wekya vidio da krši pravila.

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 19:51 (lukavg).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
lukavg kaže...
the economist kaže...

Vidim da su se strasti razbuktale. Zašto su Mentalist i Weky dobili crvene kartone?

Mentalist zbog psovanja i vrijeđanja, Weky bez razloga (navodno zato što je dombi rekao da je debil).

 

Nisam nikad Wekya vidio da krši pravila.

Zato mi je i čudno, Weky mi se čini kao jedna kompletna i socijalizirana osoba, nikada ne bih rekao da bi nekoga vrijeđao. Jedina mana koju mu mogu isčitati iz postova je da jako jako voli jednu marku grafičkih kartica :))

13 godina
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
Mentalist kaže...

Kao i svaki put kada kupim BUG, moj ga tata prelista, malo raspravljamo o nekim temama...

 

Sad je uzeo BUG u ruke i procitao Fuck Of.

 

Kaze: "Sta je ovo"?

 

Naravno moj odgovor je naravno da u BUG-u rade ljudi koji su sa 55 godina jos uvijek u pubertetu, bla bla, imaju neki kvazi stil...

 

Tata odgovara: "U novinama koje bi trebale biti ozbiljne i novine koje kostaju 11KM, ovo ne bi trebalo pisati".

Ja: "I ostali im tekstovi nisu mnogo drukciji".

 

Tata: "Dobro, od sada kupujes druge novine".

 

 

Molim vas, razvijte neki profesionalniji stil, kolumne ostavite za svoja razmisljanje (ako treba povecajte im i broj).

Zna li tvoj tata o tvojoj aktivnosti na BOL forumu?

15 godina
neaktivan
offline
Savjet za BUG, malo kulture

Zašto je ova tema još otključana, šta modovima paše da se ljudi mesuđobno vrijeđaju?

Mislim toliko spama na jedno mjestu nema ni na ForumHR-u.

Žalosno je također da su ljudi toliko spremni vrijeđat osobe koje samo daju svoje mišljenje o nekom časopisu, a pritom se i vrjeđa ne samo autora več i njegovu obitelj. Možete se sramiti i ova tema je dokaz koliko je neodgojenih klinaca bez imalo kulture na ovom forumu.

 

ŽALOSNO

I'll be back
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Savjet za BUG, malo kulture

Ako si manjina i ideš u rulju i ispadaš glup...

 

Udri brigu na veselje
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
Daniman123 kaže...

Ako si manjina i ideš u rulju i ispadaš glup...

 

Smisao ovog posta jest? Iznenađen

I'll be back
13 godina
neaktivan
offline
Savjet za BUG, malo kulture

Da lik voli poslovice?

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
microman kaže...
Daniman123 kaže...

Ako si manjina i ideš u rulju i ispadaš glup...

 

Smisao ovog posta jest? Iznenađen

Da je mentalist bio manjina i ispao glup...

 

Udri brigu na veselje
14 godina
neaktivan
offline
Savjet za BUG, malo kulture

A da se tema locka?

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Savjet za BUG, malo kulture

Uf, ovo je jedna jako čudna tema. Šteta što je Mentalist suspendiran, on mi čak i bio smiješan sa tim svojim stavovima (ali brate mili, šta je taj frustriran svime). Ali dobro, što je tu je. Povratka nema.

Kada ti netko kaže da si glup, bolje je šutiti nego govoriti i potvrditi da si glup.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjet za BUG, malo kulture

nije dobro nikada biti ekstrem niti u jednom smijeru

a što se tiče odnosa s roditeljima, katkada ih je dobro i poslušati, često znaju o čemu pričaju jer imaju dosta iskustva... nažalost često to kasno shvatiš - onda kada i ti postaneš malo iskusniji

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
igy kaže...

nije dobro nikada biti ekstrem niti u jednom smijeru

a što se tiče odnosa s roditeljima, katkada ih je dobro i poslušati, često znaju o čemu pričaju jer imaju dosta iskustva... nažalost često to kasno shvatiš - onda kada i ti postaneš malo iskusniji

 Kao što sam jednom uobraženom starijem gospodinu rekao: "Od starenja se ne postaje pametniji." Postaje se pametniji od iskustva. Roditelji ga imaju,ali to ne znači da mi mogu upravljati životom. Ako želi učit za faks učit ću za faks, neću cijepat drva i pobrat kebera. Moji starci to razumiju, oni neće kao neki izvuć svoje dijete iz škole da bere grožđe ili kopa šaht.

Kada ti netko kaže da si glup, bolje je šutiti nego govoriti i potvrditi da si glup.
16 godina
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
vexx5555 kaže...

 Kao što sam jednom uobraženom starijem gospodinu rekao: "Od starenja se ne postaje pametniji." Postaje se pametniji od iskustva. Roditelji ga imaju,ali to ne znači da mi mogu upravljati životom. Ako želi učit za faks učit ću za faks, neću cijepat drva i pobrat kebera. Moji starci to razumiju, oni neće kao neki izvuć svoje dijete iz škole da bere grožđe ili kopa šaht.

naravno da nije dobro da roditelji upravljaju tobom (s tim da to treba itekako razlikovati od usmjeravanja), kada jednom budeš trebao sam stati na noge, nećeš biti sposoban, no sigurno ne treba njima držati ni suprotnu stranu, kao i u svim međuljudskim odnosima treba kompromis i balans

15 godina
odjavljen
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
igy kaže...
naravno da nije dobro da roditelji upravljaju tobom (s tim da to treba itekako razlikovati od usmjeravanja), kada jednom budeš trebao sam stati na noge, nećeš biti sposoban, no sigurno ne treba njima držati ni suprotnu stranu, kao i u svim međuljudskim odnosima treba kompromis i balans

 Ja na svoje uvijek mogu računati ako mi zatreba savjet ili pomoć oko nečeg. Ja im se nikad nisam suprostavljao. Izbjegavam takve situacije. Ono što želim reći da roditelji ne bi smjeli kontrolirati životni put svog djeteta (da bi ga trebali usmjeriti na pravi put ako skrene, bome bi ) ili mu određivati što čita (naravno govorim o onome što je primjereno), s kime se druži, tjerat ga da ostane kod kuće ili ga tjeraju da ide van (moj slučaj, ali još nisu uspjeli) ,..................

Kada ti netko kaže da si glup, bolje je šutiti nego govoriti i potvrditi da si glup.
14 godina
protjeran
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
microman kaže...

Zašto je ova tema još otključana, šta modovima paše da se ljudi mesuđobno vrijeđaju?

Mislim toliko spama na jedno mjestu nema ni na ForumHR-u.

Žalosno je također da su ljudi toliko spremni vrijeđat osobe koje samo daju svoje mišljenje o nekom časopisu, a pritom se i vrjeđa ne samo autora več i njegovu obitelj. Možete se sramiti i ova tema je dokaz koliko je neodgojenih klinaca bez imalo kulture na ovom forumu.

 

ŽALOSNO

 ali za bug forum tipično. potpisujem ti svaku riječ.

btw, i ja sam sličnu stvar reagirao i na to upozorio pa sam nedavno zbog toga popio crveni. razlog "opet ti! jesam ti rekao da ne provociraš?"

May justice be done though the heavens fall
14 godina
protjeran
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
dipstick kaže...

Zna li tvoj tata o tvojoj aktivnosti na BOL forumu?

Taj lik se samo isfurava da je balavac.

Bolje da ti stisnem TD, nego samar. - Erich Hartmann \m/
15 godina
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
Mentalist kaže...

Vjerujem da ti nebi dao auto da sam voziš, jao siga tebi...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
14 godina
protjeran
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
Daniman123 kaže...
microman kaže...
Daniman123 kaže...

Ako si manjina i ideš u rulju i ispadaš glup...

 

Smisao ovog posta jest? Iznenađen

Da je mentalist bio manjina i ispao glup...

 

 i ovaj post pogađa u bit kao onaj prethodni kojeg sam također citirao. ako si manjina ovdje, uvijek ispadaš glup bez obzira jesi li rekao istinu ili ne.

a sad lock.

May justice be done though the heavens fall
13 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet za BUG, malo kulture
Tallahasee kaže...

Taj lik se samo isfurava da je balavac.

I meni se nekako čini kao da ima 20 godina, a pravi se kao da je neki balonja kojem roditelji ništa ne daju.

Koliko uopće ima godina?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice