Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

poruka: 250
|
čitano: 105.229
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Dućani poput zavvia i gamea ne prodaju kopije ničega.

Fuck you NATO!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
AA-d00d kaže...

Dućani poput zavvia i gamea ne prodaju kopije ničega.

Pa propali bi da prodaju, ugl puno sam narucivao i nikad nisam bio razocaran.

LoL acc THCJoshi
13 godina
protjeran
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
chutac kaže...
gin.tonic kaže...

frend mi rekao da kontroleri s zavvi.com ili game.co.uk nisu originalni nego kopije,šta vi mislite o tome? ja smatram da imaju samo originalnu robu...

  Ni iz jedne ni iz druge trgovine nisu kopije, ali za game.co.uk to mogu reci sa sigurnoscu, a i da prodaju neku kopiju uredjaja rekli bi, a i vidjelo bi se po cijeni.

Kako je taj tvoj prijatelj dosao do tog zakljucka?

zbog cijene,uspoređivali smo s hrvatskim cijenama...preko tih britanskih šopova je do ~160kn žičani kontroler,njemu je jeftino pa je sumnjičav...

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.10.2011 9:40 (gin.tonic).
13 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

game-co.uk naručuje velike količine, a vjerojatno uz to dobiva i velike rabate. Mi smo premalo tržište da dobijemo zadovoljavajući rabat.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
online
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

dali orginal x box controler moze radit na pc u , vidio sam da postoje neki usb reciveri , jel ima toga kod nas ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 16:50 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
4mal kaže...

dali orginal x box controler moze radit na pc u , vidio sam da postoje neki usb reciveri , jel ima toga kod nas ?

Moze, samo trebas imati receiver za to, kod nas to nema za kupiti.... mislim, ima fake verzija u Sophos-u za 300 KN, a vani za dosta manje novce kupis original

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
16 godina
online
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows
kak to mislis fake ver, kaj to bas na funkionira kak spada ili ,obajsni mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
4mal kaže...
kak to mislis fake ver, kaj to bas na funkionira kak spada ili ,obajsni mi

Funkcionira, samo kakvi su driveri za to i je li original verzija bolje radi ne znam..... fake ces prepoznati ako na receiveru pise Xbox 360, ako pise Microsoft onda je original

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
16 godina
online
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows
gledam na e-bayu nema orginal samo fakeani , imas link neki di mogu ubost orginal
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
4mal kaže...

dali orginal x box controler moze radit na pc u , vidio sam da postoje neki usb reciveri , jel ima toga kod nas ?

Običan žičani controler možeš sasvim normalno spojiti na PC (ima USB), za bežične moraš posebno kupiti receiver. Evo link za jedan originalan receiver: http://www.ebay.co.uk/itm/OFFICIAL-MICROSOFT-XBOX-360-WIRELESS-GAMING-RECEIVER-PC-/300483200692?pt=UK_Computing_CablesConnectors_RL&hash=item45f631c6b4

Fuck you NATO!
16 godina
online
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

znam ali mi treba barem 4 m radi komotnijeg igranja ( igrat cu preko plazme )  , nis ovo cu si narucit onda tnx {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 20:10 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Meni je danas stigao xbox 360 kontroller. Kupio sam ga na zaviju. Skupa sa poštarinom me ispalo oko 180kn, a sam kontroler je oko 150-160, tako nešto. Trebalo mu je 10-ak dana da stigne. Piše u uputama da treba prvo instalirati drivere koje se skine sa microsoftove stranice, pa sam tako i napravio. Isprobo sam ga samo u super meat boyu i funkcionira odlično. Djeluje vrlo kvalitetno, jako sam zadovoljan.

 

Razlog zašto sam ga kupio je jer mi se potrgao saitek p990. Točnije, otkinuo se d-pad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind

Bok svima!

 

Ima već skoro 2 god da koristim taj xbox360 controller for windows..

Nedavno je počeo gadno štekat (neki gumbi ne rade i sl) tako da ću morat uzeti novi. (čini mi se da su se žice unutra razdvojile - otvorio sam ga)

 

Problem je što sam ovog kupio preko oglasa (samo kontroler bez kutije) al je ISTI kao original. No windowsi ga prepoznaju kao PSZ360 pad.
Pretpostavljam da je fake...


Jel imao netko sličnu situaciju?

Samo da napomenem da je kontroler radio odlično (iako je mislim bila 1 igra kada nije radio 100%)

 

PS

Kakva su iskustva sa bežičnim kontrolerom?

Kolko traju baterije?

Onaj dodatak bežični reciever se dobije uz kontroler?

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
sokre999 kaže...

Bok svima!

 

Ima već skoro 2 god da koristim taj xbox360 controller for windows..

Nedavno je počeo gadno štekat (neki gumbi ne rade i sl) tako da ću morat uzeti novi. (čini mi se da su se žice unutra razdvojile - otvorio sam ga)

 

Problem je što sam ovog kupio preko oglasa (samo kontroler bez kutije) al je ISTI kao original. No windowsi ga prepoznaju kao PSZ360 pad.
Pretpostavljam da je fake...


Jel imao netko sličnu situaciju?

Samo da napomenem da je kontroler radio odlično (iako je mislim bila 1 igra kada nije radio 100%)

 

PS

Kakva su iskustva sa bežičnim kontrolerom?

Kolko traju baterije?

Onaj dodatak bežični reciever se dobije uz kontroler?

 

 

 

Evo ja svog imam već oko godinu dana, radi normalno, windowsi ga prepoznaju kao xbox 360 kontroler, sve igre ga prepoznaju, stvarno nemam zamjerke, ispao mi je na pod već puno puta, ali radi kao prvog dana kad sam ga kupio. A za bežični kontroler, kada budeš kupovao gledaj da kupiš onaj sa punjivom baterijom koju možeš napuniti preko onog usb punjača. I mislim da ne dobiješ taj dodatak ako kupuješ samo gamepad za xbox nego ga moraš posebno kupiti, ali ako kupuješ wireless gamepad za windows, ne za xbox onda bi trebao dobiti i taj dodatak.

12 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

treba mi taj kontroler (za Windowse)..

al ja bih htio žičani.. a na zavvi i game.co.uk sam pronašao samo "wireless".. ovih žičanih nemaju ili nemaju trenutno.. barem ovih kod kojih je naznačeno da su za Windowse..

ima neko preporuku gdje da uzmem ? a da bude ispod 200 kn, da nebude 270 ko u RH..

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2011 13:38 (Hrvojeee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
Hrvojeee kaže...

treba mi taj kontroler (za Windowse)..

al ja bih htio žičani.. a na zavvi i game.co.uk sam pronašao samo "wireless".. ovih žičanih nemaju ili nemaju trenutno.. barem ovih kod kojih je naznačeno da su za Windowse..

ima neko preporuku gdje da uzmem ?

Link

14 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
Hrvojeee kaže...

treba mi taj kontroler (za Windowse)..

al ja bih htio žičani.. a na zavvi i game.co.uk sam pronašao samo "wireless".. ovih žičanih nemaju ili nemaju trenutno.. barem ovih kod kojih je naznačeno da su za Windowse..

ima neko preporuku gdje da uzmem ?

http://www.optimum-online.hr/detalji_proizvoda.4ce28cb4418748e68cc54049e00cefdc.gamepad-microsoft-xbox-360-controller-for-windows.aspx

Imaš 7% popusta na web narudžbe

12 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Evo ako nisi još kupio ili ako netko drugi misli kupiti.

 

Mislim da je ovo trenutno najjeftinije u RH, barem kaj sam ja našao. Na akciji je.

 

http://www.supernet.hr/webshop.php?Host=2&CatID=44&ProdID=M0630807

Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
asgard kaže...

Evo ako nisi još kupio ili ako netko drugi misli kupiti.

 

Mislim da je ovo trenutno najjeftinije u RH, barem kaj sam ja našao. Na akciji je.

 

http://www.supernet.hr/webshop.php?Host=2&CatID=44&ProdID=M0630807

Super, zahvaljujem..

 

Odmah sam naručio :-)

12 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Evo samo sam htio reci da su stvarno ok kaj se tice isporuke.

 

Jucer malo prije 9 ujutro narucio i stiglo danas oko 10 sa city expressom.

 

Za sad mi se stvarno cini ok gamepad jedino kaj me malo mota je raspored d-pad-a i lijeve gljive ali nista strasno jer

je na PS2 malo drukciji raspored.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Evo i ja ga danas naručio iz tog supernešto:) nadam se da će stić što prije, već sam stavio skidat fifu i pes:) Mu je dobar feedback za te igre, da ne moram namještat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
Volvox kaže...

Evo i ja ga danas naručio iz tog supernešto:) nadam se da će stić što prije, već sam stavio skidat fifu i pes:) Mu je dobar feedback za te igre, da ne moram namještat?

ništa ne trebaš namještati,sve radi odmah kao na Xboxu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
antimadridista kaže...
Volvox kaže...

Evo i ja ga danas naručio iz tog supernešto:) nadam se da će stić što prije, već sam stavio skidat fifu i pes:) Mu je dobar feedback za te igre, da ne moram namještat?

ništa ne trebaš namještati,sve radi odmah kao na Xboxu.

Uff to je super. Na ovom kojeg sam do sad imao, sam trebo sve namještat od ljevo desno na gljivici do L1 L2 itd., jedva čekam, narednih mjeseci igram samo racing, sport igre:))

15 godina
online
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows
Zanima me dal se npr. U gta moze nekako nariktat autoaim jer e inace s kontrolerom tesko igrat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
Moze u gta4. Pod controls.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
15 godina
online
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

aha, a ostale igre toakvog tipa? npr. sto s cod-om jer na konzolama postoji autoaim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Vidim da su svi zadovoljni XBOX 360 gamepadom.

Ja sam ga koristio neko vrijeme i što se tiće kvalitete, izrade, triggera i analog gljiva sve same preporuke, ali D-PAD je očajan što je po meni veliki propust.

Neki jeftini gamepadi čak imaju bolji D-PAD od ovog.

 

Pošto igram retro igre (NES, SNES, PS1) trenutno koristim PsOne gamepad + konverter.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 23:56 (Alkaline).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
Alkaline kaže...

Vidim da su svi zadovoljni XBOX 360 gamepadom.

Ja sam ga koristio neko vrijeme i što se tiće kvalitete, izrade, triggera i analog gljiva sve same preporuke, ali D-PAD je očajan što je po meni veliki propust.

Neki jeftini gamepadi čak imaju bolji D-PAD od ovog.

 

Pošto igram retro igre (NES, SNES, PS1) trenutno koristim PsOne gamepad + konverter.

Da slažem se! Jako jako loš d-pad ima. Kad sam u pesu radio svog igrača, stisnem dole ovaj meni ljevo, stinsem gore ovaj meni desno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
Ista stvar i kod mene! :(
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
13 godina
protjeran
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

daj te mi recite kako stoji xbox360 kontroler na PC-u glede vibre (rumble) ? Na svakoj igri radi ili one koje ga podržavaju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice