Ac/dc-Gods of Rock

poruka: 48
|
čitano: 11.368
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
scorpion667 kaže...

AC/DC - legende s ogromnim brojem vrtoglavo dobrih riffova i pjesama. Što se više od njima može reći. sjećam se da sam još kao dijete od 7 godina obožavao highway to hell jer je moj stari veliki ljubitelj njihove glazbe.

A kakve su to gluposti da su svi metalci/rockeri neke pijandure i drogeraši i slično. Evo dajem ti sebe kao primjer. Sviram u bendu i pišem/aranžiram i radim glazbu za naše pjesme. Evo ti video jednog našeg nastupa i naše pjesme "Shadows" pa mi reci izgleda li itko od nas "metalski". AKo nekog zanima tekst pjesme možete vidjeti u "more info" na youtube. Autor pjesme sam ja (ako se pitate tko sam na snimci ja - onaj mršavi s gitarom na lijevoj strani)Smijeh

 

evo i još jedna pjesma . zove se nothing at all

 Prvo ću da pohvalim tvoj band odlični  ste, i onda ću opet da vaš sve pohvalim što si i sam reko da ne izgledaš metalski, jer nemoraš izgledat ko metalac da bi volio tu muziku, to se odnosi i na mene naravno (moram i sebe da pohvalimSmijeh). A se tiče stvari koje si nabrojao od ejsićaSmijeh Highway to hell, opet sa Bon Scottom je to je taj legendarni perijod, kad su oni bili kraljevi svijeta, u Rock -u manje  metalu mada smo mi tada voljeli već neke metal grupe tipa Judas Priest, meni tada najdraži ACCEPT(u to vrijeme čisti Heavy Metal, mislim da imaju bar 15 albuma) , i Iron Maiden , Saxon, da više ne nabrajam.  Tako da mogu reći long live Bon Scott.        For Those About to Rock (We Salute You)                  
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock

Scorpion667 ona prva stvar je genijalna dok sam bio mladi isto sam svirao gitaru od akustične do električne i bas i svirao u tri grupe i isto pisao pijesme ali ono vise za moj gust sad je to malo drukcije vise ne stignem,a imam podosta  borbi koje blokiraju vrijeme .Vrlo dobro odsvirano,pogotovo od onog dečka sto pijeva predobar glas bubnjevi super ,imate neke slicnosti kao jedna grupa death angel .Ako nisi cuo poslusao si stvari kao stop ili the organization ili samo instrumental the ultra violance.Toliko od mene puno uspijeha i dosta svirki .

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
najdraža mi je pjesma "hard as a rock"
Viva La Vida
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
Paolo2612 kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...
...slazem se s tobom i da ti iskreno kazem nemam ja nis protiv rocka a ni metala koj je normalan ali imam protiv oblacenja jrl mr zivcira kad vidim punkyja ili nekog metalca koj nosi marte i obucen u crno i smrdi koda se nije prao tjednima,a sve se to veze uz punk i metal glazbu jel nisam vidio ni jednog cajkera,hip hopera,clasicara da tak ruzno izgleda tj da je obucen ko maškara
1. Ja sam metalac i ne oblačim se tako.  To je izbor same osobe - ajde reci gdje piše da se slušatelji takve glazbe moraju nositi tu i tu odjeću?
2. Higijena je osobna stvar, a ne stvar muzike.
3. Ne reperi izgledaju odlično - veličina majce ko da je navukao vreću od krumpira, a hlače spuštene do koljena i hod kao da je 15 dana srao u te hlače. A da ne govorim o bling-bling i PIMP kiču koji počinju isfuravati


U vezi AC/DC - odličan album, vrijedilo ga je čekati i For Those About To Rock (We Salute You)
 ja nemam nista protiv normalnog metala koj ne pjeva o sotoni ,i svaka čast izuzecima koji se neoblace ko ti pjevaci a slusaju tu vrstu muzike,ja slusam rap i ne oblacim se  u majce 10 brojeva vece nego normalne majce i hlace koje su reperske a ne pre reperske da izgledam ono ko 50 cent...
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
Ac/dc-Gods of Rock

Uf, teško je odabrat jednu, al meni su pregenijalne Highway to Hell i Got you by the balls. Pregenijalni su, moram nabavit ovaj novi album.

 

A ovo glupo natezanje sa hip hopom je sjajno. Nekad je to bila odlična glazba sa Tupacom, Dre-om i najboljim od svih Run DMC. Ovi danas nemaju blage veze o glazbi uzmu neki hit od prije 10-20 godina kad se ljudi koji ih većinom slušaju nisu ni rodiliNamigiva i ubace svoje genijalne riječi je*at ću te kujo, volim drolje, vidi kak sam bogat, ja ljetujem u St.Tropezu (prosječni crnac iz geta je upoznat sa tim mjestima)...Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
Ac/dc-Gods of Rock

AC/DC nisu mijanjali stil glatbe od početaka do ,evo zadnjeg albuma. Melodično, s pregrštom rifova, prepoznatljivog kreštavog vokala. Mora im se priznati da su stvarno dugo na sceni. Ima dobrih stvari, pravi rock.

16 godina
neaktivan
offline
Ac/dc-Gods of Rock

AC/DC - a šta reći drugo nego da su legende, meni najbolji što se hard rocka tiče.

Sad imam 26 godina, slušam ih još od 6 razreda osnovne.

Sve su mi stvari dobre, al nekako najviše uživam uz Back in Black.

Nabavio sam prije koji dan i Black ice - tipični AC/DC

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
UBIZEC cORPORATION kaže...
Paolo2612 kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...
...slazem se s tobom i da ti iskreno kazem nemam ja nis protiv rocka a ni metala koj je normalan ali imam protiv oblacenja jrl mr zivcira kad vidim punkyja ili nekog metalca koj nosi marte i obucen u crno i smrdi koda se nije prao tjednima,a sve se to veze uz punk i metal glazbu jel nisam vidio ni jednog cajkera,hip hopera,clasicara da tak ruzno izgleda tj da je obucen ko maškara
1. Ja sam metalac i ne oblačim se tako.  To je izbor same osobe - ajde reci gdje piše da se slušatelji takve glazbe moraju nositi tu i tu odjeću?
2. Higijena je osobna stvar, a ne stvar muzike.
3. Ne reperi izgledaju odlično - veličina majce ko da je navukao vreću od krumpira, a hlače spuštene do koljena i hod kao da je 15 dana srao u te hlače. A da ne govorim o bling-bling i PIMP kiču koji počinju isfuravati


U vezi AC/DC - odličan album, vrijedilo ga je čekati i For Those About To Rock (We Salute You)
 ja nemam nista protiv normalnog metala koj ne pjeva o sotoni ,i svaka čast izuzecima koji se neoblace ko ti pjevaci a slusaju tu vrstu muzike,ja slusam rap i ne oblacim se  u majce 10 brojeva vece nego normalne majce i hlace koje su reperske a ne pre reperske da izgledam ono ko 50 cent...

UBIZEC cORPORATION

who is this totally weird guy?????????Iznenađen

Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
16 godina
neaktivan
offline
Ac/dc-Gods of Rock

Divim se ne samo njemu koji uspije zaspamati i zaflejmati temu, nego i drugim autorima što se uopće trude odgovoriti na poruku. Get some brain ljudi i ignorirajte.

Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
16 godina
neaktivan
offline
Ac/dc-Gods of Rock

Slušam ih od nedavno. Highway to hell mi je najdraža

Deal with the facts and live with them.
15 godina
offline
Ac/dc-Gods of Rock

Meni su najbolje pjesme Thunderstuck,Hells Bells i Back in Black

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
12 godina
neaktivan
offline
Ac/dc-Gods of Rock

zaista orginalni glazbenici koji tako lako rasturaju......

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ac/dc-Gods of Rock
UBIZEC cORPORATION kaže...

meni je ta vrsta muzike smećeSmijeh moj osobni stav!

Ni meni nisu baš nešto. Jednostavno mi ne paše mainstream rock 80ih.

Živio Arch! Živio OpenSource! Dolje Microsoft i zapadne robovlasničko-kapitalističko-naftne vrijednosti!
14 godina
protjeran
offline
Ac/dc-Gods of Rock

Jednostavni punk, rijetko ga slusam, ne volim pjevanje u pjesmama.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
12 godina
neaktivan
offline
Ac/dc-Gods of Rock

ako su oni smeće onda je cijela svijetska glazbena industrija smeće.......

13 godina
offline
Ac/dc-Gods of Rock
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2011 13:54 (zitzko).
14 godina
protjeran
offline
Re: Ac/dc-Gods of Rock
zitzko kaže...

 

Iskreno, ne znam kako su uopste povezali EEG sa ajkulama, pod vodom i bez prisutstva sedativa.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
14 godina
protjeran
offline
RE: _Ac/dc_
peraja kaže...

...ime su dobili po kratici za izmjenicnu i istosmjernu struju, a sto se naj pjesme tice kako angus kaze " mi radimo albume a ne singlove " , tesko mi je izdvojit neku posebno jer ih ima jako puno Namigiva

slušam ih od 1980. tada sam išao u osnovnu školu. ime su dobili po bateriji u kazetofonu kada je malcolmova sestra mijenjala iste vidjela je oznaku i predložila ime. slušam samo ono što pjeva bon scott. najbolja mi je what's next to the moon i početak touch too much s bonfire kompilacije (to nije ona s highway to hell). vrhunska je i cold hearted man s powerage, ali to je malo tko od vas čuo pošto se ista nalazi na warner bross-ovom original vinilu kojeg sam dobio iz njemačke. nisam primjetio tu pjesmu ni na jednom cd-u.

 

edit: phil rudd je 1982 napustio band (čitaj izbačen) jer je poševio malcolmovu ženu. bon scott je dobio takve batine od oca jedne grupie (nakon sexa) da mu ni make up nije pomogao da sakrije masnice po licu. jedna se djevojka ubila skokom s mosta na početku njihove karijere jer nije dobila ulaznicu za koncert u jednom malom klubu u australiji. već tada su bili na glasu kao čudo (najveći australski izvozni proizvod tako su ih zvali), a glavni band postali su tek s powerage, do tada su bili predgrupa raznim smiješnim bandovima kao što su rainbow.

 

ovo što se danas svira tj. ac/dc with brian johnson za mene je neslušljivo. vrijeđa uho. johnson je najgora moguća zamjena za bon scotta i najgori rock vokal poslije ronie james dia u povijesti rock glazbe. jednom rječju svi albumi nakon back in black su im smeće. a ni black in black im nije nešto, da je bon na njemu pjevao to bi im vjerojatno bio najbolji cd u karijeri, no brian johnson (njegov kreštavi glas) može upropastiti više nego što čovjek može pretpostaviti.

Kad bi pametni popuštali svijetom bi budale vladale. Krleža: sačuvaj me Bože hrvatske kulture i srpskog junaštva.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2011 14:12 (karakteran).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice