Cape Music

poruka: 7.029
|
čitano: 702.273
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Cape Music

Paps
7 godina
neaktivan
offline
Cape Music

Paps
7 godina
neaktivan
offline
Cape Music

Paps
7 godina
neaktivan
offline
Cape Music

 

Sasut ću svoja sjećanja

u bistre doline zaborava obrasle mahovinom tuge

i bršljanom sjete boje purpura

što u jutrima bezglasno se rađa

i traje kroz jeku zaraslih puteva

po kojima dugo nitko prošao nije…

 

Otkrit ću bol u tvojim očima

preliven plavom čežnjom neostvarenih dodira

što sijeku daljine

lomeći se na stijenama glatkim od čekanja

da ugriju svoja promrzla nadanja…

 

I kada te dotaknem osmijehom

skrivenim u uglovima usana,

ponijet ću u beskraj svu žudnju sa tvojih dlanova

i snove sakupljene u samotnim noćima

u kojima poljupci su izgubljeno letjeli tamom

ne znajući kuda da spuste

toplinu davanja…

Paps
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 7:13 (Papillon).
7 godina
neaktivan
offline
Cape Music

 

Dobro jutro ....

Paps
5 godina
neaktivan
offline
Cape Music

dobro jutro i od mene 

 

kaj da ti velim, mućkam na sve strane  ali od mućkanja u blenderu sam odustala na neko vrijeme.

likovi koje sam riggala za animaciju uglavnom nepomično stoje ili se premjeste s noge na nogu  i čekaju da kupim

comp za 40 000 kn pa da se počnu gibat gibat  i tad ih bum pokazala na tvom rtu. bug je upravo pravo i najpravije mjesto

za ljubav i animaciju..i ljubav prema animaciji. još samo da se naoružam monster compom!  ali znaš kak je s lovom - uvijek treba za "važnije stvari".

 

 

btw, u pripremi je poboljšana verzija blendera koja će sadržavati i grease pencil animation. to su imali i u nekim ranijim verzijama.

riječ je o 2D animaciji. možda se primim toga prije nego krenem sa 3D. sve je stvar novaca i slobodnog vremena.

 

a za sad mućkam u corelovom painter essentials. moje remekdjelo ste već vidjele na mailu  ali i ovo što slijedi neće biti loše.

 

eto, puna sam sebe  čim se ujutro pogledam u ogledalo, prožme me ljubav na prvi pogled! 

 

neku večer sam na yubitu ponovo prelistala sve tvoje linkove 

 

idem sad napraviti nešto korisno od ovog petka. npr. očistiti krmelje i bacit se pod špinu 

 

 

 

create yourself
5 godina
neaktivan
offline
Cape Music

fali mi dolores o riordan. najposebniji vokal u novijoj glazbi. 

escape to art
5 godina
neaktivan
offline
Cape Music

escape to art
5 godina
neaktivan
offline
Cape Music

escape to art
5 godina
neaktivan
offline
Cape Music

escape to art
5 godina
neaktivan
offline
Cape Music

 

paps i njeno jato u pvom planu uz dolores 

escape to art
5 godina
neaktivan
offline
Cape Music

escape to art
5 godina
neaktivan
offline
Cape Music

pozz 

escape to art
5 godina
neaktivan
offline
Cape Music

escape to art! 

escape to art
7 godina
neaktivan
offline
Re: Cape Music
kaya paint kaže...

dobro jutro i od mene 

 

kaj da ti velim, mućkam na sve strane  ali od mućkanja u blenderu sam odustala na neko vrijeme.

likovi koje sam riggala za animaciju uglavnom nepomično stoje ili se premjeste s noge na nogu  i čekaju da kupim

comp za 40 000 kn pa da se počnu gibat gibat  i tad ih bum pokazala na tvom rtu. bug je upravo pravo i najpravije mjesto

za ljubav i animaciju..i ljubav prema animaciji. još samo da se naoružam monster compom!  ali znaš kak je s lovom - uvijek treba za "važnije stvari".

 

 

btw, u pripremi je poboljšana verzija blendera koja će sadržavati i grease pencil animation. to su imali i u nekim ranijim verzijama.

riječ je o 2D animaciji. možda se primim toga prije nego krenem sa 3D. sve je stvar novaca i slobodnog vremena.

 

a za sad mućkam u corelovom painter essentials. moje remekdjelo ste već vidjele na mailu  ali i ovo što slijedi neće biti loše.

 

eto, puna sam sebe  čim se ujutro pogledam u ogledalo, prožme me ljubav na prvi pogled! 

 

neku večer sam na yubitu ponovo prelistala sve tvoje linkove 

 

idem sad napraviti nešto korisno od ovog petka. npr. očistiti krmelje i bacit se pod špinu 

 

 

 

 za tu lovu trebali bi mi kavu kuhati i s tržnice nositi košaricu. nabavi i 3D printer usput. Nije da si i prije bila skromna ali si zadnjih dana poletila u visine vrlo. Ako se mene pita izgleda odlično i  da sam ti profesorica u školskom predvorju na jesenskoj izložbi bila bi glavna zvijezda uz ostale kestene i žireve sad kad stegne zima i mraz i ja ću krenuti s novom serijom poezije - jbg kad je toplo samo me vuče van ....siiiiiiiiiiiiii juuuuuuuuuuu

Paps
7 godina
neaktivan
offline
Cape Music

Paps
7 godina
neaktivan
offline
Cape Music

Paps
7 godina
neaktivan
offline
Cape Music

Paps
7 godina
neaktivan
offline
Cape Music

 

Prostire se sedef usnulog jutra

kroz čežnju mog pogleda,

nedohvaćene želje uranjaju u oblake

donoseći nježnost tvojih dodira čuvanih u onim noćima

kad san ne pronalazi put do tebe.

 

Tišina obavija netom probuđen dan

u mom snenom oku,

obasjano kristalnom zorom srebri se more

kao zrcalo što upija mi pogled

u kojem te čuvam od preranog buđenja

bez mene.

Paps
7 godina
neaktivan
offline
Cape Music

 

Dobro jutro ....

Paps
5 godina
neaktivan
offline
Cape Music

a kaj ću! i ja misim da je cijena bezobrazno visoka, ali za brzo rendiranje, modeliranje i jednostavniju animaciju treba mi intel s najmanje 6 cores - 12 threads, grafička karta s najmanje 11 GB memorije npr. GeForce GTX 1080 Ti,.....RAM s najmanje 32 GB i SSD 480 GB i još koji terabajt sa strane ....prošla bih nešto jeftinije da umjesto intela i asusove gforce kupim amd-ove produkte, ali ne hvala.

 

inače sam skromna ženica i ne treba mi puno za sreću: - samo iskrena ljubav, iskreno prijatejstvo, kruh i voda, tuširanje dvaput na dan i comp od 40 000 kn 

 

a 3D printer....ne znam...to baš kad bih se definitivno bacila u biznis sa 3D modeliranjem u blenderu. imam previše drugih obaveza. sumnjam da ću ikad imati više vremena za sebe i svoje hobije. kmeeeeeee...kmeeeeeeeee....

 

 

escape to art
5 godina
neaktivan
offline
Cape Music

escape to art
5 godina
neaktivan
offline
Cape Music

escape to art
5 godina
neaktivan
offline
Cape Music

escape to art
5 godina
neaktivan
offline
Cape Music

escape to art
5 godina
neaktivan
offline
Cape Music

dobit ću poruku kad opet počneš s linkovima na yubitu 

 

escape to art! 

escape to art
7 godina
neaktivan
offline
Cape Music

Hojla...beeeekmeeeemeeeee..rekoh malo da se pridružim artistima..vidim da se mučka i stvara,drugo niš ne razmem..ove kodove naše nam ofarbane ovči al inspiracije ne fali...yeeeeesss..papy idem dignut palac a zimske stihove s veseljem očekujem..ovči gren sad odat i dalje po rubu..samo nesmijem gledat dolje u ponor..siiiiijuuuu

nina5
7 godina
neaktivan
offline
Cape Music

nina5
7 godina
neaktivan
offline
Cape Music

nina5
7 godina
neaktivan
offline
Cape Music

ugodan vam vikend..budite mi stvaralačke svakim pokretom kista il pera

nina5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice