Dragon Ball izdvojena tema

poruka: 2.937
|
čitano: 606.781
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Dragon Ball
zviznemte kaže...

Ma ja kad se sjetim pogledat propusteno, ali nije da pratim

 Gdje si gledao? Ima neka stranica sa dobrom kvalitetom? 

011000110010.
11 godina
offline
Re: Dragon Ball
michael kaže...
zviznemte kaže...

Ma ja kad se sjetim pogledat propusteno, ali nije da pratim

 Gdje si gledao? Ima neka stranica sa dobrom kvalitetom? 

 Imaš sa titlovima na srpskoj stranici zmajevakugla (nema zadnjih par epizoda), za eng titlove ne znam jer pratim na talijanskim stranicama

11 godina
offline
Dragon Ball
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2024 20:23 (zviznemte).
11 godina
suspendiran
offline
Re: Dragon Ball

Ovo je već iritantno koliko razvlače ovu super hero sagu kroz mangu

12 godina
offline
Dragon Ball

11 godina
offline
Re: Dragon Ball
ibme74 kaže...

Ovo je već iritantno koliko razvlače ovu super hero sagu kroz mangu

 I to u 100. poglavlju nema nikakvih naznaka za neku novu sagu. zavšili su poglavlje tamo di završava film točka.

12 godina
offline
Dragon Ball

Jel ima gdje za pročitati zadnji chapter?

11 godina
suspendiran
offline
Re: Dragon Ball

Tek sutra izlazi zadnji (nadam se) chapter za super hero sagu.

11 godina
offline
Dragon Ball
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2024 20:23 (zviznemte).
11 godina
offline
Dragon Ball
12 godina
offline
Dragon Ball

Mislim da bi iduci chapter mogao biti zanimljiv

12 godina
offline
Dragon Ball

Ne znam za vas, ali kada sam pogledao ovaj trailer baš me udarila nostalgija za Kid Goku i OG DB. Eh da je to dobiti remastered u današnjoj animaciji

12 godina
offline
Dragon Ball

11 godina
suspendiran
offline
Dragon Ball
11 godina
offline
Dragon Ball

E s ovim chapterom je vec krenulo na bolje

11 godina
suspendiran
offline
Re: Dragon Ball

Mirise da bi mogla biti neka masovna makljaža vs Frieza, konačno su malo odstupili od "Goku & Vegeta only" show.

11 godina
offline
Re: Dragon Ball
A cuj imamo nove evolucije, gohan ima beast, frieza ima black, goku ima tu angel formu koju treba naucit kontrolirat i koristit, a vegeta ultra ego

Tako da ce sigurno nesto spojit ali bi volio da malo u glavnu ulogu stave gohana pa cak i ostale likove kao goten i trunks, a tu je sad i broly. A pitam se sta je sa Ubom njega nikako da izvade.
12 godina
offline
Dragon Ball

Rip. Pitanje je šta će sada biti sa DB serijom i filmovima

6 godina
offline
Re: Dragon Ball
RIP. Akira Toriyama. :(
11 godina
suspendiran
offline
Re: Dragon Ball
sstrmi kaže...

Rip. Pitanje je šta će sada biti sa DB serijom i filmovima

 

A gle sadrzaj sigurno nece stati, DB je vjerojatno najveća franšiza na svijetu a to znači ogomnu lovu i vjerujem da ce se manga/filmovi/igre i dalje štancati.

Također koliko čitam Akiria je zadužio Toyotaroua kao svoga nasljednika za priču i likove u DB dok će Akirin sin biti "nadglednik" i ništa neće ići bez njegovog odobrenja.

E sada pitanje je koliko će daljnja priča i novi likovi biti kvalitetni bez Akire, vidjeli smo kako je GT završio. Vjerujem da imaju priču i neke smjernice Akire za sljedeći ark ili dva ali što i kako nakon toga je veliko pitanje.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2024 10:07 (ibme74).
3 godine
offline
Re: Dragon Ball
ibme74 kaže...
sstrmi kaže...

Rip. Pitanje je šta će sada biti sa DB serijom i filmovima

 

A gle sadrzaj sigurno nece stati, DB je vjerojatno najveća franšiza na svijetu a to znači ogomnu lovu i vjerujem da ce se manga/filmovi/igre i dalje štancati.

Također koliko čitam Akiria je zadužio Toyotaroua kao svoga nasljednika za priču i likove u DB dok će Akirin sin biti "nadglednik" i ništa neće ići bez njegovog odobrenja.

E sada pitanje je koliko će daljnja priča i novi likovi biti kvalitetni bez Akire, vidjeli smo kako je GT završio. Vjerujem da imaju priču i neke smjernice Akire za sljedeći ark ili dva ali što i kako nakon toga je veliko pitanje.

 

 Toyotarou je vodio DB Super koji je meni bio odličan tako da vjerujem da mu je Akira ostavio materijala jako puno.

11 godina
suspendiran
offline
Re: Dragon Ball
BioZZG kaže...
ibme74 kaže...
sstrmi kaže...

Rip. Pitanje je šta će sada biti sa DB serijom i filmovima

 

A gle sadrzaj sigurno nece stati, DB je vjerojatno najveća franšiza na svijetu a to znači ogomnu lovu i vjerujem da ce se manga/filmovi/igre i dalje štancati.

Također koliko čitam Akiria je zadužio Toyotaroua kao svoga nasljednika za priču i likove u DB dok će Akirin sin biti "nadglednik" i ništa neće ići bez njegovog odobrenja.

E sada pitanje je koliko će daljnja priča i novi likovi biti kvalitetni bez Akire, vidjeli smo kako je GT završio. Vjerujem da imaju priču i neke smjernice Akire za sljedeći ark ili dva ali što i kako nakon toga je veliko pitanje.

 

 Toyotarou je vodio DB Super koji je meni bio odličan tako da vjerujem da mu je Akira ostavio materijala jako puno.

 

Nije Toyotarou vodio DBS, on je glavni ilustrator za DBS mangu ali priču je i dalje pisao Akira koji je također radio i na modelu za postojeće i nove likove uz pomoć Toyotaroua kojeg je izabrao za svog nasljednika kao ilustratora jer je njegov stil najbliži onome kako je on sam crtao. 
Imaš negdje prevedeni interviju sa Toyotarouom gdje su ga pitali o tome što on radi i u tome je izjavio kako priču i dalje kreira Akira te da likove on crta ali ga Akira ispravlja da bude onako kako je on to zamislio. 
Što se same priče tiče on je dakle pisao ajmo reći glavne djelove, djelove koji se moraju dogoditi u priči a ovo ostalo između je ostavljao da Toyotarou u mangi "prepriča" kako je htio, zbog toga se manga i anime razlikuju iako su u suštini opet to iste priče (isti kraj). 

Npr kada pogledaš Black arc anime pa pročitaš mangu tu ima jako puno razlika u tome kako je taj arc "prepričan" ali opet imaš iste glavne djelove priče, npr dolazk Trunksa nazad u timeline koji pratimo, pokušaj da se Zamasu zarobi sa Mafuba tehnikom, Zamasu i Goku Black fusion i sam kraj gdje se Zeno dođe i uništi cijeli tu stvarnost.
Znači priča prepričana na dva različita načina ali na kraju opet "ista" ako me razumiješ što želim reći.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2024 14:45 (ibme74).
12 godina
offline
Dragon Ball

Znaš da si ostavio utjecaj u svijetu kada ti BBC posveti 5 minuta vijesti

6 godina
offline
Dragon Ball

Sad tek vidio. Rip. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
11 godina
suspendiran
offline
Re: Dragon Ball
sstrmi kaže...

Znaš da si ostavio utjecaj u svijetu kada ti BBC posveti 5 minuta vijesti

  

12 godina
offline
Dragon Ball

Jel izašao novi chapter?

11 godina
suspendiran
offline
Dragon Ball

DBS Chapter 103

 

EDIT: btw manga ide na pauzu do neodređenog datuma.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2024 12:29 (ibme74).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice