Eminem

poruka: 111
|
čitano: 22.143
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Eminem

Nema odgovora, čudno, a mislio sam da sam "bijele rappere" smrtno uvrijedio Neodlučan

 

Ah, sa druge strane ništa čudno, ipak je to hrpa plačipiča.a Sramim se 

 

 

Na kraju izjavljujem, da gornjim navodima naravno nisam pokušao uvrijediti nikakve intelektualne "manjine" Smijeh

Odgovori na privatne poruke nisu privatni, upite šaljite na baotica@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Eminem

Baotica meni se cini koda ti izazivas svadu

Viva la Linkuto
16 godina
neaktivan
offline
RE: Eminem
Baotica kaže...

Kad vidim crnu ekipu kako repa, biježi mi smiješak

 

 

istina, i meni bježi smiješak kad čujem npr. lil waynea... umišljenika koji misli da zna repat...

al da čuješ prave repere, sigurno ti nebi bježao smiješak Namigiva
when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2008 14:22 (Core2Duo2).
15 godina
neaktivan
offline
Eminem

Ma ne kažem da je rap ovakav ili onakav, pošto ne pratim scenu nije na meni da sudim, ne.Ukusi su različiti.

 

Ali rap je muzika američkog crnačkog geta, i najčešće je tama pjesama protest protiv diskriminacije od strane bjelaca, ili sa druge strane imaš kretenske stihove tipa, "ja sam glavni gangster u kvartu, prodajem drogu, pucam po ljudima, i baš mi je ljepo".Ne kažem da su to dvije jedine teme u rapu, ali velikom većinom jesu.Uostalom pjevač se uvijek prikazuje kao nakava gangster sa maramom na glavi, ili vrti pištolje u rukama, ili opet imaš pun kadar debeloguzih crnkinja koje mrdaju guzicama, što otprilike sumira devedest  pet posto spotova.

 

Neću sad ulaziti u tematiku rap pjesama, ali želim reći da je žalosno i smiješno vidjeti bjelca koji se u to želi uklopiti, tragikomično je kad bijelci žele biti dijelom crnačkog getoa, u bilo kojem aspektu.Sa konja na magarca.A bježanje smješka sigurno se  događa i crncima kad vide bjelca koji repa, sigurno si misle "kaj ovaj glumi, majke ti".

 

A što se tiće disfunkcionalnog tipa Eminema, tip mi ima samo jednu dobru stvar, i nju si pustim jedno dva put godišnje, kad zapadnem u Monty Paytonovsko raspoloženje, ili čitam viceve.

 

 


Odgovori na privatne poruke nisu privatni, upite šaljite na baotica@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eminem
Baotica kaže...

 

 

Ali rap je muzika američkog crnačkog geta, i najčešće je tama pjesama protest protiv diskriminacije od strane bjelaca, ili sa druge strane imaš kretenske stihove tipa, "ja sam glavni gangster u kvartu, prodajem drogu, pucam po ljudima, i baš mi je ljepo".Ne kažem da su to dvije jedine teme u rapu, ali velikom većinom jesu.Uostalom pjevač se uvijek prikazuje kao nakava gangster sa maramom na glavi, ili vrti pištolje u rukama, ili opet imaš pun kadar debeloguzih crnkinja koje mrdaju guzicama, što otprilike sumira devedest  pet posto spotova.

 

Neću sad ulaziti u tematiku rap pjesama, ali želim reći da je žalosno i smiješno vidjeti bjelca koji se u to želi uklopiti, tragikomično je kad bijelci žele biti dijelom crnačkog getoa, u bilo kojem aspektu.Sa konja na magarca.A bježanje smješka sigurno se  događa i crncima kad vide bjelca koji repa, sigurno si misle "kaj ovaj glumi, majke ti".

 

A što se tiće disfunkcionalnog tipa Eminema, tip mi ima samo jednu dobru stvar, i nju si pustim jedno dva put godišnje, kad zapadnem u Monty Paytonovsko raspoloženje, ili čitam viceve.

 

 


 to je istina ali to je njihov stil
malo je dosadan (meni)
ali rap ima svojih ljepota
Linkuto4ever!!!
16 godina
neaktivan
offline
Eminem

Ja ne volim rep, ali Eminem zna radit svoj posao za razliku od današnjih napuhnutih i debelo iskomercijaliziranih repera.

 

Ko bi rekao da će nakon samo 60 godina crnci postati vladari nečega (u ovom slučaju glazbene industrije - ako se to uopće može tako nazvati)? Prije 60 godina su ih mrzili, porobljavali i ponašali se prema njima kao prema smeću, a danas su crnci u modi  :D

They say it's mostly vanity That writes the plays we act They tell me that's what everybody knows There's no such thing as sanity And that's the sanest fact That's the way the story goes Dire Straits - One World
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eminem
i_rambo_plache kaže...
 danas su crnci u modi 
pa o tome i pričam, stvarno čovo mora biti bedast da bi imitirao crnce, i to nekakve glupave i neobrazovane gangstere, ali eto nije ni čudo kad u današnjem društvu kriminalci budu doživljavanji kao nekakvi romantizirani junaci, a ne prištevi na tkivu nacionalne i osobne ekonomije.
A to da su crnci danas u modi baš i nije točno, jer da jesu svako bi si mogo jednog kupit, za po doma, nekad si moglo, istina kod nas baš i ne, ali u africi se moglo nabavit, i to za relativno male novce,nije baš išlo u špeceraj, ali eto, nije da se crnca za po doma nije moglo kupit. Osmijeh tad se moglo reći da su crnci u modi.
Dilaju drogu i oružje i ostala kriminalna sranja.I onda još "pjevaju" o tome.I sad bi se u to netko trebao ugledati, i uzeti kao dobar primjer.Svašta.
Odgovori na privatne poruke nisu privatni, upite šaljite na baotica@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Eminem

eminem ima dobre rijeci u pjesmama

Linkuto4ever!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Eminem
Baotica kaže...
Dilaju drogu i oružje i ostala kriminalna sranja.I onda još "pjevaju" o tome.I sad bi se u to netko trebao ugledati, i uzeti kao dobar primjer.Svašta.
 nisu svi reperi takvi (bili Plač) ... neki baš poručuju i ukazuju na to da se toga treba kloniti i kako to nije nikakav život... no to im je bilo neizbježno za preživljavanje pogotovo u SAD-u... no nebih dalje...
when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.12.2008 16:30 (Core2Duo2).
15 godina
neaktivan
offline
Eminem

Eminem mi je OK ali vise volim Game-a i naravno Makavelia

jedva cekam novi album od Dr.Dre-a a navodno i Eminem bi trebao izdati novi album pocetkom 2009

16 godina
neaktivan
offline
RE: Eminem
Baotica kaže...
A to da su crnci danas u modi baš i nije točno, jer da jesu svako bi si mogo jednog kupit, za po doma, nekad si moglo, istina kod nas baš i ne, ali u africi se moglo nabavit, i to za relativno male novce,nije baš išlo u špeceraj, ali eto, nije da se crnca za po doma nije moglo kupit.
Pa čuješ, danas se to mora raditi "ispod pulta" pošto postoje rigorozni zakoni za dilanje ljudi. Samim time običan narod ne zna pravo s(t/r)anje koje se događa.
Naravno, ja sam mislio na MTV i danas svi žele biti crnci... Osim mene... I nacista... Dobro, ne žele biti crnci, nego kao crnci...
Core2Duo2 kaže...
 no to im je bilo neizbježno za preživljavanje pogotovo u SAD-u...
Ne znam dal da se smijem il plačem??? Znači, kad je netko sirotinja, treba ignorirati svoj moral i treba početi prodavati drogu??? I to bi još trebalo biti prihvatljivo???
I jel ti misliš na onaj SAD u sjevernoj Americi??? Onaj SAD koji slovi za zemlju mogućnosti??? - link pokazuje BDP

I nemoj reć da nema posla jer ja znam lika koji je bio u SAD-u na odmoru, i otišao je u SAD, ali mu je nestalo para pa je trebao zaradit da nastavi put i par mjeseci je radio u jednom dućanu i zaradio je čak i za auto i za put i za neke stvari koje je kupio prije povratka. Misliš da je i on trebao prodavati drogu???

Crnci su samo ljenčine koje ne žele raditi, uvijek igraju na rasističku kartu, na to kako ih svi ponižavaju. Naravno da bi mogli dobiti bar nekakav posao, ali zašto crnčiti u restoranu za minimalac, kad može prodavati drogu za velike pare? Uz to, još se običava i da nakon pozamašne dilerske karijere postane i reper pa da zaradi još koji miljunček, a ne mora ni biti pismen!

Bome je ova Amerika zemlja mogućnosti...
S: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded G: Don't call people names Stan!
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.12.2008 10:00 (i_rambo_plache).
15 godina
neaktivan
offline
Eminem

Nekoć sam slušao to. Istina, počeo sam s Eminem-om. Zatim ga nisam ni slušao više. Prešao sam na 'paca, Wu Tang i ostale Bad Motherfuckere. Onda sam nekako odrastao, pa sam pazio šta slušam. Slušao sam isto njih, ali ne tipa Hit 'em up ili nekih drugih napucavanja... Ono, Dear Mama ili neke pjesme o tome kako je bilo teško u životu, kako je sada, pjesme koje nadahnjuju. Onda se nešto baš slomilo u meni. Uopće me više nisu te pjesme ticale. Radije bi otišao na narodnu i pošteno se napio. Valjda tamo ima više pjesama o nesretnoj ljubavi, šta ja znam, šta me više puca. Uglavnom, od repa još samo slušam Notorious B.I.G.-a. Zašto? Jednostavnost i britkost stihova nitko takvu nema. Nema preseravanja. Nema tu westside, we kill ,we spill blood. Čovjek samo priča ti kroz stihove. Jednostavno i za onog tko ne razumije ghetto jezik. S obe noge na zemlji. Realne stvari. S dozom humora. I to je hip-hop. Ne iskomercijalizirani sex i ubojstva. R.I.P. Biggie!

The King! The King!
Jer znanje treba da bude besplatno.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Eminem
i_rambo_plache kaže...
Core2Duo2 kaže...
 no to im je bilo neizbježno za preživljavanje pogotovo u SAD-u...
Ne znam dal da se smijem il plačem??? Znači, kad je netko sirotinja, treba ignorirati svoj moral i treba početi prodavati drogu??? I to bi još trebalo biti prihvatljivo???
I jel ti misliš na onaj SAD u sjevernoj Americi??? Onaj SAD koji slovi za zemlju mogućnosti??? - link pokazuje BDP

I nemoj reć da nema posla jer ja znam lika koji je bio u SAD-u na odmoru, i otišao je u SAD, ali mu je nestalo para pa je trebao zaradit da nastavi put i par mjeseci je radio u jednom dućanu i zaradio je čak i za auto i za put i za neke stvari koje je kupio prije povratka. Misliš da je i on trebao prodavati drogu???

Crnci su samo ljenčine koje ne žele raditi, uvijek igraju na rasističku kartu, na to kako ih svi ponižavaju. Naravno da bi mogli dobiti bar nekakav posao, ali zašto crnčiti u restoranu za minimalac, kad može prodavati drogu za velike pare? Uz to, još se običava i da nakon pozamašne dilerske karijere postane i reper pa da zaradi još koji miljunček, a ne mora ni biti pismen!

Bome je ova Amerika zemlja mogućnosti...
 Ja govorim o stanju od prije 20-ak godina, a NE DANAS.   Ja nigdje nisam rekao da je prodavanje droge prihvatljivo sinko... Rekao sam da ne želim raspravljati o tome, a ti ko za inat ideš citirati? Tema je Eminem a on nije crnac.Smijeh

Ako ne slušaš rep ne znači da moraš vrijeđati i omalovažavati određenu skupinu ljudi i pozivati se na POŠTEN život kada očito NISI sinko upoznat sa stanjem u SAD (da, mislim na onaj u SJ. Americi pogledaj na googleu di je) u vrijeme najvećih repera...  Pa uostalom ti i NEZNAŠ koje je zlatno vrijeme repa, tako onda nisi upoznat o kojem vremenskom razdoblju ja govorim.

Nije Amerika bila sjajna i bajna kakvu vidiš u filmovima. Ti govoriš o mogućnostima?? hehe ...ajde....vratimo se u geto krajem osamdesetih - početkom devedesetih... i onda opet govoriš o mogućnostima za bolji život? DANAS je Amemerika malo drukčija... više nije kao prije, ali još uvijek se vide posljedice prošlosti.

Ako misliš nastaviti daljnju raspravu na ovu temu predlažem ti da malo pogledaš neki dokumentarac... predlažem ti "Tupac Resurrection" ... Vidjet ćeš kako se bilo teško probiti do vrha trnovitim putem. Život nije film koji se gleda iz udobne fotelje sinko.
when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
16 godina
neaktivan
offline
Eminem

Daj molim te, što se to tako bitno promijenilo od 90-ih do danas? Ti fakat misliš da crnci ne mogu (niti nisu mogli) dobiti ikakav posao u SAD-u? Na svakom uglu u SAD-u možeš naći dućan, restoran ili sl. trgovačko-ugostiteljski obrt i ti kažeš da nema posla...

 

Ja se samo sjetim naših ljudi koji su otišli u Ameriku, nitko se nije žalio, svi su uspjeli. Nisam još čuo da je netko otišao u Ameriku i vratio se u HR nezadovoljan.

 

Kažeš meni da nisam upoznat sa tadašnjim stanjem, da sve znam iz filmova (što nije istina, bio sam u Americi jednom prilikom). A jesi li TI upoznat sa tadašnjim stanjem Core2? Meni se čini da si ti svo svoje znanje pobrao iz 2Pacovih pjesama što isto ne prikazuje realno stanje stvari.

S: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded G: Don't call people names Stan!
16 godina
offline
RE: Eminem

Eeeeeee, Eminem..   davno je to bilo Namigiva   Dobar, dobar..

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eminem

LEGENDA !!! Bio i ostao!!!

 

Od ničega stvorio je nešto. Promijenio je Hip-Hop. Osvojio brojne nagrade ( jedna od njih oscar) , ušao u guinnessovu knjigu rekorda, zaradio milione $, stvorio repera koji je sada "jači" od njega, otvorio glazbenu kuću, glumio u par filmova, producirao dosta pjesama, itd... Šteta što više neće biti pjesama starog tipa, ali ipak je to sve jedan vveelliikkii  business!


15 godina
neaktivan
offline
Eminem

Prije sam ga slušao, sad više ne.

Ivan
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eminem
Core2Duo2 kaže...

sve njegove pjesme su "nastale" od Pacovih... npr. kada Pac pjeva Dear mama....eminemova je "Cleaning my Closet"....itd...Me and my girlfriend

2Pac ga popapa za doručak...Namigiva

Eh,vidim da nemas pojma.Nema nikake slicnosti izmedu te dvije pjesme.Instrumental nije ni malo slican.
Me and my girlfriend su obradili Jay-Z i Beyonce....
Nemoj lupat bzvz!

15 godina
offline
Eminem

slušam ga već dobrih 7 god i još ću ga slušat nadam se da će izbaciti ubrzo koji dobar album

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
16 godina
neaktivan
offline
RE: Eminem
Armor kaže...

Mogu reći da čovjek ima dobre pjesme. Istina, na čudan način ali način je način!

 

 
tek sam sada ubrao ovaj legendarni punchline. Ovo moram veceras provalit ekipi kad budemo ispijali desetu pivu...

Komentari?
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Eminem
VirtUoso kaže...
Eh,vidim da nemas pojma.Nema nikake slicnosti izmedu te dvije pjesme.Instrumental nije ni malo slican.
Me and my girlfriend su obradili Jay-Z i Beyonce....
Nemoj lupat bzvz!

 Tko je rekao da ima sličnosti?? Ja kažem da su mu njegove pjesme poslužile KAO INSPIRACIJA, a ne da je uzimao bitove. Pogledaj malo intervjue...
Peder Jay-z i beyonce su obradili me and my girlfriend, a tu obradu je bolje ne komentirati iz vjerskih razlogaOsmijeh  Kao i obradu maloumnom Lila wayne-a Ambitionz az a ridah...
.

nadam se da ti je jasno što ti želim reći
Only God (& mod) can judge me
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2009 13:13 (Core2Duo2).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eminem

ja si sve mislim da bu sad, uz crnog predsjednika, bjelački rap postao glas ugnjetavane bjelačke manjine  Smijeh

 

Gateway P-7807u 17" WXGA+ / Intel Core 2 Duo P8600 2.4GHz / 4GB DDR3 RAM / 320GB 7200RPM HD / GeForce 9800M GTS
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eminem
Baotica kaže...

Ma nema mi ništa što više odiše patetikom nego bijeli reperi, uklapaju se ko što bi se ekipa iz Kenije uklopila u Kumrovečko folklorno društvo Belji se

 

Degradacija im je srednje ime.Kad vidim crnu ekipu kako repa, biježi mi smiješak, a kad vidim bjelu ekipu kako glumi crnu, ej, urnebes.

 

 

 

Za bijele repere može se primjeniti izjava - "bought the house in the rue de la pathetique" Neodlučan

Ti ocito o Rap-u ne znas nista koliko ja vidim...

Pravi rap nije ovo sta vidis i cujes na TV-u.Izgleda da po tome sudis kvalitetu bijelih rapera...

Da poslusas malo underground scenu promjenio bi misljenje.Bijelci po meni imaju najbolji rap danasnjice.Underground je prava slika i kvaliteta rap umjetnosti.Cak i ja mrzim ova mainstream sranja koja se vrte na televiziji (Cast izuzetcima).

Evo ti link pa poslusaj jednom repera,"bijelog",Muslimana pa mozda promjenis misljenje statusa bijelaca sto se tice Rapa...



16 godina
offline
Eminem

Ne znam ali dok je teško, on je tu!

Sad se intenzivno sluša njega.

Naravno, i 2pac dolazi na red

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
14 godina
neaktivan
offline
RE: Eminem

nažalost to je istina i ja bih htio starog eminema ali to i nije moguće jer novac mijenja ljude i to je istina

 

 

 ja kad sam bio mali nisam imao ni mp3 ni komp ni mobitel a tako sam volio slušati njegove pjesme ali nisam mogao osim kad sam išao u posjete bratićima.............sad kad si mogu priuštiti pjesme na mob i mp3 sad nema nikakvih najava o eminemu jer je navodno napravio godišnji od 5 godina i sad ima par novih pjesama ali se ne spominje nigdje u ekskluzivu i novinama. Danas nažalost i nije toliko slavan ko prije......................................tako da ga ja slušam od malih nogu do danas.............volio sam ga i uvjek ću ga voljeti.......................nema boljeg repera od njega

miho
14 godina
offline
Eminem

Eminem - najbolji muski muzicar proslog desteljeca (2000 - 2010 )

Slazem se sa vama ostalim da su mu stare pjesme bolje ali i ima i novih dobrih.

Not Afraid ( nova ) je odlicna.

dzix
14 godina
neaktivan
offline
Eminem

Moram priznati, da ne volim rep, ali mislim da je Eminem dobar reper. Ima neke pesme, koji mogu sviđati i ljubiteljima pop muzike. Moja najdraža pesma od njega je "Beautiful". "Dont let them say you aint beautifuuuuul..." :-)))

14 godina
offline
Eminem
Evo da i ja nešto napišem o Eminemu. Jedan od najboljih repera današnjice , ako ne i najbolji. Slušam ga od prvog albuma Infinitea do Recoveria.

Marshall Bruce Mathers III (born October 17, 1972),[1] better known by his stage name Eminem (often styled "EMINƎM"), is an American rapper, record producer and actor. Eminem quickly gained popularity in 1999 with his major-label debut album, The Slim Shady LP, which won a Grammy Award for Best Rap Album. The following album, The Marshall Mathers LP, became the fastest-selling solo album in United States history.[2] It brought Eminem increased popularity, including his own record label, Shady Records, and brought his group project, D12, to mainstream recognition.

The Marshall Mathers LP and his third album, The Eminem Show, also won Grammy Awards, making Eminem the first artist to win Best Rap Album for three consecutive LPs. He then won the award again in 2010 for his album Relapse, giving him a total of 11 Grammys in his career. In 2002, he won the Academy Award for Best Original Song for "Lose Yourself" from the film, 8 Mile, in which he also played the lead. "Lose Yourself" would go on to become the longest running No. 1 hip-hop single.[3] Eminem then went on hiatus after touring in 2005. He released his first album since 2004's Encore, titled Relapse, on May 15, 2009. Eminem is the best-selling artist of the decade on the US Nielsen SoundScan,[4] and has sold more than 80 million albums worldwide to date, making him one of the best-selling music artists in the world.[5]

Eminem was ranked 82nd on Rolling Stone magazine's list of the 100 Greatest Artists of All-Time.[6] He was also named the Best Rapper Ever by Vibe magazine.[7] Including his work with D12, Eminem has achieved nine No. 1 albums on the Billboard Top 200, 7 solo and 2 with D12.[citation needed] Eminem has had 13 number one singles worldwide. In December 2009 Eminem was named the Artist of the Decade by Billboard magazine.[8] His albums The Eminem Show, The Marshall Mathers LP, and Encore (in order) ranked as the 3rd,[9] 7th,[9] and 40th[10] best album of the 2000-2009 decade by Billboard magazine. According to Billboard, Eminem has two of his albums among the top five highest selling albums of the 2000s. In the UK, Eminem has sold over 12.5 million records.[11]

Najdraže pisme : Space Bound , Infinite , Searchin , Lose Yourself , When I'm Gone , The Way I Am , Not Afraid ( aktualni hit )


EDIT : Zapamtite da su Tupac i Eminem jedini reperi koji su pjevali iz srca. Pozz
14 godina
neaktivan
offline
Eminem

Obozavam ga,

mi je najjaca stvar

14 godina
offline
Eminem

Evo par pisama od Eminema meni posebno drage Namigiva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

My Only Fear of Death Is Coming Back Reincarnated.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2010 20:01 (jukiii).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice