Eminem

poruka: 111
|
čitano: 22.149
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Eminem
ProTeinZ kaže...

šta je ovo decki tema je ˇmrtvaˇajmo je malo ozivit :)

A o čemu se više može pričati?

When you're young you don't mind being pretentious, but it gets a little bit embarassing as you get older - Graham Coxon.
12 godina
offline
Eminem

o zivotopisu sta je karo ovo ono i tako :D

LoL EUW- Pom4hn1t4ly, SeizonX
15 godina
neaktivan
offline
Re: Eminem
ProTeinZ kaže...

o zivotopisu sta je karo ovo ono i tako :D

To već svi praktirčki znamo, što je karo me baš i ne zanima, uglavnom, rekli smo sve što smo imali reći, što ima smisla više mlatiti u prazno.

When you're young you don't mind being pretentious, but it gets a little bit embarassing as you get older - Graham Coxon.
16 godina
offline
Eminem

Ima smisla reći da naprosto oduševljava količina inspiracije i način (pjesme jel) na koji je Em i dan danas dijeli s nama...

Sto mi Darkwoodskih bubnjeva! |CroSimRacing|
14 godina
offline
Eminem

Po meni eminem vise ne pijeva kako je nekada pjevao. Recovery zvuči kao pop album...imam 13 godina, i volim slušati shadya, ali recovery je bullshit. LYS, Till I collapse, underground itd. To su bile pijesme, a ne Love the way you lie i not afraid (mada sam i nju poslušo dosta puta)

Kopiraj link i zasnaj dosta F2P igara: http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/koji-f2p-fpstps-zaigrati/131423.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Eminem

mozel mala pomoc!!! zanima me dali znade tko pijesmu od eminema al je preradjena na nas jezik ( refnen)... davno sam imao na mobitelu al se nemogu nikako sijeti kako ide!! Pijesma je Lose youself..kad krene refren pijesme onda govori na nasem jeziku.... ja msm da je pisalo koliko se sijecam dj bobo ft eminem al ako netko zna slucajnoo!! hvalla!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Eminem
nul-3 kaže...

Po meni eminem vise ne pijeva kako je nekada pjevao. Recovery zvuči kao pop album...imam 13 godina, i volim slušati shadya, ali recovery je bullshit. LYS, Till I collapse, underground itd. To su bile pijesme, a ne Love the way you lie i not afraid (mada sam i nju poslušo dosta puta)

Meni je Recovery baš dobar album s obzirom da sam izabrao par pjesama koje slušam češće kao npr. You're Never Over, 25 to Life , Cold Wind Blows,White Trash Party..., a  koga boli briga za 2 - 3 komercijalne pjesme na kojima samo diže lovu...

dadox11 kaže...

mozel mala pomoc!!! zanima me dali znade tko pijesmu od eminema al je preradjena na nas jezik ( refnen)... davno sam imao na mobitelu al se nemogu nikako sijeti kako ide!! Pijesma je Lose youself..kad krene refren pijesme onda govori na nasem jeziku.... ja msm da je pisalo koliko se sijecam dj bobo ft eminem al ako netko zna slucajnoo!! hvalla!

I ti si se radi toga registrirao na forum?

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2012 10:08 (razorst3).
14 godina
offline
Eminem

Mogu li negdje sve službene i "leaked" pjesme u kojima je eminem repao(Sve njegove pjesme i featovi)?

Isto tako za Dogga.. 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
15 godina
neaktivan
offline
Re: Eminem
razorst3 kaže...
nul-3 kaže...

Po meni eminem vise ne pijeva kako je nekada pjevao. Recovery zvuči kao pop album...imam 13 godina, i volim slušati shadya, ali recovery je bullshit. LYS, Till I collapse, underground itd. To su bile pijesme, a ne Love the way you lie i not afraid (mada sam i nju poslušo dosta puta)

Meni je Recovery baš dobar album s obzirom da sam izabrao par pjesama koje slušam češće kao npr. You're Never Over, 25 to Life , Cold Wind Blows,White Trash Party..., a  koga boli briga za 2 - 3 komercijalne pjesme na kojima samo diže lovu...

Recovery je dosta dobar, naročito nakon Relapsea, ali stari su i dalje za dvije klase bolji.

Top Bugovac kaže...

Mogu li negdje sve službene i "leaked" pjesme u kojima je eminem repao(Sve njegove pjesme i featovi)?

Isto tako za Dogga.. 

Vjerojatno ih na nekom trackeru ima, samo treba potražiti.

When you're young you don't mind being pretentious, but it gets a little bit embarassing as you get older - Graham Coxon.
14 godina
offline
Eminem

 

:D

 

 

 

 

Daria
12 godina
offline
Eminem

SRETAN ROĐENDAN EMINƎM  {#}

12 godina
neaktivan
offline
Eminem

Šta kažete na novi album? Osobno najdraže stvar bad guy i legacy! Al opet ona suradnja sa rihannom mu nije trebala, bezveze totalno ako se mene pita.

Battlelog: Xtream_gjurki
12 godina
offline
Eminem

Rap God...brutalna pjesma

14 godina
offline
Re: Eminem
coso9288 kaže...

Rap God...brutalna pjesma

Pjesma prodanog čovjeka, smeće od pjesme po meni, taj techno u pozadini me reže :S

Drug Lord
12 godina
offline
Eminem

Svako ima drugaciji ukus {#}

14 godina
offline
Eminem

Odličan album.. to šta se nekome nesviđa tehno u pozadini.. nema on više 26 god nego 41... on je svoje napravia, sad eksperimentira malo, malo novoga uvest.. nisu ovo pisme ko iz the eminem showa itd.. starijih albuma.. osobno meni je album dobar, slušan riči od pisama... to šta svira u pozadini meni osobno nesmeta.. i dalje lik posrami ove današnje *repere* tipa, drake, lil wayne itd.

Only God Can Judge Me
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eminem
Top Bugovac --- "...If you had a brain you'd be dangerous, a brain you'd be dangerous (but I could be wrong)..." :)
1911 /\/\/\/\/\ 1899
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eminem
coso9288 kaže...

Svako ima drugaciji ukus {#}

Nezavisno od bilo čijeg ukusa neka pjesma može biti lijepa ili ružna.

10 godina
neaktivan
offline
Eminem

 

MMLP2, odlican je album.. Tek sad sam ga poslusao, malo kasnim :D

 

Nego, zna li se hoce li ikada Eminem doci u HR?

Exorcizo te, omnis spiritus immunde, in nomine Dei Patris omnipotentis, et in noimine Jesu Christi Filii ejus, Domini et Judicis nostri, et in virtute Spiritus Sancti, ut descedas ab hoc plasmate Dei,
14 godina
offline
Re: Eminem

Odličan album... svi kritičari su ocjenili većinom 9/10 ili 4/5 :).. Na metacriticu 75 od mogućih 100, šta je odlično..  također je bila EMA u amsterdamu od dvi nominacije dobia je u hip hop kategoriji ^^, također dobio je priznanje Global Icon, po meni najvrednije od svih onih kipića skupa :)

 

Only God Can Judge Me
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2013 12:57 (jukiii).
11 godina
offline
Eminem

sta tema mrtva... 

 

btw jel zna neko oce li izbacit album u 2016 i oce li napokon sa D12 nesto zmiksat...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice