Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 809.037
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
16 godina
offline
Game of Thrones

Mene sam zanima kad ce Mountain pokazat svoje pravo lice i svoj puni potencijal... Nekog ce razmontirat, sam pitanje - koga :)

Mislim da bi bilo ok da neko Jaime-u zarine noz u ledja kako je on nekad Targeryanu...

 

Kolko zeljno iscekujem tu epizodu tolko me vec sad ljuti kad znam kolko cu morat cekat na zadnju sezonu...

Truth in engineering.
9 godina
offline
Re: Game of Thrones
mar123 kaže...

za one koji su lijeni procitat leakani scenarij

 

-arya i sansa ce se rjesit littlefingera, arya ce ga ubit

-u kings landingu ce se sastat svi bitni likovi i pregovarat sto napravit po pitanju white walkera, deny ce doletit sa zmajem i cersei ce tad prvi put vidit zmaja, i naravno pokusat prevarit opet sve kao i uvijek.

-glavni white walker ce letit na zmaju i razjebat zid, zmaj vjerojatno riga vatru i otopit ce zid da ovi mogu proc.

 

 Zasto stavljas ljude u iskusenje? 

Barcelona - Mes que un club
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
Batista kaže...

Mislim da bi bilo ok da neko Jaime-u zarine noz u ledja kako je on nekad Targeryanu...

 

 Prije će bit da on sekici zarine nešto oštrije od pimpeka.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 21:25 (Perki).
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
Perki kaže...
Batista kaže...

Mislim da bi bilo ok da neko Jaime-u zarine noz u ledja kako je on nekad Targeryanu...

 

 Prije će bit da on sekici zarine nešto oštrije od pimpeka.

 Onda bi njega Planinski mogo udavit :)

 

Prijavio sam te zbog prostackih izraza

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 21:29 (Batista).
14 godina
offline
Game of Thrones

Pazi ovo: "za one koji su lijeni procitat leakani scenarij". Pa zašto bi itko išao čitati spojlere, nikako mi nije jasno.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
12 godina
offline
Game of Thrones

da ekipa može uživati u cgi-u. jebeš radnju.

What could possibly go wrong?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Hornet_93 kaže...

da ekipa može uživati u cgi-u. jebeš radnju.

Zahvaljujući "david&dan-u" u ovom finalu se neće dogoditi apsolutno ništa što bi imalo moglo iznenaditi. Eventualno ubojstvo LFa, ali lik je mrtav cijelu sezonu pa samo budala ne može pretpostaviti da je otpisan.

 

 

Obično kad pogledam novu epizodu odem na yt i pogledam koju scenu iz prijašnjih sezona. Tada se najbolje vidi koliko je pala kvaliteta...

15 godina
offline
Game of Thrones

Pa evo mene zanima svaka informacija koju mogu dobit, zelim znat sto ce se dogodit. I gledanje mi je opet zanimljivo.

 

 

propustio sam napisat jos neke zanimljive stvari koje ce se desit u zadnjoj a jedna od njih je pojavljivanje lika kojeg dosad nismo vidli nikad u seriji. 

15 godina
offline
Game of Thrones

Predzadnja epizoda je meh. Opet scenarij ispod svake razine. 

 

Umisto da ubiju NK-a i završi cijelu priču, Jon Snješko želi uhvatit zonbija kako bi ga odnijo Tetki i Cersei kako bi mu one dale vojsku da se može borit protiv NK-a. Dafuk Snješko!?

 

Daneris neko svakako treba naučit kako koristit flejmthrower. Draga Tetka, pršći uzduž linije, ne okomito na nju. Mogla je popržit cijelu vojsku NK-a, skupa sa njin i njegova 4 pajdaša, ali ne, Tetka igra kružić-križić po jezeru.

 

EDIT: E, da, zaboravio sam na NK koji je logičan za popiydit: https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aMAKWzG_460sv.mp4

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 8:46 (tnakir).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Malo offtopic, skužil sam da imam white walker psa😀
14 godina
offline
Re: Game of Thrones
ph3nom_gamer kaže...

Pazi ovo: "za one koji su lijeni procitat leakani scenarij". Pa zašto bi itko išao čitati spojlere, nikako mi nije jasno.

 Samo si upropaštavate dojam kada napokon pogledate seriju. Nema elementa iznenađenja, nema znatiželje.

Life is great
13 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

GOT in a nutshell ove sezone.

14 godina
offline
Game of Thrones

Finale sezone će biti dugo 80 minuta

 

https://twitter.com/GameOfThrones/status/900051670473691136

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
6 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones

Mene najvise zanima tko je sampion u ronjenju na dah koji je zmaja zakacio za lanac u zaledjenom jezeru. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.8.2017 2:07 (kobrax008).
10 godina
offline
Re: Game of Thrones
kobrax008 kaže...

Mene najvise zanima tko je sampion u ronjenju na dah koji je zmaja zakacio za lanac u zaledjenom jezeru. 

 pa to mi je realnije neg ono 10 kilometarsko ronjenje bronna i jaimea poslije one bitke

 

uostalom ovo su ionak living dead pa je to cak i believable

6 godina
offline
Game of Thrones

Da li mislite da je leakani script od sezone 8 pravi ili je netko napisao neki svoj theory s ciljem da se "zabavi"?

Senior IT Consultant
15 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Hm...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
8 godina
offline
Re: Game of Thrones
Ako su toliko dead da mogu ići pod vodu po zmaja, zašto nisu mogli biti toliko dead da dođu do toga otoka gdje su oni bili, već su ih okružili i čekali?
10 godina
offline
Re: Game of Thrones
Antoniio22 kaže...
Ako su toliko dead da mogu ići pod vodu po zmaja, zašto nisu mogli biti toliko dead da dođu do toga otoka gdje su oni bili, već su ih okružili i čekali?

 e jebiga, ne mogu plivat al mogu hodat pod vodom 

 

a i vidiš da nisu baš odveć pametni kad su krenuli na njih tek kad je ovaj kamenje bacao

15 godina
offline
Re: Game of Thrones
Del_Boy97 kaže...
Antoniio22 kaže...
Ako su toliko dead da mogu ići pod vodu po zmaja, zašto nisu mogli biti toliko dead da dođu do toga otoka gdje su oni bili, već su ih okružili i čekali?

 e jebiga, ne mogu plivat al mogu hodat pod vodom 

 

a i vidiš da nisu baš odveć pametni kad su krenuli na njih tek kad je ovaj kamenje bacao

 Što njih zapravo ne kontrolira nekolicina njih?

Kod one borbe prije nego su ovog zarobili jednog su ubili ostali su popadali.

Fakat im ne drži vodu da su toliko glupi a dovoljno su bili pametni da bace koplje na zmaja

10 godina
offline
Re: Game of Thrones
Antoniio22 kaže...
Ako su toliko dead da mogu ići pod vodu po zmaja, zašto nisu mogli biti toliko dead da dođu do toga otoka gdje su oni bili, već su ih okružili i čekali?

 Pa recimo da je to moga učinit neko od WW koji ne bi tribali bit osjetljivi na hladnoću ili kako je kolega primjetio wightovi šta su već doli na dnu. Mene više zanima kako su oni poubijali one puste wightove hladnim oružjem obzirom da je Brana samo ruka još napadala u 4 sezoni. 

10 godina
offline
Re: Game of Thrones
toxic kaže...
Del_Boy97 kaže...
Antoniio22 kaže...
Ako su toliko dead da mogu ići pod vodu po zmaja, zašto nisu mogli biti toliko dead da dođu do toga otoka gdje su oni bili, već su ih okružili i čekali?

 e jebiga, ne mogu plivat al mogu hodat pod vodom 

 

a i vidiš da nisu baš odveć pametni kad su krenuli na njih tek kad je ovaj kamenje bacao

 Što njih zapravo ne kontrolira nekolicina njih?

Kod one borbe prije nego su ovog zarobili jednog su ubili ostali su popadali.

Fakat im ne drži vodu da su toliko glupi a dovoljno su bili pametni da bace koplje na zmaja

 To sa WW ništa ne drži vodu(tj. nije u okvirima koje su sami postavili), van toga jeli oni ove kotroliraju tribali bi imat određene moći vezane baš za led. Ako zanemarimo da su cilu noć buljili u ove ne bacivši nijedno koplje(pretpostavimo da je taj kristal od kojeg rade oružje rijedak ka grafička po pristojnoj cijeni) mogli su opet zamrznit jezero. Ako mogu zamrznit oružje do te mjere da pukne zašto ne bi vodu.

15 godina
offline
Game of Thrones

Ili je NK znao da će doći zmaj i čekao jer ga je htio imati pod svojom kontrolom

Da su napali prije u ubili ove ova bi došla s Zmajevima vidla da nikog nema i aj cao..

15 godina
offline
Game of Thrones

Šta bi bilo kad bi bilo. Poanta je da su kompletnu scenu glupo složili, da je puna nelogičnosti i da nisu Starom do kolina.

Rvat katolik!
10 godina
offline
Re: Game of Thrones
toxic kaže...

Ili je NK znao da će doći zmaj i čekao jer ga je htio imati pod svojom kontrolom

Da su napali prije u ubili ove ova bi došla s Zmajevima vidla da nikog nema i aj cao..

 Pa moga ih je ostavit na stini ka wightove tako da je i to nategnuto, ne bi da će ova vidit jesu živi sa zmaja. Usto to bi značilo da vidi budučnost pa bi mu opet bilo u interesu krknit snješka i tetku mu obzirom na Azor Ahai i ostale pizdarije. 

10 godina
offline
Re: Game of Thrones
tnakir kaže...

Šta bi bilo kad bi bilo. Poanta je da su kompletnu scenu glupo složili, da je puna nelogičnosti i da nisu Starom do kolina.

 Složili su kompletnu seriju obzirom da su kod Othorovog(ili kako se već zvala ona gojazni skinjara) "dizanja "izostavili par stvari iz knjige ka recimo plave oči na leševima i to da su ovi držali dva leša u čeliji u nadi da će se dignit ka wightovi prije nekih zaključaka. Samim tim ovi su mogli jednog od ovih šta ih je medo potaraca spakovat, odvest u east watch i čekat da se ustane...

12 godina
offline
Game of Thrones

keep it in the family 

What could possibly go wrong?
14 godina
offline
Game of Thrones

Meni glupo to sto su putovali 2 tjedna po tom sjeveru, a kad su ulovili onog mrtvaca ovaj otrci natrag za par sati

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.8.2017 8:50 (Gremlin144).
9 godina
offline
Re: Game of Thrones
Gremlin144 kaže...

Meni glupo to sto su putovali 2 tjedna po tom sjeveru, a kad su ulovili onog mrtvaca ovaj otrci natrag za par sati

 Nije otrcao za par sati, ako se ne varam jasno se vidi promjena dana i noci, navodno su tri dana tamo cekali dok Dany nije dosla u rescue, ali da Bolt Westerosa

 

EDIT: Finale sezone...Nadao sam se boljoj sceni Deny i Jona, a Litlefinger moment je bio cudo

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto venditur libertas auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.8.2017 13:15 (LLAMABOY).
11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Ko se jos naježio kad je ova scena pala? ja i cura smo skoro plakali  

 

Napokon vidli Rhaegar Targaryen-a

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.8.2017 14:52 (Nvidia GTX 680).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice