Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 809.091
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
10 godina
offline
Re: Game of Thrones
fakEEE kaže...

Ajde samo javite cim stigne prvi torrent da odmah skidam kad dodem s posla jer do navecer ce pune drustvene mreze bit spoila. 

 legit torrenti dolaze vec do 4:30 sigurno

9 godina
offline
Game of Thrones

Predpostavljam da bi naletio na spoiler kada bi cekao da sve epizode izadu i onda da pogledam cijelu sezonu? Koliki je hype mislim da bi morao biti u izolaciji da izbjegnem sve lol.

I jos jedna stvar, sta nije da bi u finalnoj sezoni epizode trebale biti duze? Evo vidim prva epizoda ove sezone vec ima ocjenu 9,9 od 2000 ljudi i traje 55 minuta.

Barcelona - Mes que un club
15 godina
offline
Game of Thrones

kolko sam ja cuo prve tri su po sat vremena i zadnje tri su po sat i pol. ja sam naso neke streamove na redditu, u hdu su, tako da cu probat preko tog gledat. 

12 godina
offline
Game of Thrones

U koiko sati bi se serija trebala pojaviti na  HBO GO?

Ako sam ti pomogao opali TD!
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
I mene isto zanima za HBO Go. Koliko vidim na aplikaciji nema nikakvih nagovještaja kada će biti dostupne ep iz nove sezone.
PSN Tokioplastic292
11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

kad ovdje dolazi sad za 25min ili? to je HR hbo go

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
15 godina
offline
Game of Thrones

Nije mi nesto prva ep. Ocekivo sam puno vise od ovoga sto smo dobili. 

9 godina
offline
Game of Thrones

Ima netko link za "pošteni" torrent, može u pp. Hvala

 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
14 godina
offline
Game of Thrones

Na hbo go hr je dostupna prva epizoda, meni se sviđa ep.1 kao uvod u zadnju sezonu.

BE HAPPY 要開心 : )
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
Neće se u prvoj epizodi sve iskomplicirati. Tako to uvijek bude. Ali s obzirom na zadnju sezonu će se ubrzavati radnja.
9 godina
offline
Game of Thrones

Bas sam bio emotivan tijekom cijele epizode, reunioni su savršeni.

Samo se nadam da me nece nitko istuci kad na faks dodem sa "Hear me roar" majicom 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
5 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Imate na gledajsaprevodom već prvu epizodu gore
16 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Baš stigla na naš HBO on demand...super nastvak serijala, dobra epizoda, želim joooooooš. Sve se zahuktava do maksimuma!

12 godina
offline
Game of Thrones

Dobra epizoda no kratka

Prvo recap pa na kraju još neki komentari, sve skupa epizoda traje 50 min

No fora scene

Susret Jamiea s Branom hahaha

i John opet jaše zmaja 

15 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

 Od pete sezona kvaliteta  serije  je ostala ista,  ali GoT stil je malo otpao, trebaju to nadoknadit u  zadnjoj sezoni. 

 

Prva epizoda kao uvod odlična. Želim da se ova serija oprosti  na pravi način, da ova sezona  nadmaši  6 i 7 sezonu. 

Chill
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 13:29 (ris).
6 godina
offline
Game of Thrones

Odličan uvod u novu sezonu, reunioni su definitivno payoff bili.

Vidim već da nas očekuje "svašta" u drugoj:

 

Senior IT Consultant
10 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

na HBO GO epizoda traje 50 min, a na imdbu piše 54min. Kaj je točno na kraju?

14 godina
offline
Re: Game of Thrones

50 minuta traje

BE HAPPY 要開心 : )
13 godina
offline
Game of Thrones

Nekako mi se sve previse vrti oko Arye mislim da je ona ta koja ce zaustavit night king-a i jos k tome u prvoj epizodi je dala Gendryu da joj napravi nekakvo posebno oruzje.

 

9 godina
offline
Re: Game of Thrones
Evo vam moja mala preporuka. Podesite si svjetlinu u vlc playeru da ne bude toliko mracno, meni ne pase sto je toliki mrak. Puno bolje mi izgleda s malo tweakanja.

Ispricavam se ako ista spojlam na slici
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
Gogy7 kaže...
Evo vam moja mala preporuka. Podesite si svjetlinu u vlc playeru da ne bude toliko mracno, meni ne pase sto je toliki mrak. Puno bolje mi izgleda s malo tweakanja.

Ispricavam se ako ista spojlam na slici

 meni ovo tvoje posvjetljeno izgleda skroz neprirodno, boje mi uopce ne pasu tu. iako moram priznat bilo je par stvarno pre tamnih scena u ovoj prvoj epizodi, al samo par pa ajde.

9 godina
offline
Re: Game of Thrones
To je zato sto nema puno boje u filmu. Dosta im je jaka zelena. Pa kad pojacas svjetlinu i kontrast cudno izgleda. Uspio sam popraviti balans boje, tesko je jer nema oznaka.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 21:00 (Gogy7).
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
Gogy7 kaže...
Evo vam moja mala preporuka. Podesite si svjetlinu u vlc playeru da ne bude toliko mracno, meni ne pase sto je toliki mrak. Puno bolje mi izgleda s malo tweakanja.

Ispricavam se ako ista spojlam na slici

 Meni je isto prva bila dosta tamna, no stoga što sam gledao danas, pri dnevnom svjetlu. Iako je bio tmuran dan i navučeni zastori, bilo jepar scena (Ono s Tormundom) u kojima se jedva vidjelo išta. (Iako je na TV-u HDR mod uključen).

No, ovo što si ti uradio je svetogrđe - pa nije Sunset Beach pa da treba biti vivid i svijetlo. Radije ću pogledati epizodu još jednom po mraku.

morrisoN
16 godina
offline
Game of Thrones

Nakon prve epizode postao je ocigledan konacni rasplet citavog serijala, Night King trazi kraljicu i lik je skontao da je Cersei jedina prava kandidatkinja za njegovu zenu, ide lik po nju 

10 godina
offline
Game of Thrones

cersei me neugodno iznenadila, pala je na te jeftine i glupe forice

 

i općenito ovaj dio oko nje mi je totalno bezveze

 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Game of Thrones
Mein se s..e kad vidim Sansu. Baš mi je oddvratan lik.
8 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Nije se dogodilo ništa u ovoj epizodi, sva sreća da je zadnja sezona i da ćemo vidjet rasplet jer me podsjetilo na walking dead koji već dugooo ne gledam ...

16 godina
offline
Game of Thrones

Ne mogu vjerovat šta čitam... "Nije se ništa dogodilo" hahaha

Pa radi se o prvoj epizodi, postavlja se buildup, susreću se stari poznanici, napetost se gotovo osjeti u zraku itd. Ne znam šta se trebalo dogoditi da "fanovi" budu zadovoljni?

 

Meni osobno je GoT najjači upravo u ovakvim epizodama gdje se osjeti atmosfera, a za scene bitki i epske borbe imam LoTR.

Koristite blage riječi i jake argumente
8 godina
offline
Re: Game of Thrones
Jel moguce da je zavrsila jedna epizoda bez patnicke face Jona Snowa?
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
Umbel kaže...
Jel moguce da je zavrsila jedna epizoda bez patnicke face Jona Snowa?

Pa patio je na kraju epizode, neću u detalje da ne spoilamo ... brizan, i ja bi patio na njegovom mjestu ovoga puta.

It is always darkest just before the dawn.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice