Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 808.594
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
13 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Jonja kaže...

Netko je pitao za Hounda i Mountain jesu zivi ili mrtvi, dole  je odgovor.

 

Mrtvi oboje, Hound umre od rana kad se tukao sa Polliverom i druzinom, a Mountain umre od otrova duuuuuugom smrcu, cak ga je mozda i Qyburn ubio jer je radio experimente na njemu, nezna se tocno, al mrtav je. Ili ipak nije? Martin nas tu vuce za nos jer iako je Mountanova lubanja poslana u Dorne, jednog lijepog jutra u Kraljevoj strazi je osvanuo vitez od 2.5 metara u bijelom oklopu koji nikad nije pricao, jeo nit ista radio normalno, pa se kao da predpostaviti da bi to mogao biti mountain kojeg je Qyburn nekako reanimirao ili sto vec. 

Ni u knjizi ni u seriji ne vidi se je li Hound mrtav. Poznavajući GRRM-ov naćin pisanja, to vjerojatno znači da nije. Pogotovo s obzirom na hintove koje daje u knjigama.

16 godina
offline
Game Of Thrones

Pocetak sljedece sezone, u krupnom planu Cersei. . ., obraca se narodu govoreci kako ima novog sampiona. . ., Banetain!

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
13 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
yeo kaže...
Jonja kaže...

Netko je pitao za Hounda i Mountain jesu zivi ili mrtvi, dole  je odgovor.

 

Mrtvi oboje, Hound umre od rana kad se tukao sa Polliverom i druzinom, a Mountain umre od otrova duuuuuugom smrcu, cak ga je mozda i Qyburn ubio jer je radio experimente na njemu, nezna se tocno, al mrtav je. Ili ipak nije? Martin nas tu vuce za nos jer iako je Mountanova lubanja poslana u Dorne, jednog lijepog jutra u Kraljevoj strazi je osvanuo vitez od 2.5 metara u bijelom oklopu koji nikad nije pricao, jeo nit ista radio normalno, pa se kao da predpostaviti da bi to mogao biti mountain kojeg je Qyburn nekako reanimirao ili sto vec. 

Ni u knjizi ni u seriji ne vidi se je li Hound mrtav. Poznavajući GRRM-ov naćin pisanja, to vjerojatno znači da nije. Pogotovo s obzirom na hintove koje daje u knjigama.

Ehh? Ja sam citao i sjecam se da je Arya bila s njim i pomagala mu dok je umirao, onda je jedno jutro umro i ona je otisla u Soljenice? Mozda sam u krivu davno sam citao.

LoL acc THCJoshi
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.6.2014 14:00 (Jonja).
11 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

Ako sad pocnem citat 4. knjigu jel propustam sta ? Jer glupo mi je sad citat ove 3 knjige ako znam sve sta ce se dogodit.

One ring to rule them all
13 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Mslv41 kaže...

Ako sad pocnem citat 4. knjigu jel propustam sta ? Jer glupo mi je sad citat ove 3 knjige ako znam sve sta ce se dogodit.

Hahah, serija prenosi otprilike 20% radnje knjige.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Mslv41 kaže...

Ako sad pocnem citat 4. knjigu jel propustam sta ? Jer glupo mi je sad citat ove 3 knjige ako znam sve sta ce se dogodit.

čitaj od početka, nećeš požalit ;)

15 godina
offline
Game Of Thrones

kad ce 5. sezona? :-)

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
14 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Srednji kaže...

kad ce 5. sezona? :-)

U 4. mjesec iduće godine.

Swedish latin super funk.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Mslv41 kaže...

Ako sad pocnem citat 4. knjigu jel propustam sta ? Jer glupo mi je sad citat ove 3 knjige ako znam sve sta ce se dogodit.

 

Čitaj sve knjige, ja sam nedavno počeo s prvom i nije mi dosadno. Istina da znam što se događa, ali je naravno puno detaljnije i ima dosta opisa i priča koje ne stanu u seriju. 

14 godina
offline
Game Of Thrones

Mislim ovaj Grey Worm je očito dobio posao preko veze.

On glavni zapovjednik Unsullieda, elitnog ratničkog naroda, koji se uče borit prije nego prohodaj - daj molim te. Pa uopće ne izgleda tako i to me tako nervira! A cijelu seriju ga nisam vidio da se jednom pomlatia sa nekim kako triba ili išta - samo priče.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.6.2014 18:29 (KIKI3ooo).
13 godina
offline
Re: Game Of Thrones

"For he that is well instructed in the perfect skill with his weapon although but small of stature, and weake of strength, may with a little moving of his foote or suddain turning of his hand, or with the quick agility of his body kil and bring to the ground the tall and strongest man that is." - Joseph Swetnam

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
12 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

imam jedno pitanje.nisam čitao knjige samo sam gledao seriju. Di je nestao brat od onog malog Starka invalida?

ne sjećam se kad su se razdvojili i otišli bez njega na sjever.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
cassiopea kaže...

imam jedno pitanje.nisam čitao knjige samo sam gledao seriju. Di je nestao brat od onog malog Starka invalida?

ne sjećam se kad su se razdvojili i otišli bez njega na sjever.

 

Otišao je s divljakinjom Oshom i otad se nezna ništa.

10 godina
protjeran
offline
Re: Game Of Thrones
KIKI3ooo kaže...

Mislim ovaj Grey Worm je očito dobio posao preko veze.

On glavni zapovjednik Unsullieda, elitnog ratničkog naroda, koji se uče borit prije nego prohodaj - daj molim te. Pa uopće ne izgleda tako i to me tako nervira! A cijelu seriju ga nisam vidio da se jednom pomlatia sa nekim kako triba ili išta - samo priče.

 

U ovoj temi je zabranjeno da ti se ijedan lik ne svidi, svi ti moraju biti super i uber cool, inače te strijeljaju thumb-downovima :D

15 godina
offline
Re: Game Of Thrones

Razdovjio se od grupe i otišao s Oshom (onom ženskom sluškinjom što je bila s njima u grupi) na otok koji se nalazi pored Zida.

Kasnije će Davos doznati gdje su i Stannis će ga poslati po Rickona - knjige dalje od toga nisu došle

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Bukva kaže...

Razdovjio se od grupe i otišao s Oshom (onom ženskom sluškinjom što je bila s njima u grupi) na otok koji se nalazi pored Zida.

Kasnije će Davos doznati gdje su i Stannis će ga poslati po Rickona - knjige dalje od toga nisu došle

Neznam po čemu si to zaključio.

Jedino što se spominjalo je Sjeverno od zida, i ja sam shvatio da misli na Brana.

15 godina
offline
Re: Game Of Thrones
yeo kaže...
Bukva kaže...

Razdovjio se od grupe i otišao s Oshom (onom ženskom sluškinjom što je bila s njima u grupi) na otok koji se nalazi pored Zida.

Kasnije će Davos doznati gdje su i Stannis će ga poslati po Rickona - knjige dalje od toga nisu došle

Neznam po čemu si to zaključio.

Jedino što se spominjalo je Sjeverno od zida, i ja sam shvatio da misli na Brana.

Po čemu sam zaključio... Što? Sve ovo gore jasno stoji u knjigama.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
offline
Re: Game Of Thrones

Zna se:

 

Davos Seaworth learns from Lord Wyman Manderly that Rickon Stark is alive and has been taken to Skagos by Osha. Davos is sent to retrieve the boy.

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.6.2014 20:13 (quickr).
10 godina
protjeran
offline
Re: Game Of Thrones
KIKI3ooo kaže...

Mislim ovaj Grey Worm je očito dobio posao preko veze.

On glavni zapovjednik Unsullieda, elitnog ratničkog naroda, koji se uče borit prije nego prohodaj - daj molim te. Pa uopće ne izgleda tako i to me tako nervira! A cijelu seriju ga nisam vidio da se jednom pomlatia sa nekim kako triba ili išta - samo priče.

 

A što kažeš na bran starka? 2 sezone luta nitko nema pojma gdje ide i sada se dogodi nesto jako zanimljivo, a nemas pojma sto :p

www.mmo-balkan.com www.starcitizen-balkan.com
13 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Pa kolko sam skužil, neće moći hodat al će moći letit
14 godina
offline
Re: Game Of Thrones
quickr kaže...

"For he that is well instructed in the perfect skill with his weapon although but small of stature, and weake of strength, may with a little moving of his foote or suddain turning of his hand, or with the quick agility of his body kil and bring to the ground the tall and strongest man that is." - Joseph Swetnam

Da, on je toliko talentiran ubojica, da čak i ovako, mlad i bez mišićne mase, su ga svi Neokaljani jednoglasno odabrali za svog vođu.

Što će tek bit kad odraste, i kad se nabilda i stekne iskustvo - takvu ubojicu, svijet još nije vidio.

Yeah right

 

Reanimator kaže...

U ovoj temi je zabranjeno da ti se ijedan lik ne svidi, svi ti moraju biti super i uber cool, inače te strijeljaju thumb-downovima :D

Vidim da ovde TD-ovi frcaju kao ludi - lol :D

 

TheThing kaže...

A što kažeš na bran starka? 2 sezone luta nitko nema pojma gdje ide i sada se dogodi nesto jako zanimljivo, a nemas pojma sto :p

Šta će jadno dite, dobro mu je glava na ramenu :p

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.6.2014 20:49 (KIKI3ooo).
16 godina
offline
Re: Game Of Thrones
KIKI3ooo kaže...

Da, on je toliko talentiran ubojica, da čak i ovako, mlad i bez mišićne mase, su ga svi Neokaljani jednoglasno odabrali za svog vođu.

Što će tek bit kad odraste, i kad se nabilda i stekne iskustvo - takvu ubojicu, svijet još nije vidio.

Yeah right

Imam osjecaj da si previse opterecen builderima i CGI misicima. . ., jer to je jedino relevantno kad gledas na ratnika ili nedaj boze zapovjednika, sto bi ti rekao Yeah right!

Unsullied nisu poznati zato sto jedu steroide za sva tri obroka i imaju bicepse ko lubenice, nego zbog neustrasivosti i primjene falangi koristeci duga koplja i stitove da naprave neprobojni zid. ., al posto je svaki seljo gledao CGI 300 ako nemas vise plocica nego kupatilo odmah nisi za toga. . .

Ne bunis se sto je Robb kao king of the north (usput jedva tinejdzer) dobija bitku za bitkom protiv starijeg i daleko iskusnijeg Tywina jel, to je "ok" Yeah right. . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
13 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

Unsullied bi trebali izgledat kao zene ili jos gore jer bez testisa nema testesterona,zapravo trebali bi biti mrtvi u tim uvjetima!

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.6.2014 22:05 (Zodiak).
13 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

Također za biti dobar mačevalac ili kopljanik ne trebaju ti ni nabijena prsa ni bicepsi. Najvažnija su ramena, i pogrešno je misliti da su vojnici prije izgledali kao bodibilderi.

14 godina
offline
Re: Game Of Thrones
D3ViL kaže...
KIKI3ooo kaže...

Da, on je toliko talentiran ubojica, da čak i ovako, mlad i bez mišićne mase, su ga svi Neokaljani jednoglasno odabrali za svog vođu.

Što će tek bit kad odraste, i kad se nabilda i stekne iskustvo - takvu ubojicu, svijet još nije vidio.

Yeah right

Imam osjecaj da si previse opterecen builderima i CGI misicima. . ., jer to je jedino relevantno kad gledas na ratnika ili nedaj boze zapovjednika, sto bi ti rekao Yeah right!

Unsullied nisu poznati zato sto jedu steroide za sva tri obroka i imaju bicepse ko lubenice, nego zbog neustrasivosti i primjene falangi koristeci duga koplja i stitove da naprave neprobojni zid. ., al posto je svaki seljo gledao CGI 300 ako nemas vise plocica nego kupatilo odmah nisi za toga. . .

Ne bunis se sto je Robb kao king of the north (usput jedva tinejdzer) dobija bitku za bitkom protiv starijeg i daleko iskusnijeg Tywina jel, to je "ok" Yeah right. . .

Napričao si tolike filozofije a ekipa samo čeka da ti nešto odgovorim da mi sašiju 10td-ova. Mislim, knock yourself out. Za casting u Splitu su tražili što nabildanije likove sa što oštrijim crtama lica. Zašto su onda tražili mlakonju za zapovjednika Neokaljanih? Nisu tražili, nego je lik tu preko veze i to je pokazatelj koliko vlada mito i korupcija i kolika je izopaćenost ovog kapitalističkog društva. Jednostavno je smješno koliko je morbidno, do koje je to razine morbidnosti došlo. Još malo pa će Justina Bibera stavit da glumi supermena ili sina od nekog multimiljardera koji će financirati projekt. Tu se ne može ništa napravit, ali se barem možemo smijat toj apsurdnosti.

 

I da, Robb i njegova vojska su muškarčine sa sjevera koji su se borili za ono što vjeruju a Lanisterova vojska su obićni plaćenici, naviknuti na lagodan život - tako da mi to stoji, to "pušim"

14 godina
offline
Game Of Thrones

tema "teorije zavjere" već postoji

One ring to bring them all and in the darkness bind them
16 godina
offline
Game Of Thrones

Oberyn sredi onolikog gorostasa Planinu a upola je manji. Nije sve u velicini, ima nesto i u tehnici {#}

14 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Dr. Vicko kaže...

Oberyn sredi onolikog gorostasa Planinu a upola je manji. Nije sve u velicini, ima nesto i u tehnici {#}

A i u prljavoj igri.

Swedish latin super funk.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Dr. Vicko kaže...

Oberyn sredi onolikog gorostasa Planinu a upola je manji. Nije sve u velicini, ima nesto i u tehnici {#}

Pa sad ko je koga sredio haha

16 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
KIKI3ooo kaže...
......

Jesi li ti svjestan da se buniš što Martin te knjige nije napisao realnije?! Zmajevi, ledeni zombiji, voodoo čarolije ALI kap koja je prelila čašu je da Grey Worm kao vođa unsullieda ne izgleda poput...Mountaina?!

Ako je Martin opisao Grey Worma tako kako je i ispao u seriji šta se onda ti imaš buniti i čuditi i zazivati neku korupciju?{#}

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice