Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 808.520
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
10 godina
offline
Game Of Thrones

Ne hranite trolla

15 godina
offline
Game Of Thrones

Valjda svatko vidi ono sto ga najvise zanima. Meni je insteresantna isprepletenost likova, politika, spletke i intrige. Pedofiliju ni seks sa klincima nisam ni primjetio. Kolegu, u drugu ruku, rajca nesto drugo.

Rvat katolik!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
tnakir kaže...

Valjda svatko vidi ono sto ga najvise zanima. Meni je insteresantna isprepletenost likova, politika, spletke i intrige. Pedofiliju ni seks sa klincima nisam ni primjetio. Kolegu, u drugu ruku, rajca nesto drugo.

 I meni ima interesantnih stvari i u knjizi i u seriji. Ponekada je dosadna i bezvezna, ali ima zanimljivih momenata. 

 

Pedofiliju nisi ni mogao primijetiti jer je u seriji (barem za sada) nema, tj. svi bi završili kao Polanski - u egzilu ili na robiji, kada bi to snimili.

NPR.: U seriji Daenerys je ipak prikazana kao starija djevojka (što je i u stvarnosti, 28 g. joj je), dok je u knjizi riječ o djevojčici koja je tek navršila 13 godina i koja se udaje za starijeg muškarca. Ni u tome ne bi bio problem, jer toga je bilo (pogotovo nekada), nego u samom opisu seksualnog čina između starijeg muškarca i djeteta, djevojčice. Naime, Martin otvoreno opisuje njeno tijelo kao nerazvijeno, dječje i kako je stariji muškarac miluje a zatim joj gura prst. Kasnije ima još sličnih "prekrasnih" prizora s djecom.

 

Ne smeta meni ništa drugo, dapače, s guštom sam čitao njegove knjige dok nisam počeo nalijetati na takve scene.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones

Moram se složit s ovim, baš jučer sam prošo taj dio, ta scena o kojoj govoriš je stvarno 'posebno' opisana

11 godina
offline
Game Of Thrones

Jos malo i peta sezona! :D

HYPE IS REAL 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones

Za one koji još ne znaju, preporuka:igra Game of Thrones

 

Radnja je smještena između 3. i 5. sezone, prati sporedne likove čiji se putevi često križaju s glavnim junacima knjige/serije i vjerno prati ugođaj. Igra je podijeljena na 6 epizoda, i svaka je vrlo napeta, s dosta obrata a ono što je najbolje jest da vi odlučujete o sudbini svojih likova... 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
10 godina
offline
Game Of Thrones

odlučuješ do zadnje epizode u kojoj se na kraju sve svodi na isto samo drukčijim putevima

13 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones
Ček izlazi epizodu po epizodu a 3 još nisu vani ili?
ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
ROFLOLMAO kaže...
Ček izlazi epizodu po epizodu a 3 još nisu vani ili?

 Epizoda po epizoda, otprilike svakih mjesec dana. Sada su na trećoj.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
10 godina
offline
Game Of Thrones

izašla je 3.

 

15 godina
offline
Game Of Thrones

Video o snimanju seriju u Dubrovniku Splitu te o tome što misle glumci o nama i našim gradovima....

 

 

 

Također nova sezona serije kreče 13.travnja na HBO

16 godina
offline
Game Of Thrones

Hint: search in the torrents :)

Truth in engineering.
15 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Batista kaže...

Hint: search in the torrents :)

 4 epizode u jednom danu, jel to neki fake ili stvarno?

16 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Jack Sparrow kaže...
Batista kaže...

Hint: search in the torrents :)

 4 epizode u jednom danu, jel to neki fake ili stvarno?

 Ja upravo pogledao prvu :)

 

Sad je na redu druga pa treca pa cetvrta :)

Truth in engineering.
15 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Šta su iscurile epizode?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Arabarran kaže...
Šta su iscurile epizode?

 Ma ne, samo su se pojavile na torentima

11 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

Kakva je kvaliteta? Ja ne zelim pogledati jer cujem da je kvaliteta jako losa, a i ako pogledam sad, opet mi nema GoT-a mjesec dana...

 

Za one koji nisu gledali (ukljucujuci i mene), Watch out, for the net is dark and full of spoilers!

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
14 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Ratohnhake:ton kaže...

Kakva je kvaliteta? Ja ne zelim pogledati jer cujem da je kvaliteta jako losa, a i ako pogledam sad, opet mi nema GoT-a mjesec dana...

 

Za one koji nisu gledali (ukljucujuci i mene), Watch out, for the net is dark and full of spoilers!

 Screenshot kako to izgleda na 1080p ekranu. Rekao bih gledljivo, oko 480p kvaliteta (rezolucija 720x392), nestrpljivima neće smetati, ostali će lako dočekati 720p.

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Game Of Thrones

Meni je ok kvaliteta, nije nesto uber, al cist solidno.

Truth in engineering.
10 godina
protjeran
offline
Re: Game Of Thrones

Vidio na jubitu da nema malog starka u ovoj sezoni, oduševio se!

www.mmo-balkan.com
11 godina
offline
Game Of Thrones

Gleda mi se 720p a isto tako sam nestrpljiv, jer ako pogledam 4 epizode narednih mjesec dana je haos..

 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
9 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

ja cu pogledat ove i jos jednom kad dode 1080p 

9 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

Evo za sve koje neznaju ipak su im procurile prve 4 epizode evo linka.

 

http://www.index.hr/black/clanak/procurile-prve-epizode-nove-sezone-igre-prijestolja/813878.aspx

13 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
TheThing kaže...

Vidio na jubitu da nema malog starka u ovoj sezoni, oduševio se!

 meni je bas to najveci nedostatak 5. sezone, jer mi bas Starkovi ko familija imaju najdraze likove, najdrazu religiju i sl. pogotovo on mi ima najzanimljiviju radnju vezanu za sumsku djecu i tu moc ulazenja u um zivotinja, ali zato ce biti Arye i njenih pustolovina pa i nisam bas tolko nezadovoljan

11 godina
offline
Game Of Thrones

Citao na redditu da je citava sezona "leak" na netu tako da ocekujte ostale ubrzo haha

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Tako već može. Skinuti cijelu sezonu i milina! :)
12 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

Našao sam leakane epizode na kickassu i extratorrent,međutim na  luci nema ništa,ne samo to nego ni mnogi uploaderi serija i stripova su prekinuli dijeljenje sadržaja u veljači.

Što se to događa s gusarskim zaljevom,da nije valjda opet promijenjena domena.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
offline
Game Of Thrones

4 komada u jednom danu, epic, otkazo sam sve popodnevne dogovore

14 godina
offline
Game Of Thrones

Aj barem znam kako ću nedjelju provest 

 

Ako u ove 4 epizode ne vidim Malisandrine sise, više neću pratit seriju... xD

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
13 godina
offline
Re: Game Of Thrones
ph3nom_gamer kaže...

Aj barem znam kako ću nedjelju provest 

 

Ako u ove 4 epizode ne vidim Malisandrine sise, više neću pratit seriju... xD

 Vidjet ces...Pogledao sve 4 epizode,pa sto nisu i 5-u izbacili.Postaje napeto

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice