Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.451
|
čitano: 7.571.679
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
11 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

...mojih najdrazi mafijasko/gansterski - Scarface; No Country for Old Men; Lock, Stock and Two Smoking Barrels; Bilo jednom u Americi; The Sting; The Untouchables; Usual Suspects; The French Connection; Reservoir Dogs; Sicario.

dc hejter
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

War for the Planet of the Apes - Nisam gledao prvi dio, tako da ne mogu usporedjivati, znam sta prikazuje film i kako je sve pocelo. Kako god, ovo mi je jako solidan film, emocija i tempo razvijanja radnje su vrlo dobri. Spor tempo je stil ovog filma i ok je sasvim. Jedino, s obzirom da je 3D, ocekivao sam vise velikih akcijskih scena i uzivanja u 3D efektima, sto nisam dobio. Nisam gledao trailer, tako da je do mene sto je moje ocekivanje bilo pogresno, a film sa zelio prvenstveno gledati da vidim kakav ce mi 3D ugodjaj pruzit. Ocjena: 7/10

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Contratiempo  - Preporuka! Španjolski film koji me stvarno ostavio u cudu. Jako dobra predstava. Film je drugaciji u nekom smislu od ostalih na ovaj tip, prica je stvarno odlicna i film sve ukupno je dosta napet. Odlican Triler/Misterija, kraj filma ce vas odusevit! 7.5/10

Barcelona - Mes que un club
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Lincoln Lawyer

McConaughey tumači odvjetnika koji brani bogatog mladića optuženog za brutalno premlaćivanje prostitutke.

Definitivno vrijedno gledanja, također je vrijedno i slušanja jer film posjeduje poprilično dobar soundtrack, a mislim da nemoram niti naglašavati da McConaughey nosi film.

8/10

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.8.2017 22:17 (m77).
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Alien Covenant http://www.imdb.com/title/tt2316204/?ref_=nv_sr_1

 

Znajuci ocjenu i uopce komentare po izlasku filma, svejedno se nekak ''gusto'' na Aliene u ove ljetne vruce dane.Najgori dio filma mi je uz los casting uzasna skripta, scenarij po kojem se film razvija je apsolutno neuvjerljiv, od detalja do ''vece price''.Casting kao sto spomenuo nije dostojan i ne prilici ovakvoj fransizi 2016/17, osim Fassbendera odmah je vidljivo da je ostatak ''topovsko meso''.Alieni su takodjer nikakvi u svim svojim inkarnacijama, fali takodjer poznate alijenovske atmosfere no ok to mozemo donekle pripisati i scenografiji u kojoj se veci dio filma odvija.Ono sto je ispalo dobro, su Fassbenderovi likovi, dramski dio toga je cist solidan, i to je jedino sto ''cupa'' film.Recimo da je film promasaj gledajuci pedigre fransize, ali iskreno mislio sam da cu ga vise mrziti

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Hexfire kaže...
dadotb kaže...

 izvini koliko si star ???? reci da SF ima dosadnih dijelova je imbecilizam par ekselans...strasno..sta sve necu procitati.,..film legenda po svim segmentima, drzi paznju sve vrijeme...cuj ima par odlicnih scena, hahahahaha, Boze moj

 Uf koja hrpa argumenata, ne znam od kud da krenem...

 Ne trebaš se zamarat i odgovarat na ovaj post, a svakako ga nemoj shvatit ozbiljno. Srbo trola :D

11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 ..po Foxu Alien fransiza je zbog ovog filma do daljneg na ledu.... ako ce bit sta od toga, izgleda da ce odhebat Scotta. Mislim ne zanima njih kvaliteta filma vec zarada, a podbacio je bas u svim segmentima.... a pijanac se sad vadi da je lose bio napisan - Prometheus. Taj lik je ubo Aliena, American gangstera, Black Rain, GI Jane, Gladijatora, Thelmu i Louis, Black Hawk Down i Blade Runnera.... nemres vjerovat!!!!!!

dc hejter
10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Prisonerse konacno. Strasan razvoj situacije, Jackman i Gyllenhaal maestralna gluma, ali i ostatak ekipe emotivno uvjerljiv. Gyllenhaalu odgovara uloga stone cold detektiva i jos je mladi motherfucker; nesto kao Pitt ili Di Caprio svojevremeno. Jackman je ovdje emotivac, ali uporan u svojim naumima. Pisem uz lagani spoiler pa upozoravam na daljnje citanje one koji ne citaju s desktopa. Isprepletena radnja i zapravo je svaki lik u toj istrazi bio vodilja do konacnog cilja. Maestralan posao u reziranju i svakako cu se zadrzati na stivu Denisa Villeneuvea.

Veci spoiler: je li Jake (Loki) cuo onaj zvizduk na kraju?

Ne mogu se odluciti za tocnu ocjenu, ali usporedbe radi ovo je imho u rangu Shutter Islanda i nesto jace od Zodijka, filmova za koje sam siguran da ce kasnije biti jos vise prepoznati. Dobra je stvar kod takvih djela sto je radnja usporena, dosta govora tijela i mimike te interakcije likova bas onoliko koliko treba. Mislim da film moze objektivno postici ocjenu preko 9 ako se gledatelj dovoljno usredotoci u emocije lika pa je i dojam velik jer si i ti na neki nacin istrazitelj u toj prici, a ja obicno to radim kad sam pratim film.

Preporucam onome tko nije, a vjerujem da su mnogi pogledali ovaj masterpiece.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nakon nekoliko preporuka, konačno pogledao The Room.

Nema nekih pametnih riječi koje mogu opisati ovaj fim, morate ga sami pogledati. Toliko je loš da je dobar.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Luuka kaže...

Nakon nekoliko preporuka, konačno pogledao The Room.

Nema nekih pametnih riječi koje mogu opisati ovaj fim, morate ga sami pogledati. Toliko je loš da je dobar.

 Ne znam dal je slučajno ili namjerno, ali pogledaj si Room. Btw pogledao opet The Judge. velika preporuka, odlična gluma, udara jako ako vam je neko od voljenih bolovao od raka.

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.8.2017 3:42 (del4nec).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tajo1960 kaže...

The wall /2017/ Zid

http://www.imdb.com/title/tt4218696/

 

Samo kratko: 3 snajperista - vrlo, vrlo dobro. Svakako preporuka!

Upravo pogledao!

  Film me neodoljivo posjeca na Niciju zemlju ,jer na slican nacin stvara napetost zanimljivim interpretacijama izmedu dva protivnika.

Poput Nicije zemlje,film je jako zanimljiv i krasi ga odlicna gluma.

No,totalno je usran kraj i cjelokupni film "blati".

Samo da je kraj drugaciji,bolji,film bi bio blizu 8-ice,ovako:

 

6/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Some Guy Who Kills People

Priča o liku koji je u školi bio zlostavljan od strane četvorice likova, u međuvremenu završi u ludnici, a nakon što se vrati događaju se ubojstva gdje su žrtve baš ova četvorica.

Film je miks ''gore'' trilera i komedije i odlučio sam ga pogledati jer sam nedavno bio impresioniran sličnim filmom ''The Voices'', no taj film je bio puno bolji, karakterizacija likova, a pogotovo glavnog je neusporedivo kvalitetnija i dublja, humor u ''The Voices'' je također nekoliko razina iznad, a o glumi da i ne govorim.

6/10

 

Chopper

Portret Marka ''Choppera'' Reada, najozloglašenijeg australskog kriminalca proteklog stoljeća...Eric Bana tumači Choppera, a osim što ga je skinuo psihički, skinuo ga je i fizički, ako se ne varam, za ulogu je nabio nekih 20-ak kilograma.

7,5/10

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Split http://www.imdb.com/title/tt4972582/

 

Eto ja osto podvojen he he he nakon gledanja.S jedne strane totalno sra... u recentnom Shyamalan stilu.Teen djevojke, nesto pokazivanje koze, jeftini vriskavac, a s druge strane McAvoy, u solidnom i zahtjevnom izdanju, razmjerno dobar kraj i poruka, konacno bez Shyamalanovog ocekivanog twista.Nazlost veci dio filma cini ono prvo, puno previse da bi oznacilo prekretnicu, povratak Shyamalana, te cak i smjestanje u setting Unbreakable-a ne uspije popraviti okus.Problem je izdrzati prvih sat i nesto nedorecenog teen trilera, no u visku vremena i nedostatku inspiracije mozete pokusati docekati ''zvijer''

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

HEADHUNTERS - Norveški film koji preporucujem svima da pogledaju! Svi koji zele nesto uzbudljivo i neocekivano, pomalo smijesno neka pogledaju ovaj film. Stvarno se nema sta previse filozofirat, film je bez mane. Ima scena koje cete sigurno pamtiti zauvijek ili barem jako dugo vremena, velika preporuka!  8.5/10

 

Ako planirate pogledati, nemojte gledati trailere ili citati sadrzaja o filmu. 

 

Za GOT fanove, bitnu ulogu u filmu igra i Jammie Lannister.

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.8.2017 22:38 (el.šef).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Bez mane s 8,5? Kakvih su oni što dobiju veću ocjenu 😂
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Torent kaže...
Bez mane s 8,5? Kakvih su oni što dobiju veću ocjenu 😂

 Gledajuci cijelokupni film on nema mane ali neki momenti mi se nisu svidjeli u potpunosti. To sto sam naveo da je bez mane ne znaci da mu moram dati 10. A ne razumijem, bez mane mora biti bas desetka jer 8,5 je mala ocjena? Ne znam kad sam zadnji put nasao kvalitetan film da bi ga na kraju ocijenio sa vise od 7. Ja iskreno imam neku svoju filozofiju tog ocjenivanja i ovaj me odusevio ali opet falilo mi je to nesto, to ne znaci da nekome ovaj film ne bi mogao biti 10. Ako me razumijes.

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.8.2017 23:28 (el.šef).
15 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Atomic blonde- priznajem iso sam ovo gledat samo zbog charlize u glavnoj ulozi. Ono sto sam ocekivo je neka akcija di charlize ubija sve po redu. To nije to. Mislim ima ubijanja, scena hand to hand borbe i to al u puno manjoj dozi od ovekivanog. Film ide na neku semu spijunskog filma al mi je sve nekako neuvjerjivo. Negdje od polovice filmova krecu twistovi u prici, stalno se nesto izokrece, i na kraju filma imamo hrpu twistova za koje uopce nema pokrica, ono stavili su ih al nigdje u filmu nema naznake da bi se to trebalo desit. Neznam stvarno sto rec o filmu, ako ga ocjenjujem ko akciju nije mi nesto a ako ga ocjenjujem ko neki spijunski triler opet nije nesto. Nemojte u kino ic ovo gledat, ne isplati se.

i da, mc awoy mi je u zadnje vrijeme ful dobar glumac, a imam dojam da ga tu nisu iskoristili do kraja. 

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
KIKI3ooo kaže...
Hexfire kaže...
dadotb kaže...

 izvini koliko si star ???? reci da SF ima dosadnih dijelova je imbecilizam par ekselans...strasno..sta sve necu procitati.,..film legenda po svim segmentima, drzi paznju sve vrijeme...cuj ima par odlicnih scena, hahahahaha, Boze moj

 Uf koja hrpa argumenata, ne znam od kud da krenem...

 Ne trebaš se zamarat i odgovarat na ovaj post, a svakako ga nemoj shvatit ozbiljno. Srbo trola :D

 Srbo trola ??? ono wtf ? ovim si napisao puno..hvala

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...

Atomic blonde- priznajem iso sam ovo gledat samo zbog charlize u glavnoj ulozi. Ono sto sam ocekivo je neka akcija di charlize ubija sve po redu. To nije to. Mislim ima ubijanja, scena hand to hand borbe i to al u puno manjoj dozi od ovekivanog. Film ide na neku semu spijunskog filma al mi je sve nekako neuvjerjivo. Negdje od polovice filmova krecu twistovi u prici, stalno se nesto izokrece, i na kraju filma imamo hrpu twistova za koje uopce nema pokrica, ono stavili su ih al nigdje u filmu nema naznake da bi se to trebalo desit. Neznam stvarno sto rec o filmu, ako ga ocjenjujem ko akciju nije mi nesto a ako ga ocjenjujem ko neki spijunski triler opet nije nesto. Nemojte u kino ic ovo gledat, ne isplati se.

i da, mc awoy mi je u zadnje vrijeme ful dobar glumac, a imam dojam da ga tu nisu iskoristili do kraja. 

 Ne bi to gledao da mi netko plati. Steti za mozak koliko je isforsirano.

Barcelona - Mes que un club
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Što muči Gilberta Grapea?

 

Jedan jako dobar i zanimljiv film, glumačka postava super, gluma još bolja.

 

U buduće kad se sjetim  da mi je teško, sjetit ću se Gilberta.

 

Svakako preporuka za pogledati.

 

8.0/10.

Chill
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017)

 

Mislio sam da će film biti čista komercijala, ono tipa prvi film nam je uspio sad ćemo u nazivu samo staviti dva i to je to. Međutim, sada kad sam pogledao film mogu reći da to nije tako. Dosta truda je uloženo u ovaj film, scene su nevjerojatne, što se tiče boja, efekata, kostima, šminke, glazbe, znači woow. Mora se priznati radnja je dosta predvidljiva, ali stvari koje prate radnju su, barem meni, odlične: od scena, kao što sam već rekao, do humora, dosta dobre glume, emocija koje su u skladu s radnjom, malog slatkog Groota, smiješnog Rakuna i sl. Mene je film ugodno iznenadio, možda zato što sam imao niža očekivanja, ali svakako ga preporučujem za pogledati. 

8 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017)

 

Mislio sam da će film biti čista komercijala, ono tipa prvi film nam je uspio sad ćemo u nazivu samo staviti dva i to je to. Međutim, sada kad sam pogledao film mogu reći da to nije tako. Dosta truda je uloženo u ovaj film, scene su nevjerojatne, što se tiče boja, efekata, kostima, šminke, glazbe, znači woow. Mora se priznati radnja je dosta predvidljiva, ali stvari koje prate radnju su, barem meni, odlične: od scena, kao što sam već rekao, do humora, dosta dobre glume, emocija koje su u skladu s radnjom, malog slatkog Groota, smiješnog Rakuna i sl. Mene je film ugodno iznenadio, možda zato što sam imao niža očekivanja, ali svakako ga preporučujem za pogledati. 

 Ima puno prica, emocija i mislio sam da ce usr4t film, ali nije bas je super :)

www.aocsource.com
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Das Experiment - odlican Njemacki triler. Nekolicina musakraca se priajvljuje da ucestvuje u 14-dnevnom experimentu, tj. istrazivanja, a glavni motiv je veliki honorar, no ne bas svim. U experimentu neki ce biti zatvorenici a neki zatvorski cuvari... Odlican film, dugo nisam gledao ovako zanimljiv triler. Preporuka svima, a svakako posebna preporuka ljubiteljima trilera. Ocjena: 9/10

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 18:35 (dzelo).
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Guardians of the Galaxy Vol. 2 http://www.imdb.com/title/tt3896198/?ref_=fn_al_tt_1

 

Po svemu sudeci ne dozivjeh film kao vecina ovdje aktivnih forumasa.Doduse meni niti jedinica nije bila nesto, a moglo bi se i poopceno reci da ne volim ''strip'' filmove.Jedinica, ponajvise radi vizualnosti i ''rakuna'' za rezliku od vecine zanrovskih filmova bijase mi gledljiva.Vizualnost je ostala, stovise jos je mastovitija, sarenija...; rakun je osto ali pretjero, sukladno sa pretjeranim ''humorom'' svih likova gdje prednjaci Drax usiljenoscu.Najvise mi smeto tempo, dinamika price, sve je bilo nekako napreskok ishitreno bez fluidnosti radnje.Ono sto vecin hvali, scenarij,  meni je ujedno uz angazman iritantnog Pratta najslabija karika.He he he, cameo uloga Stallonea nadam se da nije naznaka nekog offspina, to bi bilo tragicno.Sareniji, ljepsi, losiji nastavak, a preporuka u bilo kojem smjeru suvisna

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tcherot kaže...

Guardians of the Galaxy Vol. 2 http://www.imdb.com/title/tt3896198/?ref_=fn_al_tt_1

 

Po svemu sudeci ne dozivjeh film kao vecina ovdje aktivnih forumasa.Doduse meni niti jedinica nije bila nesto, a moglo bi se i poopceno reci da ne volim ''strip'' filmove.Jedinica, ponajvise radi vizualnosti i ''rakuna'' za rezliku od vecine zanrovskih filmova bijase mi gledljiva.Vizualnost je ostala, stovise jos je mastovitija, sarenija...; rakun je osto ali pretjero, sukladno sa pretjeranim ''humorom'' svih likova gdje prednjaci Drax usiljenoscu.Najvise mi smeto tempo, dinamika price, sve je bilo nekako napreskok ishitreno bez fluidnosti radnje.Ono sto vecin hvali, scenarij,  meni je ujedno uz angazman iritantnog Pratta najslabija karika.He he he, cameo uloga Stallonea nadam se da nije naznaka nekog offspina, to bi bilo tragicno.Sareniji, ljepsi, losiji nastavak, a preporuka u bilo kojem smjeru suvisna

Ja recimo ne volim hororce, pa ih za razliku od tebe ni ne gledam i ne serem po njima.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

To je to.... Prvi zanimljivi i originalan drugi isforsiran... Odgledao u kinu i meh.... Djeci zanimljivo meni nula bodova. isto kao i wonder women, BVS i sl...

8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Crljo kaže...
....

Ja recimo ne volim hororce, pa ih za razliku od tebe ni ne gledam i ne serem po njima.

 Ja volim pa mi se nije svidio ;) Smijem li ja srati po njima? ;)

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Torent kaže...
Crljo kaže...
....

Ja recimo ne volim hororce, pa ih za razliku od tebe ni ne gledam i ne serem po njima.

 Ja volim pa mi se nije svidio ;) Smijem li ja srati po njima? ;)

Imaš moje dopuštenje jer i inače gledaš taj žanr, a ne da bi mogao srati po tome i biti "kul". 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Crljo kaže...
Torent kaže...
Crljo kaže...
....

Ja recimo ne volim hororce, pa ih za razliku od tebe ni ne gledam i ne serem po njima.

 Ja volim pa mi se nije svidio ;) Smijem li ja srati po njima? ;)

Imaš moje dopuštenje jer i inače gledaš taj žanr, a ne da bi mogao srati po tome i biti "kul". 

 Ma da u ovim godinama serem da budem cool ;)

Gledao Mine i los film ...

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dzelo kaže...

Das Experiment - odlican Njemacki triler. Nekolicina musakraca se priajvljuje da ucestvuje u 14-dnevnom experimentu, tj. istrazivanja, a glavni motiv je veliki honorar, no ne bas svim. U experimentu neki ce biti zatvorenici a neki zatvorski cuvari... Odlican film, dugo nisam gledao ovako zanimljiv triler. Preporuka svima, a svakako posebna preporuka ljubiteljima trilera. Ocjena: 9/10

 Konačno da netko predloži nešto osim Marvel/DC ili onoga što je aktualno u kino dvoranama.

Iako sam film gledao, doduše američku verziju...no, ono što je glavno u vezi filma, a što nisi naveo i što ga čini još jezivijim, jest činjenica da se radnja oslanja na istiniti događaj, tzv. ''Stanford prison experiment''...e tek su dokumentarci o tome nešto stravično.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice