Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.549
|
čitano: 7.678.221
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Da, ima tih nekih slicnih filmova, kao npr :

-IT

-Stand by me

-Goonies

-Stranger Things (serija)

 

Ovi gore filmovi imaju najvise slicnosti sa Summer of 84, sve sam ih gledao a danas i Stand by me iz 1986 koji je masterpiece, film nosi jednu lijepu poruku, govori o jednom prijateljstvu i jos par stvari, uz sve to je jako zabavan.

 

Kada citas sadrzaj filma na prvu ispada da je Disturbia slicna Summer of 84, ipak i nije, gledao sam oba filma.

Disturbia je odlican i napet film ali jednostavno nema taj zar 80ih, ne vidis tu djecu, njihove zajebancije, nema onog soundtracka i opcenito tog flowa koji te drzi u Summer of 84/Stand by me..Zbog toga i ne moze biti slican po nicemu osim sto se u oba filma sumnja na prvog susjeda da je ubojica.

Inace Summer of 84 najvise slici Stranger Things seriji pa tek onda Stand by me filmu koji ipak je ipak dubokumniji. U svakom slucaju, cisto sumnjam da na ovu radnju i ima bilo sto kvalitetnije od ta tri naslova, preporuke!

 

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 22:01 (el.šef).
16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Welcome to the Rileys

 

Jedan od onih filmova bez puno smisla ali nemožeš prestati gledati, na kraju legnu ko saliveni...slično kao Lost in Translation.

 

Šteta za Gandolfinija, mogao nam je puno toga dati

7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Any given sunday 1999

 

Film sa Al Pacinom u, IMHO, njegovoj najboljoj ulozi...10/10

žene ga vole
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gorstak79 kaže...

Any given sunday 1999

 

Film sa Al Pacinom u, IMHO, njegovoj najboljoj ulozi...10/10

 Wat? Pa ta uloga nije ni u top 10 njegovih najboljih uloga...

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
el.šef kaže...

 

 Ima li tko za preporuciti neki film koji je slican gore navedenome?

( IT sam gledao, ima slicnu atmosferu i radnju ali samo zbog onih klinaca i tako nekih istrazivanja, ostalo ne moze uz bok sa ovim filmom.

Strangers Things, mozda netko preporuci pa da odmah napomenem da pratim :D )

 

 

skoro 80te ali slicna atmosfera
Super 8 (2011)

11 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

...novi film Petera Jacksona...

...u istom stilu, i jednako zanimljivo.... Spitfire... prva scena, zvuk i odma sam nabrijan na najjace....

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 20:54 (Tallahassee).
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sunburn (1979)

Uspomena na Farrah Fawcett

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

imate preporucit kakav dobar film onako da je malo moderniji, ne sad da je nastao u 90im, ali da ima pokoji nastavak

 

nesto tipa trilogije kao gospodar prstenova, x-mena (iako oni imaju puno vise nastavaka), piiirata sa kariba 

 

valjda shvacate sto hocu rec

 hvala unaprijed

6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Operation Finale (2018)

Sve što sam napisao o filmu nakon što sam pogledao trailer, stoji. Namjena ovog ideološkog uratka najbolje se zrcali u prvoj minuti filma: 
- Ubili smo pogrešnog!
- Pa šta, bio je nazi.
General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
"Wat? Pa ta uloga nije ni u top 10 njegovih najboljih uloga..."

Kad smo vec kod tog filma, i meni je Pacino odlican u tom filmu. Sigurno nije uloga zivota, ali nije ni los.

Inace mi je ragbi predosadan, ali film mi je jako dobar :)
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ant man and the wasp

 

Volim gledati Marvelove filmove,ali moram priznati da mi je ovaj odmah uz Black panther jedan od lošijih filmova!

Pokusaji humora u cijelom filmu su samo,pokusaji i nista vise.Prica je pomalo konfuzna i nezanimljiva.jedino je kraj,ali onaj after credits kraj,odlican i on automatski dize filmu ocjenu za 2 boda.

 

6/10

Ne vjeruj ženi koja laže!
12 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A Star Is Born (2018)

 

Pjesme su u live izvedbi, navodno je Gaga uvjerila Coopera da playback ne dolazi u obzir, a moje je mišljenje da se kroz lik Jacksona(Cooper) u prvom dijelu filma(dok se upoznaju i ona ga pita kako podnosi sve što slava nosi) dosta oslikava zapravo Lady Gagin život. I da, producenti su htjeli Beyonce za ovu ulogu, ali mislim da je Gaga definitivno pravi izbor. Sve u svemu, mislim da će pasti pokoja nominacija za Oscara.

Za mene stvarno odličan film. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 14:06 (i4s).
16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Trailer me kupio

6 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
@i4s
Kažeš: "Za mene stvarno odličan film"
Film stiže u kina danas, gdje si ga ti gledala?
General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
6 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ako se trailer računa kao da se pogledao film mogu li ja reći da je ovaj ljigavi ljubić krcat patetikom, Gagin vanity project "ako je mogla Barbra Streisand, mogu i ja," odvratan? 

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 18:02 (moksha).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
moksha kaže...
@i4s
Kažeš: "Za mene stvarno odličan film"
Film stiže u kina danas, gdje si ga ti gledala?

 Pretpremijera u cinestaru 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kada si bila bila na pretpremijeri? Jučer 3.10? Zašto na njihovoj stranici piše početak prikazivanja od 4.10.

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 8:07 (moksha).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
moksha kaže...
Kada je bila? Jučer? Na njihovoj web stranici piše od 4.10. Pretpremijera nikad ne ulazi u taj datum? Nisam znao.

 Da, jučer. Nisam ti baš upućena ali bih rekla da je logično da ne ulazi, s razlogom je PRETpremijera. 

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Premijera je 4., pretpremijera 3., logicno ne?
16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Trailer me kupio, drago mi je da se predomislio u vezi glumačke mirovine.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 9:13 (XXX).
7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

BUG (2006) - uzas od filma, bube i' napale, neb da su na psiijatriji....

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
9 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...

Trailer me kupio, drago mi je da se predomislio u vezi glumačke mirovine.

 

 

čovjek ima milijun godina al je i dalje takva njuška da to ne možeš vjerovat. čim vidim trailer napravio bi za vikend maraton njegovih filmova

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Moze li preporuka za dobar avanturisticki film gdje se glumci bore za opstanak na zivotu, nesto tipa : The Way Back, Everest, Jungle, The Edge, The Grey.

Ovo su definitivno najbolji filmovi koje sam gledao na tu temu, neki medu najboljima koje sam ikada gledao, neki su ok ali sve ih povezuje ista stvar.

Ima li tko kvalitetne preporuke?

 

 

Barcelona - Mes que un club
16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
el.šef kaže...

Moze li preporuka za dobar avanturisticki film gdje se glumci bore za opstanak na zivotu, nesto tipa : The Way Back, Everest, Jungle, The Edge, The Grey.

Ovo su definitivno najbolji filmovi koje sam gledao na tu temu, neki medu najboljima koje sam ikada gledao, neki su ok ali sve ih povezuje ista stvar.

Ima li tko kvalitetne preporuke?

 

 

Alive, Revenat, Into the wild, Cast Away, 127 sati, Deliverance, The Road...

11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
el.šef kaže...

Moze li preporuka za dobar avanturisticki film gdje se glumci bore za opstanak na zivotu, nesto tipa : The Way Back, Everest, Jungle, The Edge, The Grey.

Ovo su definitivno najbolji filmovi koje sam gledao na tu temu, neki medu najboljima koje sam ikada gledao, neki su ok ali sve ih povezuje ista stvar.

Ima li tko kvalitetne preporuke?

 

 

 ....Hell in the Pacific, Southern Comfort, Jeremiah Johnson, A Man Called Horse, Death Hunt, Escape from New York, The Flight of the Phoenix....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...

 

Nije li Spitfire dokumentarac?Vidio sam da je u Green addonu,pod dokumentarne,još bez prevoda.

 

Zna li itko sta se desava sa The mighty eighth?Taj serijal je trebao daaaaavno izaci.

-kada smo vec kod WWII

Ne vjeruj ženi koja laže!
11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

 Nije li Spitfire dokumentarac?

 

 ...je...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 22:25 (Tallahassee).
7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

https://www.imdb.com/title/tt0353969/

 

Memories of Murder(2003)

 

Korejski film koji prati pojavu seriskog ubojice. Genijalan film.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Venom

 

 

Mah. Zbrzano, nepovezano, s puno loših pokušaja humora i barem u 3D varijanti jedva gledljivih akcijskih scena. Neiskorišten potencijal Hardya i Williamsice. Spiderman u kolaboraciji Sonya i Marvela je bio jako dobar, a ovdje je nešto pošlo po krivu. Ko da fali bar 30 minuta filma. Niti se ne snađeš, a film uđe u zadnji čin i završi. Možda se rezalo da bi mogao imati PG-13 rating. Kako god, jako loše. Otprilike razina BvS i Suicide Squada. Uštedite novce.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Bayou Caviar (2018)Private Life (2018)

Na oba filma potrošio sam ukupno tri minute.

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice