Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.433
|
čitano: 7.558.664
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
16 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Koji bi izdvojio iz 1957 ili 1997??

7 tjedana
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
DarthMarkus kaže...

Pogledao Dinu 2. Kao Turbo Herbert fan razočaran sam.

 

Vizualno i zvukovno - ok, ali scenarij je toliko ispreskakan i toliko je loših promjena u odnosu na knjigu da sam imao osjećaj da gledam Marvela.

 

Najgore od svega što je dosadan. BAŠ DOSADAN.

 

Zapravao imam osjećaj da su sve miskastali.

 

Kad usporedim Lynch je puno toga više rekao iako je strpao u jedan film.

 

Walken kao Emperor, čista komedija.

 Kod Lyncha ti je pola likova čista komedija i karikatura tako da ti se Walken trebao svidjeti.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
DarthMarkus kaže...

Pogledao Dinu 2. Kao Turbo Herbert fan razočaran sam.

 

Vizualno i zvukovno - ok, ali scenarij je toliko ispreskakan i toliko je loših promjena u odnosu na knjigu da sam imao osjećaj da gledam Marvela.

 

Najgore od svega što je dosadan. BAŠ DOSADAN.

 

Zapravao imam osjećaj da su sve miskastali.

 

Kad usporedim Lynch je puno toga više rekao iako je strpao u jedan film.

 

Walken kao Emperor, čista komedija.

 Ja bas mislio nesto slicno napisati.....

7 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao zadnja dva tjedna sve i svašta (pojedine filmove i repriziriao) pa krenimo:

 

Tremors - horror klasik koji je sve bolji što je stariji. Likovi su simpatični, a scena kada se pokaže cijeli arsenal vatrenog oružja bračnog para preppersa je čisti klasik! Preporuka!

 

Office Space - čisti klasik koji pogledam svako malo. Iako je riječ o američkoj korporativnoj kulturi, ista se prelijeva i na nas pa neke stvari ostaju bezvremenske. Razgovor s menadžerima mi je sve!

 

Southern Comfort - fanstastičan triler koji me je držao zalijepljenim za ekran. Spoj Ramba i Deliverance-a u močvarama Louisine. Ovo obavezno treba ju pogledati svi koji to nisu. Preporuka!

 

Three O'Clock High - film koji mi je na radar došao zbog primarno zbog glazbe od Tangerine Dream koje obožavam. Teen komedija koja je najbliža filmu After Hours. Ima dobrih trenutaka, finale je i više nego zadovoljavajuće.

 

Double Jeopardy - film koji je imao odličan potencijal i premisu, ali sve se okonča nekako mlako. Tommy Lee Jones je uvijek odličan!

 

Kiss the Girls - okej triler koji ima svojih trenutaka i koji je odličan do sredine filma, nakon čega kreće hrpa nelogičnosti i postupanja likova za koje se pitaš je li moglo drugačije i bolje. Glumci su dobri i Morgan Freeman je odličan.

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2024 21:28 (Brki1994).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

"Smrdi" na još jedno remek djelo

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
8 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

"Smrdi" na još jedno remek djelo

 

 meni je prvi dobar, jako dobar film

Al ni slucajno ga nebi stavljao u kategoriju remek djelo

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
sporttest kaže...
Milka30 kaže...

"Smrdi" na još jedno remek djelo

 

 meni je prvi dobar, jako dobar film

Al ni slucajno ga nebi stavljao u kategoriju remek djelo

 Ovih dana je sve remek djelo...

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...
sporttest kaže...
Milka30 kaže...

"Smrdi" na još jedno remek djelo

 

 meni je prvi dobar, jako dobar film

Al ni slucajno ga nebi stavljao u kategoriju remek djelo

 Ovih dana je sve remek djelo...

 Upravo suprotno...

6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Čudim se kako već nisu snimili nastavak jer je prvi donio love.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
BeLLicus kaže...
Posmatrač kaže...
sporttest kaže...
Milka30 kaže...

"Smrdi" na još jedno remek djelo

 

 meni je prvi dobar, jako dobar film

Al ni slucajno ga nebi stavljao u kategoriju remek djelo

 Ovih dana je sve remek djelo...

 Upravo suprotno...

 naravno da je suprotno ali ako citas ovdje svako smece je vrh i topla prepruka....

 

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...

 Ovih dana je sve remek djelo...

Inace ne komentiram tudi ukus, ali po tvojim postovima u ovoj temi imam osjecaj da si ti odrastao na Bebimilu.

Sarkasticna podjebavanja tudih preporuka te ne cine filmskim strucnjakom, niti preseravanja po svemu novome sto je napravito "jer samo valja ono sto je snimljeno prije 1980".

Vec si u par postova prije od drugoh forumasa mogao to procitati.

Ocjena in IMDB-u 8.4 od 1.480.418 trenutnih glasova, 11 nominacija i 2 osvojena Oskara, zlatni lav, 2 zlatna globusa.... itekako ovaj film cine remek djelom.

No, naravno da ces ti i na to imati komentar, jer sve ovo gore navedeno ne zadovoljava tvoje kriterije, te ces imati "logicno" objasnjene kako je Oskar nastiman od strane masona, IMDB glasaju sljepa balavurdija, zlatni globus nebitan.....

Joker je meni remek djelo, šta oš!?!

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2024 17:41 (Milka30).
15 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
U našem selu sve ili je nogometni stručnjak ili filmski kritičar
morrisoN
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
Posmatrač kaže...

 Ovih dana je sve remek djelo...

Inace ne komentiram tudi ukus, ali po tvojim postovima u ovoj temi imam osjecaj da si ti odrastao na Bebimilu.

Sarkasticna podjebavanja tudih preporuka te ne cine filmskim strucnjakom, niti preseravanja po svemu novome sto je napravito "jer samo valja ono sto je snimljeno prije 1980".

Vec si u par postova prije od drugoh forumasa mogao to procitati.

Ocjena in IMDB-u 8.4 od 1.480.418 trenutnih glasova, 11 nominacija i 2 osvojena Oskara, zlatni lav, 2 zlatna globusa.... itekako ovaj film cine remek djelom.

No, naravno da ces ti i na to imati komentar, jer sve ovo gore navedeno ne zadovoljava tvoje kriterije, te ces imati "logicno" objasnjene kako je Oskar nastiman od strane masona, IMDB glasaju sljepa balavurdija, zlatni globus nebitan.....

Joker je meni remek djelo, šta oš!?!

 

1. Ja nisam komentario niciju recenziju vec reakciju na trailer ali to nije cak ni to bilo. 

2. Zasto se ti i takvi kao ti nadju uvrijedjenim mojom ocjenom nekog filma? Zasto to tebe licno vrijedja? Kakav si ti karakter kad na moju opasku na film ides sa licnim uvredama? 

3. Ja nikad nisam komentarisao nicije misljenje vec dao svoje. Ako te smeta slobodno me ignorisi...

4. Joker: Folie à Deux nije osvojio jos nista jer nije izasao tako da je cijeli tvoj post potpuni promasaj....

5. Neces mi ti niti bilo ko drugi odredjivati sta smijem ili ne smijem pisati tako da znas sta ti je ciniti....

6. Joker je remek djelo i meni ali tvoje misljenje postujem i necu ga komentarisati jer imas pravo na svoje misljenje....I smiri se srcka ce te udariti ima vaznijih stvari u zivotu od mog misljenja....;)

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...
Milka30 kaže...

"Smrdi" na još jedno remek djelo

 Ovih dana je sve remek djelo...

 Vidim ja da ti nisi skontao, hoce to sa onima koji su odrasli na Bebimilu. Sada cu ja tebi da pojasnim.

 

  Moj post kaze da "smrdi" na jos jedno remek djelo. Smrdi je pod navodnicima, time se kazuje da ustvari ne smrdi, nego da bi mogao biti jako dobar film.

Onda imas rijec JOŠ, time kazujem da je predhodni film bio remek djelo, e tu je nastala frka!

Tvoja recenica "Ovih dana je sve remek djelo" kazuje sarkasticno da je od svakakvih tipova (u ovome slucaju -mene) svako novije izdanje kinematografije remek djelo, cime jasno aludiras da je Joker.... necu reci da si rekao da je shit, ali da nije remek djelo!

Nije problem u tome sto taj film za tebe nije remek djelo, nego sarkasticni nacin pisanja u ovome slucaju, cime moje misljenje smatras u najmanju ruku idiotskim.

Onaj dio gdije objasnjavas da si ustvari mislio na ovaj novi film koji ce tek izaci, nema veze sa ikojim predhodnim postom - ali hajde ok!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2024 21:48 (Milka30).
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ima ko.kakvu preporuku za netlix? volim sf, komedije,akcije .
R33mba#2892
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Čačkam malo po diskovima i torentišem kao veliki od kad sam otkrio ameriku i skužio da možeš zabit stick u android tv i gledat sa vlc playerom....

 

Side Effects 2013. Dobar film. 

 

...treba li još malo nešto napisat, prekratak je osvrt? Pa jedino što mi još pada na pamet za nadopisat o filmu je - znate kako iz milja zovem našu kućnu mačku?

 

"(gl)upaćo".

 

 

:D

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Viđeni Interceptor na setu u trejlerima se skriva ko zmija noge. Bit će ovo dobro.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Upravo sam, uz , jednostavno sam morao jer nije bilo smisla sve gledati, preskanja scena gdje svi cvile kada se žrtvuju , pogledao drugi dio  "Rebel Moon " na Netflixu. 

 

Apsolutna preporuka da se film svakako preskoći.

Prvi dio je bio loš, ovaj je tragedija.

 

 

Spoiler, biti će još nastavaka  ...

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Crotiger kaže...

Upravo sam, uz , jednostavno sam morao jer nije bilo smisla sve gledati, preskanja scena gdje svi cvile kada se žrtvuju , pogledao drugi dio  "Rebel Moon " na Netflixu. 

 

Apsolutna preporuka da se film svakako preskoći.

Prvi dio je bio loš, ovaj je tragedija.

 

 

Spoiler, biti će još nastavaka  ...

 Nije nesto ali nija bas toliko los ;) Ima gledljivih dijelova.... A meni i dune je usporen i ne bas pretjerano zanimljiv....

2 godine
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Life iz 2017, nekim čudom mi promakao i slučajno naletio na njega na Stremiu, stvarno top film, šteta šta nije izašao nastavak.

8 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Late night with the devil

 

Zanimljiv indie horrorcic, s nikad cuo glumcima i budgetom u iznosu  jednog tankanja plavog dizela na benzinskoj....

 

A opet, nesto stvarno unikatno, interesantno, odlicno odradjeno, fenomenalno odglumljeno, i totalno suprotno zdravom razumu, kad znas da tako nesto jednostavno mora biti dosadno, a opet, niti jedne sekunde film nije dosadan.

 

Ok, nista nevidjeno, nista spektakularno, ali opet.....

 

Sumirano, 70-te godine proslog stoljeca, amerika, velika popularnost talk showova, jedan voditelj na zalasku karijere, pokusava ozivjeti svoj show i podignuti ga na ljestvici gledanosti. Halloween, naizgled normalni gosti u studiu, tema paranormalno, i sve je divno, zabavno, smijesno, dok sve ne ode k vragu. Doslovce......

 

Necu nista spojlati, samo cu reci, nemojte da vas odbije ovaj format koji je kombinacija live talk showa, found footage-a, i behind scenes dijelova, nemojte da vas odbiju siromasni specijalni efekti, gotovo nepostojeci.... mozda nije za svaciji ukus, nema tu niceg pretjerano strasnog, niti horrora, ali, dajte priliku.....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
KIKI3ooo kaže...

Čačkam malo po diskovima i torentišem kao veliki od kad sam otkrio ameriku i skužio da možeš zabit stick u android tv i gledat sa vlc playerom....

 

Side Effects 2013. Dobar film. 

 

...treba li još malo nešto napisat, prekratak je osvrt? Pa jedino što mi još pada na pamet za nadopisat o filmu je - znate kako iz milja zovem našu kućnu mačku?

 

"(gl)upaćo".

 

 

:D

Side effects - dosta dobar film, napet i drži te do samog kraja. 

 

Inače vezano za android tv - osim VLC-a koji je odličan imaš aplikacije Nova Video kao i Kodi koje možeš uštimat da ti naprave sučelje sa prikazom videoteke sa posterima filmova, ocjenama, žanrovima, godinama, duljinom trajanja itd pa ih onda imaš opcije poredat po tim kriterijima što može biti jako korisno kad imaš 100+ filmova na disku, a nisi siguran što ti se gleda.

 

I jedan klasik:

Kramer vs Kramer - kultna drama koju sam tek neki dan pogledao; solidna priča, odlična gluma i miris i okus New Yorka 70ih :) Preporuka 

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Bichanich kaže...

 Inače vezano za android tv - osim VLC-a koji je odličan imaš aplikacije Nova Video kao i Kodi koje možeš uštimat da ti naprave sučelje sa prikazom videoteke sa posterima filmova, ocjenama, žanrovima, godinama, duljinom trajanja itd pa ih onda imaš opcije poredat po tim kriterijima što može biti jako korisno kad imaš 100+ filmova na disku, a nisi siguran što ti se gleda.

 

Nova Player je meni glavni player na TV-u (imam i VLC, ali mi je Nova bolji upravo zbog super riješenog prikaza svog sadržaja s diska i/ili media servera)

Može se Nova koristiti i samo kao browser, a video iz njega može pokretati bilo koji drugi player (i.e. VLC, MX, itd.)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice