Na Rubu Znanosti

poruka: 187
|
čitano: 92.867
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
bed kaže...

Ne bi ja bio paranoičan, da me ne promatraju.. Smijeh

...a možda završiš na promatranju ako budeš paranoičan Smijeh

... vozio sam uvijek u petoj brzini...
16 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

Upravo sam pogledao ovu epizodu sa Semirom Osmanagićem. Nevjerovatno je koliko je stvari zapravo pronađeno, a jedva čekam ljeto (lipanj 2010.) da napokon počnu iskapanja i kada će se puno više otkriti. Drago mi je i da je se sam Semir dosta smirio i uozbiljio, i da sa puno većom sigurnošću priča o pronađenim stvarima. Biti će jako zanimljivo gledati rasplet cijele ove priče. Po prvi put vjerujem da bi tamo nešto usitinu moglo biti.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
14 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

mozete li mi netko ukratko objasniti o cemu se radi ? (to sto vi raspravljate)

xFire: rebelsy
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2010 1:02 (rebelsy).
16 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

Evo i ja sam sada pogledao i ove piramide su stvarno fascinantne. Starije su od bilo koje poznate kulture, to su garant Bosanci napravili jednu, vidjeli da valja i onda Mujina firma po svijetu krenula praviti piramideSmijeh

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2010 1:09 (BORN).
16 godina
offline
RE: Na Rubu Znanosti
scorpion667 kaže...

Upravo sam pogledao ovu epizodu sa Semirom Osmanagićem. Nevjerovatno je koliko je stvari zapravo pronađeno, a jedva čekam ljeto (lipanj 2010.) da napokon počnu iskapanja i kada će se puno više otkriti. Drago mi je i da je se sam Semir dosta smirio i uozbiljio, i da sa puno većom sigurnošću priča o pronađenim stvarima. Biti će jako zanimljivo gledati rasplet cijele ove priče. Po prvi put vjerujem da bi tamo nešto usitinu moglo biti.

Da, dok je izigravo Indiana Jonesa bio je naporan, sad je super. Evo prije nekoliko dana sam nasao jednu gresku u njegovoj knjizi, poslao mu mail, i on liejpo odgovorio da sam u pravu, i da ce ispraviti, sasvim normalno i prizemn. To jako cijenim.

Nothing is true, everything is permitted...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
scorpion667 kaže...

Upravo sam pogledao ovu epizodu sa Semirom Osmanagićem. Nevjerovatno je koliko je stvari zapravo pronađeno, a jedva čekam ljeto (lipanj 2010.) da napokon počnu iskapanja i kada će se puno više otkriti. Drago mi je i da je se sam Semir dosta smirio i uozbiljio, i da sa puno većom sigurnošću priča o pronađenim stvarima. Biti će jako zanimljivo gledati rasplet cijele ove priče. Po prvi put vjerujem da bi tamo nešto usitinu moglo biti.

arheolozi su krivo protumačili ime egipatskog boga,nije "Amon-ra" nego "amon-ba" Smijeh.

ma nije meni to toliko čudno da su tamo piramide jer4 ih ima svud po svijetu,pa sad ako je bosna dobra za viceve ne mora biti smiješno da su i tamo piramide,nije samo haso tamo živio davno prije Smijeh.jedva čekam da vidim šta se sve može tamo iskopati pa da kad već ne memam love za Egipat,vidim tu preko piramide.

15 godina
protjeran
offline
Na Rubu Znanosti

Najgore je to kaj NITKO ne obraća pozornost na Kineske piramide. Brojčano ih ima najviše (ko i sve ostalo u Kini xD).

Kina jednostavno šuti o tome, a istraživanja ostaju unutar zemlje, rijetko koja informacija da izađe van. Samo ono najosnovnije.

Ne žvači dok jedeš (c) Doxy
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice