Star Trek: Voyager

poruka: 798
|
čitano: 168.284
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Voyager

Pogledah i uživah u zadnjoj epizodi koja je zaokružila seriju. Iako sam tokom godina gledao Voyager nikad nisam odgledao od početka do kraja, tako da mi je ovo posebno godilo. Gledao sam The New Generation dok se vrtio na HRT2 negde od pola serije i bila mi je u redu, naročito epizode gde se Picard igra u holodeku kao detektiv, ali kao celina mi se nije previše svideo serijal. Deep Space Nine sam gledao u početku ali nisam se uspeo uživeti, tako da sam ju preskočio. Enterprise sam gledao prije nekoliko godina i za mene je na istom nivou kao i The New Generation - gledljivo, ali ništa posebno.

 

Voyager mi je najbolja serija u serijalu. Uspeo sam se uživeti a i napeta radnja koja odskače od ostatka serijala je samo doprinela uzbuđenju, izgubljeni tamo negde na drugom kraju galaksije, za vratom im stalno diše Borg, odlični vizuelni efekti, odlična gluma i pamtljivi likovi... Ima neki gušt dok gledam na tv-u seriju (bilo koju) nego da ju skidam sa torenta, kad mogu zaustavit ili premotat deo nekako mi ubije doživljaj. U svakom slučaju odličan kraj odlične serije, nadam se da će nakon nekoliko rotacija ponovo doći na program.

Cloud computing vesti i recenzije: http://www.ictcloud.wordpress.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2010 17:16 (Quark).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek: Voyager

jel imaš možda torrente za sve sezone voyagera ili možda znaš gdje su dobri?!

16 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Voyager

Ne smiju se stavljati linkovi za skidanje, a i nije torrent glavni, ja ga uopće ne koristim. Epska zadnja epizoda Voyagera samo da su malo više prikazali na kraju.

15 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
goxo kaže...

jel imaš možda torrente za sve sezone voyagera ili možda znaš gdje su dobri?!

Imaš na partisu, thepiratebay-u,demonoidu skoro svugdje samo je kvaliteta malo lošija tj. svaka skoro svaka epizoda drukčije kvalitete neke su tv rip, neke dvd rip itd.

 

Na telki sigurno puštaju dvd koji je super kvalitete prema ovome na torrentima no i to se da naći samo nema prijevoda za to.

 

Također i meni je veći gušt gledat na televizoru nego na kompu.

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Voyager

idem se ubitSmijeh jer ne mogu podnjeti činjenicu da voyagera više nemaMršti se

ALLAHU AKBAR
14 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek: Voyager
Hyperion kaže...
goxo kaže...

jel imaš možda torrente za sve sezone voyagera ili možda znaš gdje su dobri?!

Imaš na partisu, thepiratebay-u,demonoidu skoro svugdje samo je kvaliteta malo lošija tj. svaka skoro svaka epizoda drukčije kvalitete neke su tv rip, neke dvd rip itd.

 

Na telki sigurno puštaju dvd koji je super kvalitete prema ovome na torrentima no i to se da naći samo nema prijevoda za to.

 

Također i meni je veći gušt gledat na televizoru nego na kompu.

 

ma ne isplati se skidati voyager sa torrenta.bolje je skupitz novce i kupit ga na amzonu.voyager na amazonu košta 300 dolara

ALLAHU AKBAR
15 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
sandarsios87 kaže...

ma ne isplati se skidati voyager sa torrenta.bolje je skupitz novce i kupit ga na amzonu.voyager na amazonu košta 300 dolara

Haha nisam toliko zadrt i još nedobiješ ni prijevod.

 

Da je 300kn i sa hrvatskim prijevodom onda bih sigurno uzeo.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2010 18:02 (Hyperion).
14 godina
protjeran
offline
RE: Star Trek: Voyager
sandarsios87 kaže...

ma ne isplati se skidati voyager sa torrenta.bolje je skupitz novce i kupit ga na amzonu.voyager na amazonu košta 300 dolara

...hmmmmm...Neodlučan...mene 500 kuna izišlo 28 dvd-a voyager+deep space 9.....

16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek: Voyager
Quark kaže...

...

naročito epizode gde se Picard igra u holodeku kao detektiv, ali kao celina mi se nije previše svideo serijal. Deep Space Nine sam gledao u početku ali nisam se uspeo uživeti, tako da sam ju preskočio. Enterprise sam gledao prije nekoliko godina i za mene je na istom nivou kao i The New Generation - gledljivo, ali ništa posebno.

...

A kad je na početku dosadna serija, trebaš početi gledati tamo kad se počne rat sa Dominionom zahuktavat. E to su mi najbolje epizode Star Treka općenito, ne samo u DS9-u. :)

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
15 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
1domagoj1 kaže...
Quark kaže...

...

naročito epizode gde se Picard igra u holodeku kao detektiv, ali kao celina mi se nije previše svideo serijal. Deep Space Nine sam gledao u početku ali nisam se uspeo uživeti, tako da sam ju preskočio. Enterprise sam gledao prije nekoliko godina i za mene je na istom nivou kao i The New Generation - gledljivo, ali ništa posebno.

...

A kad je na početku dosadna serija, trebaš početi gledati tamo kad se počne rat sa Dominionom zahuktavat. E to su mi najbolje epizode Star Treka općenito, ne samo u DS9-u. :)

Ma prve 3 sezone su onako jedva gledljive. Kada dobiju defiant i pojavi se dominion onda tek kreće prava stvar.

 

npr. ovo ->

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2010 19:54 (Hyperion).
14 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Voyager

Meni je na kraju najžalije bilo Borgove kraljice, ona mi je uvijek predstavljala lika (doduše negativca) koji baš ima čudne navike, motive i onako, izgleda baš kraljevski... Queen je mrtva, živjela Queen! Da se jednog dana hoće nastaviti standardni svemir... i priča...

Inače, koncentrator je baš upečatljiv, stat pa gledat što bi rekli....Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek: Voyager
1domagoj1 kaže...
Quark kaže...

...

naročito epizode gde se Picard igra u holodeku kao detektiv, ali kao celina mi se nije previše svideo serijal. Deep Space Nine sam gledao u početku ali nisam se uspeo uživeti, tako da sam ju preskočio. Enterprise sam gledao prije nekoliko godina i za mene je na istom nivou kao i The New Generation - gledljivo, ali ništa posebno.

...

A kad je na početku dosadna serija, trebaš početi gledati tamo kad se počne rat sa Dominionom zahuktavat. E to su mi najbolje epizode Star Treka općenito, ne samo u DS9-u. :)

Odbija me sama činjenica da je to statička stanica u suprotnosti sa brodom koji putuje po svemiru u ostatku serijala. Istina je da i nisam dao šanse seriji, ali pod prvo me komandant Sisko odbija svojom, po meni hladnom i lošom glumom, a onda ostatak postave. U svakom slučaju zadovoljan sam sa Voyagerom kao meni najdražem delu serijala i nemam potrebu da se silim da mi se svidi ostatak.

Cloud computing vesti i recenzije: http://www.ictcloud.wordpress.com
16 godina
offline
Star Trek: Voyager

E pitanje u vezi današnje epizode. Gledao sam ju, al onak s jednim okom, imao za radit nesto drugo usput, pa nisam bio koncentriran. Znaci, Voyager se vrati brzim putem nakon sto Janeway iz buducnosti im kaze za armor, oruzja i onu transwarp stanicu.

Sad, u koje vrijeme se oni vrate na zemlju, u isto kad je Janeway iz buducnosti otisla il prije? Ak u isto, sto ce onda biti sa Harry Kimom i Tuvokom? Sto ce biti 2 verzije, na primjer: jedan tuvok koji je zdrav i moze izlijeciti onu bolest, i drugi tuvok koji je skrenuo i nema mu vec pomoci, ili jedan Kim koji je Kapetan i ima svoj brod, i drugi Kim koji je jos Zastavnik. I tako sa cijelom posadom i brodom.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma
14 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek: Voyager
tommy2103 kaže...

E pitanje u vezi današnje epizode. Gledao sam ju, al onak s jednim okom, imao za radit nesto drugo usput, pa nisam bio koncentriran. Znaci, Voyager se vrati brzim putem nakon sto Janeway iz buducnosti im kaze za armor, oruzja i onu transwarp stanicu.

Sad, u koje vrijeme se oni vrate na zemlju, u isto kad je Janeway iz buducnosti otisla il prije? Ak u isto, sto ce onda biti sa Harry Kimom i Tuvokom? Sto ce biti 2 verzije, na primjer: jedan tuvok koji je zdrav i moze izlijeciti onu bolest, i drugi tuvok koji je skrenuo i nema mu vec pomoci, ili jedan Kim koji je Kapetan i ima svoj brod, i drugi Kim koji je jos Zastavnik. I tako sa cijelom posadom i brodom.

oni se vrate u svoje vrijeme kroz crvotočinu.

ALLAHU AKBAR
15 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
tommy2103 kaže...

E pitanje u vezi današnje epizode. Gledao sam ju, al onak s jednim okom, imao za radit nesto drugo usput, pa nisam bio koncentriran. Znaci, Voyager se vrati brzim putem nakon sto Janeway iz buducnosti im kaze za armor, oruzja i onu transwarp stanicu.

Sad, u koje vrijeme se oni vrate na zemlju, u isto kad je Janeway iz buducnosti otisla il prije? Ak u isto, sto ce onda biti sa Harry Kimom i Tuvokom? Sto ce biti 2 verzije, na primjer: jedan tuvok koji je zdrav i moze izlijeciti onu bolest, i drugi tuvok koji je skrenuo i nema mu vec pomoci, ili jedan Kim koji je Kapetan i ima svoj brod, i drugi Kim koji je jos Zastavnik. I tako sa cijelom posadom i brodom.

Nisu putovali kroz vrijeme, jednostavno su se vratili kući (u svojem vremenu) i time je automatski nestala budućnost iz koje je došla druga Janeway i gdje je Tuvok bolestan.

15 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
tommy2103 kaže...

E pitanje u vezi današnje epizode. Gledao sam ju, al onak s jednim okom, imao za radit nesto drugo usput, pa nisam bio koncentriran. Znaci, Voyager se vrati brzim putem nakon sto Janeway iz buducnosti im kaze za armor, oruzja i onu transwarp stanicu.

Sad, u koje vrijeme se oni vrate na zemlju, u isto kad je Janeway iz buducnosti otisla il prije? Ak u isto, sto ce onda biti sa Harry Kimom i Tuvokom? Sto ce biti 2 verzije, na primjer: jedan tuvok koji je zdrav i moze izlijeciti onu bolest, i drugi tuvok koji je skrenuo i nema mu vec pomoci, ili jedan Kim koji je Kapetan i ima svoj brod, i drugi Kim koji je jos Zastavnik. I tako sa cijelom posadom i brodom.

Janeway 2 dođe iz budućnosti u normalno(ako se to tako može nazvati) vrijeme i pomogne voyageru da dođe u alphu prečacem što i naprave.

 

Tuvok je obolio zato jer nije bilo nijednog vulkanca u blizini da ga izliječi spajanjem umova, a pošto su došli u alphu izliječit će ga.

Janeway iz budućnosti je promjenila tok vremena pa opet nemamo dume šta će biti u budućnosti.

 

 

Npr. Zadnja epizoda TNG-a kada se picard prebacuje između 3 vremena prošlost, sadašnjost, budućnost. U budućnosti on je ambasador, enteprise - D nije uništen nego nadograđen, a u star trek VII enterprise biva uništen te u star trek VIII picard vozi novu pilu - sovereigna.

 

Tako da tu budućnost netreba uzimat za ozbiljno.

 

wyks kaže...

Nisu putovali kroz vrijeme, jednostavno su se vratili kući (u svojem vremenu) i time je automatski nestala budućnost iz koje je došla druga Janeway i gdje je Tuvok bolestan.

Nije nestala nego je to samo još jedan od bezbrojnih vremenskih pravaca.

 

Sjeti se one epizode s worf-om kada se pojavi 100 000 enteprise-d i svaki iz različitog vremenskog pravca

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2010 22:29 (Hyperion).
14 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Voyager

imam jedno pitanje zasto borg nije unaprijedio transworp pogon sa quantum slipstream tehnologijom nakon asimilacije onog laznog federacijskiog broda

14 godina
protjeran
offline
RE: Star Trek: Voyager
Section31 kaže...

imam jedno pitanje zasto borg nije unaprijedio transworp pogon sa quantum slipstream tehnologijom nakon asimilacije onog laznog federacijskiog broda

Borg je u biti prekriveni Federativni agent koji radi za Federaciju,ja sam pogledao epizodu koja slijedi i mogu ti reći Borg će uspijeti preuzeti Vojaer i ubit će kapetana brode te će upasti snage federacije koji će zarobiti posadu i baciti ih u nekakvu inter galaktičku rupetinu na Marsu.Quantum slistream tehnology je ubrzani bio dizel s odlikama benzinca na 100km/h nešto slično warpu!

Ne gubiš ništa a dobivaš nešto:http://beterz.com/?Referer=130184
14 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Voyager

wtf

sta ode nesmijes vise ni postavit pitanje

15 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
Section31 kaže...

imam jedno pitanje zasto borg nije unaprijedio transworp pogon sa quantum slipstream tehnologijom nakon asimilacije onog laznog federacijskiog broda

Pitaj njih.


Možda im se desilo nešto kao i voyageru (jedna od najboljih epizoda,a zaboravio joj ime...) pa su odustali od tog.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Voyager

mislim da se ta epizoda zove timeless nisam siguran

jeli se u blizoj buducnosti planira snimanje nove star trek serije

 

sjecate li se ove grdosije

meni jedna od dražih meni jedna od dražih
warship voyager my favourite warship voyager my favourite
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.4.2010 0:28 (Section31).
16 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Voyager

Nop. Kolko ja znam ne planira se. Zato su i obustavili snimanje Enterprise-a. Al, Star Trek se već nebrojeno puta gasio, pa krenul još jači. Vrijeme će pokazat, vidjet ćemo...

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
15 godina
offline
Star Trek: Voyager

Ma prekinuli su snimat zbog prezasićenosti star trek-om.

 

Od 1988/89- 2005 god. se star trek stalno snimao -> 4 serije i 4 filma mislim da je to oko 85% star trek sadržaja + što su se izbacivale igre star trek npr. elite force , armada, bridge commander, birth of federation and many many more.

 

2005.-e prvi puta od 1988/99 nastupa pauza.

 


Sve je krenulo silaznom putanjom od star trek nemesisa, enterprise se nije proslavio, star trek legacy unatoč dobroj grafici sux-a. Mislilo se da je to kraj star treka do 2009 godine kada je izašao novi film, nekima je to preporod star treka-a ,a nekima dokaz da je doista umro.

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.4.2010 0:46 (Hyperion).
14 godina
offline
Star Trek: Voyager

Evo sad pogledo zadnju epizodu Voyagera i zao mi je kaj je zavrsilo...

 

 

Od igrica jedino armada II i bridge commander vrijede nes, STO nisam probo (ova kanta moze samo sanjati o tome...)

 

A i mogli bi napravit neku seriju, al bez Enteprisa...

 

BTW: Star Trek nije umro dok ima nas fanova...

15 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
Don Strongtoni kaže...

Evo sad pogledo zadnju epizodu Voyagera i zao mi je kaj je zavrsilo...

 

 

Od igrica jedino armada II i bridge commander vrijede nes, STO nisam probo (ova kanta moze samo sanjati o tome...)

 

A i mogli bi napravit neku seriju, al bez Enteprisa...

 

BTW: Star Trek nije umro dok ima nas fanova...

Elite Force isto nije loš, čak mi je bio dosta dobar.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek: Voyager
Section31 kaže...

imam jedno pitanje zasto borg nije unaprijedio transworp pogon sa quantum slipstream tehnologijom nakon asimilacije onog laznog federacijskiog broda

Znam na koju epizodu mislis i ako se dobro sjecam spominjali su kako je ta tehnologija zasnovana na istim temeljima kao i borgov transwarp, tako da borg u biti i ne dobiva puno asimilacijom tog broda, a i sjeti se da je taj lik poslijednji prezivjeli od svoje vrste, znaci da je borg vec neko vrijeme raspolagao sa svim njihovim tehnoloskim dostignucima...

drugi argument bi bio da borg vec ima razvijenu infrastrukturu transwarp kanala po cijeloj galaksiji, tako da im ovo bas i nije potrebno...

 

 

 

 

koji sam ja geekSramim se

14 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek: Voyager
wyks kaže...
tommy2103 kaže...

E pitanje u vezi današnje epizode. Gledao sam ju, al onak s jednim okom, imao za radit nesto drugo usput, pa nisam bio koncentriran. Znaci, Voyager se vrati brzim putem nakon sto Janeway iz buducnosti im kaze za armor, oruzja i onu transwarp stanicu.

Sad, u koje vrijeme se oni vrate na zemlju, u isto kad je Janeway iz buducnosti otisla il prije? Ak u isto, sto ce onda biti sa Harry Kimom i Tuvokom? Sto ce biti 2 verzije, na primjer: jedan tuvok koji je zdrav i moze izlijeciti onu bolest, i drugi tuvok koji je skrenuo i nema mu vec pomoci, ili jedan Kim koji je Kapetan i ima svoj brod, i drugi Kim koji je jos Zastavnik. I tako sa cijelom posadom i brodom.

Nisu putovali kroz vrijeme, jednostavno su se vratili kući (u svojem vremenu) i time je automatski nestala budućnost iz koje je došla druga Janeway i gdje je Tuvok bolestan.

Da, ali ako više ne postoji (ta) admiralica Janeway, onda ne bi trebalo biti moguće promijeniti prošlost (tj. sadašnjost). A i u budućnosti postoje u Federaciji brodovi koji ispravljaju vremenske promjene, zašto onda to nisu promijenili na "original"?

 

To su sva moguća pitanja i razmišljanja koja si možete postavljati, ali ja se time ne zamaram, jednostavno uživam u onome što je prikazano (jer bi inače pronašao previše nelogičnosti).

Što se tiče putovanja vremenom, mislim da je najbolje objašnjeno u filmu Vremeplov. On je putovao u prošlost da nešto promijeni, ali ako napravi tu promjenu, onda u budućnosti više nema razloga za putovanje u prošlost (i izgradnju vremepolova) pa zapravo ni ne može napraviti promjenu (i tako u krug; to je petlja koja se ne može prekinuti).

 

 

A što se tiče Voyagera, završiti ću s (IMO) najboljim citatom iz zadnje epizode.

Harry Kim: "I think it's safe to say that... no one on this crew has been more... obsessed with getting home than I have. But... when I think about... everything we've been through together - maybe it's not the destination that matters. Maybe it's the journey. If that journey takes a little longer, so we can do something we all believe in, I can't think of any place I'd rather be, or any people I'd rather be with."

15 godina
offline
Star Trek: Voyager

Gledao sam taj vremeplov jedno 2-3 puta na tv-u. Film nije loš neznam zašto ima tako nisku ocjenu?

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager

Ma sve je to moralo tako nekako "zbrzano" ispast, jer realno borg je mogao kroz taj transwarp kanal poslat 5 brodova(stigli bi na zemlju za 1minutu, dakle bez upozorenja) i asimilirat cijelo covjecanstvo za 30minuta.. Ali umjesto toga on salje 1 brod za koji ovi 2sata prije znaju da ce doc i tako "the man kind will live one more day"

 

o.t

Google is your friend!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.4.2010 22:44 (passat).
15 godina
offline
RE: Star Trek: Voyager
passat kaže...

Ma sve je to moralo tako nekako "zbrzano" ispast, jer realno borg je mogao kroz taj transwarp kanal poslat 5 brodova(stigli bi na zemlju za 1minutu, dakle bez upozorenja) i asimilirat cijelo covjecanstvo za 30minuta.. Ali umjesto toga on salje 1 brod za koji ovi 2sata prije znaju da ce doc i tako "the man kind will live one more day"

 

o.t

Da se napisat cijela biblija nelogičnosti u star trek-u,ali šta je tu je.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice