AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.615.879
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...

Cekaj to je boost za Batmana?????Pa gdje je MGS5 ili Mad Max......

 bit će brže on Nvidie pa će developeri morat gasit efekte

15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kod mene je sa Raptrom skroz druga situacija, nudi mi na Witcheru da uključim AA i neke druge opcije na Ultra itd. iako igra zna imati fps drop tu i tamo na tim postavkama. No nikada nije samovoljno bilo što mijenjao u postavkama, tako da mi je to malo čudno kod vas.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 22:49 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
1BIT kaže...

Raptr ti mjenja postavke igre za što bolje performanse, tako da se gubi na kvaliteti, ali kako i sam kažeš, cilja 60fps-a, program je dobar za one koji se manje razumiju u računala i igre, pa im ta aplikacija koliko toliko pomaže...

Imam ja prijatelja koji tu i tamo odigra koju igru, on nije ni znao da se u igrama može mjenjat postavke grafike, on je oduvjek igrao po defotu kako mu se prvi put igra namjesti, za takve je raptr idealan...

Ja ga osobno odma poslje instalacije drivera izbrišem, iritira me što se pali sa windowsima, pa mi zauzima resurse bezveze, a još mi mjenja postavke u igrama bez mog znanja i dopuštenja, tako da meni samo smeta.

 

Meni je dosta pomogao kod optimizacije Bf3 MP(R7 260x 2 GB i E5700 @ 3 GHz).. Pa ugasiš da se ne pali s Windowsima? Ja sam morao dodat da se upali s Windowsima, inače mi je nativno postavljeno da je ugašen. Dobar je kod highlight snimaka(nvideo-buffering valjda) i tog snimanja(Kao kod nVidie ShadowPlay).. Znaš o čemu pričam

13 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Dok sam imao raptor stalno sam ima sranja s crashanjem, nisam moga alt tabat iz igara, pri alt tabanju kod nekih igara nebi se moga vratit u igru. I onda san ga deinstalira i nema vise nikakvih problema. Nemojte da vas skupljanje bodova navuce da ga koristite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zajeb kaže...

Dok sam imao raptor stalno sam ima sranja s crashanjem, nisam moga alt tabat iz igara, pri alt tabanju kod nekih igara nebi se moga vratit u igru. I onda san ga deinstalira i nema vise nikakvih problema. Nemojte da vas skupljanje bodova navuce da ga koristite.

 

Kakvo skupljanje bodova?

13 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kad igras igre s uljucenim raptorom dobijas bodove, kad igre preko raptora postavljas dobijas bodove. Kasnije te bodove koristis u zamjenu za igre i to.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zajeb kaže...

Kad igras igre s uljucenim raptorom dobijas bodove, kad igre preko raptora postavljas dobijas bodove. Kasnije te bodove koristis u zamjenu za igre i to.

 

 

Fino, nisam to ni znao... 

15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Dex.pwn kaže...
Zajeb kaže...

Dok sam imao raptor stalno sam ima sranja s crashanjem, nisam moga alt tabat iz igara, pri alt tabanju kod nekih igara nebi se moga vratit u igru. I onda san ga deinstalira i nema vise nikakvih problema. Nemojte da vas skupljanje bodova navuce da ga koristite.

 

Kakvo skupljanje bodova?

 Igranjem igara dok ti je upaljen Raprt skupljaš RP ili bodove sa kojima možeš kupiti neku igru koju nude npr. Alan Wake za 15.000 RP, nekada su na ponudi i grafičke kartice npr. R9 270, a sa bodovima učestvuješ i u ponudama aukcija gdje možeš dobiti 3,2 ili 1 igru ovisno koliko uložiš bodova, no izabire se random, a ne po principu tko više ponudi.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 23:31 (boxer).
15 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Samo treba usporedit koliko stranica ima ova tema i tema od nvidia driverima i sve je jasno hahahah. Samo problemi sa AMD-om

 
0 6 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
boxer kaže...
Dex.pwn kaže...
Zajeb kaže...

Dok sam imao raptor stalno sam ima sranja s crashanjem, nisam moga alt tabat iz igara, pri alt tabanju kod nekih igara nebi se moga vratit u igru. I onda san ga deinstalira i nema vise nikakvih problema. Nemojte da vas skupljanje bodova navuce da ga koristite.

 

Kakvo skupljanje bodova?

 Igranjem igara dok ti je upaljen Raprt skupljaš RP ili bodove sa kojima možeš kupiti neku igru koju nude npr. Alan Wake za 15.000 RP, nekada su na ponudi i grafičke kartice npr. R9 270, a sa bodovima učestvuješ i u ponudama aukcija gdje možeš dobiti 3,2 ili 1 igru ovisno koliko uložiš bodova, no izabire se random, a ne po principu tko više ponudi.

 

Na čemu se bazira to skupljanje poena? Samo upalim igru i igram? Recimo jel može SP neke igre ostat preko noći upaljen i da dobijem hrpu poena?

 

@ Da je nVidia jeftinija, odavno bi ošo na nju

13 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

60 bodova dnevno. Pa ti broji koliko ti treba dana za bilo sta.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
zeroname kaže...

Samo treba usporedit koliko stranica ima ova tema i tema od nvidia driverima i sve je jasno hahahah. Samo problemi sa AMD-om

 amd uvjek nesto daruje...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

ja tom Raptr odmah prilikom instalacije maknem kvačicu i da mi se ne instalira.igram jednu igru,a i da ih igram više sam si postavke složim kak meni odgovaraju i nemam problema da mi iskaču prozori od tog sranja i da mi se pali sa windowsima.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
jura kaže...

ja tom Raptr odmah prilikom instalacije maknem kvačicu i da mi se ne instalira.igram jednu igru,a i da ih igram više sam si postavke složim kak meni odgovaraju i nemam problema da mi iskaču prozori od tog sranja i da mi se pali sa windowsima.

 Potpis !

Unlock The Power Within | Remember when you were young, you shone like the sun. Shine on you crazy diamond.
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Raptorova najkorisnija funkcija je da mjeri vrijeme provedeno u igrama i to sa raznih servisa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...

Raptorova najkorisnija funkcija je da mjeri vrijeme provedeno u igrama i to sa raznih servisa.

 

Ne kužim? Kakvih raznih servisa? o.O

11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Dex.pwn kaže...
MEGATAMA kaže...

Raptorova najkorisnija funkcija je da mjeri vrijeme provedeno u igrama i to sa raznih servisa.

 

Ne kužim? Kakvih raznih servisa? o.O

PSN itd,sve to ti bude na jednom mjestu i to je pregenijalna funkcija Raptora.

12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...
Dex.pwn kaže...
MEGATAMA kaže...

Raptorova najkorisnija funkcija je da mjeri vrijeme provedeno u igrama i to sa raznih servisa.

 

Ne kužim? Kakvih raznih servisa? o.O

PSN itd,sve to ti bude na jednom mjestu i to je pregenijalna funkcija Raptora.

 

Meni je bolja onaj highlight samo što mi video lagga na ovoj mojoj konfi xD

10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Koristi netko radeon pro? Ja bi ga rado proba jer ima opciju ingame monitoring fps, gpu usage itd.., zanima me ima li opciju podesavanja boja kao ccc jer mi to treba za bf3. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Jeli potrebno imati one Beta drivere ? ja imam samo Catalyst software Suite , pa me zanima jeli bitna ta beta i za sto sluzi tj oce mi povecat FPS i  tako to?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
fanaticni gejmer kaže...

Koristi netko radeon pro? Ja bi ga rado proba jer ima opciju ingame monitoring fps, gpu usage itd.., zanima me ima li opciju podesavanja boja kao ccc jer mi to treba za bf3. 

 Sinoć sam ga isprobao dok sam igrao Witcher 3. Lockao sebi fps na 30, pratio monitoring grafičke (temperatura, iskorištenost, frekvencija, zauzeće video memorije) i snimio par ingame videa. Bilo je kasno no nešto se ne sjećam da sam primijetio postavke boja, no možda mi je promaklo jer sam bio umoran a ima dosta opcija. 

Ako nekog zanima što se tiče snimanja videa, ovo je možda najnezahtjevniji program za AMD kartice sa mogućnošću snimanja gameplaya, skoro pa da uopće ne degradira fps, no koristi motion jpg codec koji daje nešto tamniju i lošiju sliku od npr. dxtory, raprta i sl. Kompresija mu i nije jača strana, no to ovisi o postavkama snimanja rezolucije i kvalitete slike. Za nezahtjevne ok funkcija snimanja. 

 

Raptr u AMD GE je i dalje bolji izbor, daje bolju kvalitetetu uz mnogo bolji omjer kvaliteta-veličina snimljenog videa, no ima mana zbog bugovitosti, distorzija i desinkronizacija zvuka itd.

 

Evo što sam našao link

 

No, CCC installation is not mandatory in order to use RadeonPro, but keep in mind that some adjustments cannot be made with RadeonPro (video and color adjustments, Eyefinity settings, etc.)

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2015 9:49 (boxer).
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
boxer kaže...
fanaticni gejmer kaže...

Koristi netko radeon pro? Ja bi ga rado proba jer ima opciju ingame monitoring fps, gpu usage itd.., zanima me ima li opciju podesavanja boja kao ccc jer mi to treba za bf3. 

 Sinoć sam ga isprobao dok sam igrao Witcher 3. Lockao sebi fps na 30, pratio monitoring grafičke (temperatura, iskorištenost, frekvencija, zauzeće video memorije) i snimio par ingame videa. Bilo je kasno no nešto se ne sjećam da sam primijetio postavke boja, no možda mi je promaklo jer sam bio umoran a ima dosta opcija. 

Ako nekog zanima što se tiče snimanja videa, ovo je možda najnezahtjevniji program za AMD kartice sa mogućnošću snimanja gameplaya, skoro pa da uopće ne degradira fps, no koristi motion jpg codec koji daje nešto tamniju i lošiju sliku od npr. dxtory, raprta i sl. Kompresija mu i nije jača strana, no to ovisi o postavkama snimanja rezolucije i kvalitete slike. Za nezahtjevne ok funkcija snimanja. 

 

Raptr u AMD GE je i dalje bolji izbor, daje bolju kvalitetetu uz mnogo bolji omjer kvaliteta-veličina snimljenog videa, no ima mana zbog bugovitosti, distorzija i desinkronizacija zvuka itd.

 

Evo što sam našao link

 

No, CCC installation is not mandatory in order to use RadeonPro, but keep in mind that some adjustments cannot be made with RadeonPro (video and color adjustments, Eyefinity settings, etc.)

 

Koliko vidim zadnji update je iz 2013... To je poprilično loše..

15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Dex.pwn kaže...

 

Koliko vidim zadnji update je iz 2013... To je poprilično loše..

 Možda loše, a možda će biti i dobro jer je taj tip John Mautari obznanio da se prošle godine priključio razvojnom timu Raptr-a. Eventualno možemo očekivati poboljšanja i nove opcije u Raptr-u. 

 

 

http://www.radeonpro.info/2014/03/important-announcement-about-radeonpro/

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
boxer kaže...
Dex.pwn kaže...

 

Koliko vidim zadnji update je iz 2013... To je poprilično loše..

 Možda loše, a možda će biti i dobro jer je taj tip John Mautari obznanio da se prošle godine priključio razvojnom timu Raptr-a. Eventualno možemo očekivati poboljšanja i nove opcije u Raptr-u. 

 

 

http://www.radeonpro.info/2014/03/important-announcement-about-radeonpro/

 

Nadam se jer mi nije jasno kako mi sve kasni kod snimanja highlight videa... Nije baš E5700 toliko loš? :(

15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Dex.pwn kaže...

 

Nadam se jer mi nije jasno kako mi sve kasni kod snimanja highlight videa... Nije baš E5700 toliko loš? :(

 Šta ti kasni? Kod mene se javlja desinkronizacija zvuka i videa. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Radeon Pro je jednostavno nezaobilazan alat ako imate Radeon grafe.U hrpi igara sam mogao lockat framerate jedino preko njega jer je Catalyst sa te strane uzas a ostali programi falicni.Da nazalost lik se pridruzio Raptor timu i prestao sa radom na Radeon Pro.......

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
boxer kaže...
Dex.pwn kaže...

 

Nadam se jer mi nije jasno kako mi sve kasni kod snimanja highlight videa... Nije baš E5700 toliko loš? :(

 Šta ti kasni? Kod mene se javlja desinkronizacija zvuka i videa. 

 

Da, mislim na to... 

12 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...

Radeon Pro je jednostavno nezaobilazan alat ako imate Radeon grafe.U hrpi igara sam mogao lockat framerate jedino preko njega jer je Catalyst sa te strane uzas a ostali programi falicni.Da nazalost lik se pridruzio Raptor timu i prestao sa radom na Radeon Pro.......

 opet kenjaš ovdje,nema radeon grafičku i pričaš stvari koje uopce neznas

 

da catalyst nema opciju za lockanje fps-a je laz

11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
d4rkd3atH kaže...
MEGATAMA kaže...

Radeon Pro je jednostavno nezaobilazan alat ako imate Radeon grafe.U hrpi igara sam mogao lockat framerate jedino preko njega jer je Catalyst sa te strane uzas a ostali programi falicni.Da nazalost lik se pridruzio Raptor timu i prestao sa radom na Radeon Pro.......

 opet kenjaš ovdje,nema radeon grafičku i pričaš stvari koje uopce neznas

 

da catalyst nema opciju za lockanje fps-a je laz

 

Gdje sam napisao da nema?Istakni taj dio.....

I referiram se na vrhunski odradjeno vsyncanje frameratea kroz Radeon Pro na 30fps...60fps....oni koji koriste Radeon Pro znaju o cemu pricam.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2015 21:23 (MEGATAMA).
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
d4rkd3atH kaže...

 opet kenjaš ovdje,nema radeon grafičku i pričaš stvari koje uopce neznas

 

da catalyst nema opciju za lockanje fps-a je laz

 

Meni se čini da ti kenjaš, megatama govori istinu, ovaj catalyst lock fps je smeće i ne funkcionira, bar ne u onim igrama sta san ja proba.

Radeon pro je tu zakon. A megatama je tu mjerodavan, ima je 290-tku, čovik zna što priča.

kikolo
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice