AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.615.271
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Pozdrav!

 

Zanima me na kojima vam driver-ima najbolje radi GTA V ?

 

Imam R9 270X.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Gearbox kaže...

Pozdrav!

 

Zanima me na kojima vam driver-ima najbolje radi GTA V ?

 

Imam R9 270X.

 

 Najnoviji...

11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Hvala kolega na odgovoru.

 

Stavio sam 15.11 betu, ali mi zna trzati na nekim mjestima, pa sam mislio da je možda do driver-a.

11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
windfuckerz kaže...

Ljudi trebam pomoc!

Od neki dan mi ovak CCC kaze kak je na slikama...vec sam probal drivere reinstalirati i u safe modu i s onim driver sveperom i sve i svakaj. I cim novu igricu instaliram rezoluciju automatski stavi na 1600x900 ili 1440x1050 a max kaj mi monitor more podrzati je 1440x900 tak da monitor odma otide u stand by pa imam manevre sa nastimavanjem rezolucije koje se oduzi na pol sata sat! Pa ako neko zna kaj bi trebalo napraviti molil bi ga za pomoc. HVALA!

 

EDIT: Ako vas slucajno grafa zanima radi se o ati radeon hd 5770

 Jesi možda probao kliknuti detect display, neznam sad točno al mislim da ti je to iznad ovg polja u kojem si ti na slici, jer vidi se kao da ti ne prepoznaje monitor, te dal si probao upalit komp bez monitora pa ga uštekati, jer na početku možda nije kak spada instaliralo sam driver od monitora.

 

Drugi display port na grafi? isprobavaj to ne bi trebao biti problem ako je monitor ispravan

 

 

I da ja nikad nisam postavljao desktop rezoluciju u CCC-u vež putem desnog klika, screen resolution

 

EDIT-i da reci koji monitor?

Chill Now And Forever
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2015 10:10 (keky911).
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Izašli novi AMD driveri AMD Catalyst 15.11.1 Beta.

 

Ukratko optimizacija i bolje performanse za:

 

- Star Wars: Battlefront

 

- Fallout 4

 

- Assassins Creed Syndicate

 

- Call of Duty: Black Ops III

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2015 12:08 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
7 0 hvala 10
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MasterOfDisaster kaže...

Izašli novi AMD driveri AMD Catalyst 15.11.1 Beta.

 

Ukratko optimizacija i bolje performanse za:

 

- Star Wars: Battlefront

 

- Fallout 4

 

- Assassins Creed Syndicate

 

- Call of Duty: Black Ops III

 

 Fallout i Battlefront mi rade odlično sa 15.11 beta driverima (lockani na 60 fps, 1200p, a battlefront bez locka ide 70-100fps)

 Večeras isprobam ove nove drivere na battlefrontu.

16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ico miki, bravo amd! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MasterOfDisaster kaže...

Izašli novi AMD driveri AMD Catalyst 15.11.1 Beta.

 

Ukratko optimizacija i bolje performanse za:

 

- Star Wars: Battlefront

 

- Fallout 4

 

- Assassins Creed Syndicate

 

- Call of Duty: Black Ops III

 

 

Nice , otkako sam se nedavno vratio u crveni kamp nakon 10 godina zelenog AMD pumpa drivere ko lud jos i sad ovi "novi" na kraju mjeseca ideshh

twice the pride double the fall
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
dad0r kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Izašli novi AMD driveri AMD Catalyst 15.11.1 Beta.

 

Ukratko optimizacija i bolje performanse za:

 

- Star Wars: Battlefront

 

- Fallout 4

 

- Assassins Creed Syndicate

 

- Call of Duty: Black Ops III

 

 

Nice , otkako sam se nedavno vratio u crveni kamp nakon 10 godina zelenog AMD pumpa drivere ko lud jos i sad ovi "novi" na kraju mjeseca ideshh

 Ja sam od kad sam znao komp pripadao sam samo crvenom kampu kako ti kažeš, početak sa x1300 256 mb, kad se samo sjetim, bad company 2 sam igrao sa par FPS-a :D strava, al nisam nikad imao previše problema sa driverima, bar kolko znam, u skoroj budućnosti se nadam da će se AMD malo više potruditi, tako da Nvidia malo padne, jer se i ja nadam nekoj malo jačoj nadogradnji kompa

Chill Now And Forever
8 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Budem se malo sad poigral s tim kad imam vremena...monitor je HP LE1901w 

Only Black Market Gaming
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Nažalost moji crveni drugovi AMD nije pri novcima već godinama. Treba ulagati u nove proizvodne procese, ali Intel i Nvidia ih peglaju ko maldu djecu.

Jedino ih spašava što imaju best buy proizvode pa balkanci, istočnoeuropljani i kinezi mogu doći do neke poštene grafičke i procesora za pristojnu lovu.

mag.iur.
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MasterOfDisaster kaže...

Izašli novi AMD driveri AMD Catalyst 15.11.1 Beta.

 

Ukratko optimizacija i bolje performanse za:

 

- Star Wars: Battlefront

 

- Fallout 4

 

- Assassins Creed Syndicate

 

- Call of Duty: Black Ops III

 

 Ogroman boost u Falloutu, primjetio sam da imam i više frejmova u Black Opsu 3 iako je meni i prije radio odlično..

15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Korny1603987 kaže...

Nažalost moji crveni drugovi AMD nije pri novcima već godinama. Treba ulagati u nove proizvodne procese, ali Intel i Nvidia ih peglaju ko maldu djecu.

.

 Ne znam da li pratiš situaciju, ali nove grafičke iz AMD-a koje dolaze iduće godine, će biti na suvremenijem proizvodnom procesu od onog koji će se koristiti za nvidijin Pascal.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

A dobro to otom potom tko ce imat bolju losu arhitekturu...ali biti ce duplo jaci flagovi od sadasnjih tako da imamo oba konja za trku ;-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zura kaže...

 Ne znam da li pratiš situaciju, ali nove grafičke iz AMD-a koje dolaze iduće godine, će biti na suvremenijem proizvodnom procesu od onog koji će se koristiti za nvidijin Pascal.

 

Ne znam o tome. Bilo bi mi drago.

mag.iur.
10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Jel' tko primjetio crashanje drivera u igrama u zadnjem beta patchu ? Nikada mi se to do sada nije događalo, sad svaka igra crashaju se i ponovno dignu brzo

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zura kaže...
Korny1603987 kaže...

Nažalost moji crveni drugovi AMD nije pri novcima već godinama. Treba ulagati u nove proizvodne procese, ali Intel i Nvidia ih peglaju ko maldu djecu.

.

 Ne znam da li pratiš situaciju, ali nove grafičke iz AMD-a koje dolaze iduće godine, će biti na suvremenijem proizvodnom procesu od onog koji će se koristiti za nvidijin Pascal.

 Šta vrijedi dobra kartica kad su driveri očajni. To je stvarno sramota prema kupcima. Daš 4 hiljade kuna za grafičku i onda čekaš godinu dana da izađu pošteni driveri.

12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
D3lBoy kaže...

Jel' tko primjetio crashanje drivera u igrama u zadnjem beta patchu ? Nikada mi se to do sada nije događalo, sad svaka igra crashaju se i ponovno dignu brzo

O kojim se igrama radi?

 

Ja sam za novu R9 290 stavio zadnje drivere i odigrao par igara i nemam problema...

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
D3lBoy kaže...

Jel' tko primjetio crashanje drivera u igrama u zadnjem beta patchu ? Nikada mi se to do sada nije događalo, sad svaka igra crashaju se i ponovno dignu brzo

 Ja sam isto tako jednom stavio beta drivere koji su mi blago receno sj*bali pola sistema, i nikakav driver re-roll, uninstall ne pomaze. OpenGL crasha stalno, driveri nekad, videi su crni po jutubu i facebooku, zapravo jedina stvar sto radi kako treba su, zacudjujuce, igre.

LoL acc THCJoshi
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Svim koje sam igrao od tad AC Syndicate, Arma 3, DayZ, GTA V... Nekad samo crna slika bude na 5 sec kao da alt taba van i nazad, a nekad baš alt taba i kaze da su se crashali driveri. Nikad prije to nisam imao

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Korny1603987 kaže...
Zura kaže...

 Ne znam da li pratiš situaciju, ali nove grafičke iz AMD-a koje dolaze iduće godine, će biti na suvremenijem proizvodnom procesu od onog koji će se koristiti za nvidijin Pascal.

Ne znam o tome. Bilo bi mi drago.

 Evo par linkova za edukaciju:

Teo o 14nm

GPU update

Link 2

 

:-)

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

pital bum i tu,ovak, danas napravljen clean install win 10 64, radi se o hp 470 g2 i7550u 8gb rama i amd r5m255 2gb dd3, instalirani zadnji drajveri uglavnom nemoguče je opče igrat cs go, a zna se da je cs go nezahtjevno ni malo, pa pizanje pošto zaj lap ima intelovu i ovu amd, jel možda intelova jača od amd, da probam sa beta drajverima ili da u drajverima napravim tweekan profil za cs go, u kojem rangu bi ta amd kartica bila, ak nije problem usporeda nvidia, jer več dugo ne pratim amd kartice ili da jednostavno disjblam tu amd karticu u device menageru, ak se to da i da vrti n intelovoj, a intelova je intel hd graphic 5500, kaj da radim?

 

a moje pitanje vezano konkretno za beta drajvere dal se kaj ojeti poboljšanje pri igranju, dal da ih opče isprobavam, jer taj lap bi trebal solidno vrtit cs go, a on štekče, nevjerojatno, več počinjem sumnjat da nekaj rikava, a u winsima sve radi fluidno nikakvi erori ništa.

 

oprostite na djelomičnom offtopicu

 

hvala!

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kada stize radeon crimson...rekli su 24.11 da ce pustit...

16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Mozda dns navecer jet ameri tem sad idu spavat.:-)))

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2015 13:12 (galinjo24).
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zmaj od Bosne | Unlock the Power Within
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

 izašao je i na službenim stranicama.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2015 14:12 (Zura).
12 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Je li tko probao AMD Crimson? Razlike u performansama?

13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Idem napraviti test pa javim.

Zmaj od Bosne | Unlock the Power Within
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zura kaže...

 Ne valja ti link

 

LINK

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice