Grafička kartica

poruka: 31
|
čitano: 5.403
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Grafička kartica

Trenutno imam graficku nvidia 8500GT.Razmisljam o kupnji neke nove i bolje u vrijednosti 2000kn.Posto se bas ne razumijem u to trebao bih neku preporuku.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Grafička kartica

Reci ostatak konfiguracije da znamo na čemu si.

Ovo gore što sam napisao je hrpa gluposti i manjak općeg znanja *facepalm*
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Grafička kartica

ako imaš slab procesor,neće ti nova grafička puno pomoći.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grafička kartica

Inter Core 2CPU 4400 2GHz, 3gb ram, napajanje chieftec 400W

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grafička kartica

Hd6850 + neki quad core...ispadne ti sveukupno oko 2k kuna,grafa 1k + 1k ili manje proc,a ako bi ostavio ovaj proc onda ga moraš dosta OC-ati da iskoristi barem pola snage grafe..

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Grafička kartica
xgamerxxx kaže...

Inter Core 2CPU 4400 2GHz, 3gb ram, napajanje chieftec 400W

Na taj procesor ako želiš samo grafičku kupiti ja nebi išao preko 9800GT jer sve preko nebi pravilno iskoristio.

 

Možda bi ti bilo boljo da dodaš neš novaca i uložiš u matičnu i procesor...

Ovo gore što sam napisao je hrpa gluposti i manjak općeg znanja *facepalm*
14 godina
offline
Re: Grafička kartica
RaZ0R9111 kaže...

Hd6850 + neki quad core...ispadne ti sveukupno oko 2k kuna,grafa 1k + 1k ili manje proc,a ako bi ostavio ovaj proc onda ga moraš dosta OC-ati da iskoristi barem pola snage grafe..

a matična?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Grafička kartica

Prodaj Proc,Memu i Matičnu i kupi ovo

http://prntscr.com/23ga1

 

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Grafička kartica

Nmoj prodavati memoriju iskoristi je na ovoj ploci jer ova ploca podrzava DDR2 i DDR3..uzmi ovo

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Grafička kartica
RaZ0R9111 kaže...

Prodaj Proc,Memu i Matičnu i kupi ovo

http://prntscr.com/23ga1

 

Preskupo mu je to

13 godina
offline
Grafička kartica

daj lipo specke cile konfe...grafu od 2000kn nemoze iskoristi dual core...nebitno koliko se moze ocat...daj specke pa ces dobit i postenu preporuku...ne ovako naslipo...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Grafička kartica
zoharbizo kaže...

daj lipo specke cile konfe...grafu od 2000kn nemoze iskoristi dual core...nebitno koliko se moze ocat...daj specke pa ces dobit i postenu preporuku...ne ovako naslipo...

 Da slab mu je CPU i taj šroteks 400 vatiXD za neš kao HD6950 2GB/GTX570

you want commitment put on your best suit put your arms around me now were going DOWN!
14 godina
protjeran
offline
Re: Grafička kartica
stoncin3 kaže...
zoharbizo kaže...

daj lipo specke cile konfe...grafu od 2000kn nemoze iskoristi dual core...nebitno koliko se moze ocat...daj specke pa ces dobit i postenu preporuku...ne ovako naslipo...

 Da slab mu je CPU i taj šroteks 400 vatiXD za neš kao HD6950 2GB/GTX570

Chieftec shroteks ???? MAXIMUM FAIL !

13 godina
offline
Re: Grafička kartica
SpyGi kaže...
stoncin3 kaže...
zoharbizo kaže...

daj lipo specke cile konfe...grafu od 2000kn nemoze iskoristi dual core...nebitno koliko se moze ocat...daj specke pa ces dobit i postenu preporuku...ne ovako naslipo...

 Da slab mu je CPU i taj šroteks 400 vatiXD za neš kao HD6950 2GB/GTX570

Chieftec shroteks ???? MAXIMUM FAIL !

da..taj chiftec bi pokleknia kad bi ima 6950 ili gtxicu...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
15 godina
protjeran
offline
Re: Grafička kartica
SpyGi kaže...
stoncin3 kaže...
zoharbizo kaže...

daj lipo specke cile konfe...grafu od 2000kn nemoze iskoristi dual core...nebitno koliko se moze ocat...daj specke pa ces dobit i postenu preporuku...ne ovako naslipo...

 Da slab mu je CPU i taj šroteks 400 vatiXD za neš kao HD6950 2GB/GTX570

Chieftec shroteks ???? MAXIMUM FAIL !

 Oprosti. CHIEFTEC nie shrot i nie loš samo na apgrejd GPU-a za 2000kn nie nikako dovoljan i tu je to shrotex!

;)))

you want commitment put on your best suit put your arms around me now were going DOWN!
13 godina
neaktivan
offline
Grafička kartica

jeli dobra ova grafička za igre

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grafička kartica
2juka2 kaže...

jeli dobra ova grafička za igre

 

ne..za nista zahtjevnije nije dobra

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička kartica

uz to imam dobar procesor intel core 2 quad 2.5ghz

bi li mi mogla igra metro 2033

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grafička kartica
2juka2 kaže...

uz to imam dobar procesor intel core 2 quad 2.5ghz

bi li mi mogla igra metro 2033

neznam bi li je to cudo uopce moglo pokrenit...ako da na low postavkama ce moc...jeli ti kupujes tu grafu ili je imas?

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička kartica

imam nedavno sam je kupiođ

 

13 godina
neaktivan
offline
Grafička kartica

Eeee  ljudi  zanima  me  koja  je  najbolja  marka  grafi  xfx  saphire  i  tako  to..?  :D

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Grafička kartica
2juka2 kaže...

imam nedavno sam je kupiođ

 

 SA GT220 ne možeš igrati M2033 nikako

LP

A ni sa tim sranj** od procesora isto takoXD

you want commitment put on your best suit put your arms around me now were going DOWN!
16 godina
offline
Re: Grafička kartica
HrvojeDragon kaže...

Eeee  ljudi  zanima  me  koja  je  najbolja  marka  grafi  xfx  saphire  i  tako  to..?  :D

To je više-manje nebitno, ja osobno preferiram XFX jer nikada s njihovim karticama nisam imao problema i imaju odličan support.

Ovo gore što sam napisao je hrpa gluposti i manjak općeg znanja *facepalm*
13 godina
offline
Re: Grafička kartica
Dodinho kaže...
HrvojeDragon kaže...

Eeee  ljudi  zanima  me  koja  je  najbolja  marka  grafi  xfx  saphire  i  tako  to..?  :D

To je više-manje nebitno, ja osobno preferiram XFX jer nikada s njihovim karticama nisam imao problema i imaju odličan support.

uglavnom je razlika u bundleu...a nekad neki imaju lose coolere a za suport mogu samo rec da je xfx odlican jer sam samo s njim dosad imao iskustva..

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
15 godina
protjeran
offline
Re: Grafička kartica
zoharbizo kaže...
Dodinho kaže...
HrvojeDragon kaže...

Eeee  ljudi  zanima  me  koja  je  najbolja  marka  grafi  xfx  saphire  i  tako  to..?  :D

To je više-manje nebitno, ja osobno preferiram XFX jer nikada s njihovim karticama nisam imao problema i imaju odličan support.

uglavnom je razlika u bundleu...a nekad neki imaju lose coolere a za suport mogu samo rec da je xfx odlican jer sam samo s njim dosad imao iskustva..

 lol Odličan je samo XFX jer si samo sa njim dosada imao iskustva. A o drugima ne pričaš?

Kakva su ti iskustva sa drugima?

Sa jednom stvari se ne generalizira i sa jednim iskustvima.

you want commitment put on your best suit put your arms around me now were going DOWN!
13 godina
offline
Grafička kartica

stoncine ljutis me...ja sam reka da je xfx odlican jer sam sa njim imao iskustva a nisan reka nista za ostale...jer neznam kakvi su...kuzis...nemoras bit uvik babetina koja komentira sve {#}

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Grafička kartica

lool

Aj ne ljuti se ni ti.

Sve 5!

;)

you want commitment put on your best suit put your arms around me now were going DOWN!
13 godina
neaktivan
offline
Grafička kartica

Eee  ludi  trebam  pomoć  kupujem  grafu  sljedeći  tjedan  radeonku  HD6870  i  imam  sljedeću  konfiguraciju:

Napajanje  Corsair  VX550w

Proc:Intelov  Pentium  E5200  2.5GHz

Ram:2  gb  rama  DDR2

hard:500  gb

 

Zanima  me  hoće  sve  biti  dobro  mislim  hoće  raditi  heheh  sada  mi  nije  važno  da  iskoristi  grafu  do  kraja  dok  si  nekupim  proc  i  matičnu  i  reme  nove...do  tada  bi  trebao  dobro  raditi..?  hvala..:D

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grafička kartica

da..radit ce skroz ok...samo ako zelis da ti procesor bude manji botleneck overclockaj ga malo...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
1 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Re: Grafička kartica

Na 3.0GHz sasvim dovoljnoXD

you want commitment put on your best suit put your arms around me now were going DOWN!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice