GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

poruka: 15.736
|
čitano: 1.355.736
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

"No stock". Gledao malo i ta rješenja, no NIGDJE nema propisne recenzije toga. Dok s druge strane svaka recenzija ovog alphacoolovog rješenja, tvojim rječnikom, izuva iz cipela. GN dobio 15-19C delta sa karticom, što te dovodi ispod 40C na 1080ki. Ovaj iz ovog videa šta sam ti linkao dobio 33C kad ga je spojio na eisbear, bez njega, samo sa 120mm stock radom 36C. OC3D je na strixovoj 1080ki dobio 41C sa fanovima na 1500rpm.. Pa to je u rangu sa full custom loopom. Ansha veli da mu dođe do 43C.

 

Malo pojačan loop:

 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 17:18 (eywa33).
14 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lucidius kaže...

Supremacy MX je isti drek (1c losiji) pa moze i tu ustedit 15-20€. 

Dobar a jeftin loop se da slozit i preko ali expressa, Barrow i Bykski su jako solidni djelovi..

 

A ima i raznih kitova za narucit na aquatunning.de npr..

8 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
eywa33 kaže...

"No stock". Gledao malo i ta rješenja, no NIGDJE nema propisne recenzije toga. Dok s druge strane svaka recenzija ovog alphacoolovog rješenja, tvojim rječnikom, izuva iz cipela. GN dobio 15-19C delta sa karticom, što te dovodi ispod 40C na 1080ki. Ovaj iz ovog videa šta sam ti linkao dobio 33C kad ga je spojio na eisbear, bez njega, samo sa 120mm stock radom 36C. OC3D je na strixovoj 1080ki dobio 41C sa fanovima na 1500rpm.. Pa to je u rangu sa full custom loopom. Ansha veli da mu dođe do 43C.

To im je nova serija hlađenja, unprijeđenija od predatora kojeg su furali do sada, nema jos recenzija to je tek izaslo pred koji tjedan... mislim ionako po ovome sta se vidi se nema sta puno pricat ovdje imas solo 360mm rad samo za grafu, 450L/H jaku pumpu, 280ML tekucine, debel radijator i jos dobijes Vardar ventove na 2200RPM... jasno je da bi ovo moglo zamrznut tvoju grafu 

 

Ansha sa duge strane hladi i proc i grafu, uz to drzi ventove na 1200RPM, ima silent proof kuciste sa slabim airflowom tako d anemozes usporedivat sve sta vidis. I sam ansha je napisao da bez panela dobije pad od 5c, plus kada je testirao sa corsair-ovim ML PRO na 2400RPM temp grafe padne jos za 5-6c, tako da vidis koliki ima potencijal hladenja akda hoce...

 

Ovaj blok za grafu ti bude dostupan iduci tjedan u petak tako su objavili na stranici, a ako pozelis kasnije i CPU ubaciti u loop samo kupis ovo i također spojis dvije cijevi EK-MLC Phoenix CPU module - Intel/AM4.

 

Sa ovime naravno imas i full hlađen blok graficke i estetski mi ovo izgleda nebo i zemlja naspram onog isprepletenog eiswolfa...

 

EDIT:

 

Na black friday da si kupovao imao bi 25% popusta na tu sumu....

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 17:24 (Lucidius).
8 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ansha kaže...

Supremacy MX je isti drek (1c losiji) pa moze i tu ustedit 15-20€. 

Dobar a jeftin loop se da slozit i preko ali expressa, Barrow i Bykski su jako solidni djelovi..

 

A ima i raznih kitova za narucit na aquatunning.de npr..

 Ma razumijem sve, ovako sam mu linkao gdje je najjednostavnije za naruciti i gdje znam da je sve sigurno, naravno da ima i jeftinijih brendova za custom loop od EKWB i jednako dobrih.

 

Kada bih imao na biranje onda bi od EKWB samo blokove uzeo, fitinge radijatore od drugih proizvođaca jer tu EKWB nije najbolji.

 

EDIT:

 

Osobno ovo mi se jako sviđa EK-MLC Phoenix 360 Radiator Core Module + EK-MLC Phoenix GPU Module FC1080 GTX Ti Aorus - Acetal+Nickel ne kosta previse, laka ugradnja i instalacija, performanse kao i full custom loop, a hlađenje grdi overkill...

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 17:28 (Lucidius).
14 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
eywa33 kaže...

"No stock". Gledao malo i ta rješenja, no NIGDJE nema propisne recenzije toga. Dok s druge strane svaka recenzija ovog alphacoolovog rješenja, tvojim rječnikom, izuva iz cipela. GN dobio 15-19C delta sa karticom, što te dovodi ispod 40C na 1080ki. Ovaj iz ovog videa šta sam ti linkao dobio 33C kad ga je spojio na eisbear, bez njega, samo sa 120mm stock radom 36C. OC3D je na strixovoj 1080ki dobio 41C sa fanovima na 1500rpm.. Pa to je u rangu sa full custom loopom. Ansha veli da mu dođe do 43C.

 

Malo pojačan loop:

 

Ovi sta su dobili <40C sa slim 120mm radijatorom i sporim ventom mogu ta testiranja okacit macku o rep jer je to ocito placena reklama ili su nesposobni levati.  

 

Gornju tvrdnju bi ti dokazao kad bi vidio koliko se kod mene debeli 360 radijator ugrije pod dugim testiranjem pri blizu max power limitu. Sad uzmi u obzir da je tu vise nego 6x vise materijala nego u slim 120-ici.

8 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Ti slim radijatori su banana to se i ja slazem, pogotovo ako nisu vecih dimenzija 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lucidius kaže...

Ti slim radijatori su banana to se i ja slazem, pogotovo ako nisu vecih dimenzija 

Ma smijesne su te recenzije..

11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Taj EK mlc je alu smeće koje te onda ograničava na aluminijske radove i blokove. Znamo da je najbolje custom rješenje - bakar. Ovaj MLC drži klokan 4790k gore nego ja 8700k sa h110i gt, a 1080ti mogu držat ispod 60c na max fanovima, ovaj jadničak Firestrike od 15minuta zapeče jednu 1080ku na 56C a 4790k (1.35v) na 80C . Kakav mlc kakvi bakarači. Ja sa h110i gt i ovim eiswolfom operem to za 20C prema test metodi kojom su testirali ovaj ek mlc set - firestrike 15min lol.

 

KLIK

 

  • CPU load temp is 80 Degrees C (max)
  • GPU load temp is 56 Degrees C (max)
Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
8 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Uspoređujes babae i žabe KLIK

 

Ovaj Phoenix bi trebao biti jos bolji od Predatora 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ansha kaže...

Ovi sta su dobili <40C sa slim 120mm radijatorom i sporim ventom mogu ta testiranja okacit macku o rep jer je to ocito placena reklama ili su nesposobni levati.  

 

Gornju tvrdnju bi ti dokazao kad bi vidio koliko se kod mene debeli 360 radijator ugrije pod dugim testiranjem pri blizu max power limitu. Sad uzmi u obzir da je tu vise nego 6x vise materijala nego u slim 120-ici.

 120mm rad na Eiswolfu je 45mm. No da, i dalje je to prilično malen kapacitet i zato velim da idem na 240mm kad stigne na police. OC3D je složio onaj rig gore i pokazao ti snimku valley-a sa 37C temp. Doduše koristio je 2x240mm rad sa cpu-om u loopu. Po toj logici, ako budem ugurao 240mm zajedno sa ovim 120mm to je 360mm samo za gpu loop, temp bi trebali bit još bolje, ako ne bolje onda tu negdje, jer je on vozio 1080ku.

 

Također, nema smisla tvrditi da su sve ove recenzije plaćene. GN je napravio recenziju gpx-pro jer mu je neki tip subscriber poslao to da recenzira. K tome, temperature su mu u rangu onog hybrid moda što je napravio... Naposljetku, imaš i onog tipa na utube-u što sam jučer linkao. Tip ladi 1080ti sa 120mm i u tom, iako kratkom testu, temp gpu-a ode do 44C, ne znajući kako vrti pumpu i ventove. A to su temp u skladu sa OC3D koji je to vrtio na low rpm pumpi i ventovima. Ponavljam, bit ću zadovoljan sa max 50C na 120mm, sa dodatnim 240mm očekujem bar 5C još dolje.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
14 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Jel mi može neko objasnit ovo - dan mu auto. I apartman na moru.

Znači, ako monitor ovi (VG248QE) spojin preko DisplayPorta na grafičku, kad ugasim komp, ventilatori od vodenog rade, komp ugašen, face rade, nema grede, vrte se, pa uspore, pa opet itd.

Preko HDMI-ja problema nema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
LogicusMPS kaže...

Jel mi može neko objasnit ovo - dan mu auto. I apartman na moru.

Znači, ako monitor ovi (VG248QE) spojin preko DisplayPorta na grafičku, kad ugasim komp, ventilatori od vodenog rade, komp ugašen, face rade, nema grede, vrte se, pa uspore, pa opet itd.

Preko HDMI-ja problema nema.

 mrma ga drma 

11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lucidius kaže...

Uspoređujes babae i žabe KLIK

 

Ovaj Phoenix bi trebao biti jos bolji od Predatora 

 Predator je failan line. Deru ga svi 280mm noviji CLCevi. Ako nije bolji od njega onda neka zatvore vrata. PS ne znam jel pogledaš išta što linkam. Imaš gore video lika sa 5960x i 1080 acx sc od evga koja ima tdp kao nano. I evo testiraju oba na firestrike-u, guru 3d 15-30min, ovaj 1h. Gpu temp je na obje kartice 36C max. A kad je spojio još 240mm eisbear, išlo je dolje još 3C... I opet ponavljam, mlc je alu rješenje i ograničava DEBELO kod nadogradnje. Eiswolfa imaš do daljnjeg uz nadoplatu od 50e za sljedeće grafe. A mogu ti ga dat i džabe ako im pošalješ grafu ukoliko nemaju pcb blok još izrađen.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
8 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Neznam, placati 200 eura samo za taj GPU blok je meni smijesno kad za 320eura imas full cutom loop setup-cinu gdje imas sve zasebne i vrhunske dijelove loop-a i hladis i CPU i GPU.

 

Uz prodaju svog h110 za 90eura imas ako je bitan bakar i sve TOP:

 EK-Supremacy MX - Acetal + EK-XRES 100 DDC MX 3.1 PWM (incl. pump) + EK-FC1080 GTX Ti Aorus - Nickel + EK-CoolStream PE 360 (Triple) + crijeva fitinzi skupa 60eura

Ukupno: cca 395 eura 

 

Znaci 300 eura dat iz svog đepa...

 

EDIT:

 

Kad vec radis sa vodom onda za 1000kn vise je steta ne otici odma na pravu stvar i pokriti full setup, a umjesto CPU bloka mozes razmotriti i monoblock za 60 eura vise kada dođe na police

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 19:06 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
eywa33 kaže...
Lucidius kaže...

Uspoređujes babae i žabe KLIK

 

Ovaj Phoenix bi trebao biti jos bolji od Predatora 

 Predator je failan line. Deru ga svi 280mm noviji CLCevi. Ako nije bolji od njega onda neka zatvore vrata. PS ne znam jel pogledaš išta što linkam. Imaš gore video lika sa 5960x i 1080 acx sc od evga koja ima tdp kao nano. I evo testiraju oba na firestrike-u, guru 3d 15-30min, ovaj 1h. Gpu temp je na obje kartice 36C max. A kad je spojio još 240mm eisbear, išlo je dolje još 3C... I opet ponavljam, mlc je alu rješenje i ograničava DEBELO kod nadogradnje. Eiswolfa imaš do daljnjeg uz nadoplatu od 50e za sljedeće grafe. A mogu ti ga dat i džabe ako im pošalješ grafu ukoliko nemaju pcb blok još izrađen.

Mislim da mijesas Fluid Gaming liniju od EK sa novim MLC, MLC je full bakar koliko je đeni poznato...

8 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Ako se boji slaganja custom loop-a neka javi, imam nekoliko odlicnih videotutorijala i klipova sa odlicnim tips-evima 

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lucidius kaže...

Neznam, placati 200 eura samo za taj GPU blok je meni smijesno kad za 320eura imas full cutom loop setup-cinu gdje imas sve zasebne i vrhunske dijelove loop-a i hladis i CPU i GPU.

Misliš 170e+10e shipping. Za blok/pumpu, pcb plate, backplate, radijator, 2 fana, tubing, fiting, liquid... i imaš plug n play vodenjaka. Za tih 200e razlike, hmm, kupim eisbeara 360 i još jedan prefilled 240mm rad, i opet samo plug n play ;)

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ansha kaže...

Mislim da mijesas Fluid Gaming liniju od EK sa novim MLC, MLC je full bakar koliko je đeni poznato...

 Imaš pravo izgleda. No mlc za moju nije u stocku, i dođe soma skuplje, nema recenzija... Ja oću odma 

Lucidius kaže...

Ako se boji slaganja custom loop-a neka javi, imam nekoliko odlicnih videotutorijala i klipova sa odlicnim tips-evima 

Kakav strah, samo tlaka.

 

U dogledno vrijeme. Budem vidio kako ladi ovo čudo kad stigne... sad idem mazat witchera fresh start. Take 3.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
14 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Dobra prilika je bila za Black Friday, na 500+€ je bilo 25% popusta, dakle 500€ djelova te izadje 375€ i za to se uzme high end djelove..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ansha kaže...
Lucidius kaže...

Ti slim radijatori su banana to se i ja slazem, pogotovo ako nisu vecih dimenzija 

Ma smijesne su te recenzije..

Iako ne znam mislite li na nešto konkretno, ali slim radijatori savršeno imaju smisla: površina >> debljina. Manji tlak, bolji flow... 

LogicusMPS kaže...

Jel mi može neko objasnit ovo - dan mu auto. I apartman na moru.

Znači, ako monitor ovi (VG248QE) spojin preko DisplayPorta na grafičku, kad ugasim komp, ventilatori od vodenog rade, komp ugašen, face rade, nema grede, vrte se, pa uspore, pa opet itd.

Preko HDMI-ja problema nema.

 Monitor ti pušta napon nazad u DP pa se ploča zblesi ni ne ugasi? Imao sam problema s time. Promijenio monitor i sve pet.

Nope.
8 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
eywa33 kaže...

Kakav strah, samo tlaka.

 Brat bratu 40 minuta slaganja imas sa soft tubingom ako nisi nikad radio i jedan dan testiras samo da vidis imas li curenja mozda i oblozis sve sa debelim slojem papira. Slaganje je pravi gust, jos veci neko slaganje konfe tako da tlaka tesko da bi bila, jedino strah. Ja bi mogao cijeli dan šarafat i slagat to, samo mi daj šarafciger i bacaj mi u ruke. 

 

Jedino gdje bi ti omanja "tlaka" bila je kod izbijanja vodenih cepova iz crijeva kod kuteva gdje bi morao prevrtat kuciste da mjehurici izacu van sistema, i onda jos ostavis jedan dan pumpu da radi na MAX da se i oni najsitniji mikro mjehurcici odljepe od crijeva koji su zaljepljeni za njih.

15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Slažem vodena od 2001. negdje... nikad nije ni kratko, a strah... pa ovisi koliko košta konfa koja ti u Obsidianu 800D ispadne na pod jer si tih milijun kg nezgodno naslonio na stol. 

 

I onda moraš brusit parkete.  

 

Evo kako se hlade Pascali: 

Nope.
11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lucidius kaže...

 ...jedino strah.

Baš, evo usro se cili. Ne kontam kako do sad nisi skontao šta mene zanima ovdje?! Hoću jednostavni i funkcionalni plug n play vodenjak koji mi daje opciju za daljnji upgrade. Našao, kupio i sve 5. Filozofiranja o custom vs semi-aio su nepotrebna. Da hoću i da, prvenstveno, imam volje, uzeo bi custom i fino sve slagao... Nedamise, nemam vremena zajebavat se oko toga. I ovo rastavljanje grafe mi se ne da, al ajde, bar to mogu napravit. Prvenstveno uzimam vodeno jer ću grafu bacit u rudnik pošto je idle 95% dana (i za pokoji bench, no ionako derem ove po forumu, i vodene pa mi ni to nije više gušt). Ovako će barem ubrat nešto "keša". Već sam je bacao u rudnik, ubro parsto kuna i kupio neke piz**ije... Al nije mi drago držat grafu od skoro soma eura na 60ak C 24/7. Ovako će me bk. Nek pati. Najbitnije mi je rastavit je bez ikakvih tragova da u slučaju rikavanja imam garanciju.

 

ps, pored ovih 

temp na 1080ti sa gpx pro koje sam uzeo, ako želim samo to - dobre temp - koji racku bi trošio još soma-dva da dobijem iste temp? Niđe veze s mog stajališta (performanse). Sad za koji tjedan im dolazi 240mm rad prefilled na police, uzmem to, spojim i nemoram vrtit fanove na max. To će mi izać 360mm samo za gpu... moći ću hladit pivu na grafi ako je sudit prema svemu šta sam pročešljao o tom vuku.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 2:22 (eywa33).
8 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...

pa ovisi koliko košta konfa koja ti u Obsidianu 800D ispadne na pod jer si tih milijun kg nezgodno naslonio na stol. 

 

I onda moraš brusit parkete.  

 Da, inace se konfe naslanjaju na rub stola, nisi ti za skupe stvari 

8 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
eywa33 kaže...

Baš, evo usro se cili. Ne kontam kako do sad nisi skontao šta mene zanima ovdje?! Hoću jednostavni i funkcionalni plug n play vodenjak koji mi daje opciju za daljnji upgrade. Našao, kupio i sve 5. Filozofiranja o custom vs semi-aio su nepotrebna. Da hoću i da, prvenstveno, imam volje, uzeo bi custom i fino sve slagao... Nedamise, nemam vremena zajebavat se oko toga. I ovo rastavljanje grafe mi se ne da, al ajde, bar to mogu napravit. Prvenstveno uzimam vodeno jer ću grafu bacit u rudnik pošto je idle 95% dana (i za pokoji bench, no ionako derem ove po forumu, i vodene pa mi ni to nije više gušt). Ovako će barem ubrat nešto "keša". Već sam je bacao u rudnik, ubro parsto kuna i kupio neke piz**ije... Al nije mi drago držat grafu od skoro soma eura na 60ak C 24/7. Ovako će me bk. Nek pati. Najbitnije mi je rastavit je bez ikakvih tragova da u slučaju rikavanja imam garanciju.

 

ps, pored ovih 

temp na 1080ti sa gpx pro koje sam uzeo, ako želim samo to - dobre temp - koji racku bi trošio još soma-dva da dobijem iste temp? Niđe veze s mog stajališta (performanse). Sad za koji tjedan im dolazi 240mm rad prefilled na police, uzmem to, spojim i nemoram vrtit fanove na max. To će mi izać 360mm samo za gpu... moći ću hladit pivu na grafi ako je sudit prema svemu šta sam pročešljao o tom vuku.

 Ha dobro, kupio si sta si kupio, cekamo te sa opsirnim video testom da vidimo kako to hladi i koje taktove postizes 

11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Taktovi me ne zanimaju, samo temp. To što taktovi budu viši za par desetaka mhz mi ne znači apsolutno ništa za gejming. Za bench može poslužit. No rekoh ti zašto idem na vodeno. Igre voze do 60C na 2025-2050 i tu nemam pritužbi ni potrebe za vodenim. S ovim budem dobio 2050stabilno bez dropova, minimalno, jer kartica na niskim temp ide do 2070 i nešto mhz... i na kraju u igrama dobijem šta? dva frejma? Nema šta, život će mi se promijenit. Mala ide kopat i zato ide pod vodu. Hoću ženi kupit neki poklončić i reć da sam zaradio grafom. Tako da sutra kad izađe 2080ti mogu reć kako ću joj s novom kupit duplo .

 

 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
6 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lucidius kaže...
Tonči kaže...

pa ovisi koliko košta konfa koja ti u Obsidianu 800D ispadne na pod jer si tih milijun kg nezgodno naslonio na stol. 

 

I onda moraš brusit parkete.  

 Da, inace se konfe naslanjaju na rub stola, nisi ti za skupe stvari 

Što ima veze, kupim nove ako se razbiju. Nije problem prelakirati parkete ako se ogrebu, ionako je to u prostoriji koja služi samo za slaganje konfiguracija.

-

eywa33 kolike su temperature na 2050?

Nope.
11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...
Lucidius kaže...
Tonči kaže...

pa ovisi koliko košta konfa koja ti u Obsidianu 800D ispadne na pod jer si tih milijun kg nezgodno naslonio na stol. 

 

I onda moraš brusit parkete.  

 Da, inace se konfe naslanjaju na rub stola, nisi ti za skupe stvari 

Što ima veze, kupim nove ako se razbiju. Nije problem prelakirati parkete ako se ogrebu, ionako je to u prostoriji koja služi samo za slaganje konfiguracija.

-

eywa33 kolike su temperature na 2050?

 Witcher mi nabija ponajveći load i tdp. Temp ode do max 62 ako držim jači curve i prednje fanove u caseu na 12v. ambient, 20-22. No jučer sam baš testirao valley na loopu, oc vs stock. Dobio sam iste max temperature... weird

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
14 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
eywa33 kaže...

 Witcher mi nabija ponajveći load i tdp. Temp ode do max 62 ako držim jači curve i prednje fanove u caseu na 12v. ambient, 20-22. No jučer sam baš testirao valley na loopu, oc vs stock. Dobio sam iste max temperature... weird

U Valley-u je i stock power limit dovoljan pa je normalno da su temperature identicne, offset overclock povisuje takt al ne mijenja napon pa je power skoro isti. Ajde za znanost rokni max power limit i stavi furmark 1280*720 stress test da vrti da vidimo hoce li bit toplije od witchera...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice