GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

poruka: 15.736
|
čitano: 1.355.549
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tiby kaže...

Što se to događa s našim dobavljačima, koliko vidim nema u Zg kupiti poštenu 1080ti?

 

Sve nešto u dolasku...

 Evo na stranicama adm-a piše artikal je dostupan za nekoliko 1080ti...znači i tam kifla?

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ZGamer kaže...

 Evo na stranicama adm-a piše artikal je dostupan za nekoliko 1080ti...znači i tam kifla?

 Jesi li ti malo pogledao što je na lageru i što je po naruđbi?

Mislim za 7 curki treba imati opciju biranja proizvoda a ne kupovati ostanjke kojih se ne mogu riješiti.

9 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tiby kaže...
ZGamer kaže...

 Evo na stranicama adm-a piše artikal je dostupan za nekoliko 1080ti...znači i tam kifla?

 Jesi li ti malo pogledao što je na lageru i što je po naruđbi?

Mislim za 7 curki treba imati opciju biranja proizvoda a ne kupovati ostanjke kojih se ne mogu riješiti.

 SAY WHAT?

 

...ne vidim problem osim ako ne tražiš specifičan brend kartice,ali i onda ako imaš tih 7 keki kupuješ izvana po želji,problem riješen...svi sretni

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 20:50 (ZGamer).
7 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Ma kifla naravno... probaj naruciti pa ces vidjeti sto ce ti javiti

9 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
lav1000 kaže...

Ma kifla naravno... probaj naruciti pa ces vidjeti sto ce ti javiti

 čovek oće poštenu 1080ti...nezz koja je ta sretnica 

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lucidius kaže...

Ma zatrolao sam malo odpocetka 

 

Uglavnom, planovi za ovu godinu su:

 

monitor 4K, nova grafa, sistem pod vodom (bilo custom ili AIO rijesenja povezana), i eventualno (to nije pod obavezno) promjena platforme uz MAX doplatu od 1000kn ako dođe ovaj 8core, kao sta sam uz istu doplatu presao i sa 7700k 

 

Znaci to su prioriteti za 2018tu.

 Eto ti ga đavle, još jučer si mi slagao custom pored ovog vuka kojeg si kleo, a već danas razmišljaš o AIO? Budi dosljedan :P

 

Ložim te... Ako misliš na Eiswolf-a, nećeš požalit. Sinoć sam konta otkazat Eiswolfa i uzet sve sa EK stranice, složio sam si gpu loop za 2000kn. Ali onda sam krenuo češljat net da vidim kako full cover blok ladi. Gledao po netu i čitao forume, i nisam bio zadovoljan. Nerjetko ljudima sa full coverom lupa 50C sa 1080ti, a Eiswolf jednu 1080ku u kombinaciji sa Eisbaerom drži na 38C. Reko zaobiđi, ostajem pri narudžbi, čekam još potvrdu od njih. Naručio sam i DDC pumpu prilično jeftino koju budem ubacio u loop kad budem proširivao. A radijator dolazi za desetak dana na alphacool.de pa idemo na 360 rad samo za gpu loop. 

Tiby kaže...

Što se to događa s našim dobavljačima, koliko vidim nema u Zg kupiti poštenu 1080ti?

 

Sve nešto u dolasku...

 Tiby moj, sve ošle rudarit. 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ZGamer kaže...

 

...ne vidim problem osim ako ne tražiš specifičan brend kartice,ali i onda ako imaš tih 7 keki kupuješ izvana po želji,problem riješen...svi sretni

 Baš i vani nije neka velika ponuda (Alza).

 

Gađam msi gaming x trio ili gigu extrem edition.

16 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Tiby imas odlicnu grafu pa zasto prelazis na Ti model?...radje pricekaj voltu 

Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
eywa33 kaže...

 Eto ti ga đavle, još jučer si mi slagao custom pored ovog vuka kojeg si kleo, a već danas razmišljaš o AIO? Budi dosljedan :P

 

Ložim te... Ako misliš na Eiswolf-a, nećeš požalit. Sinoć sam konta otkazat Eiswolfa i uzet sve sa EK stranice, složio sam si gpu loop za 2000kn. Ali onda sam krenuo češljat net da vidim kako full cover blok ladi. Gledao po netu i čitao forume, i nisam bio zadovoljan. Nerjetko ljudima sa full coverom lupa 50C sa 1080ti, a Eiswolf jednu 1080ku u kombinaciji sa Eisbaerom drži na 38C. Reko zaobiđi, ostajem pri narudžbi, čekam još potvrdu od njih. Naručio sam i DDC pumpu prilično jeftino koju budem ubacio u loop kad budem proširivao. A radijator dolazi za desetak dana na alphacool.de pa idemo na 360 rad samo za gpu loop. 

 Ja jedino sta se neckam je zadrzati Swiftecha i samo prosirit loop sa 360mm 60mm radijatorom, full blok za GPU i uzet fitinge i dodatna crijeva, to bi me ispalo sve za cca 200 eura. Mislim da ce tako i bit jer je Swiftech brutalan AIO sa pumpom koja tjera 660L/H i to je visi razred performansi vec cak i za custom all in one veci dio pumpi, i jos uz to ima dobar rezervar i blok. Sa time bez problema vozim 3 radijatora u sistemu i mislim da se njega ne ispalti prodavat vec samo jednostavno prosirit loop.

 

Naravno, na sve to dolazi dosta novih hlađenja na CES 2018 koji pocinje od 7.1.2018. i traje mislim tjedan dana, tako da cemo vidjeti sta nam sve zanimljivo tamo dolazi.

12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
4mal kaže...

Tiby imas odlicnu grafu pa zasto prelazis na Ti model?...radje pricekaj voltu 

 Frknuo sam grafu za dobru lovu.

Nekako si mislim kako bude volta skuplja od 1080ti a na godinu možda se počastim novim monitorom (toxic mi je dao misliti )

9 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tiby kaže...

 Baš i vani nije neka velika ponuda (Alza).

 

Gađam msi gaming x trio ili gigu extrem edition.

 Hmm gaming trio izgled napeto...ima alza expected restock sutra 11.12 pa vidi/rezerviraj...opcija ti je i Centro/Zg ali i kod njih vjerovatno tjedan/dva po uplati na račun.

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

.

Moj PC  
16 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Podboči to što prije da ti ne odkrhne komad maticne i ne ubije PSU pri padu.

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
metallic kaže...

Podboči to što prije da ti ne odkrhne komad maticne i ne ubije PSU pri padu.

 Kad se muški zašarafi na kućište ćak i ne visi toliko jako za svojih 32 cm.

8 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

I šta si joj uradio? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lucidius kaže...

I šta si joj uradio? 

 Lagano podgrijao ali ne lovi 60°C s ventovima na 70%.

11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tiby kaže...

 Lagano podgrijao ali ne lovi 60°C s ventovima na 70%.

 Pa ta ni ne treba vodu 

 

Samo ne znam što je nisu izbacili odma. Bio bi najprodavaniji model.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
eywa33 kaže...

 Pa ta ni ne treba vodu 

 

Samo ne znam što je nisu izbacili odma. Bio bi najprodavaniji model.

 Zaista kao i recenzijama hladna i tiha ali nije baš neki veliki kloker.

 

Ovo je max što uspjevam izvući iz gpu, mema je negdje između +450 dok +500 ruši heaven, core +110 ruši benchove.

Ja prezadovoljan.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 19:56 (Tiby).
9 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Jel glasna na 70% venta i kolko dugo drži boost na kojem kloku...+ core i mem nam ništ ne znači.

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ZGamer kaže...

Jel glasna na 70% venta i kolko dugo drži boost na kojem kloku...+ core i mem nam ništ ne znači.

 Grafa je tiha (čujem Noctue i strujanje zraka više od grafe), 2063/11954 zakucano u igrama i benchovima.

8 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tiby kaže...

 Grafa je tiha (čujem Noctue i strujanje zraka više od grafe), 2063/11954 zakucano u igrama i benchovima.

 To ti je vrh, sta bi ti, ni sa vodom nebudes nesto vise ulovio stabilno, samo ce biti hladnija.

 

Vrh grafa odma sam rekao dok sam je jos lav1000 forumasu preporucivao prije koji tjedan

12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lucidius kaže...

 To ti je vrh, sta bi ti, ni sa vodom nebudes nesto vise ulovio stabilno, samo ce biti hladnija.

 

Vrh grafa odma sam rekao dok sam je jos lav1000 forumasu preporucivao prije koji tjedan

 Da se razumijemo ja prezadovoljan a ti si "kriv" što sam je kupio kada si linkao na Feniks.

Znao sam da se sprema ali nisam pratio dobavljivost i eto ukazala se prilika u Hr.

8 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Gdje si je uzeo i za kolko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Stigla iz Futurice Gigabyte GF GTX1080 Ti Gaming OC,11GB GDDR5X

 

Nije losa, steta sto grafa u tom cjenovnom rangu nema backplate, ali nije sve u zivotu savrseno :)

 

Odvrtio za sada jedini pravi i relevantni benchmark, EWBF's CUDA Zcash miner 0.3.4b i daje oko 720-730 sola

 

Solidno :)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

došao je hladni čuko, evo kao i Kant jedini pravi bench majnanje zcasha sat vremena, prije sam na ovim postavkama imao 52°C

čuko je dobar čuko, skoro ko moj pravi čuko 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Za Zeca loviti bitniji ti je core clock

 

Evo moja dok lovi zeca po sumi core clock joj je na izmedju 1860 i 1885 mhz

 

U afterburneru sam ga podigao na +125

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

ne možeš to uspoređivati na ovoj mojoj da dignem +100 srušilo bi se instant, te su taman toliko po defaultu slabije klokane nego ova moja verzija i sl.

po defaultu idu iznad 2000+mhz core, dignem 500-600 memoriju i dobijem 30ak sol/s, a core ne diram otklučam malo power limit i sama se digne na 2000+

 

 

16 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Ja cu si ubost jos jednu takvu, pa tko ziv tko mrtav

 

Ima da se i5 8400 posteno oznoji :)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

 Ima li neko od vas tzv. Coil Whine na 10xx pri visokom FPS-u? Citao sam po netu da je dosta modernih grafi zahvaceno ovim fenomenom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
To ti je pošast modernog doba
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice