Koju grafu odabrati? zaključana tema

poruka: 127
|
čitano: 18.879
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koju grafu odabrati?

Gainward Radeon HD4670, 512MB DDR3, PCI-E, DVI,,od 600 do 670 kn se cijene kreču u vemilu,,a ako nečeš ovu onda onu drugu na spisu,,HD 3850,,neznam koja je jača,,,

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.11.2008 7:50 (Xero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju grafu odabrati?

Pozz..evo nevezano na ovu temu a vezano uz graficke..trazim graficku jeftinijeg ranga a da je ipak malo kvalitetnija i dosao sam do Sapphire Readon HD2600 Pro AGP..jer mi treba AGP kartica. Ako ima itko iskustva sa ovom karticom i da li je on ok iozbora za recimo igre tipa Far Cry 2 i nove need for speed ?

tjnx

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?
Batista kaže...
aquaevivae kaže...
Batista kaže...

Ako si sad zbunjen zbog ovih Nvidia fanova, poslušaj moj savjet. 8800 GTS je stara grafa. HD 4850 je nova i to ti je to. Možda je u rangu sa 8800 GTS (što uopće ne vjerujem, ali sam napisao da se ovaj aquiaeavaevae ne javi sa svojim mudrolijama), ali ti bolje odgovara sa novim komponentama. Kad je novo neka bude sve novo !

 Jbg, nisu to mudrolije to su činjenice, nisam ih ja izmislil, nek vi tu neke kemijate sa 4850 i dižete ju u nebesa a ona ni krivani dužna!
Čekaj, ko je sad mudrijašSmijeh..."bolje ti odgovara sa novim komponentama"-citiram tebe....pa vidi se da si negdje čul za HD4850 al neznaš kaj je to! Bez uvrede!
Danas se uzima 8800GTS za 900kn ili 4870 i nema druge....kakva 4850!
" NE SLAŽEM SE sa tobom. U bugu broj 191. je napravljen test kartica. 8800GTS 512mb je dosta slabija od HD4850. Obje kartice su dobre al prednost ima ATI-jeva HD4850. Neznam gdje si ti vidio da je 8800GTS bolja od HD4850,,jer nije. Svi koji nešto znaju o graf. karticama če ti reči isto ! " - I ovo je citat iz jedne teme. A ti govori što te volja. To t je ko da kazes da bi radje uzeo npr. Golfa 4 sa identicnom opremom kao i kod Golfa 5 sa istim motorom . ( Premda je cijena 1000€ visa,ako si pri pameti uzet ces V ). 8800 GTS je 2 generacije iza HD4850. Reci Bugovcima neka naprave test  tih 2 grafulja. Ja necu jer ce mi se smijat. "Neznam zasto" HD 4850 nosi titulu Best Buy ! I daljnjih dokaza od Bugovh testova mi ne treba.
 Čekaj malo, kaj je s tobom? 1. svaka čast Bugu- al ima boljih testova! 2. Pa ja ti ne govorim da je GTS duplo bolja od 4850, ja govorim da je best buy i da su tu negdje, al da je GTS isplatljivija! Jer: manje se grije,tiša je,manje troši,jeftinija je, ima podršku za physX,nemaš problema sa driverima(općenito)! Evo to su prednosti GTS 512 nad 4850, i daj sad reci jednu prednost 4850 nad GTS, osim kaj je za 2-3 FPS-a brža od GTS na većim rezama od 1680x1050, kaj realno gledano malo tko igra, i ak igra sigurno nebu gledal ni jednu od tih kartica, jer su i one preslabe za veće reze! Pa prestani ponavljati ko papiga da je 4850 bolja, a ne veliš niš čime bi to dokazal, samo se tebi mora crtati! BTW 8800GTS nije stara kartica da se razumijemo....noviji ćip od 8800GT !
E4500 8800GTS 512MB g92 2X1GB DDR2 P35-DS3 IP35 FORTRON 400W 320seagate+160samsung spin point Samsung t220
16 godina
offline
Koju grafu odabrati?

Ajme, smijesnog li lika. Pa ne budem tebi vjeroval vise nego Bug-u. HD 4850 je hit, tvoj je GTS zastario. Neznam cemu vise ovo raspravljanje kad sam ja medu velikoj vecini koja kaze da je HD 4850 bolja ( i to je vise nego dovoljno dokaza ). Koliko je ljudi to reklo na slicnim temama ? Iskreno mozes ti postat 100 objasnjenja, ali se meni vise neda obasnjavat neke stvari nedokazanim i ogranicenim likovima .

Audi R8 - born of powerful ideas
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.11.2008 17:23 (Batista).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?
Batista kaže...

Ajme, smijesnog li lika. Pa ne budem tebi vjeroval vise nego Bug-u. HD 4850 je hit, tvoj je GTS zastario. Neznam cemu vise ovo raspravljanje kad sam ja medu velikoj vecini koja kaze da je HD 4850 bolja ( i to je vise nego dovoljno dokaza ). Koliko je ljudi to reklo na slicnim temama ? Iskreno mozes ti postat 100 objasnjenja, ali se meni vise neda obasnjavat neke stvari nedokazanim i ogranicenim likovima .

 Uh, dobro si me nasmijao... :)
A mi smo ti ljudi tako obični, koji u životu bore se za svaki drugi dan ! Ne prodajemo tijela svoja nikome i još se uvijek čovjek zovem ja JA SAM SLOBODAN !!!
16 godina
neaktivan
offline
Koju grafu odabrati?

Ma, najbolje da zemi jednu duplu 4870 i onda je siguran. Ovo su info iz prve ruke.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju grafu odabrati?

Evo sad ču objasnit svima: 8800gts vs HD 4850 !!!!!!!!!!!!!!!! Za 20 min idem u školu ali isplatit če se.

 

Kad je bug napravio test kartica, svrstao ih je u skupine, kategorija do 1000 kn,

                                                                                          kategorija od 1000 do 2000kn

                                                                                          kategorija preko 2000 kn.

 

Naravno da je bug za NAŠ IZBOR stavio u kategoriji do 1000 kn HD 4850 zato jer je 8800gts bila u kategoriji od 1000kn do 2000kn. U ovoj kategoriji naravno da 8800gts nemože biti NAŠ IZBOR pokraj HD4870,gtx260,9800gtx+, tako da 8800gts ne dolazi do izražaja. A sad; reko sam puno puta to--- ako igrate na rezulocijama 1280x1024,1680x1050, i imate 20 " monitor onda vam je puno bolji izbor 8800gts jer se bolje ponaša sa uključenim AA( antialiasom ), a ako imate 22" monitor i igrate na rezama 1980x1200 onda je definitivno izbor (ako vam financije ne dopuštaju više) HD4850,,ali NAGLAŠAVAM da 8800gts radi na rezama do 1680x1050 bolje sa uključenim antialiasom. Ali pošto večina nas koristimoo 22" monitore HD4850 je najbolji izbor do 1000 kn

 

EVO TEST ali pogledajte rezolucije i gdje je uključen AA a gdje nije

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?
Batista kaže...

Ajme, smijesnog li lika. Pa ne budem tebi vjeroval vise nego Bug-u. HD 4850 je hit, tvoj je GTS zastario. Neznam cemu vise ovo raspravljanje kad sam ja medu velikoj vecini koja kaze da je HD 4850 bolja ( i to je vise nego dovoljno dokaza ). Koliko je ljudi to reklo na slicnim temama ? Iskreno mozes ti postat 100 objasnjenja, ali se meni vise neda obasnjavat neke stvari nedokazanim i ogranicenim likovima .

  jel ti nosiš jaknu koju je Fashion guru preporučio- onu koja je hit
ili onu u kojoj je toplije a starija je od fashion-ove ?           Smijeh             eto jedan slikovit način tvog mišljenja :)
when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
16 godina
offline
Koju grafu odabrati?

Fashion guru ne preporucuje grafe, nisam cuo ni za jedan slican ( zapamtio sam po tvojem avataru da si jedan od male manjine GTS pristalica ) . Zelim rec da mi je isto dal obasnjavam tebi ili onom ispred tebe. Zamisli da sam tebi poslao poruku kao i tvojem GTS prijatelju...

Audi R8 - born of powerful ideas
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?
Batista kaže...

Pa ne budem tebi vjeroval vise nego Bug-u. HD 4850 je hit, tvoj je GTS zastario.


Hmm... da, ipak je BUG autoritet na podrucju testova hardware-a  :D :D
Isti su kao i svi hrvatski recenzenti... sav hardware im je odličan čim im ga netko da na recenziju :D


Sve u svemu, ako nemas 24" monitor, obje kartice ce radit odlicno.
15 godina
neaktivan
offline
Koju grafu odabrati?

zna li možda netko od koliko wata napajanje zahtijeva Zotac GF 9600GT AMP.

ja sam guglao i nisam mogao pronaći nikakve zahtijeve. može li mi netko pomoći? jer mislio sam možda zahtjeva 400W pa onda umjesto da uzmem ovu grafu i ovo napajanje, uzmem 9600 GT a za ostale pare brži procesor, možda ovaj ili ovaj

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju grafu odabrati?

evo ovdje sam našao potrošnju konfe u kojoj je Zotac GF 9600 GT AMP

http://www.techpowerup.com/reviews/Zotac/GeForce_9600_GT_Amp_Edition/21.html

 

potrošnja cijele konfiguracije

u mirovanju: 137 W

prosječna: 184 W

najviša: 201 W

 

usporedba te i moje konfe:

 

                                              ta konfa                                                              moja konfa

 

cpu:                             Intel Core 2 Duo E6550 2.33 GHz                AMD Athlon 64 X2 4200+ 2.2 GHz

matična:                      Gigabyte P35C-DS3R                                    Gigabyte GA-M52S-S3P

ram:                             2x 1024MB DDR2 @ 1066 MHz                     2x 1024 MB DDR2 @ 800 MHz

hdd:                             WD Raptor 740ADFD 74 GB                          Seagate ST3250310AS 250 GB

napajanje:                   OCZ GameXStream 700W                            Chieftec 400W

OS:                               Windows XP SP2                                         Windows XP Pro SP3

 

 

premda je ta konfa jača od moje, ja mislim da bi moja trebala trošiti manje od te, stoga mislim je mojih sadašnjih 400W sasvim dovoljno. što mislite?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju grafu odabrati?

Ovdje izračunaj koliko bi to sve otprilike skupa trošilo http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp.

ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. OSVETA JE MOJA,JA ĆU JE VRATITI.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?
Razer_Copperhead kaže...

Ovdje izračunaj koliko bi to sve otprilike skupa trošilo http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp.

dobio sam 241W

onda je moje napajanje od 400W valjda dosta. sve je to ok, al nigdje nisam vidio ''requirements'' za tu grafu. mislio sam si kupit ovu grafu i na ovoj stranici sam vidio da zahtijeva napajanje od 450 W pa me je to zabrinulo. a kad sam tu karticu odabrao u ovom kalkulatoru dobio sam potrošnju od 248W pa se sad pitam ko je tu lud

znači li to da će moje sadašnje napajanje biti dovoljno za tu grafu? ako hoće, onda možda čak uzmem tu grafu
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2008 21:09 (jurluk).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?
jurluk kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Ovdje izračunaj koliko bi to sve otprilike skupa trošilo http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp.

dobio sam 241W

onda je moje napajanje od 400W valjda dosta. sve je to ok, al nigdje nisam vidio ''requirements'' za tu grafu. mislio sam si kupit ovu grafu i na ovoj stranici sam vidio da zahtijeva napajanje od 450 W pa me je to zabrinulo. a kad sam tu karticu odabrao u ovom kalkulatoru dobio sam potrošnju od 248W pa se sad pitam ko je tu lud
 A ne znam,ja bih se držao System Requirements koje zahtijeva proizvođač komponenata pa sam siguran da će sve biti u redu.
ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. OSVETA JE MOJA,JA ĆU JE VRATITI.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?
jurluk kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Ovdje izračunaj koliko bi to sve otprilike skupa trošilo http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp.

dobio sam 241W

onda je moje napajanje od 400W valjda dosta. sve je to ok, al nigdje nisam vidio ''requirements'' za tu grafu. mislio sam si kupit ovu grafu i na ovoj stranici sam vidio da zahtijeva napajanje od 450 W pa me je to zabrinulo. a kad sam tu karticu odabrao u ovom kalkulatoru dobio sam potrošnju od 248W pa se sad pitam ko je tu lud

znači li to da će moje sadašnje napajanje biti dovoljno za tu grafu? ako hoće, onda možda čak uzmem tu grafu
 
Ovo mi je mal čudno, da HD3850 traži 450W? Pa HD4870 traži 450W. HD4850 bez problema vrti Fortron 400W (koji uostalom je jači i od Chiefteca od 450W) ali HD3850 mislim da bi ti trebo moć držat sa 400W napajanjem, ali ako nije neko no-name...
Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
15 godina
neaktivan
offline
Koju grafu odabrati?

u zadnjem broju buga u temi broja ''najpovoljnije konfiguracije'' u računalu za igranje su stavili napajanje od samo 370W. a konfa je jača od moje, i grafa, i cpu, i više rama... a grafa koju su oni odabrali je HD 4870 koji zahtijeva 500W, a to piše na ovoj stranici. i još su kod tog napajanja napisali, citiram: ''štoviše, odabrani Silencer neće vam praviti probleme čak ni ako se odlučite na varijantu kombiniranja dvaju radeona hd 4850 u crossfire polju'', a ta varijanta zahtijeva 550W. ako ne vjerujute pogledajte zadnji bug na 93. i 94. str pa se uvjerite

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?
jurluk kaže...

u zadnjem broju buga u temi broja ''najpovoljnije konfiguracije'' u računalu za igranje su stavili napajanje od samo 370W. a konfa je jača od moje, i grafa, i cpu, i više rama... a grafa koju su oni odabrali je HD 4870 koji zahtijeva 500W, a to piše na ovoj stranici. i još su kod tog napajanja napisali, citiram: ''štoviše, odabrani Silencer neće vam praviti probleme čak ni ako se odlučite na varijantu kombiniranja dvaju radeona hd 4850 u crossfire polju'', a ta varijanta zahtijeva 550W. ako ne vjerujute pogledajte zadnji bug na 93. i 94. str pa se uvjerite

 A čuj, razlika je dal imaš Codegena od 400W ili npr. Fortrona od 400W.

Ako te više zanima, pogledaj sticky na "Napajanjima".
A mi smo ti ljudi tako obični, koji u životu bore se za svaki drugi dan ! Ne prodajemo tijela svoja nikome i još se uvijek čovjek zovem ja JA SAM SLOBODAN !!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?
Batista kaže...

Ajme, smijesnog li lika. Pa ne budem tebi vjeroval vise nego Bug-u. HD 4850 je hit, tvoj je GTS zastario. Neznam cemu vise ovo raspravljanje kad sam ja medu velikoj vecini koja kaze da je HD 4850 bolja ( i to je vise nego dovoljno dokaza ). Koliko je ljudi to reklo na slicnim temama ? Iskreno mozes ti postat 100 objasnjenja, ali se meni vise neda obasnjavat neke stvari nedokazanim i ogranicenim likovima .

Hehe, HIT, to još nisam čul......kupujem jer je HIT, lol! Ah....ak ne prihvačaš druga mišljenja onda si ti ograničen, i za 2god buš govoril da je 4850 najjača a nikad ju nisi ni imal!
Core2Duo2 kaže...
Batista kaže...

Ajme, smijesnog li lika. Pa ne budem tebi vjeroval vise nego Bug-u. HD 4850 je hit, tvoj je GTS zastario. Neznam cemu vise ovo raspravljanje kad sam ja medu velikoj vecini koja kaze da je HD 4850 bolja ( i to je vise nego dovoljno dokaza ). Koliko je ljudi to reklo na slicnim temama ? Iskreno mozes ti postat 100 objasnjenja, ali se meni vise neda obasnjavat neke stvari nedokazanim i ogranicenim likovima .

  jel ti nosiš jaknu koju je Fashion guru preporučio- onu koja je hit
ili onu u kojoj je toplije a starija je od fashion-ove ?           Smijeh             eto jedan slikovit način tvog mišljenja :)
 LoL, heh, on nosi kaj mu drugi vele da nosi!
Batista kaže...

Fashion guru ne preporucuje grafe, nisam cuo ni za jedan slican ( zapamtio sam po tvojem avataru da si jedan od male manjine GTS pristalica ) . Zelim rec da mi je isto dal obasnjavam tebi ili onom ispred tebe. Zamisli da sam tebi poslao poruku kao i tvojem GTS prijatelju...

 Ja te nisam videl da objašnjavaš....nego ponavljaš "u BUG-u vele da je 4850 NAJBOLJA" a zašto: neznam!
Lightning kaže...
Batista kaže...

Pa ne budem tebi vjeroval vise nego Bug-u. HD 4850 je hit, tvoj je GTS zastario.


Hmm... da, ipak je BUG autoritet na podrucju testova hardware-a  :D :D
Isti su kao i svi hrvatski recenzenti... sav hardware im je odličan čim im ga netko da na recenziju :D


Sve u svemu, ako nemas 24" monitor, obje kartice ce radit odlicno.
 Takvih ima i vani...ne samo kod nas!
kompotko kaže...
jurluk kaže...

u zadnjem broju buga u temi broja ''najpovoljnije konfiguracije'' u računalu za igranje su stavili napajanje od samo 370W. a konfa je jača od moje, i grafa, i cpu, i više rama... a grafa koju su oni odabrali je HD 4870 koji zahtijeva 500W, a to piše na ovoj stranici. i još su kod tog napajanja napisali, citiram: ''štoviše, odabrani Silencer neće vam praviti probleme čak ni ako se odlučite na varijantu kombiniranja dvaju radeona hd 4850 u crossfire polju'', a ta varijanta zahtijeva 550W. ako ne vjerujute pogledajte zadnji bug na 93. i 94. str pa se uvjerite

 A čuj, razlika je dal imaš Codegena od 400W ili npr. Fortrona od 400W.

Ako te više zanima, pogledaj sticky na "Napajanjima".
 Gle, to je drugo kaj piše na kutiji kolko ono zahtjeva, oni napišu 500W jer ne misle na točno određeno napajanje! Kužiš? Nije isto codegen 500w i fortron 500w, tj codegen daje cca350w izlazne snage a fortron 450w, zbog toga oni stave 500W, da se ograde od slabe snage! Inače 400W FORTRON je dosta za sve osim za CF i SLI, znači SVE! Meni je čak radilo sa CF 3850, al one su mali potrošaći!
E4500 8800GTS 512MB g92 2X1GB DDR2 P35-DS3 IP35 FORTRON 400W 320seagate+160samsung spin point Samsung t220
16 godina
offline
Koju grafu odabrati?

Šta ti si svakom loncu poklopac ? Vidim po rjecniku da si negdje iz Zagorja, ti mora da si pijan !

Audi R8 - born of powerful ideas
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?
Batista kaže...

 Vidim po rjecniku da si negdje iz Zagorja, ti mora da si pijan !

 To što si ti napisao je besmisleno, i time vrijeđaš sve zagorce, tako i mene, citiram: ti mora da si pijan!! To je bilo nepotrebno,, i ubuduče pripazi što pišeš.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?
Batista kaže...

Šta ti si svakom loncu poklopac ? Vidim po rjecniku da si negdje iz Zagorja, ti mora da si pijan !

 I da sam pijan, pametnije se razgovaram od tebe! A ti mora da si neodgojen, neću se spuštati na tvoju razinu!
Xero kaže...
Batista kaže...

 Vidim po rjecniku da si negdje iz Zagorja, ti mora da si pijan !

 To što si ti napisao je besmisleno, i time vrijeđaš sve zagorce, tako i mene, citiram: ti mora da si pijan!! To je bilo nepotrebno,, i ubuduče pripazi što pišeš.
 Pusti ga, nije on kriv! Kak veli Končevski: "...jer ja znam svoje i ja delam svoje, kaj meni do  MOREE" ZadrugaSmijeh

Oprostite na OT!
E4500 8800GTS 512MB g92 2X1GB DDR2 P35-DS3 IP35 FORTRON 400W 320seagate+160samsung spin point Samsung t220
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?

de šta se svađate. sam se prepucavate. ko mala djeca ste

 


aquaevivae kaže...
         ....
Gle, to je drugo kaj piše na kutiji kolko ono zahtjeva, oni napišu 500W jer ne misle na točno određeno napajanje! Kužiš? Nije isto codegen 500w i fortron 500w, tj codegen daje cca350w izlazne snage a fortron 450w, zbog toga oni stave 500W, da se ograde od slabe snage! Inače 400W FORTRON je dosta za sve osim za CF i SLI, znači SVE! Meni je čak radilo sa CF 3850, al one su mali potrošaći!
 
jesi 100% siguran da je dosta za baš sve osim CF i SLI? gdje si to našao? ja neznam pa te pitam. vjerujem tebi i oslanjam se na tebe što se tiče ovog. ako je tako onda si kupujem ovo napajanje


Sused kaže...

....
Ovo mi je mal čudno, da HD3850 traži 450W? Pa HD4870 traži 450W. HD4850 bez problema vrti Fortron 400W (koji uostalom je jači i od Chiefteca od 450W) ali HD3850 mislim da bi ti trebo moć držat sa 400W napajanjem, ali ako nije neko no-name...
 
ovime sam još više siguran u svoj izbor. što mislite?

16 godina
offline
Koju grafu odabrati?

Kad covjek vise ne zna sta da napise (uostalom i ja sam iz okolice Zagorja), covjek sa nedokazanim osobama izgubi zivce ponavljat neke stvari 10 puta. I za kraj price... priznaj da je HD4850 isplativija i bolja. Zasto moderator ne zakljuca ovu temu ???

Audi R8 - born of powerful ideas
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?
aquaevivae kaže...
 Takvih ima i vani...ne samo kod nas!

Da, sa malom razlikom što takvih ima u nekim slučajevima, dok su kod nas apsolutno svi...


A što se napajanja tiče... ne znam da li meni moj Belkin UPS laze ili ne ali po njemu:
Idle: 220W
Load: 400W

Komponente: q6600 @ 3,8, 8GB DDR2, 7XHDD, 4870 1GB

Znaci po onom testu mi kaze da mi treba barem 575W napajanje... sad ili su ti testovi bezveze, ili meni UPS poprilicno laže...

Po meni bi kvalitetno 400W napajanje trebalo bit cisto dovoljno. Ali Fortron je već pomalo zastario... ne znam koliko dođu Corsairova 450TX ali bi mozda bilo bolja solucija.
16 godina
neaktivan
offline
Koju grafu odabrati?

Ja također imam mišljenje da je 8800GTS 512 bolje ali ne uvijek

Dobre stvari-Tiha je

                   -Mala potrošnja

Loše stvari-Cijena,ali tek kada je izašla(ja sam je bio kupio za 2300kn u 2.mj ove godine)

                  sada se može kupiti za 999 kn u HG spotu

 

4850-Dobre stvari-Performanse tek nekoliko neprimjetnih FPS-a bolja

 

         Loše stvari-Potrošnja

                         -Buka

                         -Zagrijavanje preko 80 Stupnjeva

 

Ne govorim napamet -susjed ima gotovo istu konfu kao ja sam se grafe razlikuju

i vjerujte ja sam puno zadovoljniji!

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2008 17:34 (Gamer-gts).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?
Lightning kaže...
...

Po meni bi kvalitetno 400W napajanje trebalo bit cisto dovoljno. Ali Fortron je već pomalo zastario... ne znam koliko dođu Corsairova 450TX ali bi mozda bilo bolja solucija.
 
Fortron iako malo je zastario svejedno je kvalitetno napajanje i siguran sam da bi mogao držati ovu konfu.
Vjerojatno misliš na VX450 od Corsaira. To je odlično napajanje i svakako bi bila bolja i kvalitetnija solucija, ali njegov problem je što košta 570kn.  Dakle skoro duplo skuplji. (Fortron je 292kn)...
Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?
Batista kaže...

Kad covjek vise ne zna sta da napise (uostalom i ja sam iz okolice Zagorja), covjek sa nedokazanim osobama izgubi zivce ponavljat neke stvari 10 puta. I za kraj price... priznaj da je HD4850 isplativija i bolja. Zasto moderator ne zakljuca ovu temu ???

 Pa HD 4850 je isplativija jer se bolje ponaša ne večim rezolucijama,,Ali na manjim rezolucijama su tu negdje,,
15 godina
neaktivan
offline
Koju grafu odabrati?

Uzmi samo ti :

Sapphire Radeon HD4850, 512MB GDDR3, PCIE, TVout, DVI

I neko malo bolje napajanje.

92% tinejdžera sluša turbo folk. Ako si u onih 8% koji slušaju pravu glazbu, kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju grafu odabrati?
the mir kaže...

Uzmi samo ti :

Sapphire Radeon HD4850, 512MB GDDR3, PCIE, TVout, DVI

I neko malo bolje napajanje.

 
Ja bi ipak preporučio Gigabyteovu verziju jer dolazi sa Zalmanovim hladnjakom. Malo je bučnija, ali rješava jedinu manu ove kartice, preveliko zagrijavanje, i drži ju dosta hladnom...
Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice