Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

poruka: 3.446
|
čitano: 571.939
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
itomic009 kaže...
Stjepanj kaže...

jesam al ova je dere u 80% testova ali zato je skuplja za 200kn...pogotovo bf3 i sc2 sto najvise igram

 Tko koga dere u 80% testova ????

ajme meni mora da su ti se popalili svi alarmi.

13 godina
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

 Ma nisu, samo se pitam ( ako on misli na HD 7870 vs GTX 660 ) šta sam onda ja to čitao na 68 recenzija, kad ovaj izvali da je u 80% testova GTX 660 brža {#}.

13 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Ma kakva GTX 660. Nista to pored HD 7870.

Moj PC  
9 13 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
Leopard_st kaže...

Ma kakva GTX 660. Nista to pored HD 7870.

 

Ma i na ovome gore testu se vidi da je HD7870 u blagoj prednosti koristeni su novi driveri tako da nema se sta tu polemisati kad se jos OC-uje HD7870 pristojno brza kartica od GTX660

12 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
itomic009 kaže...

 Ma nisu, samo se pitam ( ako on misli na HD 7870 vs GTX 660 ) šta sam onda ja to čitao na 68 recenzija, kad ovaj izvali da je u 80% testova GTX 660 brža {#}.

da se izjavim gledo sam neku klokanu gtx660 i prala je u 80% slucajeva stock 7870 tak da sry na krivom izrazavanju...bitno da se odma pljuje a ne pita...

Rasturam na i7-920@3.8ghz + ArticCooling Freezer 13 + ASUS P6T Deluxe Ver.2 + MSI Radeon R6850 Cyclone OC Power Edition 1GB 1010/4880mhz
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 21:23 (Stjepanj).
13 godina
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

 Nikog ja nepljujem samo me to iznenadilo gdje si to našao kad je kristalno jasno da je HD 7870 jača grafa od GTX 660. Razlika nije velika, ali jeste jača HD 7870 i amen. Ti si se nespretno izrazio i dobro, nikom ništa {#}.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
itomic009 kaže...

 Nikog ja nepljujem samo me to iznenadilo gdje si to našao kad je kristalno jasno da je HD 7870 jača grafa od GTX 660. Razlika nije velika, ali jeste jača HD 7870 i amen. Ti si se nespretno izrazio i dobro, nikom ništa {#}.

 Tacno tako jaca i gotovo jos kad se OC-a onda nema nikakve dileme u srednjeg segmentu HD7870 apsolutno vladar.

13 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Sutra mi dolazi Palit GTX 660, koje mi OC postavke preporucujete da odradim u afterburneru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

 Ja ti preporučam da niš nediraš.

13 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Pa red bi bio da se OC-ne malo :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
infeqt0r kaže...

Pa red bi bio da se OC-ne malo :)

jel to ona kaj sam ja trebao kupiti:-) eheh samo ti to ocaj evo moja twinfrozr3 radi na 1200/1625mhz za pocetak:-) da imas neku usporedbu...{#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
Stjepanj kaže...
infeqt0r kaže...

Pa red bi bio da se OC-ne malo :)

jel to ona kaj sam ja trebao kupiti:-) eheh samo ti to ocaj evo moja twinfrozr3 radi na 1200/1625mhz za pocetak:-) da imas neku usporedbu...{#}

 Na kojoj voltazi radi i jel to stabilno?

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 21:55 (infeqt0r).
12 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
infeqt0r kaže...
Stjepanj kaže...
infeqt0r kaže...

 Na kojoj voltazi radi i jel to stabilno?

1.175v sve radi fenomenalno u bf3,3dmark, kombustoru itd...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
infeqt0r kaže...
Stjepanj kaže...
infeqt0r kaže...

Pa red bi bio da se OC-ne malo :)

jel to ona kaj sam ja trebao kupiti:-) eheh samo ti to ocaj evo moja twinfrozr3 radi na 1200/1625mhz za pocetak:-) da imas neku usporedbu...{#}

 Na kojoj voltazi radi i jel to stabilno?

 

Stjepanj kaže...
infeqt0r kaže...
Stjepanj kaže...
infeqt0r kaže...

 Na kojoj voltazi radi i jel to stabilno?

1.175v sve radi fenomenalno u bf3,3dmark, kombustoru itd...

moja je +150/+320mhz što je memorija je 1663 memorija i gpu 1241, onaj auto boost nikad ne spusta gpu ispod 1200, znaci tu varira. To je stock napon.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
protjeran
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

jel postoji kakav nvidia tray kao ati tray tool nisam nigdje nasao sve ja za staru 7xxx seriju nakon toga nis nema:-((

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
Stjepanj kaže...

jel postoji kakav nvidia tray kao ati tray tool nisam nigdje nasao sve ja za staru 7xxx seriju nakon toga nis nema:-((

a cemu to sluzi?

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
athlon64 kaže...
Stjepanj kaže...

jel postoji kakav nvidia tray kao ati tray tool nisam nigdje nasao sve ja za staru 7xxx seriju nakon toga nis nema:-((

a cemu to sluzi?

za skrivene stvari u control panelu,klokanje i jos brdo stvari je bilo s starim serijama a kojih u novim nema ni na kapaljku...malo sam se razocarao nisam nvidiu imao 2 godine al tu su propali 5godina trenutno za atiem,,osim ak me neko ne razuvjeri...

16 godina
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
Stjepanj kaže...
athlon64 kaže...
Stjepanj kaže...

jel postoji kakav nvidia tray kao ati tray tool nisam nigdje nasao sve ja za staru 7xxx seriju nakon toga nis nema:-((

a cemu to sluzi?

za skrivene stvari u control panelu,klokanje i jos brdo stvari je bilo s starim serijama a kojih u novim nema ni na kapaljku...malo sam se razocarao nisam nvidiu imao 2 godine al tu su propali 5godina trenutno za atiem,,osim ak me neko ne razuvjeri...

Imaš MSI AB, EVGA Precision-X... Što se drivera tiče, nvidia radi stabilnije drivere i nema neugodnih iznenađenja uglavnom.

13 godina
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

 Ako on misli na onu Palit osnovnu sa lošim hladnjakom gdje je bučan i na stock postavkama, onda ja to nebih sigurno još dodatno clockao. Samo će se grijat i zujat.

13 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Ne moze napon vise od 1.175V, bez obzira na alat.

 

Sto se tice toola za ceprkanje po panelu, imas Nvidia Inspector.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 11:28 (Leopard_st).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
Stjepanj kaže...
athlon64 kaže...
Stjepanj kaže...

jel postoji kakav nvidia tray kao ati tray tool nisam nigdje nasao sve ja za staru 7xxx seriju nakon toga nis nema:-((

a cemu to sluzi?

za skrivene stvari u control panelu,klokanje i jos brdo stvari je bilo s starim serijama a kojih u novim nema ni na kapaljku...malo sam se razocarao nisam nvidiu imao 2 godine al tu su propali 5godina trenutno za atiem,,osim ak me neko ne razuvjeri...

Za to imaš nvidia inspector, to je ekvivalent try toolsu. Ja sam imao 7 atica i 3 nvidie, nvidie mi uvjek rade besprijekorno s amd-om uvjek problemi.

Sil kaže...
Stjepanj kaže...
athlon64 kaže...
Stjepanj kaže...

jel postoji kakav nvidia tray kao ati tray tool nisam nigdje nasao sve ja za staru 7xxx seriju nakon toga nis nema:-((

a cemu to sluzi?

za skrivene stvari u control panelu,klokanje i jos brdo stvari je bilo s starim serijama a kojih u novim nema ni na kapaljku...malo sam se razocarao nisam nvidiu imao 2 godine al tu su propali 5godina trenutno za atiem,,osim ak me neko ne razuvjeri...

Imaš MSI AB, EVGA Precision-X... Što se drivera tiče, nvidia radi stabilnije drivere i nema neugodnih iznenađenja uglavnom.

Ne, to su programi za clockanje  i nadgledanje senzora , on trazi nvidia inspector.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
budem probao taj nvidia inspector kad doma dodem, kao sto sam rekao prek 2god nisam imao nvidia grafu a prije sam koristio nvtray itd..TX
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
Stjepanj kaže...
infeqt0r kaže...

Pa red bi bio da se OC-ne malo :)

jel to ona kaj sam ja trebao kupiti:-) eheh samo ti to ocaj evo moja twinfrozr3 radi na 1200/1625mhz za pocetak:-) da imas neku usporedbu...{#}

 Znaci za pocetak da probam s ovim taktovima? ok

12 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Niste čuli da izlazi komercijalni GK110? Geforce Titan se zove. Čini se da bi to trebala biti prerađena GK110 Tesla  

85% performansi GTX 690 na 1 chipu.

original izgleda ovako:

 

2688 CUDA jezgri

384bit

6GB GDDR5/5.2 GHz

core clock 732MHz

 

Cijena 899$.

Izlazak se predviđa za kraj veljače. 

 

http://www.sweclockers.com/nyhet/16402-nvidia-gor-geforce-titan-med-kepler-gk110

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Znaci kod nas ce doci 3 primjerka po cijeni od 6k novaca za svaki.

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 10:19 (Minoza).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
Minoza kaže...

Znaci kod nas ce doci 3 primjerka po cijeni od 6k novaca za svaki.

Nije ovo za stola racunala, u slobodnu prodaju ni nece doci.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
athlon64 kaže...
Minoza kaže...

Znaci kod nas ce doci 3 primjerka po cijeni od 6k novaca za svaki.

Nije ovo za stola racunala, u slobodnu prodaju ni nece doci.

 

Onda sam ja krivo shvatio ovo "komercijalni GK110".

I possess a skill to google.
15 godina
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
athlon64 kaže...
Minoza kaže...

Znaci kod nas ce doci 3 primjerka po cijeni od 6k novaca za svaki.

Nije ovo za stola racunala, u slobodnu prodaju ni nece doci.

to će biti kao sa jetijem svi su čuli za njega a nitko ga nije vidio!

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
13 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Ma nece ovo ovako biti, ko ce im kupiti single gpu za 899USD, i da tih 85% performansi od GTX 690 je ono sa papira, obicna matematika, ali ovaj titan radi na skoro 400 MHz manjem clocku od GTX 690, ovako ja nesto kontam 50-60% brzi gpu od GTX 680, znaci opet ce GTX 690 biti oko 40% brza, nece Nvidia samu sebe pokopat.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 20:57 (Leopard_st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
Po zadnjim ne slubenim testovima je i brza od 690.. Jedino se ne zna jel ce se zvati gtx680 titan ili gtx 780..
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice