Preporuka graficke kartice za gaming zaključana tema

poruka: 89
|
čitano: 16.807
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka graficke kartice za gaming

Pozz,Dakle zanima me najbolja graficka u ADM-a do 1200kn za igranje BFBC2 i BF3 kad izade na rezi od 1680*1050,monitor je 20", ostatak konfe je 4gb rama  intel penium dual core e 6300 2.8(OC-ao sam ga na 3,2)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka graficke kartice za gaming

koja je razlika izmedu te i one od XFX-a?

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 15:22 (IvanCar).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
IvanCar kaže...

koja je razlika izmedu te i one od XFX-a?

Razlika ti je u marki i cooleru.

 

Uzimaj Sapphire 6850 kao što ti je već predloženo nećeš požaliti.

Kruger
13 godina
online
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
IvanCar kaže...

koja je razlika izmedu te i one od XFX-a?

Sapphireova ima puno tiši hladnjak !! Tvoj procesor je slab za navedene igre, ali na toj rezi ćeš imat igrive frameove ali će ti prigušit tu grafičku jako. Probaj preć na Quad core  ili neki Intelov Sandy da ti iskorištava grafu u potpunosti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
itomic009 kaže...
IvanCar kaže...

koja je razlika izmedu te i one od XFX-a?

Sapphireova ima puno tiši hladnjak !! Tvoj procesor je slab za navedene igre, ali na toj rezi ćeš imat igrive frameove ali će ti prigušit tu grafičku jako. Probaj preć na Quad core  ili neki Intelov Sandy da ti iskorištava grafu u potpunosti.

Potpisujem, ali BF3 je daleko tako da @autor počni skupljat novce za neki bolji proc (možda matičnu i RAMove).

Kruger
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka graficke kartice za gaming

Tako sam i planirao,sada sam skupio za grafiku(posto sam trenutno na integriranoj),a poslije cu uzet maticnu,proc i RAM

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
IvanCar kaže...

Tako sam i planirao,sada sam skupio za grafiku(posto sam trenutno na integriranoj),a poslije cu uzet maticnu,proc i RAM

Evo trenutno se za 1800kn kupi odlična matična, procesor i RAM. Kasnije to bude još manje.

1 x DDR3 4GB (2x2GB) Corsair, 1600MHz, 9-9-9-24,CMX4GX3M2A1600C9

1 x Asrock 770 EXTREME3 - AMD 770, AMD SB710, ATX, FSB 2600, Dual Ch

1 x Procesor AMD Phenom II X4 955 Black Editon, socket AM3, BOX,C3

1.838,99Kn

 

Kruger
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka graficke kartice za gaming

Ali meni je mali problemcic sto trenutno imam samo 1200 kn,probao sam uzicat starce,ali nedaju(skola i tako xD )

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
IvanCar kaže...

Ali meni je mali problemcic sto trenutno imam samo 1200 kn,probao sam uzicat starce,ali nedaju(skola i tako xD )

Ma dobro je to, nisam ja mislio da sad to uzimaš nego samo sam ti htio pokazat da ti ne trebaju velike pare za dobru gejming konfu {#}

Kruger
16 godina
offline
Preporuka graficke kartice za gaming

Koje napajanje imaš? Napajanje je jako bitna stavka pri odabiru grafičke kartice!

*_* Što da ovdje napišem? *_*
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
191x7 kaže...

Koje napajanje imaš? Napajanje je jako bitna stavka pri odabiru grafičke kartice!

Tako je treba ti i napajanje jer vjerovatno imaš neko MS 400W koje niti nema 6pin-sko napajanje. Evo ovo je jako kvalitetno i best buy napajanje, naravno i jeftino.

Kruger
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka graficke kartice za gaming

Imam Lc power 550w

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
IvanCar kaže...

Pozz,Dakle zanima me najbolja graficka u ADM-a do 1200kn za igranje BFBC2 i BF3 kad izade na rezi od 1680*1050,monitor je 20", ostatak konfe je 4gb rama  intel penium dual core e 6300 2.8(OC-ao sam ga na 3,2)

  Nemoj uzimati grafičku u ADM-u> pogledaj ovo:

  http://www.magazinrs.hr//artikl.asp?code=msi-r5850-twinfr

  Fenomenalan cooler, hladna i vrlo OC-abilna, definitivno best-buy  {#}

13 godina
offline
Preporuka graficke kartice za gaming

mozda nema tu poslovnicu blizu covik pa pita za adm XDD,,,inace dobar odabir,,jaca je za nekih 5-10% od 6850 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 18:58 (zoharbizo).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming

 

  HD6850 je slabija od HD5850, neka uzme 5850 TFII za priblizno 1150 kuna u magazinRS-u, napajanje ce drzati, iako tesko.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 19:01 (Caesar et Brutus).
13 godina
offline
Preporuka graficke kartice za gaming

Moja preporuka Sapphire HD6850..

Biti ce dosta taj LC od 550w za HD6850{#}

Jedino kasnije ako ces kao sto si rekao uzimat mobo,proc,ram racunaj i na novo napajanje.

Brega
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 19:00 (Brega55).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
IvanCar kaže...

Imam Lc power 550w

Bojim se da nebude dosta, od LC se dobro pokazala samo serija GP 3 a ni onda nije nešto u što se je uvjerio Imba kojemu je LC 650W pregorio ili što već pri overclocku.

 

XFX 450 je odličan ali ne znam da li će uspijeti držati tu konfu, ako ne onda uzmi XFX 550W isto ima jako dobru cijenu.

Kruger
13 godina
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
nick54312 kaže...
IvanCar kaže...

Imam Lc power 550w

Bojim se da nebude dosta, od LC se dobro pokazala samo serija GP 3 a ni onda nije nešto u što se je uvjerio Imba kojemu je LC 650W pregorio ili što već pri overclocku.

 

XFX 450 je odličan ali ne znam da li će uspijeti držati tu konfu, ako ne onda uzmi XFX 550W isto ima jako dobru cijenu.

  Bit ce dovoljno, ali na knap.

  Idealno bi bilo kada bi upiknuo tu 5850 & XFX Core 550   {#}

  To je u biti zamaskirani SeaSonic.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 19:04 (Caesar et Brutus).
13 godina
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
nick54312 kaže...
IvanCar kaže...

Imam Lc power 550w

Bojim se da nebude dosta, od LC se dobro pokazala samo serija GP 3 a ni onda nije nešto u što se je uvjerio Imba kojemu je LC 650W pregorio ili što već pri overclocku.

 

XFX 450 je odličan ali ne znam da li će uspijeti držati tu konfu, ako ne onda uzmi XFX 550W isto ima jako dobru cijenu.

meni ce moj gp3 drzat 4 jezgre clockane,,hd6850,2 diska ;) inace 560 watti,,,a taj xfx 550 w je najbolja opcija po cijeni :)

13 godina
neaktivan
offline
Preporuka graficke kartice za gaming

Inace sam iz Zadra pa mi je nekako ADM je najjeftiniji

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
nick54312 kaže...
IvanCar kaže...

Imam Lc power 550w

Bojim se da nebude dosta, od LC se dobro pokazala samo serija GP 3 a ni onda nije nešto u što se je uvjerio Imba kojemu je LC 650W pregorio ili što već pri overclocku.

 

XFX 450 je odličan ali ne znam da li će uspijeti držati tu konfu, ako ne onda uzmi XFX 550W isto ima jako dobru cijenu.

Mah... vjeruj mi u starom PC-u imam:

HD5770 1gb,Intel E5300,2GB ram...itd.. i sve to pokrece LC od 500w (niti da bi mlaki zrak izasao iz nj.) Platio ga 250kn u linksu prosle god {#}

 

Brega
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 19:03 (Brega55).
13 godina
offline
Preporuka graficke kartice za gaming

dobar je lc,,samo se imba malo igra sa clockanjem pa se tu ko zna sta dogodilo ;) 3:) a inace mora 1 od 100 riknit,,,niko nije savrsen pa ni napajanja :D

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
Brega55 kaže...

Mah... vjeruj mi u starom PC-u imam:

HD5770 1gb,Intel E5300,2GB ram...itd.. i sve to pokrece LC od 500w (niti da bi mlaki zrak izasao iz nj.) Platio ga 250kn u linksu prosle god {#}

 

U tome jest problem svi padaju na nisku cijenu i velike wate. Nisu toliko bitni wati koliko i amperi na 12V raidu naravno i na drugim radiovima.

 

Ako je moguće uzmi XFX 550W još ti javim kako je prošlo jer ja na njega mislim spojit moju konfu + Sapphire 6950/6970.

Kruger
13 godina
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
IvanCar kaže...

Inace sam iz Zadra pa mi je nekako ADM je najjeftiniji

  U tom slučaju naravno da ces uzeti Sapphire 6850, za tu cijenu u ADM-u nema bolje grafičke. Ja sam samo preporucio 5850 TFII jer je ona malo jača, a čak jeftinija. Koliko ja znam, MagazinRS salje i postom, postarina je nekih 50-tak kn. Ne znam, razmisli si jos malo pa vidi.

13 godina
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
nick54312 kaže...
Brega55 kaže...

Mah... vjeruj mi u starom PC-u imam:

HD5770 1gb,Intel E5300,2GB ram...itd.. i sve to pokrece LC od 500w (niti da bi mlaki zrak izasao iz nj.) Platio ga 250kn u linksu prosle god {#}

 

U tome jest problem svi padaju na nisku cijenu i velike wate. Nisu toliko bitni wati koliko i amperi na 12V raidu naravno i na drugim radiovima.

 

Ako je moguće uzmi XFX 550W još ti javim kako je prošlo jer ja na njega mislim spojit moju konfu + Sapphire 6950/6970.

pricamo o lc-u ne o nebrandiranom napajanju :D,,,ti ko da je lc sugavi ms xD takav dojam ostavljas

13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
zoharbizo kaže...

pricamo o lc-u ne o nebrandiranom napajanju :D,,,ti ko da je lc sugavi ms xD takav dojam ostavljas

Što sam sad krivo rekao?

Kruger
13 godina
offline
Preporuka graficke kartice za gaming

ma nisi nista samo ne svacan zasto svi mislite da je lc srot kad nije,,,560 watti za 390 kn,,i mogu ti rec da san zadovoljan sa njim,,nema problema,,tiho je,,,i puse hladan zrak :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
zoharbizo kaže...

ma nisi nista samo ne svacan zasto svi mislite da je lc srot kad nije,,,560 watti za 390 kn,,i mogu ti rec da san zadovoljan sa njim,,nema problema,,tiho je,,,i puse hladan zrak :)

Ja nigdje nisam napisao da je LC srot.

Samo kažem da meni treba napajanje do 350kn rađe bi uzeo XFX 450W nego LC 550W. 

Kruger
13 godina
offline
Re: Preporuka graficke kartice za gaming
nick54312 kaže...
zoharbizo kaže...

ma nisi nista samo ne svacan zasto svi mislite da je lc srot kad nije,,,560 watti za 390 kn,,i mogu ti rec da san zadovoljan sa njim,,nema problema,,tiho je,,,i puse hladan zrak :)

Ja nigdje nisam napisao da je LC srot.

Samo kažem da meni treba napajanje do 350kn rađe bi uzeo XFX 450W nego LC 550W. 

nisan upoznat sa cijenama xfx 450 :) al to sta si reka mislim i ja :) 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice