Problemi sa zvukom nakon instalacije radeon 4850

poruka: 4
|
čitano: 2.124
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problemi sa zvukom nakon instalacije radeon 4850

Kupio sam neki dan novu graficku, Sapphire Radeon 4850 512MB DDR3. Nakon instalacije imam problema sa zvukom. Prvo mi naravno uopce nije radio zato sto je bilo podeseno da zvuk ide preko zvucne integrirane na GPU-u. To sam podesio i sad u igricama kad igram jednostavno mi je zvuk isprekidan (neznam kako tocno da opisem, jednostavno mi zvuk svako malo totalno prestane radit na trenutak i onda opet proradi). Probao sam disableat ATI-jevu zvucnu u device manageru al nije pomoglo.....

 

Konfiguracija mi je:

 

- Gigabyte GA-M57SLI-S4 (Realtek zvucna)

- Athlon 4400+ (OC na 2600MHz)

- 3GB RAM

- 430W Coolermaster

- ATI Sapphire 4850 512MB

 

Jel neko mozda ima istih problema? Svaki savjet je dobrodosao, pocinje mi ponestajat ideja a na internetu nemogu nac nikog s istim problemima...

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2009 12:03 (mbozic).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problemi sa zvukom nakon instalacije radeon 4850

Jesi stavio drivere za maticnu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problemi sa zvukom nakon instalacije radeon 48
mbozic kaže...

Kupio sam neki dan novu graficku, Sapphire Radeon 4850 512MB DDR3. Nakon instalacije imam problema sa zvukom. Prvo mi naravno uopce nije radio zato sto je bilo podeseno da zvuk ide preko zvucne integrirane na GPU-u. To sam podesio i sad u igricama kad igram jednostavno mi je zvuk isprekidan (neznam kako tocno da opisem, jednostavno mi zvuk svako malo totalno prestane radit na trenutak i onda opet proradi). Probao sam disableat ATI-jevu zvucnu u device manageru al nije pomoglo.....

 

Konfiguracija mi je:

 

- Gigabyte GA-M57SLI-S4 (Realtek zvucna)

- Athlon 4400+ (OC na 2600MHz)

- 3GB RAM

- 430W Coolermaster

- ATI Sapphire 4850 512MB

 

Jel neko mozda ima istih problema? Svaki savjet je dobrodosao, pocinje mi ponestajat ideja a na internetu nemogu nac nikog s istim problemima...

ej nešto slično je bilo i meni na mojoj ATI 3870 isto tako kupio i imstalirao i nema zvuka....pa sam to rešio,,

vidi u controlpanel pod----saund i vdi koji ti je hardver primaran meni je to ovako prikazano...i samo jednostavno staviš da ti je zvučna glavna...kužiš nakon toga meni je radilo normalno

 

evo ti slika

15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa zvukom nakon instalacije radeon 48
pa ponovno instaliraj drivere od zvučne kartice,ako je do zvuka. Jesi li probao slušati pjesme,gledati filmove,tako ćeš znati dali je zvučna u pitanju.
Intel Celeron 2,2GH mb Jetway i845 s478
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice