Koju GTX 560 Ti

poruka: 285
|
čitano: 44.148
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
Vlada011 kaže...

Sta mislis XFX 6950 sa dva kulera za 1500kn.

Ja bi to uzeo od 6950.

 Nisam vidio da ih ima kod nas na zalihi:S

When Youre Talking To YourSelf And Nobodys Home..
13 godina
offline
Koju GTX 560 Ti

Hvala ljudi. puno pomažete.

Nego Loto, zašto bi uzeo GTX 560 i OC kad mogu uzeti 560 Ti i onda OC? Nebi to bilo jače?

 

Možda ipak uzmem HD 6950 i onda OC.

 

Naravno ne kanim plačati usluge za OC ili stavljanje nekih ventova kod čega su cijene grafičkih skuplje onda. Ako to mogu sam uraditi jeftinije zašto ne.

 

Igru kanim igratu 1680x1050

2x AA

Post AA Max

Anis Filter max

Texture bi na Ultra ili High(very High što već ima) vjerojatno, ostalo mi nije toliko bitno, može ostalo sve na high ili med. Shadows inaće imam na low ili med. Dosta uzimaju sjene, a meni nisu uopšte bitne.

Igram MP i bitno mi je da se VIDI DOBRO, a ne da izgleda fensy jer mrzim onda svo ono blještavilo.

U MP mi je FPS bian 40/45+ . Ne volim kad mi u MP FPS padne na 30. 55-60 je idealno.

 

Ja ne igram previše igre. Do BF3 nisam igrao skoro ništa.

Eto ovako ide:

Diablo 2 => Wc3 => Rainbow Six Vegas 2 => GRAW2 => SC2 => MWLL => BF3 => Diablo 3 => Arma III

 

Tako sam igrao igre i tako kanim. Odaberem jednu ili dvije igre pa ih igram po par godina i na temelju toga mijenjam PC.

 

Inače imam Radeon 4890 nije OC i sve igre mi rade na Max ili High osim eto ove, ali tu je sad problem i procesor kad mi procesor jako koči igre, imam 3 core, pa kanim sad uzeti novi.

4890 imam več 2 godine i igre se nisu baš promjenile, eto BF3 je sad novi korak.

 

Od druge godine budu malo drugačiji standardi, a za 2 godine kad izađu noveko nzole bude veliki skok.

BF3 je več dosta toga povuko, a sad će i ARMA III koje bude vjerojatno zahtjevala jak proc i grafu.

Crysis 2 npr mi je radio sve na ultra 60 fps. A igrafika mi izgleda više manje isto kao i BF3.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
tigerija kaže...

Igru kanim igratu 1680x1050

2x AA

Post AA Max

Anis Filter max

Texture bi na Ultra ili High(very High što već ima) vjerojatno, ostalo mi nije toliko bitno, može ostalo sve na high ili med. Shadows inaće imam na low ili med. Dosta uzimaju sjene, a meni nisu uopšte bitne.

Igram MP i bitno mi je da se VIDI DOBRO, a ne da izgleda fensy jer mrzim onda svo ono blještavilo.

U MP mi je FPS bian 40/45+ . Ne volim kad mi u MP FPS padne na 30. 55-60 je idealno.

 

 

 Misli i na nadolazeče zahtjevnije naslove od sadašnjeg BF3;)

Čak i za te postavke trebati če čim jači GPU a vrijeme brzo prolazi! Tako da ne moraš misliti na mjenjanje hardvera stalno..

When Youre Talking To YourSelf And Nobodys Home..
15 godina
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
zoharbizo kaže...
bik kaže...

Netko tu spominje AA u BF3 , e s obje grafe to mozes zaboravit :) 

za to ti treba 6970.

Pa i nije bas tako.{#}

Obrazloži?  

35-40fpsa za bf3 mp je malo pogotova u akciji, ništa bez vsinc @ 60fps jednostavno sve je življe ;)

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
bik kaže...
zoharbizo kaže...
bik kaže...

Netko tu spominje AA u BF3 , e s obje grafe to mozes zaboravit :) 

za to ti treba 6970.

Pa i nije bas tako.{#}

Obrazloži?  

35-40fpsa za bf3 mp je malo pogotova u akciji, ništa bez vsinc @ 60fps jednostavno sve je življe ;)

 

ja bome ne vidim razliku izmedu 25+ i 60 FPS-a... al dobro svatko po svojim ukusima... 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
Mitsuoka kaže...
bik kaže...
zoharbizo kaže...
bik kaže...

Netko tu spominje AA u BF3 , e s obje grafe to mozes zaboravit :) 

za to ti treba 6970.

Pa i nije bas tako.{#}

Obrazloži?  

35-40fpsa za bf3 mp je malo pogotova u akciji, ništa bez vsinc @ 60fps jednostavno sve je življe ;)

 

ja bome ne vidim razliku izmedu 25+ i 60 FPS-a... al dobro svatko po svojim ukusima... 

http://www.okuc.hr/

 

sorry ali morao sam ;) ne radi se tu o ukusima a odgovor ti je kao za nekog koji nije nikad igrao mp fp šutere

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju GTX 560 Ti

sorry tebi, ali s mojim vidom je sve u redu... 

 

i je u ukusima je i ocigledno placebo efektu.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Koju GTX 560 Ti

ja primjetim razliku,i to dosta veliku između 30 i 60 fps-a. Od 45 fps-a do 60 je teško primjetna,ali između 30 i 60 itekako. Probjate npr. igrati L.A. Noire koji je lockan na 30 fps-a i neće vam biti baš ugodno igrati kao druge igre koje nisu lockane.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 18:57 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju GTX 560 Ti

Je si nasao igru, LA Noire je gore optimizirana negoli GTA IV.

 

Pogledaj NFS Run/Split Second, lock na 30FPS, i ako je konstantan FPS (znaci ne pada), igra je sasvim fluidna. 

 

Ako je igra dobro optimizirana onda je sasvim dovoljno 560Ti, HD6950 na FullHD.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 19:00 (Mitsuoka).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
bik kaže...

Netko tu spominje AA u BF3 , e s obje grafe to mozes zaboravit :) 

za to ti treba 6970.

Za AA u BF3 pri Full HD rezi ti treba neki SLI ili CFX.

15 godina
offline
Koju GTX 560 Ti

eve

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju GTX 560 Ti

Ne znam za vas, ali ja primjetim razliku između 50 i 60fps, a kamoli nekih 30 i 60. Bez obzira na igru, od GTA 4, LFS, Crysis pa na dalje..

Jel to dobro ili ne ne znam, ali 60fps mi je pod 'must' da bih neometano igrao nešto.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
dery kaže...

eve

al to nije beta? To nije toliko relevantno jer se dosta slusalo i da nije bas bila najoptimiziranija? 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
Mitsuoka kaže...
dery kaže...

eve

al to nije beta? To nije toliko relevantno jer se dosta slusalo i da nije bas bila najoptimiziranija? 

tako je ali vidiš koliko je hd6950 jača od gtx da može čak i 4xAA na ovolikoj rezoluciji

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
zoharbizo kaže...
Loto kaže...

ako hoces best buy uzmi si asus engtx 560dc oko 1300 kn. ja sam ju uzeo prije tjedan dana i vrti sve. rucno je overklokiras na cak 925mhz i memoriju sa 1000 na 1100 i radi bez problema i stabilno cijelo vrijeme. koristi sowtfer msi afterburner.
eto moja preporuka. kad je overklokiras dode ti na isto ko gtx560 ti... ima prije svega odlican kuler sa toplovodnim cijevima i jace je da... od 6950 u svakom slucaju...to ti je best buy sigurno.. savjet..nemoj davat 300, 400 kn vise samo zbog tvornickog kloka! napravi to sam i plati manje...di ces bolje :D



Znanje ti je krhko.Svaki hardwerski nedostatak se ne moze nadoknaditi overclockom.

a koji je to hardwerski nedostatak izmedu te dvije graficke kartice? osim da je ova sa dodanim nastavkom titanium zapravo nista drugo nego tvornicki podizani takt od obicne gtx560..a to nije hardwrski nedostatak..nemoj se zaletavat...

13 godina
offline
Koju GTX 560 Ti

Loto evo GTX 560 odma pokraj GTX 560TI pa pogledaj koje su sve razlike.Malo se obrazuj,dobro ce ti doci.Inace GTX 560 ti je GTX 460 sa puno visim clockovima.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
tigerija kaže...

Hvala ljudi. puno pomažete.

Nego Loto, zašto bi uzeo GTX 560 i OC kad mogu uzeti 560 Ti i onda OC? Nebi to bilo jače?

 

Možda ipak uzmem HD 6950 i onda OC.

 

Naravno ne kanim plačati usluge za OC ili stavljanje nekih ventova kod čega su cijene grafičkih skuplje onda. Ako to mogu sam uraditi jeftinije zašto ne.

 

Igru kanim igratu 1680x1050

2x AA

Post AA Max

Anis Filter max

Texture bi na Ultra ili High(very High što već ima) vjerojatno, ostalo mi nije toliko bitno, može ostalo sve na high ili med. Shadows inaće imam na low ili med. Dosta uzimaju sjene, a meni nisu uopšte bitne.

Igram MP i bitno mi je da se VIDI DOBRO, a ne da izgleda fensy jer mrzim onda svo ono blještavilo.

U MP mi je FPS bian 40/45+ . Ne volim kad mi u MP FPS padne na 30. 55-60 je idealno.

 

Ja ne igram previše igre. Do BF3 nisam igrao skoro ništa.

Eto ovako ide:

Diablo 2 => Wc3 => Rainbow Six Vegas 2 => GRAW2 => SC2 => MWLL => BF3 => Diablo 3 => Arma III

 

Tako sam igrao igre i tako kanim. Odaberem jednu ili dvije igre pa ih igram po par godina i na temelju toga mijenjam PC.

 

Inače imam Radeon 4890 nije OC i sve igre mi rade na Max ili High osim eto ove, ali tu je sad problem i procesor kad mi procesor jako koči igre, imam 3 core, pa kanim sad uzeti novi.

4890 imam več 2 godine i igre se nisu baš promjenile, eto BF3 je sad novi korak.

 

Od druge godine budu malo drugačiji standardi, a za 2 godine kad izađu noveko nzole bude veliki skok.

BF3 je več dosta toga povuko, a sad će i ARMA III koje bude vjerojatno zahtjevala jak proc i grafu.

Crysis 2 npr mi je radio sve na ultra 60 fps. A igrafika mi izgleda više manje isto kao i BF3.

na gtx560 ti vec su podizani taktovi od standarne verzije. ostat ce ti jako malo(ozbiljno) mjesta za klokanje(barem sa standardim hladnjakom...mozda 50 il 60 mhz za gpu)...al ti si napisao u prijasnjem postu kako zelis best buy(pa ti ja predlazem sta mozes uciniti) i mislim da je to dobar kandidat za best buy... eto ti bug... bile su ti recenzije upravo ovih kartica pa citaj... znaci ista kartica(sve isto) osim kulera..nemoj se dat da te zavaraju..malo proguglaj...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju GTX 560 Ti

to nisu nikakve zamjetne razlike(zato kazem da ih nema)...a dovoljno sam obrazovan da se ne upustam u daljnju raspravu sa tobom...covijek je trazio best buy..

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 21:10 (Loto).
13 godina
offline
Koju GTX 560 Ti

Zbilja si nedokazan.I jos uz to neinformiran.Sve sam ti rekao u svome postu.{#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
6 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Koju GTX 560 Ti

S obzirom na cijene kod mas, gtx560 (non-ti verzija) je zaista tu negdje u best-buy rangu - HD6870 ju šije vani zbog nižih cijena, kod nas ih ja trenutno ne vidim za ispod 1300-1400. HD6850 je definitivni best buy ako se sve uzme u obzir (cijena-potrošnja-performanse). Obična gtx560 (pogotovo jer su sve nereferentne) je imho jako dobra kupnja kod nas trenutno, nekih 1250kn (nekoć sam vidio par hd6870 za nekih 1100, no nema toga više). Ja se već neko vrijeme premišljam da ju uzmem, za te novce mi se čini kao odlična kupnja.

''Mulder, toads just fell from the sky!'' ''I guess their parachutes didn't open.''
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
tigerija kaže...

Inače imam Radeon 4890 nije OC i sve igre mi rade na Max ili High osim eto ove, ali tu je sad problem i procesor kad mi procesor jako koči igre, imam 3 core, pa kanim sad uzeti novi.

4890 imam več 2 godine i igre se nisu baš promjenile, eto BF3 je sad novi korak.

nemoj bit budala poput nas pa mijenjat ove nove grafičke k`o cigan konje.

ako ti je CPU usko grlo promijeni ga i želim ti da sačekaš novu seriju 7xxx koja će skoro. 

imaš odličnu karticu koja će ti (ako Bog da) dobro poslužiti do izlaska najnovijih radeona.

 

čuvaj pare i aj bog {#}

Prof.dr.sc glazbeni producent, (bez sluha)
13 godina
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
PsychoticBaklava kaže...

S obzirom na cijene kod mas, gtx560 (non-ti verzija) je zaista tu negdje u best-buy rangu - HD6870 ju šije vani zbog nižih cijena, kod nas ih ja trenutno ne vidim za ispod 1300-1400. HD6850 je definitivni best buy ako se sve uzme u obzir (cijena-potrošnja-performanse). Obična gtx560 (pogotovo jer su sve nereferentne) je imho jako dobra kupnja kod nas trenutno, nekih 1250kn (nekoć sam vidio par hd6870 za nekih 1100, no nema toga više). Ja se već neko vrijeme premišljam da ju uzmem, za te novce mi se čini kao odlična kupnja.

HD 6850 ima za kupit novu za 1000 kuna.Isti chip kao i HD 6870,uredno radi na 1.172V,inace radi na 1.148V.Taktovi joj idu na 960/1150(nekim modelima 1200) i kao takva je jaca od HD 5850/6870/GTX 560 i cak skoro kao HD 5870.Ukratko jedan jedini i trenutno najveci i najbolji bang for bucks.

Skot kaže...
tigerija kaže...

Inače imam Radeon 4890 nije OC i sve igre mi rade na Max ili High osim eto ove, ali tu je sad problem i procesor kad mi procesor jako koči igre, imam 3 core, pa kanim sad uzeti novi.

4890 imam več 2 godine i igre se nisu baš promjenile, eto BF3 je sad novi korak.

nemoj bit budala poput nas pa mijenjat ove nove grafičke k`o cigan konje.

ako ti je CPU usko grlo promijeni ga i želim ti da sačekaš novu seriju 7xxx koja će skoro. 

imaš odličnu karticu koja će ti (ako Bog da) dobro poslužiti do izlaska najnovijih radeona.

 

čuvaj pare i aj bog {#}

Ostavi HD 4890 autore,u rangu je HD 6790 i jos je poprilicno moze zaigrati sa njom.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Re: Koju GTX 560 Ti

žohare

ovdje svaki gazda svog konja hvali ali ti si sve nadmašio ili se želiš brže rješit svoje 6850 pa joj dizes cijenu?!

daj baci neki bench s tom tvojom ultra-uber dobrom oc hd6850 pa da vidimo s kojom je u rangu, ocito ja imam neki fail model 6850 u drugoj konfi.. :D

 

13 godina
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
bik kaže...

žohare

ovdje svaki gazda svog konja hvali ali ti si sve nadmašio ili se želiš brže rješit svoje 6850 pa joj dizes cijenu?!

daj baci neki bench s tom tvojom ultra-uber dobrom oc hd6850 pa da vidimo s kojom je u rangu, ocito ja imam neki fail model 6850 u drugoj konfi.. :D

 

Moze,reci koji bench zelis.Moja HD 6850 je bang for bucks kartica,ako bude love idem na CF.I usput hvalim svog konja,jer je dobar naravno,za 1000 kuna imas karticu u rangu HD 5870,naravno kad ju ocnes sa voltmodom.I nemas ti fail model,ti si fail po pitanju overclocka,neznas ocat,tvoj problem.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
protjeran
offline
Koju GTX 560 Ti

evo na slici moje postavke s HD 6870 koja je na stocku, rezolucija 1920x1200, igra BF3

 

@zoharbizo može bolje clockati svoju nego ja moju pa mislim da i on može imati iste postavke u BF3.

 

 

mislim da je 50 stalnih FPS-a sasvim dovoljno za gejm.

 

 

Prof.dr.sc glazbeni producent, (bez sluha)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Koju GTX 560 Ti

Evo za nevjerne tome,nazalost nemam ekran rezolucije 1920*1080 pa igram na 1680*1050.Evo moje postavke na kojima sam presao cijelu igru i na kojem mi taktu radi kartica.Dakle HD 6850 je na ovim taktovima jaca od HD 5850,HD 6870,GTX 560 koje su na stocku naravno i priblozava se jako HD 5870.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
zoharbizo kaže...

Loto evo GTX 560 odma pokraj GTX 560TI pa pogledaj koje su sve razlike.Malo se obrazuj,dobro ce ti doci.Inace GTX 560 ti je GTX 460 sa puno visim clockovima.

nije to gtx 460 sa višim clockom. gtx 560 je nešto bolja od 460 clock per clock

15 godina
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
zoharbizo kaže...
bik kaže...

žohare

ovdje svaki gazda svog konja hvali ali ti si sve nadmašio ili se želiš brže rješit svoje 6850 pa joj dizes cijenu?!

daj baci neki bench s tom tvojom ultra-uber dobrom oc hd6850 pa da vidimo s kojom je u rangu, ocito ja imam neki fail model 6850 u drugoj konfi.. :D

 

Moze,reci koji bench zelis.Moja HD 6850 je bang for bucks kartica,ako bude love idem na CF.I usput hvalim svog konja,jer je dobar naravno,za 1000 kuna imas karticu u rangu HD 5870,naravno kad ju ocnes sa voltmodom.I nemas ti fail model,ti si fail po pitanju overclocka,neznas ocat,tvoj problem.

Ajde ne pricaj gluposti, trollaš u svakoj temi bezveze a najviše hvališ svoj šrotex, da ne spominjem tvoje oglase, odmah na njih ide lock da nebi bilo neprimjerenih komentara.

Ti znaš jel ja znam klokat ili ne, nikad nisi ni vidio ništa jace od 6850 pa si sad s tim fasciniran, pun si predrasuda kao neko djete, daj se spusti malo i nemoj podcjenjivat ljude koje ne znaš,

6850 u rangu 5870 haha, imam i jednu i drugu.  gdje te ima u benchevima daj link ? :D

13 godina
offline
Koju GTX 560 Ti

bik evo ti pa mi reci iza koje se ovo kartice u svakom benchu nalazi HD 6850 na 950/1150.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Koju GTX 560 Ti
MARKOZD15 kaže...

ne seri molim te.

Isprobao sam, a koji je tvoj argument? (osim ako misliš da je 24 fps-a ugodno igranje)

 

I da, napravio sam tipfeler, treba biti 2033.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice