Photoshop image (galerija slika) izdvojena tema

poruka: 2.995
|
čitano: 572.342
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Photoshop - Pitanja, odgovori, tutorijali
15 godina
offline
Što mislite? (photoshop image)

Dobre su slike.Možda da si na drugoj malo istaknuo dim kao što je ina prvoj.Na drugoj nije baš uočljiv.Inače je OK.Cool

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što mislite? (photoshop image)

Evo rada od 30sec.

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što mislite? (photoshop image)
BORN kaže...

Evo rada od 30sec.

 ok je ideja, ali je preočito da je slika samo zalipljena na pozadini, na ovu vunenu tkaninu. Neznam, mozda si onda smanjio Opacity ili isao s nekim filtrom, ne bih znao, ali rad nikako nije dobar.. cak ni ovo 30sec se ne moze opravdati time...

ps. bez uvrede! =)
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što mislite? (photoshop image)
puma1400 kaže...
BORN kaže...

Evo rada od 30sec.

 ok je ideja, ali je preočito da je slika samo zalipljena na pozadini, na ovu vunenu tkaninu. Neznam, mozda si onda smanjio Opacity ili isao s nekim filtrom, ne bih znao, ali rad nikako nije dobar.. cak ni ovo 30sec se ne moze opravdati time...

ps. bez uvrede! =)
Ma to sam radi fore stavio.
Nisam se uvrijedio jer i sam znam da je rad koma.
Trebalo bi sliku bolje uklapati u tkaninu ali tu ima posla(lijen sam bio raditi)

EDIT: evo kako treba izgledati(dao sam si truda)
My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2008 13:53 (BORN).
15 godina
offline
Što mislite? (photoshop image)

Vidim da je tema pala u zaborav pa da je malo oživim moj novi rad

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što mislite? (photoshop image)

http://damir-zg.deviantart.com/art/Perfect-Machine-70221409

 

dosta davno sam ovo napravio, al ni sad nebi mogo bolje jer se više bavim fotografijom i u zadnje vrijeme crtanjem a manje sa fotomanipulacijama

 

cheers

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Što mislite? (photoshop image)

Zakon.Baš je apstraktno.

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što mislite? (photoshop image)

Nisam neki vrsni majstor ali uspio sam napraviti ovo

http://i35.tinypic.com/20r2vjc.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što mislite? (photoshop image)
WItcher kaže...

Nisam neki vrsni majstor ali uspio sam napraviti ovo

http://i35.tinypic.com/20r2vjc.jpg

 Trebao si malo sa blur toolom sredit te rubove, inače je dobra
My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
16 godina
neaktivan
offline
Što mislite? (photoshop image)

Evo jedan rad koji može napraviti i najveći početnik a super izgleda

moj vortex moj vortex
My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što mislite? (photoshop image)

Evo još jedna:

sanader sanader
My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što mislite? (photoshop image)

Jel to neka istinita priča ?Smijeh

Retoričko pitanje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2008 23:06 (WItcher).
16 godina
offline
Što mislite? (photoshop image)

Ovaj sam slučajno našao, baš mi se dopada LINK

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što mislite? (photoshop image)

Evo da i ja malo stavim... inače sam student na drugoj godini Multimedije oblikovanja i primjene!

Evo jedne slike koja je napravljena iz četiri slike (nadam se da ovaj wallpaper s plažom svi prepoznaju)!

AMD Athlon64 X2 Dual Core 3800+, ATI Radeon HD 2400S 512MB, 2GB RAM DDR2, 320HDD...
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što mislite? (photoshop image)

evo još jedne... slika je nastala iz jedne viježbe na faksu, a tema je bila da crno-bijeloj slici vratimo boju, još sam dodao natpis i eto...

AMD Athlon64 X2 Dual Core 3800+, ATI Radeon HD 2400S 512MB, 2GB RAM DDR2, 320HDD...
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2008 3:03 (TOMs).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Što mislite? (photoshop image)

Znaš da se "design" ne piše "desingn"? :-)
Inače, radovi su ti cool, među boljima na ovom topicu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2008 11:12 (izith).
16 godina
neaktivan
offline
Što mislite? (photoshop image)

kingovi, kraljevi, carevi photoshopa i adobea općenito još puno žganaca trebate pojesti i završiti škole

www.svijetkulture.com
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što mislite? (photoshop image)
TOMs kaže...

evo još jedne... slika je nastala iz jedne viježbe na faksu, a tema je bila da crno-bijeloj slici vratimo boju, još sam dodao natpis i eto...

 toms... o ovome se da raspravljati.

VRLO zanimljiv uradak.
www.svijetkulture.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što mislite? (photoshop image)
izith kaže...

Znaš da se "design" ne piše "desingn"? :-)
Inače, radovi su ti cool, među boljima na ovom topicu.

 eee, fala... uopće nisam to vidio... jednostavno mi je golum pasao ovdje i jebiga, događaju se sranja... samo u moju obranu: na prvom radu dolje desno piše design!
hvala na ispravku!
AMD Athlon64 X2 Dual Core 3800+, ATI Radeon HD 2400S 512MB, 2GB RAM DDR2, 320HDD...
16 godina
neaktivan
offline
Što mislite? (photoshop image)

evo jedan pokušaj crtanja u photoshopu... tj bundeva je u illustratoru, a bojano u photoshopu!

Bundeva Bundeva
AMD Athlon64 X2 Dual Core 3800+, ATI Radeon HD 2400S 512MB, 2GB RAM DDR2, 320HDD...
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.12.2008 0:46 (TOMs).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što mislite? (photoshop image)

eo, jedna moja stara, inače zovem se Vedran, a V3KY mi je nick dok igram za klan, ugl, rađeno je u PaintShopu, ne photoshopu, pa molim komentare ( čisti sam amater i početnik, pa uzmite u obzir)

 

V3KY V3KY
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Što mislite? (photoshop image)

Evo jedne moje....

City of dreams City of dreams
http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Što mislite? (photoshop image)

Evo mog posljednjeg uradka. Posto uskoro dobivam novi monitor (24") odlucio sam napraviti wallpaper za njega. Posto sam veliki ljubitelj Pink Floyda, i jedna od najboljih pjesama mi je Time (sa albuma The Dark Side Of The Moon) u photoshopu sam napravio ovu sliku. Prizma, mjesec i ove ptice oko mjeseca su sa razlicitih slika (prizma je cover od albuma, mjesec je neka NASA-ina slika, a ptice su sa nekog drugog wallpaper s temom Pink Floyd. Ostalo sam sve napravio sam.

Ako neko zeli ovu sliku u punoj rezoluciji (1920x1200) neka mi posalje pm.

Molim vas, komentirajte, kako bi vi to napravili, sto bi promjenili. Zelim cuti misljenje vas profesionalaca jer ja sam amater.Namigiva

 

I za sve vas koji volite raditi u photoshopu, a igrali ste igru Portal i jos usto volite Escherov rad (boze kolko uvjeta) pogledajte OVO!

 

edit: jooj vec cu poludit s ovim uploudanjem slika. Nikad mi ne uspije iz prve!

 

edit 2: evo jos jedno pitanje za sve vas profesionalce (i one koji se tako osjecaju): kako u napraviti nesto sto izgleda kao zraka svijetlosti, ali da ima neki poseban sjaj, nesto kao ova bijela zraka na ovoj slici dolje, slika broj 2(s te slike sam uzeo ove ptice).

Pink Floyd - Time Pink Floyd - Time
slika broj 2, kako napraviti ovu bijelu zraku? slika broj 2, kako napraviti ovu bijelu zraku?
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2009 21:44 (Assassin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Što mislite? (photoshop image)

Ovak...

Uzmeš ravni okrugli kist bijele boje i drži Shif i vučeš ravnu crtu...

Zatim napraviš drugu preko te malo deblju i razmažeš ju gore dolje sa Smudge Toolom...

Odeš na filter-blur-gaussian blur i staviš vrijednost koja ti paše....

Možeš još i na onoj prvoj dodati outer glow...

Čar je u eksperimentiranju Cool

 

EDIT : na prvom mi je previše outer glow plavog na slovima,a an drugom mi je lijeva strana nekak preprazna....drugi mi je bolji...

 

EDIT#2 : komentirajte moje radoveNamigiva

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2009 22:15 (Ad4pt3r).
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što mislite? (photoshop image)
Assassin kaže...

Evo mog posljednjeg uradka. Posto uskoro dobivam novi monitor (24") odlucio sam napraviti wallpaper za njega. Posto sam veliki ljubitelj Pink Floyda, i jedna od najboljih pjesama mi je Time (sa albuma The Dark Side Of The Moon) u photoshopu sam napravio ovu sliku. Prizma, mjesec i ove ptice oko mjeseca su sa razlicitih slika (prizma je cover od albuma, mjesec je neka NASA-ina slika, a ptice su sa nekog drugog wallpaper s temom Pink Floyd. Ostalo sam sve napravio sam.

Ako neko zeli ovu sliku u punoj rezoluciji (1920x1200) neka mi posalje pm.

Molim vas, komentirajte, kako bi vi to napravili, sto bi promjenili. Zelim cuti misljenje vas profesionalaca jer ja sam amater.Namigiva

 

I za sve vas koji volite raditi u photoshopu, a igrali ste igru Portal i jos usto volite Escherov rad (boze kolko uvjeta) pogledajte OVO!

 

edit: jooj vec cu poludit s ovim uploudanjem slika. Nikad mi ne uspije iz prve!

 

edit 2: evo jos jedno pitanje za sve vas profesionalce (i one koji se tako osjecaju): kako u napraviti nesto sto izgleda kao zraka svijetlosti, ali da ima neki poseban sjaj, nesto kao ova bijela zraka na ovoj slici dolje, slika broj 2(s te slike sam uzeo ove ptice).

 ova druga slika ti je predobra... evo moje neke...


:D za bug :D za bug
for xfire for xfire
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
16 godina
offline
Što mislite? (photoshop image)

Heh, vidim da ste krivo shvatili! Ovu drugu nisam ja radio, ja sam radio prvu! Onu drugu sam tu stavio sam zbog te zrake svijetla da pokazem.

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što mislite? (photoshop image)
Assassin kaže...

Heh, vidim da ste krivo shvatili! Ovu drugu nisam ja radio, ja sam radio prvu! Onu drugu sam tu stavio sam zbog te zrake svijetla da pokazem.

  nema veze svejedno je predobra :D
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
16 godina
offline
RE: Što mislite? (photoshop image)
leo_819 kaže...
Assassin kaže...

Heh, vidim da ste krivo shvatili! Ovu drugu nisam ja radio, ja sam radio prvu! Onu drugu sam tu stavio sam zbog te zrake svijetla da pokazem.

  nema veze svejedno je predobra :D
 Da, znam. Ta slika mi je nekako dala inspiraciju za ovu moju.
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Što mislite? (photoshop image)

Evo nove verzije Time-a.

Molim vas, recite sto treba promjeniti.

Pink Floyd - Time, drugi pokusaj :) Pink Floyd - Time, drugi pokusaj :)
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Što mislite? (photoshop image)

extra su sve slike,al samo vam želim reći,nemojte se zavarati sa slikama koje izgledaju "fakat premoćno" jer one mogu biti napravljene u 5 minuta i nisu uopće teške,to samo izgleda moćno,nisam ja neki stručnjak al znam nešto....

e i adapter,daj nemoj sve radit na istu pozadinu iz top secreta,izmisli sam nešto

i tražim vaše mišljenje o uređivanju jedne prijateljice(znam moglo je puno bolje al više je bilo samo tako iz fore)

i posebno mišljenje slike ove sa krilima jer pokušavam ju usavršit da izgleda koda ima krila ali nikako ne ide...

Slika by me Slika by me
2 su pravila za uspjeh u životu: 1) Nikad ne reci ljudima sve što znaš.
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Photoshop - Pitanja, odgovori, tutorijali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice