Max tv to go

poruka: 65
|
čitano: 87.685
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Max tv to go
segregator kaže...
Ivan M. kaže...
segregator kaže...

kako se usluga uopće uključi, nemam je ni pod maxtv ni pod opcijama za mobilni račun

Probaj se ulogirati na https://mojmaxtv.hrvatskitelekom.hr/

 

To sam već probao i radi, ali u mobilnoj aplikaciji mi za isti user/pass kaže da nije OK

pa sam mislio da treba nekakva pretplata

Koju aplikaciju si instalirao na mobitel? MAXtv To Go HD je vjerojatno stara aplikacija i više ne funkcionira, sad postoji samo MAXtv i meni normalno radi na mobitelu i TV-u.

Have you tried turning it off and on again?
16 godina
offline
Re: Max tv to go
Ivan M. kaže...
segregator kaže...
Ivan M. kaže...
segregator kaže...

kako se usluga uopće uključi, nemam je ni pod maxtv ni pod opcijama za mobilni račun

Probaj se ulogirati na https://mojmaxtv.hrvatskitelekom.hr/

 

To sam već probao i radi, ali u mobilnoj aplikaciji mi za isti user/pass kaže da nije OK

pa sam mislio da treba nekakva pretplata

Koju aplikaciju si instalirao na mobitel? MAXtv To Go HD je vjerojatno stara aplikacija i više ne funkcionira, sad postoji samo MAXtv i meni normalno radi na mobitelu i TV-u.

 

meni na PC-u radi OK, a na mobitelu "Greška prilikom prijave. Lozinka je promjenjena ili je istekla pretplata. Pokušajte ponovo"
Na mobitelu mi je radilo OK do prije pola godine kad sam obnovio pretplatu na internet/maxtv. I prije i sad imam MAX3 sa HBO

i Pickbox

 

 

Edit: ipak si bio u pravu...u stvari postoje 3 aplikacije, maxtv to go, maxtv to go HD i maxtv i ova treća radi, ali začudo

tek nakon što sam deinstalirao preostale dvije

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.12.2023 17:08 (segregator).
15 godina
online
Re: Max tv to go

stare aplikacije su trenutno jos samo za one koji imaju staru platformu na maxtv stbu, ako nisu imali ono ažuriranje firmware-a...(u slucaju da radi stara a na novoj platformi si, cim udes u novu aplikaciju stara prestaje raditi)

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.12.2023 19:54 (dado16).
7 godina
offline
Max tv to go

 

Koristim Max Tv go HD  na tabletu i mobitelu koji podržavaju rezoluciju 2K što je 2560 x 1440 a ovi lopovi sa HT puštaju rezoluciju od 1280x720 sa bijednim  bitrate od 2200 kbps i to još nazivaju nekakvim HD a kad gledam na nekoj drugoj IPTV app. ulazni bitrate nije ispod 4000 kbps što je super za mobitel i tablet .

Žalosno u današnje vrijeme . 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.12.2023 19:13 (MUĆAK).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Max tv to go
meni cak štima ovakav bitrate, jer toliko imamo dobar internet da jedino ako je tako šta mogu jos i igrat nesto sastrane....inace mi pojede ping. Nadam se da ce se 2024 ubrzat optika
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice