3d Dizajner

poruka: 6
|
čitano: 6.459
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
3D dizajner

Gdje je bolje ići za 3d dizajnera, u Algebru, Ivoru ili pak nešto treće? To bih položio samo zbog izrade video igara pa me zanima u kojoj ču takvoj školi više i bolje naučiti o tome?

real master for every game
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 3D dizajner
master4games kaže...

Gdje je bolje ići za 3d dizajnera, u Algebru, Ivoru ili pak nešto treće? To bih položio samo zbog izrade video igara pa me zanima u kojoj ču takvoj školi više i bolje naučiti o tome?

mozda Edunova

14 godina
neaktivan
offline
3d Dizajner

Pa u svim tim tečaj školama se baš previše ne nauči. 3D modeliranje uz puno truda i rada možeš i sam naučiti, samo je potrebno mnogo mnogo raditi. A što se tiče izrade igri, e to je potrebno još više. Potrebno je znanje programiranja, dizajniranja, algoritama........ Moja preporuka da upišeš neki faks tipa fer ili foi i tamo naučiš osnove i naravno puno puno sam uložiš svog truda kojim got smjerom krenuo.

Plačanje tećaja je dosta skupo i nerazmjerno znanjem koje dobiješ. Tečaj traje nekoliko mjeseci dok na fakultetu postoje mnogi kolegiji koji se nadovezuju, nadopunjavaju i slilčno. Tko got kaže da se fakultet u informatičkoj struci ne isplati, laže. To će pogotovo u budućnosti doći do još većeg izražaja.

I znam da će sada se javiti neki koji su sa tečajem postigli velike uspjehe, ali to su samo pojedinci, definitvno nije pravilo. Da i Bill Gates nije završio fakultet.... bla bla

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2012 18:00 (Nilturion).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 3d Dizajner

Netreba ti fakultet za game art,samo iskustvo i "dobro oko",iako je + imati fakultet zavrsen ali u HR ti nema nijedan koji je za game art mozes jedino studirati preko interneta u fakultetima kao full sail ali mislim da se placa 20000$ :D.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2012 19:28 (ivanzu).
14 godina
offline
3d Dizajner

Što se toga tiče najbolji faks za to su ti tutoriali sa interneta (a ima ih hvala bogu koliko hoćeš), puno volje, hrpa ispijenih kava i neprospavanih noći. Odluči se za neki program (3ds Max, Maya, Modo, Blender... sasvim svejedno) i udri. Niti jedan faks ti kod zapošljavanja u toj struci neće pomoći ako nećeš sam zagrijat stolicu. Pričam iz vlastitog iskustva.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
3d Dizajner

da ne otvaram još jendu identičnu temu pišem ovdje. Također me zanimaju ti tečajevi za 3D dizajnera, doduše ne samo zanje koje tamo nude jer sam prilično samouvjeren da već znam većinu ako ne i sve što tamo podučavaju, već iz razloga što me zanima koliko se isplati imati potvrdu završetka tog čuda od tečaja u radnoj knjižici kod poslodavaca kojekakvih. Svjestan sam ja da većina poslodavaca traži kreativu, dobar portfolio ili barem ono nekakvo oko za art ili šta već ali valjda i ovo daje nekakav bonus ...valjda {#}

https://www.evolvehq.com/recruit/basic?token=player:kK9hDqr1cOCD7f7p,basic:kK9hDqr1cOCD7f7p
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice