Linkovi na forumu?!

poruka: 81
|
čitano: 15.228
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Linkovi na forumu?!
Danny_HR kaže...

 

 

Bojim se da se svi bunite samo da bi se bunili i ne razumijete da sav sadržaj koji konzumirate košta, da održavanje servera i web stranice ne dolazii besplatno, da se novi sadržaji ne pišu sami itd. Bug kao firma od nečeg mora "živjeti", a u najmanju se ruku mora potruditi da nema gubitke.

iskreno, u nazad pola godine - godinu, odkad su došli neki novi autori (da ne navodim sad koji, al vjerojatno se može skužit), tekstovi su katastrofa. vijesti su katastrofa. sve se svodi na postotke, tužbe i da ne velim glupe "jučerašnje" vijesti. još i nije problem kad je ta vijest stara, nego je ona i površno prevedena i objavljena

mislim da je vrijeme da evoluirate.. meni osobno, najbolja tech stranica - arstechnica - ima format kakav bi mnogi željeli a nemaju ga na domaćem jeziku.. da krenete makar u tom smjeru? drago već radi nešto slično, pogled na prošli tjedan.. kad bi tekstove, vijesti, recenzije, i ostalo formirali na malo zanimljiviji način, a ne samo prepisivali u dvije male kartice teksta, sa brojnim postocima u tekstu koji ne služe ničemu, sa trpanjem nekad i besmislenim riječima samo da se tekst napuni, možda bi bilo i bolje za vas, promet, nas, itd..

mogu još toga navest, vjerojatno i budem kad nađem vremena..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Linkovi na forumu?!

I ovo vi zovete najdiskretniji oblik oglašavanja?

 

Dva do groba ružna zelena linka kao šaka u oko  sa međurazmakom dvije riječi u jednoj rečenici?

 

Što znači da neki forumaš može napisati malo poveći post koji će biti prošaran sa 10-15 ako ne i više ovakvih linkova...

 

 

Test---

 

novu bla bla najbolja bla bla slike bla bla oprema bla bla zdravlju bla bla

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
4 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Linkovi na forumu?!
Danny_HR kaže...
Pitanje je jel žena. :)

koga briga kad ima ovakve sise :D

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
15 godina
odjavljen
offline
Re: Linkovi na forumu?!
mario.L_hr kaže...
Bježi od toga, to ti nije Ukrajinka. ;)

...ali ona treba ljubav

Danny_HR kaže...
Pitanje je jel žena. :)

ili on.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Linkovi na forumu?!

I meni su se sada počeli pojavljivati ali riješio problem sa AdBlock-om. Ovi zeleni linkovi su baš iritantni.

 
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Linkovi na forumu?!

Ovakve reklame koje iskaću samo smetaju, a još i ova zelene linije, prestrašno

 

i nije me briga ako dobijem crveni karton, ali mi se ćini da neki žele živjeti kao kraljevi, svi su naučili na velike prohtjeve i zato moraju namaknuti novac na sve strane, izgleda da cijena od 35 kuna nije dovoljna :) (zato sam i prestao kupovati tiskovine), a usto još se dosta toga prepisuje iz drugih medija, 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Linkovi na forumu?!

Meni je najgore što sam mislio da sam pkupio nekakav adware dok nisam primijetio da pokazuju linkove sa .hr domenom pa sam tek onda shvatio :D

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Linkovi na forumu?!

najprije trebate znati da je bug počeo od 2012. stvarati gubitke, točnije u toj godini dva i nešto milijuna kuna minusa, sumnjam da je 2013. bila bolje, vjerojatno i još gora, što se još vjerojatnije nastavlja i u 2014.

pa kad nakupiš nekoliko milijuna gubitaka u dvije godine nakon niza godina dobrog poslovanja, javlja se panika i normalno je da pokušavaju sve kako bi opstali...što danas teško uspijeva i mnogo većima koji daleko više naplaćuju i najmanju reklamicu

s tim na umu kritizirajte dalje, ali ako je moguće konstruktivno i bez balavih nadrkanih izljeva bijesa zbog narušenog komoditeta, jer ga uskoro možda uopće nećete niti imati na ovoj adresi

Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Linkovi na forumu?!

Odakle ti to znaš?

Swedish latin super funk.
10 godina
offline
Linkovi na forumu?!

Vratite tipa koji svršava! {#}

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Linkovi na forumu?!
sirka666 kaže...

Odakle ti to znaš?

po financijskom izvješću iz 2012., godinu ranije bili su oko 400.000 kn u minusu

rashod im je nešto manji od 10 milijuna, a prihod im je pao na 7,5 milijuna i ako su tako nastavili u 2013. (za koju još nema izvješća) i u prvom kvartalu 2014., normalo je da ih hvata panika jer takvim tempom ne mogu dugo izdurat

10 godina
offline
Linkovi na forumu?!

Pa logično je da stvaraju gubitke kad su od najboljeg informatičkog časopisa postali oglasnik za mobitele i ko zna šta još.

U cilom BUG-u ima 10 stranica s hardverom a sve ostalo mobiteli, tableti, igraće konzole i tako to.

Ja sam ga godinama kupovao zbog najboljih tekstova i recenzija hardvera a u velikoj mjeri i odličnog predstavljanja softvera al toga više nema, cili BUG prolistam za 10 minuta jer neman šta čitat.

Možete me i izbacit s foruma al neću ga ni kupovat ako moran čitat o mobitelima i tabletama koji me ni najmanje ne zanimaju.

Ove nove raklame mi ne smetaju (smetale su prvi dan sad ih ni ne primječujem)

VRATITE NAM INFORMTIČARA STAROG KOVA a i omiljeni časopis kakav je nekad bija.

nicky.sl
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Linkovi na forumu?!
nicky.sl kaže...

..

VRATITE NAM INFORMTIČARA STAROG KOVA a i omiljeni časopis kakav je nekad bija.

- nemoguće, prošle stvari su prošlost.

 

@ tema, reklame (sensetxt il što već...) primjer, riječ 'papir' u kontekstu diplome, se prigodno povezalo sa zewa reklamom. Koji je smisao takvog reklamiranja osim što ipak dođe kapne pokoja lipa u kasicu(?).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Linkovi na forumu?!

Mislim da ima premalo vijesti iphonu, svaki dan bi minimalno trebalo biti bar 5

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Linkovi na forumu?!
ihush kaže...

@ tema, reklame (sensetxt il što već...) primjer, riječ 'papir' u kontekstu diplome, se prigodno povezalo sa zewa reklamom. Koji je smisao takvog reklamiranja osim što ipak dođe kapne pokoja lipa u kasicu(?).

aj, bar me nasmijalo posteno... {#}

 

trenutno, ovakve reklama nemaju veze s racunalima, pa samim time jos vise iritantne... 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Linkovi na forumu?!
ihush kaže...

 

@ tema, reklame (sensetxt il što već...) primjer, riječ 'papir' u kontekstu diplome, se prigodno povezalo sa zewa reklamom. Koji je smisao takvog reklamiranja osim što ipak dođe kapne pokoja lipa u kasicu(?).

Mislim da bi se dalo izvući iz konteksta da danas u HR sa diplomom možeš samo dupe obrisat.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
14 godina
neaktivan
offline
Linkovi na forumu?!

I još nisu makeli ovu rugobu od reklama

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Linkovi na forumu?!
Da li će taj Adblock plaća?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Linkovi na forumu?!
keyofdestiny13 kaže...
Da li će taj Adblock plaća?

Neće.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
9 godina
odjavljen
offline
Linkovi na forumu?!
Jednom kada sam ga skinuo, pisalo je da plaćas koliko god hočeš?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Linkovi na forumu?!

Kad ne znas citati.

Autor prima donacije za to kaj radi adblock.

 

Iako, placas kolko zelis, dakle nista.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 15:02 (Ante).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice