BUG Forum: 4 mj. poslije

poruka: 63
|
čitano: 5.161
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
RE: BUG Forum: 4 mj. poslije
Level 1 kaže...

 Doduše nikad nisam dobio odgovor da li će se zvučne kartice i zvučnici odvojiti od periferije :)

Nisam uocio taj prijedlog. Da li je dobio podršku i drugih? Između stotinjak tema unutar periferija, nekih 14-15 je posvećeno zvučnicima. Nije malo, doista možemo otvoriti još jedan podforum samo za pitanja i teme u vezi zvučnika (možda i zvučnih kartica, dosta je blisko), ako to zatraži više forumaša.
16 godina
offline
RE: BUG Forum: 4 mj. poslije
Miro kaže...
Level 1 kaže...

 Doduše nikad nisam dobio odgovor da li će se zvučne kartice i zvučnici odvojiti od periferije :)

Nisam uocio taj prijedlog. Da li je dobio podršku i drugih? Između stotinjak tema unutar periferija, nekih 14-15 je posvećeno zvučnicima. Nije malo, doista možemo otvoriti još jedan podforum samo za pitanja i teme u vezi zvučnika (možda i zvučnih kartica, dosta je blisko), ako to zatraži više forumaša.
 Ja mislim da zvucnici trebaju biti pod periferije. Tako je na svim stranicama s hardwareom, zasto ne i na ovom forumu.
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG Forum: 4 mj. poslije
Miro kaže...
Level 1 kaže...

 Doduše nikad nisam dobio odgovor da li će se zvučne kartice i zvučnici odvojiti od periferije :)

Nisam uocio taj prijedlog. Da li je dobio podršku i drugih? Između stotinjak tema unutar periferija, nekih 14-15 je posvećeno zvučnicima. Nije malo, doista možemo otvoriti još jedan podforum samo za pitanja i teme u vezi zvučnika (možda i zvučnih kartica, dosta je blisko), ako to zatraži više forumaša.
Hvala na odgovoru makar i sa malo zakašnjenja.
Ustvari sam više ciljao na to da se zvučne kartice (onda i zvučnici) odvoje u poseban podforum, ali istina je da
ostatak forumaša i nije pokazao neki interes.

Pozdrav
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice