Forum ne šalje mailove na @net.hr email?

poruka: 7
|
čitano: 5.728
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Forum ne šalje mailove na @net.hr email?
Pozdrav forumu
Već sam se par puta pokušao registrirati s net.hr mailom, i forum kaže da je poslao verifikacijski mail, ali ništa ne stiže.
Kad sam vidio da to neće ići iskoristio sam jedan od onih Fake Name geratora i bez problema se registrirao s tim fake mailom. No kako taj mail nestaje za 60 minuta pokušao sam promijeniti mail u postavkama profila, ali ponovno ista stvar. Navodno je poslano, ali ništa nije poslano (nije u spamu).

Ima li rješenja ovomu?
Unaprijed hvala!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Forum ne šalje mailove na @net.hr email?

Okam i KISS kažu da forum (99%) šalje, a razlog ne primanja maila je uobičajeno pogrešna adresa ili je iskon pao (neki serverić..) pa proradi uskoro.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Forum ne šalje mailove na @net.hr email?

ihush nisi u pravu... Ne samo da ne šalje na @net.hr, nego ni na ostale.

 

Kolega se htio jučer prijaviti, no zaboravio je lozinku, mail mu je @net.hr i nije mu dolazio mail za reset lozinke, nakon tog napravio je novi mail na @net.hr i registrirali smo na bugu, no ništa od aktivacijskog maila.

 

Danas sam mu složio mail na @post.com, registrirao ga na bug i ništa od aktivacijskog maila također.

 

Problem leži u bugu, a ne u drugim mail serverima jer recimo @net.hr radi i jučer i danas normalno sa svim ostalim mailovima...

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Forum ne šalje mailove na @net.hr email?

.. ako je takva situacija, s više mail domena, tad je bug u bugu.. =neobično/nejasno.

- Obrnuto bi značilo da su provideri blacklistali bug tj nihove hostere (ako se ne varam upravo iskonovi.. pa to nema smisla). Možda su samo prolazni problemi 'restrukturiranja'...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Forum ne šalje mailove na @net.hr email?
ihush kaže...

.. ako je takva situacija, s više mail domena, tad je bug u bugu.. =neobično/nejasno.

- Obrnuto bi značilo da su provideri blacklistali bug tj nihove hostere (ako se ne varam upravo iskonovi.. pa to nema smisla). Možda su samo prolazni problemi 'restrukturiranja'...

 Probat ću sad kolegi složit s gmaila pa javim 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2015 13:57 (lllnuclearlll).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Forum ne šalje mailove na @net.hr email?

Mail serveri od .net.hr su u Češkoj i skoro sam siguran da je problem kod njih, posto vole "banati" domene sa kojih dobijaju relativno puno mailova.  Source - dozivio to nemalo puta 

 

http://www.winblogs.net
16 godina
offline
Forum ne šalje mailove na @net.hr email?

Gmail radi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice