Ideje, prijedlozi, savjeti za Bug site

poruka: 7
|
čitano: 2.261
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ideje, prijedlozi, savjeti za Bug site

Nisam mislio otvarati novu temu ali budući da je 'Ideje, sugesije, prijava problema i pomoć' zatvorena, pokrećem novu temu, jer nisam našao primjereno mjesto gdje bih to objavio.

 

Predlažem ideju za pokretanjem servisa na glavnim Bugovim stranicama koji bi pratio stanja dostupnosti usluga i servisa na području RH.

Primjer rada takvog servisa bi bila, npr., objavljena vijest 'Gmail van pogona' u 13 h.

Nadalje, recimo praćenje stanja T-mobile mreže, Vipneta itd.

 

Prije 20ak min nisam mogao zvati s 099 broja, nikakva obavijest, odmah me izbacivalo, na T-mobile webu nikakvih obavijesti.

Pozivom na 0981550 dočekaš mirovinu..., šalim se malo.

 

Bugovci, ukoliko to nije prezahtjevno dajte nam takav servis koji bi pratio stanja pojedinih usluga (barem onih glavnijih) na području RH.

Nisam vidio neki link na glavnoj stranici (www.bug.hr) gdje bih mogao ostaviti svoj prijedlog tako da koristim forum.

Hvala!

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 15:34 (irsuk).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ideje, prijedlozi, savjeti za Bug site
a kako ti mislis izvest to sa Tmobilom ako ni na njihovom sajtu to nema? da zaposle nekog u bug-u da non-stop zove sve Mobilne mreze? ne kontam bas...
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
moderator
offline
Ideje, prijedlozi, savjeti za Bug site

Ideja ti je zapravo fenomenalna, no nije mi jasno kako bi se to tehnički izvelo.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ideje, prijedlozi, savjeti za Bug site

Ne mislim da svi bugovci imaju Vipnet, sigurno neki od njih imaju tele2, t-mobile itd. Korisnik t-mobile, bugov korisnik t-mobila, odnosno netko od korisnika t-mobilea unutar Buga bi ubrzo uvidio da nešto neštima s mrežom, a također poznato je kako se to riješava -obostrana korist: Bugovci uspostave takav servis, imaju više posjetitelja, t-mobileovci nešto reklamiraju kod njih, ili dobiju neku proviziju. Čak nije potrebno da itko od Bugovaca koristi neku određenu uslugu. Uspostavi se dogovor između davatelja usluge i Buga o exkluzivnom obavještavanju Bugovaca o stanju njihove usluge. Već sam naveo da bi i Bug i davatelj usluge mogli pronaći zajednički jezik zbog obostrane koristi.

 

EDIT: Domagoj tek sam sad vidio tvoju poruku, ali evo mislim da je u mom postu i odgovor na tvoje pitanje (mislim na ovo exkluzivno obavještavanje Buga od strane davatelja usluge).

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.2.2009 10:42 (irsuk).
16 godina
offline
RE: Ideje, prijedlozi, savjeti za Bug site
pa valjda bi bilo logicno da svaki ISP ili Mob Operater prvo objavi vest na svom sajtu pa tek na ostaliam ,a posto oni ne objave ni na svom (mozda je taj prekid kratko trajao ili su hteli da precuta) , onda je jako ne logicno kako da se to objavi na Bug-u....
K'eni pa te vat' ;)
14 godina
neaktivan
offline
Ideje, prijedlozi, savjeti za Bug site

bug primetio sam da baš u zadnje vreme ne  pravite vs teme naprimer telefon taj i taj protiv ovog.voleo bi da recenzirate sony ericsson satio

jest i ako je došao nov lg chocolate.sony ericsson satio je jedan od najboljih telefona na svetu ima 21.1 megapixsel kameru 3.5 icat ekran itd.voleo bih ta ga usporedite sa i phonom,novim LG chocolate.htc toch 2.htc hero,nokia n97 ili nekako sa novoim motorolinim androidom jako volim telefone i znam sve o njima zato bi vole da to napravite. hvala

 

 

s.jagetić

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Ideje, prijedlozi, savjeti za Bug site
jostra kaže...

bug primetio sam da baš u zadnje vreme ne  pravite vs teme naprimer telefon taj i taj protiv ovog.voleo bi da recenzirate sony ericsson satio

jest i ako je došao nov lg chocolate.sony ericsson satio je jedan od najboljih telefona na svetu ima 21.1 megapixsel kameru 3.5 icat ekran itd.voleo bih ta ga usporedite sa i phonom,novim LG chocolate.htc toch 2.htc hero,nokia n97 ili nekako sa novoim motorolinim androidom jako volim telefone i znam sve o njima zato bi vole da to napravite. hvala

 

 

s.jagetić

Fulao si temu i podforum (u ovom podforumu piše se o Bug Online stranici, webu).

 

Prijedloge tema koje želiš čitati u Bugu - navedi ovdje!

 

p.s.

O SE Satio čitaj u sljedećem broju Buga!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice