Osobni stav forumaša u obliku bloga na profilu?

poruka: 35
|
čitano: 2.933
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Osobni stav forumaša u obliku bloga na profilu?
Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Osobni stav forumaša u obliku bloga na profilu?
Možda bi bilo bolje napraviti kategoriju kao što su "Vijesti by forumaši" pa unutra svaki osobni stav ima svoju temu i komentare.
Ovako će biti nereda svi stavovi u jednoj temi a komentari u drugoj.
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Osobni stav forumaša u obliku bloga na profilu
Ivan M. kaže...
Možda bi bilo bolje napraviti kategoriju kao što su "Vijesti by forumaši" pa unutra svaki osobni stav ima svoju temu i komentare.
Ovako će biti nereda svi stavovi u jednoj temi a komentari u drugoj.

{#}  Ne slažem se Ivane M. sa tvojim razmišljanjem iz jednostavnog razloga, pa sadašnji forum upravo i funkcionira po tom i takvom ključu, tako da to jednostavno ne može proći i. Gledaj, osobno pročitam nešto 1 na GsmAreni ili Engadgetu i to 1 objavim na forumu, za to mi ne treba blog, ako ništa jer nakon 6 mjeseci sve se obnavlja, ponavlja, usavršava, i "netko" to uoči 1 i to objavi, blog treba razgovarati o temi ili događaju koji nije samo za danas, ove godine, neka bude za danas, recimo 01, 01, 2012., ali on je makar svake godine ponovo, nije SAMO JEDNOM, kužiš ti mene, jel me pratiš  {#} !!??

 

Osobno bih volio raditi barem dvije teme, čitaj bloga; jedan o zakonodavstvu u RH, jer sam tu doma po profesiji a i poslijediplomski kanim upisati na pravu, smjer "Kazneno zakonodavstvo", a druga tema blog bi bila kultura na ulici, cesti, da se s jedne koliko toliko neutralne strane pokaže kako se u svakodnevnom životu ponašaju državljani RH, građani hrvatskih gradova koristeći svoje "metalne" ljubimce, možda se neko i prepozna i zbog toga mu proradi ono malo sive mase ako ju uopće ima {#}! Naravno uz kulturne, koncizne, pametne i konkretne komentare i primjere iz "svog kraja ili struke za podizanje kvalitete bloga uopće!

ATJ Lučko
15 godina
offline
Osobni stav forumaša u obliku bloga na profilu?

Netko se slaže, netko ne, ali ja opet tvrdim da bi tako bilo preglednije čitati.

Zašto onda ne bi sve komentare na osobne stavove koje su pisali Drago, Anastazija, Oleg, Miro i ostala ekipa, svrstali u jednu temu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Osobni stav forumaša u obliku bloga na profilu
Ivan M. kaže...

Netko se slaže, netko ne, ali ja opet tvrdim da bi tako bilo preglednije čitati.

Zašto onda ne bi sve komentare na osobne stavove koje su pisali Drago, Anastazija, Oleg, Miro i ostala ekipa, svrstali u jednu temu?

Obzirom sam na forumu tekar nekih 4 i kusur dana, mjeseci, ne znam i nije mi poznata situacija od prije, ali i o tome bi se dalo prodiskutirati, možda da se pojasni stvar, osvježe detalji na "nešto takvo" {#}!!

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice