Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

poruka: 87
|
čitano: 7.996
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

 

Ajd, nek mi netko pošalje privatnu poruku da i ja vidim kako to izlgleda, nitko mi se ne javlja Osmijeh

 

 

Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31 <========]]=0
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Zašto mi kad otvorim neku temu nema više s desne strane onaj okvirić gdje pišu aktivne teme i nerješeni problemi? Pokušao sam CTRL+kotačić na mišu pa se pojavi,ali kad idem na slijedeću stranicu opet nestane.

ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
Domagoj kaže...
pixelatem kaže...

a kada ce fix vezan za AdBlock Plus?

Neće nikad, bar ne od nas.
Tuku se TinyMCE (WYSIWYG editor koji koristimo) i AdBlock Plus - netko od njih to mora popraviti...
 Dali si siguran što se tiče TinyMCE-a? Koristim TinyMCE 2.x i 3.x i nisam imao problema sa AdBlockom
<?= "hello world" ?>
16 godina
neaktivan
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Prvo da pohvalim nadogradnju foruma. Vidim da ne piše broj postova i pomislim - baš glupo, kak da se ne broje postovi??? I sad kad sam pročito i malo razmislio, u pravu ste, zbog spamanja je uklonjeno i to je jako dobro.

 

Sve same pohvale na račun foruma

 

edit: e da, zaboravih reći da vi koji imate problema sa firefoxom i to - znam kak da to rješite - prijeđite na OPERU hehehe. Ma šalim se naravno nhf

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2008 14:48 (Val).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Dobro da ste maknuli broj postova u svakoj poruci. Ne mora svatko znati koliko ja postova imam. Smatram da je ta informacija "bitna" samo za mene. :)

 

Definitivno hvale vrijedna nadogradnja foruma.. :)

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
DrNasty kaže...

Evo probao sam druge teme, otisao sam na sluzbene obavijesti i pravila. Dok sam prijavljen ne otvara mi nijednu temu, dok se otvaraju kad sam odjavljen.

Samo ove novije zele da rade dok sam prijavljen (takav sam dojam dobio).

Odličan si dojam dobio - hvala na pomoći, stvar je sad sređena i trebalo bi raditi OK. Javi ako ne.
Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

cestitke!

I mislim da je u redu da ne pise post count jer su se ljudi natjecali.

Intel Core 2TM Duo E4400-2Ghz nVidia 8600GT@701Mhz/1.6Ghz/1Ghz ASUS P5LD2-X 2Gb Crucial Ballistix 19" ASUS WV Western Digital WD2500JS-22NCB1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
nedIm kaže...
TinyMCE WYSIWYG editor koji su koristili i koriste da NAPRAVE forum, i ne, ne može se ugasiti...
 znam jako dobro kaj je tinymce, i ne, nisu ga koristili da naprave forum, već ga koriste kao editor postova, i da, ja bi editor kao per-user setting. ugasio bi ga prvom prilikom. ;)

btw, također, zašto se forum ne fallbacka na nešto upotrebljivo kada browser ne dozvoljava/ne podržava javascript?
ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2008 15:27 (elkarrde).
16 godina
online
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
svaka cast nema price fantasticna nadogradnja. ono kaj mi je najbolje je onliine ofline, a i dela mi na mobu pisanje poruka(evo bas pisem sa njega) :)
intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Čestitke i svako dobro.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Bravo Domgaoj svaka cast ovo sad odlicno izgleda  Namigiva

Najviše me veseli kaj ste napokon maknuli (tj. sakrili) post cunting.

Sad još da pravila sredite kako bog zapovijeda i nema vam kraja Belji se  Smijeh

MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Kada sam htio dodati sliku uz post, nije više bilo onih kvadrata za upload slike...

Crveni okvir na slici.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
Ali sada nam naša mena i slike izgledaju mali :(

jer bi mogli barem malo povečat imena i slike? Ne treba puno samo malo (blink,blink)
nije na nama da odlučujemo tko će umrijeti a tko živjeti.već da iskoristimo preostalo vrjeme najbolje što možemo.
16 godina
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
naxeem kaže...
Originalni_manic kaže...

Mrak :D Jedna sitnica samo, ne smeta, ali eto, da budemo sitničavi ;) Attached.

 To je zbog širine stranice. Bilo bi ružno da ide u novi red.
 Znam da je zato, da je rezolucija veća ne bi bilo problema, ali eto, da se zna da postoji :)

Koja je razlika između punog zelenog online kružića/statusa i onog šupljeg?
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2008 18:15 (Originalni_manic).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
Razer_Copperhead kaže...

Zašto mi kad otvorim neku temu nema više s desne strane onaj okvirić gdje pišu aktivne teme i nerješeni problemi? Pokušao sam CTRL+kotačić na mišu pa se pojavi,ali kad idem na slijedeću stranicu opet nestane.

 Vidim da je proradilo.
ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
moderator
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
Originalni_manic kaže...

Koja je razlika između punog zelenog online kružića/statusa i onog šupljeg?
Sve sam čekao da to netko pita!

Dakle, puni kružić znači da je netko online i da je aktivan - da čita postove, odgovara na njih i slično. Proziran znači da ništa ne radi na stranici već da ju samo ima otvorenu, recimo u pozadinskom tabu ili u prednjem, no ne radi ništa na kompjuteru.
Domagoj
16 godina
moderator
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
nedIm kaže...

Kada sam htio dodati sliku uz post, nije više bilo onih kvadrata za upload slike...

Crveni okvir na slici.

 

Malo te zeka cacheiranje. Probaj Ctrl+F5 pa bi trebalo biti OK.
Domagoj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
PC Street Hacker kaže...

Najveće smeće je to što ne piše koliko ima poruka.

 zasto?
Q6600 @ 3.1Ghz // 4GB DDR2 Kingmax MARS // 8800GTX
16 godina
neaktivan
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

zasto ne mogu "visestr." citirati? firefox 3.0.

 

[EDIT]

hvala Domagoj! Osmijeh

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.9.2008 15:39 (r420r).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

evo gledam malo...super ste to nadogradili Cool

 

još kad bi stavili negdje na vrh ime korisnika koji je zadnji odgovorio na neku temu...možda sljedeći put

Moj laptop:HP Compaq 6715b 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2008 22:59 (mali.ivica87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Odličan update!

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Slažem se. Također. Dobar update stranice!

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 512Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Odličan posao, stvarno.

 

Nego, mene zanima brojač poruka, ukinut je i to je super, ali ja još uvijek vidim svoje poruke kod profila, tuđe ne. To je u redu, zar ne? Isto i drugi vide?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.00 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
Naravno da je to uredu!
post count treba biti.
nije na nama da odlučujemo tko će umrijeti a tko živjeti.već da iskoristimo preostalo vrjeme najbolje što možemo.
16 godina
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

A čemu onda titule biljna uš, krpelj, moljac itd ako nema post counta? Pretpostavljam zobg zezancije.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.00 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
crystal6 kaže...

A čemu onda titule biljna uš, krpelj, moljac itd ako nema post counta? Pretpostavljam zobg zezancije.

Vjerovatno da se zna koliko je ko aktivan na forumu
16 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Sve pet za nadogradnju i sve ljepše i bolje ...ali malo ste kod slika nekako zakomplicirali...bolji mi je bio prijašnji sistem jer su strelice pratile klik
a sad moraš držati kursor nad njima da bi ti se listalo a čim makneš kursor nema listanja nego ti se sama slika zgasi tj.vrati nazad.
I sami komentari su postali ograničeni ...nema više pisanja dužeg komentara.Iako je napredak prikazati ih u okviru i same slike sad stanu llijepo
ali kažem što je sad nedostatak bar kod mene.

v_maxcpp
16 godina
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Upomoć! Dobio sam privatnu poruku i ugodno se iznenadio na onaj narančasti dodatak ali mi ne rade tipke odgovor i privatna poruka ( kad sam u tuđem profilu ).

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.00 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
crystal6 kaže...

Upomoć! Dobio sam privatnu poruku i ugodno se iznenadio na onaj narančasti dodatak ali mi ne rade tipke odgovor i privatna poruka ( kad sam u tuđem profilu ).

Yup ovo se i meni dešava... + moram stiskat po nekoliko puta da bi mogao poslat PM a nekad uopce ga ne mogu poslat...
Tipka "pošalji" nekad šteka (potrebno je više puta kliknuti) a nekad uopce ne radi  Mršti se   Tako da se ne moze niti poslat PM  Neodlučan
MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
16 godina
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
Darth Punisher kaže...
crystal6 kaže...

Upomoć! Dobio sam privatnu poruku i ugodno se iznenadio na onaj narančasti dodatak ali mi ne rade tipke odgovor i privatna poruka ( kad sam u tuđem profilu ).

Yup ovo se i meni dešava... + moram stiskat po nekoliko puta da bi mogao poslat PM a nekad uopce ga ne mogu poslat...
Tipka "pošalji" nekad šteka (potrebno je više puta kliknuti) a nekad uopce ne radi  Mršti se   Tako da se ne moze niti poslat PM  Neodlučan
 Ali ja ne mogu ući ni u prozor za upisivanje poruke. Kad stavim miš na nju dolje umjesto da piše javascript .... ne piše ništa (osim done)
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.00 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice