PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.903.022
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Johnny4286 kaže...
Bitanga kaže...

 

Koliko sam skužio trebao si ga uzeti preko te ponude.

A pisalo je da oni koji su eligible dobiju mail za 2 tjedna.

 Ali jednostavno je nigdje nije bilo, niti je bila ponudena

Budem vidio, mozda dode mail, mozda napisem mail customer support, ne kosta me nis pitati

I hvala na replyju

 

Meni je neki dan bilo ponuđeno dok sam otišao u PSStore, al više se ne sjećam gdje.

Sad vidim ovdje:

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
toxic kaže...

taj tolko hvaljeni 4k zapravo nije 4k, hdr je nesto ali opet nije WOW meni je veci WOW mrknut pravi 4k ili igrat na 144hz monitoru.

Taj HDR je moguc trenutno samo na tvu a kada ga upalis imas jos veci input lag dakle no way za mp igranje.. sp ajde..

 

konzola se vise grije(bucnija je), ruzna je i glomazna..

Meni je zao sto sam sa slim verzije presao na ps4 pro.. nista mi nije WOW.

 

 

PRO se manje grije, i manje buči od PS4 vulgaris. Ne znam otkud ti ovo.

 

 

 

 Nisam pricao o vulgarsi nego o slim verziji koja se cuje i grije dosta manje... inace imao sam slim igrao ga i prosao na ps4 pro pa znam iz prve ruke...Btw imas tonu reviwa koji govore kako je slim tisi.. a daje isto kao i vuglaris..

 

 

 

 

edit: zaboravih reci, horizon izgleda zaista dobro.. no ne mozes izjaviti da pc nece vidjeti nista bolje jer ocigledno nisi probao witchera 3 na 4k rezi (pravoj) a igra je stara vec...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 20:20 (toxic).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

Vsim Horizona tek treabju doc igre koje ce iskoristi PRO potencijal zato malo strpljenja molim..

 

bdw isto zanimljivo stivo toxic !

 

 

Sta imas tu naucit?

Ti bi bar nesto trebao znat barimas graficku za 4k rezu..

Ps4 pro nema hw za 4k to su cinjenice, neke igre ce i raditi ali to s smanjenim detaljima..

 

Sto je ps4 pro napravio? Upravo sto sam naveo zeli biti konzola koja tezi pc-u.

 

Dakle prije konzolama nije bilo bitno da li igra radi na 30 fpsa ili 60 fpsa kako grafika izgleda. Kada se javi neki iz tabora pca mah hebes grafiku, hebes fps.

Pojavi se ps4 pro sada je odjednom bitno jedno i drugo, zatim loš port  ? wtf?

Dakle ne znaju napraviti igru za ps4 pro a za klasican ps4 znaju??

Strpljenja za sto? Prije nego oni optimiziraju taj ps4 pro izaci ce ps5..

 

Nade mogu polagati samo u igre kojih nema na pcu poput horizona ali i toga je sve manje jer na pc-u su pocele izlaziti igre s xboxa pa ono...

Po meni nisu trebali raditi ovo s ps4 pro i amen.

Ja koji sam kupio ps4 pro se osjecam bezveze jer realno nije bilo potrebe.

 

 

 

16 godina
offline
PlayStation 4

Ustao si na krivu nogu vidim...

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže... 

 Nisam pricao o vulgarsi nego o slim verziji koja se cuje i grije dosta manje... inace imao sam slim igrao ga i prosao na ps4 pro pa znam iz prve ruke...Btw imas tonu reviwa koji govore kako je slim tisi.. a daje isto kao i vuglaris.. 

  

 

Zašto bi me zanimao slim? Nitko neće kupiti istu verziju konzole samo manju i tišu, ali pro će već kupiti.

Bitno je da je Pro tiši od PS4 vulgaris. I zanemarivo se čuje dok radi na full speedu. To je apsolutno nikakav argument protiv Proa.

 

 

toxic kaže...

Sto je ps4 pro napravio? Upravo sto sam naveo zeli biti konzola koja tezi pc-u.

 

 

Znaš što je Pro napravio? Napravio je to da sam ja kao okorjeli PCjaš opet kupio PS4 Pro nakon što sam PS4 vulgaris prodao jer sam bio izrazito nezadovoljan ograničenjima. I konačno sam zadovoljan s Pro konzolom.

"4K" igranje mi uopće nije presudno tu. Vjerujem da je Witcher3 isto super u 4k na PCu, ali šta je tu je. Ne planiram kupovati grafičku i monitor za 4K još neko vrijeme.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

Vsim Horizona tek treabju doc igre koje ce iskoristi PRO potencijal zato malo strpljenja molim..

 

bdw isto zanimljivo stivo toxic !

 

 

 Kolega, pratim inace Digital Foundry i ovaj video mi je bas dobro dosao. Sada kada sam uzeo isto GTX 1080 Ti, dobro mi dode ova custom rezolucija od 3200x1800 jer grafa ipak ne moze tjerati sve u 4K na 60 FPS-a na max detaljima. Nisam prije znao kako se moze podesiti, a da uredno sve sljaka nit mi je ikad palo na pamet.

16 godina
offline
PlayStation 4

jep u istom smo sosu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

prodajem horizon zero dawn, 300 krznenih, bez zamjena.

primopredaja u ri ili ogulinu, ostatak rh poštom.

 

i isprike na off-topic

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 22:58 (Hornet_93).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
toxic kaže... 

 Nisam pricao o vulgarsi nego o slim verziji koja se cuje i grije dosta manje... inace imao sam slim igrao ga i prosao na ps4 pro pa znam iz prve ruke...Btw imas tonu reviwa koji govore kako je slim tisi.. a daje isto kao i vuglaris.. 

  

 

Zašto bi me zanimao slim? Nitko neće kupiti istu verziju konzole samo manju i tišu, ali pro će već kupiti.

Bitno je da je Pro tiši od PS4 vulgaris. I zanemarivo se čuje dok radi na full speedu. To je apsolutno nikakav argument protiv Proa.

 

 

 A? Pa ko je rekao za tebe? Ti si se dotakao fat verzije dok sam ja pricao o slim verziji od tuda krece rasprava.

Ostalo je nebitno, nisam pitao zasto si ti ili netko drugi nezadvoljan niti trazim da mi se opradavate zasto je pro super... govorim svoja osobna stajalista i razmisljanja. U tom svemu tvoj kontra stav i obrazozenja me nece natjerati da mislim suprotno, kapis?

Razliciti smo i razlicito gledamo na situacije.

Po mnogo cemu ja vise manje kud i kamo znam kritizirati stvari koje posjedujem dok bi se neki (ne konkretno ti) radije propucali nego priznali i rekli "cuj stvar nije ipak tak dobra i nisam potrefio s kupnjom".

 

Mozemo raspravljati o tim tzv portovima jel?  Do proa s time konzole nisu imale problema, sada imaju problem kada treba radit na ps4 prou kako treba, po meni je ovo PROBLEM pc-a a ne koji zelim imati na konzoli...

ode plug&play u pm

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 23:05 (toxic).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

 

Mozemo raspravljati o tim tzv portovima jel?  Do proa s time konzole nisu imale problema, sada imaju problem kada treba radit na ps4 prou kako treba, po meni je ovo PROBLEM pc-a a ne koji zelim imati na konzoli...

ode plug&play u pm

 

 

Slažem se. Upravo je problem s portovima i NAT gluparijama i bio moj glavni povod za prodaju prvog PS4 kojeg sam imao. Tada sam odlucio investirati radije u novi PC. Ali sad kad ga imam, Pro je s 4k TVom next best thing za couch gaming.

 

P.S. Najbolja stvar je sto na PCu nikad nisam imao takvih problema s portovima kod voice komunikacije ili u igrama. To je ono sto i ja tupim, tome nema mjesta kod konzole, ti servisi su skroz krivo projektirani.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Johnny4286 kaže...
Bitanga kaže...

 

Koliko sam skužio trebao si ga uzeti preko te ponude.

A pisalo je da oni koji su eligible dobiju mail za 2 tjedna.

 Ali jednostavno je nigdje nije bilo, niti je bila ponudena

Budem vidio, mozda dode mail, mozda napisem mail customer support, ne kosta me nis pitati

I hvala na replyju

Definitivno se obrati supportu, vjerujem da bi se trebalo rijesiti, ipak si uzeo na godinu dana. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Kupio ga i ja pred jedno tjedan-dva kad je bio na rasprodaji. Inače volim takve jednostavne igre sa dobrom pričom, ali Heavy Rain me nije nešto posebno impresionirao. OK je, ali ništa spektakularno.

16 godina
offline
PlayStation 4

Ok za danasnje vrijeme ali kad je izasao za PS3 je bio revolucija radi tog  interkativnog/movie pristupa 

 

Zacetnik istog prvo bio odlican Fahrenheit na PC-u...

 

Neznam koliko si star ali jel se sjecas omikron:the nomad soul od njih iz 99-te?

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2017 10:23 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ima tko da je napravio prednarudzbu z CoD wwii

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Čuo sam ali nisam igrao. Inače, da, kad vidim da je HR originalno izašao 2010. jasno mi je da je tada to vjerojatno bilo zanimljivije i zabavnije. Ali vrijeme je učinilo svoje. I dalje je to dobra igra, ali ne bi sigurno bila tako uspješna da je izašla unatrag godinu-dvije.
16 godina
offline
PlayStation 4

neznam bas sve ovisi kako je koncepiran npr. until dawn

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2017 16:16 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Fahrenheit je poprilično jeben do negdje polovice igre kad ne useru sve sa nekim alien bullshitima. Onako po sjećanju. Ali svejedno zanimljiv gameplay sa popriličnom slobodom i vjerojatno najboljom sex scenom u povijesti gaminga. 

 

Heavy Rain mi je bio dosta intrigantan prije nabavke pleyke i non stop si mislim uzeti onaj pack sa Bayondom, ali previše puta sam čuo da nije bog zna šta posebno. Ne vjerujem da ću ga odigrati, osim ako nabavim super jeftini fizičku kopiju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Imam taj famozni Heavy Rain i igra mi je totalno razaočaranje. Bio sam na nju onako nabrijan i volim taj tip igara, ali ona mi je totalno u banani. Igrao sam 2 sata i skoro sam zaspao od dosade, kontrole u igri su blago rečeno katastrofa, kretanje i prebacivanje iz scene u drugu scenu i povrh svega igra je usporena, sve što radiš traje milion godina. Uglavnom ta igra mi je najveće razočaranje na PS4.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2017 17:11 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Meni je isto taj H.Rain uspavanka u početku, pa sam odustao. A i vizualno je malo zastarjela.

Ali mi je zato Beyond 2 Souls predobra igra.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2017 17:37 (DeniZg).
12 godina
offline
PlayStation 4

Fahrenheit je genijalna igra, ja sam uzivao u cijeloj igri od pocetka do kraja.

 

Za PS4 a da je slicno preporucam Until Dawn. Heavy Rain nisam probao, makar sam kad je tek izasla slinio kao lud na trailere i gameplay :)

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

odigraj i beyond tj uzmi konbo ;) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Eto dočekali smo napokon da se vidi razliku između običnog i PRO modela. Tekken 7 na običnom ide u stvarno mizernih 864p , a PRO uredno gura Full HD 60 FPS-a.  Na jadnom Xboneu ide u 720p. Jbt na šta smo spali.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Eto dočekali smo napokon da se vidi razliku između običnog i PRO modela. Tekken 7 na običnom ide u stvarno mizernih 864p , a PRO uredno gura Full HD 60 FPS-a.  Na jadnom Xboneu ide u 720p. Jbt na šta smo spali.

 

Napokon? Pa vidi se razlika otkad je izašao.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
16 godina
offline
PlayStation 4

Ima PRO i prica gluposti lol..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Eto dočekali smo napokon da se vidi razliku između običnog i PRO modela. Tekken 7 na običnom ide u stvarno mizernih 864p , a PRO uredno gura Full HD 60 FPS-a.  Na jadnom Xboneu ide u 720p. Jbt na šta smo spali.

 a taman mislio pitat kakav je i dal ga se isplati kupit....

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

Ima PRO i prica gluposti lol..

 

 ništa idemo prodat "običnu" i kupit PRO pa ima se para

16 godina
offline
PlayStation 4

Haha ja cekam scorpio da dojde(najvise radi 4k i HDR-a te BD-) 

tak da imam obje 

 

Dam se kladit da pola pro ekipe ili prodat ili dodat za scorpio...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

Haha ja cekam scorpio da dojde(najvise radi 4k i HDR-a te BD-) 

tak da imam obje 

 

Dam se kladit da pola pro ekipe ili prodat ili dodat za scorpio...

 I sta ces/cete onda igrat na Scorpiu ? 

MadeInCroatia
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...

Eto dočekali smo napokon da se vidi razliku između običnog i PRO modela. Tekken 7 na običnom ide u stvarno mizernih 864p , a PRO uredno gura Full HD 60 FPS-a.  Na jadnom Xboneu ide u 720p. Jbt na šta smo spali.

 

Napokon? Pa vidi se razlika otkad je izašao.

 

Pa meni osobno s obzirom da imam full HD će ovo biti prva igra gdje je razlika tako drastična u samoj rezoluciji. Sve drugo što sam dosad igrao je bilo više manje isto ko i na običnom. 

 

4mal kaže...

Haha ja cekam scorpio da dojde(najvise radi 4k i HDR-a te BD-) 

tak da imam obje 

 

Dam se kladit da pola pro ekipe ili prodat ili dodat za scorpio...

 Scorpio će patiti od istih problema ko i PRO uz daleko manji broj dobrih igara. Evo već jurim po svoju kopiju...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice