PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.806.818
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
PlayStation 4

Maxa imam, odlicna igra, tko ju nije igrao sigurno ce uzivat a ova trackmania me uopce ne interesira... 

nis, cekamo peti mjesec... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mad max sam igrao, igra je super, mnogima je prošla ispod radara.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Mad max sam igrao, igra je super, mnogima je prošla ispod radara.

 

Meni je bila zanimljiva dva, tri područja. I onda sam skužio da je ista kao i 99% open world igara, ideš od mape do mape i radiš iste stvari na svakoj.

Totalno sam se zasitio tog koncepta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
PlayStation 4

Ne znam jel' već spomenuto, ali PSVR ima novu standardnu cijenu (300€).

Kod nas je SD odmah popratio to trajno sniženje sa cijenom od 2300 kn.

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 12:10 (DeniZg).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Ne znam jel' već spomenuto, ali PSVR ima novu standardnu cijenu (300€).

Kod nas je SD odmah popratio to trajno sniženje sa cijenom od 2300 kn.

 

 

To je sad već super cijena.

Još 10% popusta i maltene ti ga daju za džabe :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
PlayStation 4

Mislim da su poboljšali PS+ ponudu u zadnja 2 mjeseca zbog Xbox Game Passa koji je strašno povoljna usluga. U svakom slučaju dobre vijesti za nas, nadam se da će nastaviti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

Maxa imam, odlicna igra, tko ju nije igrao sigurno ce uzivat a ova trackmania me uopce ne interesira... 

nis, cekamo peti mjesec... 

 Probat ću je čisto zato što je besplatna. Naime, imam dosta loše iskustvo sa istoimenim filmom kojeg nisam mogao pogledati do kraja, pa sada igra ispašta. :D

15 godina
online
Re: PlayStation 4

 Da li se dobije disk ili kod od Far Cry 5. 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Spike1983 kaže...

Maxa imam, odlicna igra, tko ju nije igrao sigurno ce uzivat a ova trackmania me uopce ne interesira... 

nis, cekamo peti mjesec... 

 Probat ću je čisto zato što je besplatna. Naime, imam dosta loše iskustvo sa istoimenim filmom kojeg nisam mogao pogledati do kraja, pa sada igra ispašta. :D

WTF.

To je kao da ne zelis probati prvi Far Cry, jer ti nije sjeo film  

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav. Evo ovako, prije nekih mjesec dana odlucio sam uzet ps4.  Par prijatelja ga je uzelo prosle godine za cijenu koju ja ove godine nigdje ne mogu naci. Bio sam uvjeren da ce sad biti jos jeftiniji nego sto je bio prosle godine, ali nista od toga. Onda sam odlucio cekat uskrs u nadi da ce bit neke akcije ali evo koliko sam primjetio nema ih bas. Znaci meni je dovoljan model od 500gb, ne treba mi pro i nigdje ne vidim za manje od 2400-2500 samo ps4 i kontroler, dok su prosle godine bile kombinacije ili sa 2 kontrolera ili sa igricama i bilo je akcija i po 1700-2000kn..Pa me zanima, znate li vi neku trgovinu gdje ima nekakva akcija, a da je meni slucajno promaklo..i dodatno pitanje, jel dobra opcija mozda uzet polovni? Unaprijed zahvaljujem 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
tictactoe kaže...

Pozdrav. Evo ovako, prije nekih mjesec dana odlucio sam uzet ps4.  Par prijatelja ga je uzelo prosle godine za cijenu koju ja ove godine nigdje ne mogu naci. Bio sam uvjeren da ce sad biti jos jeftiniji nego sto je bio prosle godine, ali nista od toga. Onda sam odlucio cekat uskrs u nadi da ce bit neke akcije ali evo koliko sam primjetio nema ih bas. Znaci meni je dovoljan model od 500gb, ne treba mi pro i nigdje ne vidim za manje od 2400-2500 samo ps4 i kontroler, dok su prosle godine bile kombinacije ili sa 2 kontrolera ili sa igricama i bilo je akcija i po 1700-2000kn..Pa me zanima, znate li vi neku trgovinu gdje ima nekakva akcija, a da je meni slucajno promaklo..i dodatno pitanje, jel dobra opcija mozda uzet polovni? Unaprijed zahvaljujem 

 Bilo na Black Friday. Ovako sumnjam da je bilo. Njuskalo ti je najbolji izbor. Nades lijepo novo zapakirano za 2000kn sa igricom i 2 joya bez problema.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
13 godina
offline
PlayStation 4

1500 kn je bio najjeftiniji nov PS4 slim iz ducana, eh sad kad je to bilo boga pitaj, evo ovo je bilo iz 7mj. 2017-te akcija za 1699 kn u SD-u

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Može preporuka TVa do 4500kn ~50" koji bi se koristio samo za PS4 pa zato ovdje pitam za iskustva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hyperion-Shrike kaže...

Može preporuka TVa do 4500kn ~50" koji bi se koristio samo za PS4 pa zato ovdje pitam za iskustva.

 Premalo je to love za "preporučljiv" 50" TV.

Eventualno ovaj Samsung. -> Recenzija

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 22:02 (DeniZg).
11 godina
offline
PlayStation 4

ShopTo ima uskršnju rasprodaju Dualshock 4 kontrolera, od 36,85 funti na dalje.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
tictactoe kaže...

Pozdrav. Evo ovako, prije nekih mjesec dana odlucio sam uzet ps4.  Par prijatelja ga je uzelo prosle godine za cijenu koju ja ove godine nigdje ne mogu naci. Bio sam uvjeren da ce sad biti jos jeftiniji nego sto je bio prosle godine, ali nista od toga. Onda sam odlucio cekat uskrs u nadi da ce bit neke akcije ali evo koliko sam primjetio nema ih bas. Znaci meni je dovoljan model od 500gb, ne treba mi pro i nigdje ne vidim za manje od 2400-2500 samo ps4 i kontroler, dok su prosle godine bile kombinacije ili sa 2 kontrolera ili sa igricama i bilo je akcija i po 1700-2000kn..Pa me zanima, znate li vi neku trgovinu gdje ima nekakva akcija, a da je meni slucajno promaklo..i dodatno pitanje, jel dobra opcija mozda uzet polovni? Unaprijed zahvaljujem 

 Imaš na Alzashopu za 2000kn crni slim 500GB sa jednim kontrolerom. Niže od toga teško u ovom trenutku. Ili njuškalo ili se strpi još par mjeseci. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

ShopTo ima uskršnju rasprodaju Dualshock 4 kontrolera, od 36,85 funti na dalje.

 Fala.taman prijatelj gleda di ce narucit.

7 godina
offline
PlayStation 4

Ubija Gehrmana i Moon Presence, i igra me automatski odvela u NG+. Ocekiva san da ce bit ka u DS2 di moras izabrat tu opciju. Sad me lipo naguzilo, niti san odigra DLC niti san odigra dungeone, niti se levela koliko san tija prije NG+..

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 0:01 (Tututuru).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

tictactoe 

Ima Sancta i popust na placanje nekim karticama.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Ubija Gehrmana i Moon Presence, i igra me automatski odvela u NG+. Ocekiva san da ce bit ka u DS2 di moras izabrat tu opciju. Sad me lipo naguzilo, niti san odigra DLC niti san odigra dungeone, niti se levela koliko san tija prije NG+..

 Ja sam imao stari save u cloudu pa sam vratio stari save. i nastavio igrat.

8 godina
offline
PlayStation 4

Ljudi može pomoć? 

 

Imam nba league pass i koliko sam informiran ta aplikacija postoji na us storeu. 

 

Kako bi se ja mogao docepati te aplikacije i koristiti je na svom ps? 

 

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
punta arenas kaže...

Ljudi može pomoć? 

 

Imam nba league pass i koliko sam informiran ta aplikacija postoji na us storeu. 

 

Kako bi se ja mogao docepati te aplikacije i koristiti je na svom ps? 

 

 

Hvala

 Nula bodova....imam i ja league pass i usa acc i radi samo ako si na us teritoriju...

6 godina
offline
Re: PlayStation 4

@Tututuru

 

Težina Dungeonsa ti ne raste s napretkom igre tako da slobodno kreneš s njima u NG-u pa prvo njih odradi, od lvl 3 se dobija čisto pristojna suma za podizanje lvl-a.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 15:04 (olrak).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
olrak kaže...

@Tututuru

 

Težina Dungeonsa ti ne raste s napretkom igre tako da slobodno kreneš s njima u NG-u pa prvo njih odradi, od lvl 3 se dobija čisto pristojna suma za podizanje lvl-a.

 olrak je u pravu u Dungeonsima se možeš fino levelat.

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže.....

 Ja sam imao stari save u cloudu pa sam vratio stari save. i nastavio igrat.

 Kako se povuce sa clouda save, priko usb - a pretpostavljan?

 

Ma i nije toliko tragicno koliko me izivciralo u ton momentu, jer ionako mislin platinirat igru. Ali u ton momentu san bija nabrijan i tija zavrsit DLC prvo..

6 godina
offline
Re: PlayStation 4

S clouda možeš samo ako imaš PS+ pretplatu, a s USB-a ako si radio backup na vanjski USB stick.

 

No poanta je da trebaš imati barem dva različita save file pa učitaš predzadnji jer sama igrica stalno auto savea na zadnji save file. Recimo ja imam NG na jednom te istom i ne mogu se vratiti na dio koji sam igrao prije sat-dva. Naravno to nije pametno jer ako mi se sjebe taj jedan save file ode sav znoj i suze u nepovrat. Tako da si sutra radim backup save fileova svih igrica.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
hummer0 kaže.....

 Ja sam imao stari save u cloudu pa sam vratio stari save. i nastavio igrat.

 Kako se povuce sa clouda save, priko usb - a pretpostavljan?

 

Ma i nije toliko tragicno koliko me izivciralo u ton momentu, jer ionako mislin platinirat igru. Ali u ton momentu san bija nabrijan i tija zavrsit DLC prvo..

 Znači imam PS+ i radim upload na cloud sa vremena na vrijeme.

Ne radi se automatski jer mi konzola nije označena kao primarna jer dijelim igre sa kumom.

Nakon što sam ubio zadnjeg bossa skužio sam da me je prebacilo na NG+, nakon toga sam presnimio save sa clouda na konzolu jer je na konzoli bio noviji.

Samim tim vratio sam se prije NG+.

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže.....

 Znači imam PS+ i radim upload na cloud sa vremena na vrijeme.

Ne radi se automatski jer mi konzola nije označena kao primarna jer dijelim igre sa kumom.

Nakon što sam ubio zadnjeg bossa skužio sam da me je prebacilo na NG+, nakon toga sam presnimio save sa clouda na konzolu jer je na konzoli bio noviji.

Samim tim vratio sam se prije NG+.

 Nije ni meni konzola oznacena ka primarna, al nisan zna da ne dize automatski. Pogleda san sad za svaki slucaj, al nema savea.

16 godina
offline
PlayStation 4

U PS4 HDD od 500 GB planiram zamjeniti HDD-om od 2TB.... želio bi sačuvati igre koje sam skinu da ne moram ponvo sve skidati...

dali je moguće napraviti kloniranje diska i da sve uredno radi nakon toga...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
krelos kaže...

U PS4 HDD od 500 GB planiram zamjeniti HDD-om od 2TB.... želio bi sačuvati igre koje sam skinu da ne moram ponvo sve skidati...

dali je moguće napraviti kloniranje diska i da sve uredno radi nakon toga...

 

Da, backup i restore je standardno podržan. Al je beskonačno spor (čitaj 5-6 sati čak i na 500GB disku).

Ali klasično kloniranje diskova nisam siguran, jer ipak stavljaš veći disk, pa moraš proširiti particiju i sl.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2018 10:03 (Bitanga).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice