PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.880.183
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...

Ljudi jel vrijedi Marvel’s Spider-Man 180-200 Kn za koliko se može naći na Njuškalu?

 

 Meni je vrijedo i punu cijenu, osobno za mene je Spiderman GOTY 2018 a ne GoW. 

Takodjer, meni je Spiderman bolji nego GoW. Prije nego sam zaigrao, nisam imao nikakva ocekivanja prema toj igri jer inace nisam fan superheroja, ali ispostavila se dosta dobra.

Nije 10/10, ponajvise zbog odredjenih kliseja, a act 3 mi je najslabija karika igre.

Ali sve u svemu moje misljenje je da se definitivno isplati za te novce.

5 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Spidermana rijesio 97% gow 2% ugasio ga nakon 2h igranja.

Spiderman ako i nije najbolja onda je definitivno jedna od najzabavnijih igri za ps4 u zadnje vrijeme.

Moj PC  
4 3 hvala 1
15 godina
offline
PlayStation 4

Jel zna netko kad bi odprilike trebao izaci GOTY Spiderman? Ne da mi se kupovati posebno igru i posebno dlc-eve.

Ubiti da li se uopće isplati igrati dlc-eve?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Vi uspoređujete open world igru sa lineranom kao što je God of War. Kruške i jabuke. Svaka na svoj način posebna igra, od te dvije. 

 

Meni je Spiderman bio super ali one misije sa strane koje nisu dio glavne priče su malo repetitivne.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
online
PlayStation 4

Meni su kod Spidermana najgore misije [spoiler]gdje ne upravljaš Spidermanom[spoiler]. Dugo nisam igrao nešto tako dosadno. Shvaćam zašto su to stavili u igru, ali mi se ne sviđa. GoW sam završio dosta brzo i kontao sam mu se vratiti, ali mislim da neću. Ne privlači me ništa posebno. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Crljo kaže...

Jel zna netko kad bi odprilike trebao izaci GOTY Spiderman? Ne da mi se kupovati posebno igru i posebno dlc-eve.

Ubiti da li se uopće isplati igrati dlc-eve?

Izašao je i možeš ga kupit - LINK.

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pa igra je tako ionako kratka.Mislim da ne traje nit 5 sati ako se dobro sjećam igre iz 1998 god.
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Vi uspoređujete open world igru sa lineranom kao što je God of War. Kruške i jabuke. Svaka na svoj način posebna igra, od te dvije. 

 

Meni je Spiderman bio super ali one misije sa strane koje nisu dio glavne priče su malo repetitivne.

 Da, ali tko usporeduje zanrove meni je zanr nebitan ak mi igrica nije dobra. Gow mi je bio dosadan, side misije na spidermenu takoder tu se slazem.

 Ali cijelokupan dojam puno bolji nego sa gowom. No ne smatram gow losim, samo meni osobno nije sjeo.

 Moj buraz je nesto duze igrao gow i takoder brzo odustao u spidermanu je takoder uzivao.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spiderman odradio platinu, sad još namjeravam zavrsit dlc, tako mene je bas ispalila iz cipela, vidi se da su radili na igri ljudi koji vole ovog junaka.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

Drago mi je čuti ovakve komentare za Spidermana...upravo sam pokupio sve trofeje u Days gone i sljedeći na repertoaru je Spiderman. 

Bit će!
13 godina
online
PlayStation 4

Možda je mali ali možda se netko nađe....

Prodajem..... slika u privitku

 
0 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

kralju to u kompletu ako mislis prodati moras spustiti na 200kn i ako ti neko uzme uzet ce radi wd2 i fife 19 ovo ostalo nece ni igrat

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
online
PlayStation 4

Ajmo po dogovoru....ili zamijena

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Edit: delete

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2019 14:26 (x360gamer).
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

nije ovo tema za prodaju i razmjenu igara i koliko znam nema uncharted 5, uostalom kakav je to nick nije ovo tema za tebe

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2019 14:06 (hanteed).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

nije ovo tema za prodaju i razmjenu igara i koliko znam nema uncharted 5, uostalom kakav je to nick nije ovo tema za tebe

 Pišem s mobitela, fulo sam temu :D

Uncharted 5 sam mislio za spin off, lost legacy.

Za nick - a da, trenutak ne inspiracije prije desetak godina, a sad ga ne možeš više promijeniti

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Juqa kaže...

Evo neko je spomenuo Medievil, izašla je lista trofeja klik . S obzirom da ih volim rješavati biti će zabavno, pogotovo beat the entire game by using only Arm.

Lol, mazohizam :D

 

Da, demo je bio kratak. Ocekivao sam da ce biti kao original, bar do prvog bossa (stakleni).

Namlatili me malo zombiji. Ili su oni ubrzali ili mi mac prekratak :D

 

Preorder napravljen. Nije mi zao dati 200kn za Medievil.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

meni osobno ne smeta sto se oglasavas ovdje. samo moje misljenje je da ti fifa 17 ne moze vrijediti kao i 19.
barem po pitanju datuma izlaska, watch dogs 2 je trenutno na storeu 110kn, a need for speed sam znao gledati i po 60. :/
a da uzmes ea acess na mj dana za 30kn platiniras nfs za 30kn i vjerojatno kao i moj buraz u istom slucaju ga vise nikad ne upalis.
jedino sto ti se zapravo i isplati prodati je fifa 19.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gale92 kaže...

Možda je mali ali možda se netko nađe....

Prodajem..... slika u privitku

 Pa prije ćeš prodati na pravoj temi evo ti link.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/igre-konzole-prijenosne-konzole/razmjena-igara-ps4/203801.aspx

14 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav, imam zanimljivi problem..

 

spajao sam PS4 do prije mjesec dana preko ethernet kabla i sve je bilo okej. Sad 2-3 tjedna nisam koristio ethernet kabel za PS4 i jučer ga ukopčam i naiđem na problem da mi niti jedan download ne radi kako spada - dakle, stavim skidat ili updejtat neku igru, i download stane...remaining time se ne mijenja. Sve ostalo radi kako spada dok sam spojen ethernet kablom (twitch, youtube, psn store, igranje online), ali download igara stoji na mjestu. Ako probam stisnut pause pa resume, skine se par megabajta i nakon 1-2 sekunde download opet stane.

 

Oslobodio sam nešto prostora i na PS4 ima trenutno preko 500 gb slobodnog mjesta, napravio sam database restore preko safe moda, restartao više puta i problem ostaje. Zanimljivo je da ako se spojim na wi-fi, onda download radi!

 

Kod spajanja odaberem Ethernet i onda Easy setup. Ethernet brzinu mi pokazuje kao maksimalnu. Kabel nije problem jer ga u ovom trenutku koristim na kompu. Probao sam čak i stavit googleov DNS, ali problem ostaje. ISP je T-Com.

 

Ima netko neki savjet?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pomoc ljudovi, problematika je sljedeca:
Imađ dva rutera, tcomov speedport i svoj asus ac53. Plejka radi uredno kad je bilokako spojena na speedport. Cim ju bilokako spojim na asus, net na plejki poludi i ne radi ni na 10% kapaciteta o sve steka.
Nije do spojenih klijenata jer speedport radi uredno ali i asus radi ko urica. Svi klijenti rade uredno bez obzira na koji ruter spojeni, jedino plejka ne radi na asusu.

Jako mi je bitno da plejka radi na asusu jer speedport je na tavanu i od njega jedva vuce ~50Mbps dok bi na asusu vukao skoro max od 200Mbps, samo da ne umire net.

Znaci, kako da natjeram plejku da radi uredno na asusu posto sve ostalo radi na asusu osim plejke.
Sig
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Bass kaže...
Pomoc ljudovi, problematika je sljedeca:
Imađ dva rutera, tcomov speedport i svoj asus ac53. Plejka radi uredno kad je bilokako spojena na speedport. Cim ju bilokako spojim na asus, net na plejki poludi i ne radi ni na 10% kapaciteta o sve steka.
Nije do spojenih klijenata jer speedport radi uredno ali i asus radi ko urica. Svi klijenti rade uredno bez obzira na koji ruter spojeni, jedino plejka ne radi na asusu.

Jako mi je bitno da plejka radi na asusu jer speedport je na tavanu i od njega jedva vuce ~50Mbps dok bi na asusu vukao skoro max od 200Mbps, samo da ne umire net.

Znaci, kako da natjeram plejku da radi uredno na asusu posto sve ostalo radi na asusu osim plejke.

 

Nije baš pametno imati dva rutera, to ti je dvostruki, a možda i trostruki NAT.

Jel Asus radi samo kao WiFi access point ili baš kao ruter?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Asus radi kao access point (AP). Cim stavim skidati igru, skida po 50kbps, jako sporo, ali samo kad je spojen na asus. Na speedportu skida preko 3MBps.
Sig
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 19:42 (Bass).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Upravo i ja imam taj problem. Ethernet radi za sve osim downloada. Skine 50mb i stane i to je to.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tako je. I to se cesto dogada.
Sig
14 godina
offline
PlayStation 4

Ljudi, 2 pitanja.

 

1. Ako sam bio PSplus pretplatnik a više nisam, da li mogu aktivirati 14day free trial?

 

2. Ako aktiviram 14 day free trial da li mogu dobiti i igrati psplus igre koje su taj mjesec besplatne (npr. trenutno je to Last of us remastered)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
siljo90 kaže...
Upravo i ja imam taj problem. Ethernet radi za sve osim downloada. Skine 50mb i stane i to je to.

 Vidis, identican problem imam i ja na pc...

 

download krene, skine par %, i onda jednostavno stane - vise ne skida, pise 0kbps..... stranice, speedtest, sve ostalo radi normalno, jedino download ne radi.

 

Reset routera i sve proradi opet neko vrijeme....dok ne stane...

Children Shouldnt Play with Dead Things
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koliko znam free trial je samo za one koji dosad nisu koristili uslugu.

Eventualno da registriraš novi account, na njega dodaš TLOU pa onda shareaš na glavni account.

To bi valjda radilo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Koliko znam free trial je samo za one koji dosad nisu koristili uslugu.

Eventualno da registriraš novi account, na njega dodaš TLOU pa onda shareaš na glavni account.

To bi valjda radilo.

 Samo mu tako ne bi radio poslije TLOU ako bi opet uzimao PS+ na svom racunu.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
siljo90 kaže...
Upravo i ja imam taj problem. Ethernet radi za sve osim downloada. Skine 50mb i stane i to je to.

 Vidis, identican problem imam i ja na pc...

 

download krene, skine par %, i onda jednostavno stane - vise ne skida, pise 0kbps..... stranice, speedtest, sve ostalo radi normalno, jedino download ne radi.

 

Reset routera i sve proradi opet neko vrijeme....dok ne stane...

 Nestabilna veza, to se dešava kada se preko bakrene parice nabrije najveća brzina, onda teoretski imaš brzinu, ali nije stabilna na duži period pa dolazi do pucanja veze i onda dok se uspostavi nova veza prođe i do minute. Zato ti reset routera "pomaže". Imao sam isti problem s Iskonom, stavili 50Mbps preko vDSL-a i bakrene parice, normalno surfanje radi ok, ali čim se nešto downloada ili gleda video stream veza puca, za poluditi. Na kraju smo spuštali brzinu dok se nije postiglo stabilno stanje, a to je bilo oko 25-30Mbps. Bolje i manja brzina, a da je stabilna nego imaginarnih 50Mbps.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2019 14:41 (mzopg).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice