PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.792.611
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Spike1983, hvala i ovim putem:) Taman si žena mislila napokon nešto kupiti, ali biti će prilike i za nju. Moram joj još malo provjetriti karticu:)
Siguran sam da će biti oduševljena haha
Probao demo th evil within 2 i jako mi se svidjela igra tako da sad čekam neku akciju da barem prvi dio uzmem. Hvala:)

 Kaj si svoju prerezao pa dereš po ženinoj kartici.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nemam ti ja to niti se kužim previše u to. Samo znam sve šifre i kliknem kad mi treba:) Ma hvala Bogu sve je to ljubav. 40+, ne pijem, ne pušim... Pomažem u svemu tako da se ona istrpi u tom peglanju:)
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Taman sam jučer rještio Evil Within platinum i sad evo dvojke na akciji, a taman reko da ću se suzdržati od kupovanja novih igra dok ne prođem sve šta sam kupio a jođ nisam ni pokrenuo... Jel igrao ko dvojku, kakva su vam je u odnosu na prvi dio?

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Nemam ti ja to niti se kužim previše u to. Samo znam sve šifre i kliknem kad mi treba:) Ma hvala Bogu sve je to ljubav. 40+, ne pijem, ne pušim... Pomažem u svemu tako da se ona istrpi u tom peglanju:)

 Još ako peglaš onda nema što prigovarat.

 

Evo i ja produžio pretplatu na još godinu dana.pa kud puklo da puklo, al pola pola sa kumom pa ipak je lakše 164 kn umjesto 328 kn.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dobro si me nasmijao sa tim peglanjem haha. Sad ne radim trenutno, odmor. Imam vremena za sve te igre:)
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo nakon 53 sata rijesio sam story i sve side questove u AC originsu, sad idem po platinum, a ima jos hrpa lokacija gdje nisam nikad bio

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Meni se baš South Park Stick of the Truth svidio.

Simpatični old school RPGić.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Juqa kaže...

Taman sam jučer rještio Evil Within platinum i sad evo dvojke na akciji, a taman reko da ću se suzdržati od kupovanja novih igra dok ne prođem sve šta sam kupio a jođ nisam ni pokrenuo... Jel igrao ko dvojku, kakva su vam je u odnosu na prvi dio?

Isto kupio na ovom popustu za 180kn. Tek sam na 3. chapteru. Nisam baš zadovoljan. Ne toliko sa gameplayom koji je sporiji i manje strašan koliko sa grafikom. Igram na ps4 pro i uhd tv .Slika nije oštra jer je interna rezolucija samo 1200p (na xbox one x je 1800). Ako zakljucam framerate na 30fps nije igrivo jer je pretrzavo. Ako ga odkljucam opet trzavo ali manje. U oba slucaja slika nije oštra. Uglavnom ja osobno sam se zahebo jer sam probao besplatnu verziju na pc-u i vrti se na 900p bez problema. Nemam blage veze zašto sam kupio za ps4 .Kao ni još 10-ak igri koji se vrte bez problema na mojoj kanti.Ali Igra bi mogla potrajati oko 18-20 sati kako i piše na web-u pa možda vrijedi 180kn. I svakako vrijedi više od igre  Horizon zero down koju sam platio više, a obrisao nakon 12 posto jer mi bila predosada.

shit happens too often
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mali update za project cars dva. Sinoc nisam uspio odvoziti niti jednu utrku online. Prvo se igra rusila pri odabiru auta u lobiju. Kad bi usao u igru nakon cca minute me diskonekta.

Ai naspram gran turisma je smojesan. I dalje se zabijaju u tebe i ponasaji se kao da te nema. Par puta sam i na krovu zavrsio
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

zato ja ne igram online neka auta, jer nije još došlo na taj nivo da se može kompetitivno, kada bi im predložio strogoću banove za takva ponašanja oni kažu aaaa cilj je zabaviti se itd.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Raja imam ponudu za zamjenu gdje mi lik nudi the order 1886... kakva je igra i da li da je uzmem? 

 

U zamjenu hoce moj Witcher 3, na kojem imam sveukupno nekih 5-10 igre i ne igra mi se sve hocu da se nagovorim ali kad god sjednem to bude kratko i ohladi mi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 10:04 (arnes_king).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Ljudovi, imam pitanje. Kupio ps4 i dobio neke igre s njim i 3 mjeseca membershipa. Dakle na akciji je sad ovih 12 mj. Ak ih uzmem. Dal ide tih 12 mj nakon ovih 3?? 

Budy
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Pozalit ces ako se zamjenis. Zajeb ako uzmes the order i zajeb ako das Witchera. Usostalom W3 vrijedi vise od ordera.

Moj PC  
5 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...

Pozalit ces ako se zamjenis. Zajeb ako uzmes the order i zajeb ako das Witchera. Usostalom W3 vrijedi vise od ordera.

 Znaci los order? A ja sam Witcheru 3 bas spustio cijenu i nikad mi se nik9 nije javio, a ni u zamjenu ga niko nece... da se bar meni igra ne bi bio problem ali ovako mi skuplja prasinu.

 

Hvala na savjetu svakako.

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

...

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 10:33 (bitmap).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
TheDarkDefender kaže...

Ljudovi, imam pitanje. Kupio ps4 i dobio neke igre s njim i 3 mjeseca membershipa. Dakle na akciji je sad ovih 12 mj. Ak ih uzmem. Dal ide tih 12 mj nakon ovih 3?? 

 Da nastavlja se odnosno zbraja.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
TheDarkDefender kaže...

Ljudovi, imam pitanje. Kupio ps4 i dobio neke igre s njim i 3 mjeseca membershipa. Dakle na akciji je sad ovih 12 mj. Ak ih uzmem. Dal ide tih 12 mj nakon ovih 3?? 

 Da, znaci imati ces 15 mjeseci.

MadeInCroatia
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
TheDarkDefender kaže...

Ljudovi, imam pitanje. Kupio ps4 i dobio neke igre s njim i 3 mjeseca membershipa. Dakle na akciji je sad ovih 12 mj. Ak ih uzmem. Dal ide tih 12 mj nakon ovih 3?? 

 Da samo se nastavlja.

10 godina
offline
PlayStation 4

Ok hvala. Nego neke preporuke za split screen games kaj mogu igrat s familijom? Posto mije sve ovo novo zadnje kaj sam kupil bio je novi ps2 pred nezz vise kolko godina:P npr. Drive club nema za split screen.

Budy
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

ak imas klince - onda LEGO igre

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
bitmap kaže...

Evo nakon 53 sata rijesio sam story i sve side questove u AC originsu, sad idem po platinum, a ima jos hrpa lokacija gdje nisam nikad bio

 

Ne razumijem. Riješio si sve side questove, ali ima hrpa lokacija na kojima još nisi ni bio. Onda nisi riješio sve side questove jer na toj hrpi lokacija bit će još hrpa questova.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...
Mali update za project cars dva. Sinoc nisam uspio odvoziti niti jednu utrku online. Prvo se igra rusila pri odabiru auta u lobiju. Kad bi usao u igru nakon cca minute me diskonekta.

Ai naspram gran turisma je smojesan. I dalje se zabijaju u tebe i ponasaji se kao da te nema. Par puta sam i na krovu zavrsio

 Koji net doma imas? Meni se to dogada kad se spajam doma sa svojim tcom internetom. Sve igre rade normalno osim ove.

 

sad pc2 online igram prek moba. Napravim hotspot i deri. Nikada me me izbaci van i sve radi super, cim se spojim na tcok nemrem vozit

 online. Smijesno ali istinito. Sad cim idem igrat pc2 radim si hotspot. Cak ti nit nesto puno prometa ne potrosi

PSN:Tomislav025
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
bitmap kaže...

Evo nakon 53 sata rijesio sam story i sve side questove u AC originsu, sad idem po platinum, a ima jos hrpa lokacija gdje nisam nikad bio

 

Ne razumijem. Riješio si sve side questove, ali ima hrpa lokacija na kojima još nisi ni bio. Onda nisi riješio sve side questove jer na toj hrpi lokacija bit će još hrpa questova.

 Rijesio sam svih 125 questova, ali ima jos puno onih ? upitnika, lokacije koji nisu questovi ali ih moram sve rijesit za platinum. A i na mapi imas par regija gdje nema questova vecinom pustinja

6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Mislim da nece biti HZD na ovom 12 doC popustu :/

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
TheDarkDefender kaže...

Ok hvala. Nego neke preporuke za split screen games kaj mogu igrat s familijom? Posto mije sve ovo novo zadnje kaj sam kupil bio je novi ps2 pred nezz vise kolko godina:P npr. Drive club nema za split screen.

 Gt sport ima split screen, knack se moze igrati u co-op i dosta je zanimljiv.

PSN Tokioplastic292
11 godina
offline
PlayStation 4

https://www.shopto.net/video-games/sonydigital/DLS55907-playstation-plus-12-month-membership

 

hocu li moci iskoristiti ovu pretplatu s eng. stranice na hr accountu, tj da li je svejedno gdje kupim pretplatu s obzirom da je na shopto-u puno jeftinija nego kod nas u hr.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pa i nije toliko jeftinija nego na hr. 9kn ako se ne varam, jer sad ti je na psn hr isto popust na godisnji ps+, 325kn ako se ne varam.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Zavrsio sam Forzen Wilds :D sad sam presao na AC Origins i svidja mi se :D

 

Moram napomenuti da sam na frozen wilds imao 21 sat na very hard i malo iznad 70%, htio sam je na 100% ali sam na kraju morao pozuriti sa misijama radi zamjene za AC:O, a da nisam morao zuriti izvukao bih sigurno 30-40, i opet mi je zao bilo dati :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 18:52 (arnes_king).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Jel vrijedi dat ww2 za fifu 18? Fan sam fife i planiram je kupit al ne znam bili dao ww2,campaign sam presao
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Mislim da to pitanje moras sebe pitat a ne nas. Uzmi ono sta najvise planiras igrat.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice