PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.197.986
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Mislim da nema sanse da ovo odradim, jer evo cijelo vrijeme pokusavam i nece..Usao sam bio dvaput u xmb, ali vise slucajno, jer nisam nikad tamo ulazio, pa ne znam na koje dugme ide tamo..Sve me vraca na pocetak...

11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Sad sam pokusao, obiljezio sve sto si mi rekao, ali opet nece, ne mogu da nadjem taj cd na toj listi,  jer kad kliknem na neki cd, on me izbaci..Sto ima jos tu dje je taj cd, i kako ulazim u xmb?

14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

skype? da ne spamamo temu

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
boymne kaže...

Sad sam pokusao, obiljezio sve sto si mi rekao, ali opet nece, ne mogu da nadjem taj cd na toj listi,  jer kad kliknem na neki cd, on me izbaci..Sto ima jos tu dje je taj cd, i kako ulazim u xmb?

moras imati u bluray-u bilo koju orginal igru

11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

zoranpg82, moj skajp, pa me dodaj, najbolje je tako..

11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Imam PES2008, sa njim sam i pokusao..

14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

dodano

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

da li je netko stavljao rogero 4.30 sa cfm 3.55?ako jest moze me pm-at imam par pitanna

nine
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Dal se isplati uzeti novi super slim?mislim dali je isplativo kraj obicne 3 i dali nudi nesto novo?

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Zin8 kaže...

Dal se isplati uzeti novi super slim?mislim dali je isplativo kraj obicne 3 i dali nudi nesto novo?

ne nudi nist novo osim sto je manji 
uzmi slim ili ovaj novi slim
fat nemoj uzimat 

http://revohd.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
dart_tom kaže...
OrlandOKIDS kaže...
herc1988 kaže...
OrlandOKIDS kaže...
bok
imam ps3 120gb znači slim i pokvaren je ali neznam u čemu je problem a mislim da je ylod jer mi je danas blinkala žuta boja
znači upalim play i bude zeleno 2-3sec i onda ppočne blinkati crveno i titittiitittititi i tako stalno a povremeno se pojavi žuta lampica
u čemu je problem

probaj uc u recovery menu.

ali kad stisnem power button i držim meni ne bepa nego titititit pa crveno

najvažnije pitanje-da nisi možda nešto pokušavo jeilbrekat preko youtuba ili nekog ljevog tuotrijala a naravno bez e3 flešera?????

nisam pokusavao

11 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Može li mi netko napisat neke stranice ili forume gdje se mogu skinuti igre za ps3...na pp ... HVALA...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Vjerojatno je netko vec pitao, ali ja sam malo priglup pa cu i ja{#}.

 

Moj PS3 je na 4.31 verziji. Ja sam malo guglajuci nasao da postoji kao jailbrake za 4.31 (i valjda ostale 4.xx verzije). Moje pitanje glase: dali je to scam, ili se to stvarno moze bez onog E3-a. Nasao sam i ovaj

(cinimi se dobar, ima puno "lajkova" i pogleda), gdje se spominje verzija 4.31.

 

Ako sam u krivu, molim Vas, pomozite mi!

 

 

 

Hvala, pusa!

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

kolko sam cito na ps3hax.net 
svi su fake

 

http://revohd.com
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ima li neko način da se "propuše" PS3 Slim?

Znam da na Fat-u ima neka kombinacija tipki koja pali sve ventilatore, ali neznam za Slim.

Ako sam ti barem malo pomogao, stisni gumb HVALA
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
speedy56 kaže...

Ima li neko način da se "propuše" PS3 Slim?

Znam da na Fat-u ima neka kombinacija tipki koja pali sve ventilatore, ali neznam za Slim.

to je test ventilatora nije propuhavanje i nemoj to radit lagano ga mozes shebat 

http://revohd.com
12 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Arnold Layne kaže...

to je test ventilatora nije propuhavanje i nemoj to radit lagano ga mozes shebat 

Nemam Fat pa nemam gdje raditi.

 

Nego što se tiće prašine, smijem li ga otvoriti i maknuti prašinu ili mogu nešto sj****

Ako sam ti barem malo pomogao, stisni gumb HVALA
15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Zasto bi to uopce radio?Jel ti ok radi ps3?Nevidim potrebu ako sve ok radi osim ako je tebi u cilju *jebat nesto

You got to lose to know how to win
15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Luka Ivanković kaže...

Vjerojatno je netko vec pitao, ali ja sam malo priglup pa cu i ja{#}.

 

Moj PS3 je na 4.31 verziji. Ja sam malo guglajuci nasao da postoji kao jailbrake za 4.31 (i valjda ostale 4.xx verzije). Moje pitanje glase: dali je to scam, ili se to stvarno moze bez onog E3-a. Nasao sam i ovaj

(cinimi se dobar, ima puno "lajkova" i pogleda), gdje se spominje verzija 4.31.

 

Ako sam u krivu, molim Vas, pomozite mi!

 

 

 

Hvala, pusa!

Svaki downgrade firewera vecg od 3.55 zahtjeva flasher

You got to lose to know how to win
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Je li dobra cjena 1300 kn za PS3 160gb slim modificiran sa 1 joystickom i 1 orginal igrom i jos par na hdd-u ?

Soccer <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori
je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

malo mi je čak i niska cijena, dobro provjeri

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Jel sve igre za ps3 rade sa njegovog internog diska ? pitam jer nemam externi..imam samo usb-stick od 16 gb ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ma to mi je od frenda sve je provjereno ;)

Soccer <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
ursusc355 kaže...

Jel sve igre za ps3 rade sa njegovog internog diska ? pitam jer nemam externi..imam samo usb-stick od 16 gb ...

znam da neke rade samo sa vanjskog ali se nemogu sjetit koje,mislim bf3 ali nisam siguran,i još neke

usput,za one koji traze ps3,samo treba biti uporan,ja jućer kupio jedan 160gb slim za 1000kn,downgred za 250 i vozi ;)

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
speedy56 kaže...
Arnold Layne kaže...

to je test ventilatora nije propuhavanje i nemoj to radit lagano ga mozes shebat 

Nemam Fat pa nemam gdje raditi.

 

Nego što se tiće prašine, smijem li ga otvoriti i maknuti prašinu ili mogu nešto sj****

malo usisaj po otvorima 
nist drugo nemoj radit

 

hrpa ekipe ga je isla otvarat i nakon kaj su ga skroz dobro sklopili bluetooth im vise nije radio  

http://revohd.com
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

jesam ja glup ili me neke &%!% u desno oko!

Malo danas surfam, kad naidjem da mogu davngrejdati ps3 na 3.55 pomocu nekog stika (kojeg sam naso na njuskalu za 69kn), ali onda jos nadjem i ovo. Tu kaze da mi treba bilo kakav stick. Komentari kazu da radi. Cudno mi je sto stranica nema svoju domenu.

"edit"

kada sam postavio komentar, kaze da ceka odobrenje moderatora, tako da je jakoo... cudno

"/edit"

 

 

Puno hvala.

 

 

 

(ako se ipak ne moze, ako znate nekoga tko ce to napraviti sa e3 flasherom (u zamjenu za neke pare))

 

 

Jos jednom Hvala!!!!!

Potpis
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2012 10:38 (Luka Ivanković).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

gle odi tu i pitaj na njihovom forumu 

http://www.ps3hax.net/

drugo nist ne vjeruj

 

Kad bi bilo tak jednostavno kao na onoj stranici vec bi to svi napravili

 

Samo ces ostat sa brickanom konzolom  

http://revohd.com
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Nemoze bilo koji stick

You got to lose to know how to win
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Luka Ivanković kaže...

jesam ja glup ili me neke &%!% u desno oko!

Malo danas surfam, kad naidjem da mogu davngrejdati ps3 na 3.55 pomocu nekog stika (kojeg sam naso na njuskalu za 69kn), ali onda jos nadjem i ovo. Tu kaze da mi treba bilo kakav stick. Komentari kazu da radi. Cudno mi je sto stranica nema svoju domenu.

 

 

Puno hvala.

 

 

 

(ako se ipak ne moze, ako znate nekoga tko ce to napraviti sa e3 flasherom (u zamjenu za neke pare))

 

 

Jos jednom Hvala!!!!!

ne pokušavaj sam za sada ništa,svi na netu bez fleshera su trenutno fake i samo će zbrikat konzolu

prati samo poznate i pouzdane stranice gdje ce se prvo objaviti ako nešto postoji(ps3hax,psxscene,ps3hacks)

za downgrejd imaš na njuškalu,pošto si iz našica vidio sam da  ima jedan na njušci iz osijeka koji to radi za 250kn i po mom je to ok cijena,naravno ako se može downgrejdat konzola ti(cech2xxx)

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice