PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.198.250
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
11 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

i još imam pitanje...konzola je na 3.50 ... imam mass effect 3 orginal i nemogu ga pokrenit...piše da treba 4.21 ...ali ne želim dizat software jer ču radit jail braik

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

moj ps3 je 60gb model (najraniji), znaci da on moze pokretati PS2 igre? Dali za to moram skinuti sa PS Storea onaj emulator? Kako se igre pokrecu ( DVD (dali mora biti original?)?, mogu li ih staviti na hard?)?

 

 

Puno hvala!

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

sry, glupi editor

Potpis
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2012 19:02 (Luka Ivanković).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Luka Ivanković kaže...

moj ps3 je 60gb model (najraniji), znaci da on moze pokretati PS2 igre? Dali za to moram skinuti sa PS Storea onaj emulator? Kako se igre pokrecu ( DVD (dali mora biti original?)?, mogu li ih staviti na hard?)?

 

 

Puno hvala!

 

 

mislim da bi tvoj trebao pokretati orginal PS2 igre bez problema jer je to jedina edicija PS3 koja to može...

11 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
ursusc355 kaže...

i još imam pitanje...konzola je na 3.50 ... imam mass effect 3 orginal i nemogu ga pokrenit...piše da treba 4.21 ...ali ne želim dizat software jer ču radit jail braik

 

još da pitam šta se desi kad formatiram hard ? ...tjeo bi formatirat a ne želim ništa pokvarit

11 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

................

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

A zasto bi formatirao hard?

Dok radi, ne diraj.

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

piše da je od 298 gb slobodno 260 ...a ne vidim da ima išta gore...čak ni save game file-ova ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ono sta ti zauzima mjesto su filmovi, slike, teme, pozadine, sami OS.

Instalirane igre, pa i Game Data (u Game stupcu).

To sve pregledaj.

To si uzeo polovno ili?

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ovako planiram uzet ps3 novi pa gledam malo cijene i zanima me dali se ovo isplati uzet dali je dovoljeno 12GB?

http://infomark.hr/Konzole/987/PS3%20Sony%20Playstation%203%20Super%20Slim,%2012Gb#naslov

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
oo7 kaže...

Ovako planiram uzet ps3 novi pa gledam malo cijene i zanima me dali se ovo isplati uzet dali je dovoljeno 12GB?

http://infomark.hr/Konzole/987/PS3%20Sony%20Playstation%203%20Super%20Slim,%2012Gb#naslov

 

 

nije dovoljno, ako planiraš skidat s PSNa i instalirat igre na HDD, uzmi od 160 GB ili više...

14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
HDesignz kaže...
oo7 kaže...

Ovako planiram uzet ps3 novi pa gledam malo cijene i zanima me dali se ovo isplati uzet dali je dovoljeno 12GB?

http://infomark.hr/Konzole/987/PS3%20Sony%20Playstation%203%20Super%20Slim,%2012Gb#naslov

 

 

nije dovoljno, ako planiraš skidat s PSNa i instalirat igre na HDD, uzmi od 160 GB ili više...

 Koja je razlika izmedu slim i ultra slim modelom?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
oo7 kaže...
HDesignz kaže...
oo7 kaže...

Ovako planiram uzet ps3 novi pa gledam malo cijene i zanima me dali se ovo isplati uzet dali je dovoljeno 12GB?

http://infomark.hr/Konzole/987/PS3%20Sony%20Playstation%203%20Super%20Slim,%2012Gb#naslov

 

 

nije dovoljno, ako planiraš skidat s PSNa i instalirat igre na HDD, uzmi od 160 GB ili više...

 Koja je razlika izmedu slim i ultra slim modelom?

 

 

ulitra slim ti je najnovija edicija, izašla nedavno, nisam se još susretao s njom tako da ne znam kako radi, dal ima problema sa pregrijavanjem i slično tome...ali svakako ne isplati ti se tih 12 Gb..to ti je ko i kod xbox360 ultra slim 4GB premalo prostora...

12 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
oo7 kaže...

Ovako planiram uzet ps3 novi pa gledam malo cijene i zanima me dali se ovo isplati uzet dali je dovoljeno 12GB?

http://infomark.hr/Konzole/987/PS3%20Sony%20Playstation%203%20Super%20Slim,%2012Gb#naslov

Daj 500 kunića više za SSlim od 500GB i igrom, ili 2,3K za 320GB Slim .

Ako sam ti barem malo pomogao, stisni gumb HVALA
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2012 18:48 (speedy56).
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
speedy56 kaže...
oo7 kaže...

Ovako planiram uzet ps3 novi pa gledam malo cijene i zanima me dali se ovo isplati uzet dali je dovoljeno 12GB?

http://infomark.hr/Konzole/987/PS3%20Sony%20Playstation%203%20Super%20Slim,%2012Gb#naslov

Daj 500 kunića više za SSlim od 500GB i igrom, ili 2,3K za 320GB Slim .

 A nemogu, prvo sam mislio kupiti neku od 80GB pa sam skuzio da se te kvare Yold i takve stvari.Onda sam mislio kupiti neku slim za 1500kn polovnu pa sam vidjeo a je 2000kn nova pa sam odustao nedam vise od 2000kn.Vi sigurno znate neke povoljne ducane moze link kojeg povoljnog?

 

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
oo7 kaže...
speedy56 kaže...
oo7 kaže...

Ovako planiram uzet ps3 novi pa gledam malo cijene i zanima me dali se ovo isplati uzet dali je dovoljeno 12GB?

http://infomark.hr/Konzole/987/PS3%20Sony%20Playstation%203%20Super%20Slim,%2012Gb#naslov

Daj 500 kunića više za SSlim od 500GB i igrom, ili 2,3K za 320GB Slim .

 A nemogu, prvo sam mislio kupiti neku od 80GB pa sam skuzio da se te kvare Yold i takve stvari.Onda sam mislio kupiti neku slim za 1500kn polovnu pa sam vidjeo a je 2000kn nova pa sam odustao nedam vise od 2000kn.Vi sigurno znate neke povoljne ducane moze link kojeg povoljnog?

 

 

 

lega ne znam gdje živiš al malo njuškaj....sjetio sam se odmah ovog oglasa

 

http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/prodajem-ps3-oglas-6396088

 

ne znam tko je i šta je....pogledaj svoju županiju, SIGURNO ima koji su korišteni koji mjesec i s garancijom i cjenkaj se :)

13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
oo7 kaže...
speedy56 kaže...
oo7 kaže...

Ovako planiram uzet ps3 novi pa gledam malo cijene i zanima me dali se ovo isplati uzet dali je dovoljeno 12GB?

http://infomark.hr/Konzole/987/PS3%20Sony%20Playstation%203%20Super%20Slim,%2012Gb#naslov

Daj 500 kunića više za SSlim od 500GB i igrom, ili 2,3K za 320GB Slim .

 A nemogu, prvo sam mislio kupiti neku od 80GB pa sam skuzio da se te kvare Yold i takve stvari.Onda sam mislio kupiti neku slim za 1500kn polovnu pa sam vidjeo a je 2000kn nova pa sam odustao nedam vise od 2000kn.Vi sigurno znate neke povoljne ducane moze link kojeg povoljnog?

 

evo

Maurer
12 godina
odjavljen
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

zapravo to uopce ne smije tu pitat jer je to piratstvo 

moze pitat za neke homebrew aplikacije

http://revohd.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Imam pitanje. Surfao sam i vjerojatno se je PS3 preopteretio (browser - {#}) i cijeli PS3 se je restartirao. Trebao sam opet unijeti sve podatke kao da sam ga sada kupio novoga, ali mi je našao Usera. Uredno sam kliknuo na svoj, on ga je restoreao i sve super. Idem se prijaviti ja na PSN. Početna procedura Sing UP - Use an old account (mislim da tako piše) i sve ja super napisao. Ali sam napisao mail od drugoga accounta i prijavio me je na taj! Probao sam u klasičnome Sing IN-u promijeniti mail adresu, ali mi kaže da se nemogu prijaviti drugim accountom. Sada, mene zanima kako da opet dobim taj Sing UP, i da napišem pravi mail (ili ima neki drugi način?).

Ljudi, pomagajte jer mi uopće neželi ući u igre!

Ako sam ti barem malo pomogao, stisni gumb HVALA
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
speedy56 kaže...

Imam pitanje. Surfao sam i vjerojatno se je PS3 preopteretio (browser - {#}) i cijeli PS3 se je restartirao. Trebao sam opet unijeti sve podatke kao da sam ga sada kupio novoga, ali mi je našao Usera. Uredno sam kliknuo na svoj, on ga je restoreao i sve super. Idem se prijaviti ja na PSN. Početna procedura Sing UP - Use an old account (mislim da tako piše) i sve ja super napisao. Ali sam napisao mail od drugoga accounta i prijavio me je na taj! Probao sam u klasičnome Sing IN-u promijeniti mail adresu, ali mi kaže da se nemogu prijaviti drugim accountom. Sada, mene zanima kako da opet dobim taj Sing UP, i da napišem pravi mail (ili ima neki drugi način?).

Ljudi, pomagajte jer mi uopće neželi ući u igre!

Anybody? {#}

Ako sam ti barem malo pomogao, stisni gumb HVALA
12 godina
odjavljen
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

pa upalis konzolu i odma se krene sa sign in ,to prekines i onda mozes upisat Sing-In ID (email) koji hoces

http://revohd.com
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Arnold Layne kaže...

pa upalis konzolu i odma se krene sa sign in ,to prekines i onda mozes upisat Sing-In ID (email) koji hoces

Neće mi se prijaviti s drugim e-mailom. Probao sam jedno 15-ak puta.

Ako sam ti barem malo pomogao, stisni gumb HVALA
16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Sta ne mozes pobrisati Usera, pa krenes ispocetka s prijavom?

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Chaky kaže...

Sta ne mozes pobrisati Usera, pa krenes ispocetka s prijavom?

To je i meni palo na pamet, ali nisam ništa htio raditi jer neznam što će mi onda biti s save-ovima?

Ako sam ti barem malo pomogao, stisni gumb HVALA
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
speedy56 kaže...
Chaky kaže...

Sta ne mozes pobrisati Usera, pa krenes ispocetka s prijavom?

To je i meni palo na pamet, ali nisam ništa htio raditi jer neznam što će mi onda biti s save-ovima?

Mislim da ti nece pobrisat saveove.

Ali njih mozes snimiti na stick za svaki slucaj.

Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Chaky kaže...
speedy56 kaže...
Chaky kaže...

Sta ne mozes pobrisati Usera, pa krenes ispocetka s prijavom?

To je i meni palo na pamet, ali nisam ništa htio raditi jer neznam što će mi onda biti s save-ovima?

Mislim da ti nece pobrisat saveove.

Ali njih mozes snimiti na stick za svaki slucaj.

hmm ovisi kakav je save ,ako je zasticen nebi smio radit kao npr. GT5 

http://revohd.com
16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav forumasi !

 

C/P PS Hrv. Facebook.

 

Novi update za PlayStation®Plus koji vam nudi u predblagdansko razdoblje prave poslastice!

Od 5.12. pretplatnike očekuje Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City te odličan TPS naslov Vanquish zatim Bulletstorm i Resident Evil 5 Gold Edition kao dio PS Plus Instant Game Collection-a! Od sada je PS Plus dostupan i na PS Vita a kao igru koju možete zaigrati je Mortal Kombat.

 

I ako niste znali PS Plus garantira ulaz u knjižnicu od 14 igara i barem pet novih mjesečno što je 65 igara godišnje za PS3 i PS Vita, a ujedino vam jamči i dobre cijene u PlayStation®Store-u.

PS Plus pretplatnici mogu se odmah baciti na sljedeće igre: Grand Theft Auto IV Complete Edition, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, Jet Set Radio, Saints Row The Third Full Package i Rayman Origins (PS3 i PS VITA) od kraja ovog mjeseca. 

 

Kao dio PlayStation Plusa možete isprobati odabrane demo i beta verzije igara prije no što krenu u prodaju, tako da ćete svojim prijateljima moći preporučiti sljedeću sjajnu igru koju jednostavno moraju imati.

 

Ako još niste...pretplatite se na PlayStation®Plus!

 

PSX i <3 you ! 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 16:51 (4mal).
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Da li postoji modifikacija za ps3?oprostite sto ovako upadam ali hitno mi treba odgovor,ako moze i link..hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Chaky kaže...
speedy56 kaže...
Chaky kaže...

Sta ne mozes pobrisati Usera, pa krenes ispocetka s prijavom?

To je i meni palo na pamet, ali nisam ništa htio raditi jer neznam što će mi onda biti s save-ovima?

Mislim da ti nece pobrisat saveove.

Ali njih mozes snimiti na stick za svaki slucaj.

zavisi koji,gt5 je vezan uz usera,neznam za ostale igre,postoji mogucnost i tog sredjivanja tj da se srede sejvovi ali mislim da mora biti ps3 jeillbrejkan

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
11 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav svima,

 

Evo zanima me da li je ovo moguće:

Trebao bi spojiti PS3 i PC na TV preko HDMI kabla tako da mogu pustiti recimo film na PS3 gledat ga na TV-u i PC-u dok to što vidim na PC-u snimam koristeći FRAPS.

Evo ne znam da li je to moguće ali trebao bi nekako snimiti bonus features s Blu ray-a na PC pa ako netko zna kako molim ga da mi kaže.

PS nemam Blu ray drive/pržilicu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice